Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jestem taka jak myslicie

Uwiodlam wlasnego przyjaciela.....

Polecane posty

Gość glupia ja
nie wiem czy mnie kochal, raczej nie, nigdzie nie napisalam ze mnie kochal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale już mi się to wszystko pomyliło z tymi nikami, za dużo tych "głupich" :) no ale o Ciebie zabiegał tak, a Ty mu powiedziałaś że chcesz tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale już mi się to wszystko pomyliło z tymi nikami, za dużo tych "głupich" :) no ale o Ciebie zabiegał tak, a Ty mu powiedziałaś że chcesz tylko seksu. On się wycofał bo dla niego to nie był tylko seks, jak sama wspomniałaś on powiedział że zaczyna się przyzwyczajać, to chyba coś znaczy. Gdyby chciał się tylko bzykać nie odszedł by od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
mam taki sam przypadek, spotykaliśmy się , czasem szliśmy do łóżka, ale żadne z nas nie mówiło o uczuciach. Nagle on stwierdził, ze tak nie można jak my robimy...myślicie, ze poczuł coś do mnie i się wycofał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój się wycofał bo nic nie poczuł, tylko pożądanie, a w Twoim przypadku to trudno powiedzieć. A Ty coś do niego czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
tak, od dawna, w ogóle to mój byty facet, ale mieliśmy długa przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
moze moj przyjaciel tez sie wycofal , bo nic nie poczul...unika mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje.... powrót do byłego faceta i tylko seks? to zawsze jest bardzo grząski grunt, powroty są trudne, a rozstaliście się z czyjej winy? Czemu wróciliście do siebie? głupia... nie martw się na zapas, jutro się pewnie wszystko wyjaśni, daj znać co i jak po spotkaniu, głowa do góry i mysl pozytywnie, zobacz jak dziewczynom się wszystko super ułożyło, u Ciebie też będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram zagadkę w całej rozciągłości. nie martwcie się dziewczyny - jesteście na dobrej drodze. a z powrotem do byłego raczej bym się zastanowiła w końcu rzadko kończy się to happy endem, ale może warto próbować? mi w każdym razie nigdy to na zdrowie nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
oto moja dzisiejsza historia....pojechalam do centrum handlowego i jak parkowalam , to zahaczylam o slup i urwalam lusterko (swoja droga dopiero sie ucze jezdzic, wiec beznadziejny z emnie kierowca), moj facet jest teraz za granica, wiec zadzwonilam poryczana do przyjaciela, powiedzial zebym nie ryczla i ze zaraz przyjdzie (a byl w pracy), no i przyszedl i mi przykleil na razie tasma, a wieczorem przyniesie narzedzia i sprobuje to nareperowac :), kurde chce kupic winko, niby wramach podziekowania, nie wiem czy on sie zgodzi...napisalam mu tez na gg , ze jest moim bohaterem, on odpisal usmieszkiem i ze mam teraz duzo jezdzic zeby sie nie zrazic :) kocham go!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
to szansa na szczerą rozmowę nie zmarnuj jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
ale pytanie brzmi czy sie zgodzi na winko???hmm...bo unika mnie ostatnio...kiedys sam sie wpraszal, a teraz dupa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
w ramach podziękowania:) ale nie naciskaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
chcialabym tez w ramach podziekowania go zgwalcic z 10 razy.... ehhh...heheehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
ostatnio jak mialam problemy z autem, to w "ramach podziekowania" uprawialismy nasz ostatni boski seks!!! a ja nagadalam mnostwo glupot..yyyyyy...buuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
jak się bronił nie będzie:) hehe ale wydaje mi sie że jakbyś była mu obojętna to by nie urywał się z pracy żeby ci lusterko przykleić:)) i może poproś go żeby cię jeździć "pouczył";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
tia..najlepiej na jego koniku hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
też :) ale bądź ostrożna bo pomyśli ze znowu chcesz go wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
wyslalam mu smsa, ze kupilam wino w ramach podziekowania, i ze chyba da sie zaprosic, nic nie odpisal, ale wieczorem sie spotkamy, wiec musze sie uszykowac, moze sie zdecyduje na rozmowe, kurde, sie czuje jak nastolatka , taka niepewnosc....a najsmieszniejsze jest to, ze moglabym miec kogos innego bez problemu (ale nie chce), a to jego nikt nie chce...zadna ze mnie miss, ale mam powodzenie raczej :) jak mi odmowi, to sie napije do lustra ...brr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasda
dawaj dziewczyno idz na calosc ,co masz do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
no troszke mam do stracenia....:( zobaczymy...trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko za bardzo nie naciskaj żeby się nie przestraszył, na pewno go skrzywdziłaś i dlatego jest teraz taki ostrożny i się wycofał, faceci są strasznie dumni i jak się ich raz skrzywdzi to ciężko odbudować zaufanie, a czasem dla zasady nie dadzą się przełamać. Głupia napisz jak już bedzie po spotkaniu. trzymam kciuki. p.s. jakby mu nie zależało to by Ci dziś nie pomógł, na bank coś do Ciebie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **ciekawa jestem
co to dalej z tego będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
a nic z tego nie bedzie....bo ja sie ubralam nawet dzis jak nastolatka- rozowa bluzeczka, krotkie spodenki jeansowe, rozowa spineczka, no i bielizna rozowa hehe, a ten .... na silowni mi powiedzial ze on dzis nie ma czasu, bo musi pisac prace dyplomowa dla tej zdziry (co kiedys mi mowil,ze ja kocha), wkurzylam sie na maksa!!!! wrrrr...i nawet nie chcialam zeby mi naprawial lusterka i nawet zeby zawiozl mnie do domu, po prostu usmiechnelam sie i powiedzialam pa i poszlam...teraz mam na gg wiadomosc "nie rozumiem cie, ale nie bede sie narzucal", ja mu odpisalam, ze sie nie narzuca i zeby pisal prace, bo tamta sie pogniewa, wiem ze to dziecinada, ale kurde!!! ja tu sie staram, wykosztowalam sie na wino itd, ale nie to jest najwazniejsze ze sie wykosztowalam, po prostu mnie zwyczajnie olal....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
no popatrz na siebie jego oczami:) a teraz mu napisz co tak naprawde czujesz i że jesteś zazdrosna i walnij prosto z mostu. Dziewczyno lepiej żeby od razu postawić sprawe jasno i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
ty go cały czas odtrącasz i dla niego twoje zacho9wanie może być niedorzeczne bo przeciez nie wie co ty czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
on kocha tamta , a ja sie zachowalam jak ostatnia kretynka i jeszcze mu teraz napisze ze go kocham??? hahaha, to na prawde pomysle ze mam z glowa nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
*pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
chyba juz sie nie da tego naprawic, bo sama to spieprzylam, rok temu to moglam miec rozne fanaberie, np. o 22 nagle mi sie chcialo masazu stop i lecial do mnie, teraz to ma mnie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
no ale lepiej żeby wiedział bo wtedy nie będzie cie miał za wariatkę. a czyt kocha tamtą czy nie to on już wie najlepiej, a z twojej strony to już nie jest przyjaźń więc lepiej postaw sprawe jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×