Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszlamamuska

27tc-ruchy maluszka

Polecane posty

Gość przyszlamamuska

Jakie powinny byc kopniaki maluszka w 27tc?Ja oczywiscie czuje ruchy mojego maluszka, te jego malutkie kopniaczki, jednak jestem troche zaniepokojona faktem,ze nie sa one az tak mocne, co jak niektore mamy twierdza, ze doprowadzaja az do bolu. Kiedy wiec przyszla mamuska odczuwa te wielkie kopniaki?Za odp dziekuje,pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u każdej kobiety jest inaczej, więc nie sugeruj się opowiadaniami innych mam. Dzieci mają różne temperamenty - Twoje pewnie należy do tych spokojniejszych. Ja na tym etapie ciąży o którym piszesz czułam już konkretne kopniaki i wiercenie się dziecka, a drobne kopniaczki wyczułam w 17tc. Ale mój maluch jest bardzo ruchliwy i praktycznie całą dobę go czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka27
nic się nie martw, poprostu Twoje maleństwo jest bardziej spokojne. Tak jak moje :) ja całą ciąże tzn. od 22tc czułam delikatne kopniaczki i takie pozostały do końca a aby je czuc to jeszcze musiałam spokojnie siedzień. Gdzieś od 30tc czuje juz tylko jak mały się przesuwa, brzuch sie podnosi jak wypina pupcię :D Więc spokojnie każda ciaża inna, ja tez czekałam i czekałam na te rewolucje ale sie nie doczekałam :) Dodam ze akurat jestem "puszysta" i nie wiem moze to i przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak dziewczyny piszą - u każdej jest inaczej ja jestem w 1 ciąży, pierwsze ruchy odczułam wczesnie bo ok. 16tyg, teraz w 32 tygodniu mała ostro daje mi popaliś - kopie, przekręca się aż cały brzuch mi faluje :) Mąż śmieje się, że mam tam osmiornicę albo jakiegoś \"Obcego\" tak mocne kopniaki daje mi od ok. 27 tc - czasem są naprawdę bolesne i męczące, zwłaszcza wieczoram, jak ja chcę juz spać a maluszkowa bawi sie w najlepsze :) ale już wiem, że jak urodzę będzie mi tego brakowało, bo to niesamowite odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero od 32 tc czuje prawdziwe kopniaczki....a szczegolnie odczuwam je kiedy się położe :) Na to nie ma reguły,kazda kobieta jest inna....niektore delikatne ruchy czują juz w 17 tygodniu a inne dopiero po dwudziestym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×