Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarzenaKr84

Zaparłam się i napiszę tą pracę magisterską pozostał tydzień

Polecane posty

Gość MarzenaKr84
Wróciłam z pracy, rano odwiozłam małą... ale już tesknie... Nic biore się do roboty Wczoraj niezbyt zadawalajacy wynik nie całe 3 strony ... no szczerze to 2 całe i trochę, ale zawsze cos! A jak u Was? Buziolki pachnące GORZKĄ kawusią ... plujką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo dziewczyny co jest z Wami???Nie piszecie, nie uczycie się? Miałam nadzieje, że jakoś mnie zmobilizujecie np. ilością napisanych stron. Odezwijcie sie:) Ja pisze i się nie poddaje, właśnie wróciłam z bibliotek z kolejną toną książek i zakupami ze sklepu.I znów kawka i do roboty:))) Dam rade !!!Muszę szkoda mieć spapranych wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
ja sie ucze na jutrzejszy egzamin. znaczy sie probuje :P poniewaz egzam o 13, to mam cale jutrzejsze popoludnie na pisanie, do konca tyg musze skonczyc rodzial, a napisanie ostatniego mysle ze nie bedzie trudne ;) tak samo wstep i zakonczenie, bo koncepcje juz mam. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze pisze i pisze...ale do końca jeszcze kawałaek:((( Trzymam mocno kciuki za zdanie egzaminu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak5
Nie ma się co bać, tylko do roboty brać :) Powodzenia wszystkim piszącym pracę, jestem z Wami duchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie zesrasz
ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzejn jak tylko będziesz po egzaminie to odezwij sie jak poszło:) A ja siadam i piszę dalej... A swoją drogą to dziwne jest prawie czerwiec nikt już nie piszę magisterki... no chyba że już wszyscy napisali tylko czekają na termin obrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
powrocilam! napuchnieta z dumy z 5 w indeksie :D poniewaz moja samoocena znacznie sie podniosla robie sobie 2-3 godzinki relaksu i dopiero zabieram sie za pisanie mgr. licze, ze uda mi sie dzis skonczyc 1 wazny podrozdzial i zaczac nastepny ;) ogolnie moja mgr bedzie miec ok 40-50 stron (wiem, ze malo, ale taki jest wymog promotora, zreszta waski temat mam), a z racji tego ze malo stron to o kazdym zdaniu musze myslec 5 razy.. marzena - podziwiam cie, masz dziecko, pracujesz i jeszcze studia. musisz miec dobra organizacje, ze znajdujesz czas na wszystko :) pozdrawiam i duzo sily do pisania - sobie i wam - zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super gratuluje!!! Bardzo sie cieszę ... jeszcze 5 nio no no Aj z moją organizacją by bylo pięknie, ale co z tego jak ona się dopiero pojawia jak jest nóż na gardle. jak by człowiek był trochę mondrzejszy to juz by dawno miał prace napisaną i zaniesioną Ja studia skończyłam w tamtym roku w czerwcu...i mam przedłużenie do 15 czerwca i muszę się wyrobić! Ja również zrobiłam sobie przerwe ciut dłuższą niż planowałam bo aż 5 godzin... ale teraz powrociłam z podwojoną siłą:) A Ty jak wróciłaś zrelaksowana i piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bardzo...
polecam stronkę www.e-dyplom.com.pl za 20 zł mozna na 2 tygodnie dostać dostęp do innych prac magisterskich, może znajdziecie prace na podobny lub nawet taki sam temat!!! Zawsze można coś podejrzeć, zainspirować się.... Z tej stronki NIE MOŻNA kopiować ani wydrukować pracy!!! Chodzi głownie o to żeby sobie ją przejrzeć!! polecam bo warto zwłaszcza jak macie mało czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
troche pisze, troche ogladam lige mistrzow i troche siedze na kafe (to przez kafe mam takie zaleglosci :P) jakiegos lenia dzis mam, ale kilka sensownych zdan juz stworzylam. do 10 czerwca musze zlozyc prace (poprawiona) w dziekanacie...raczej zdaze, ale troche sie namecze bo jeszcze zaliczenia i egzamy na drugim kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale na tej stronce nie ma prac z historii :( No ja tez tu zagądamod 4 dni... i powiem szczerze ze jestem tu nowa bo nwczesniej nie zagladałam nigdy:P też dzis cos mi nie idzie... moze cos z tym ciśnienim czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kurde kurde ludzie zmotywujcie mnie jakoś ... no żywcem nic mi się nie chce a przeciez nie mogę iść spać ...termin goni...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różaa
Dziewczyny a czy na tej stronie e-dyplom są prace mgr z niemieckiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa kategorii Prac i ilość Administracja 22 Astronomia i Astronautyka 2 Biologia 2 E-biznes 1 Ekonomia 9 Elektronika 2 Etyka 1 Filozofia 2 Finanse i bankowość 20 Fizyka 4 Górnictwo 1 Informatyka 5 Kryminalistyka 1 Kultura i sztuka 1 Medycyna 3 Nauki o ziemi 1 Ochrona środowiska 1 Pedagogika 8 Politologia 9 Polityka społeczna 1 Prawo 63 Rachunkowość 0 Socjologia 5 Teologia 2 Transport i logistyka 22 Turystyka 1 Zarządzanie i Marketing nie widze tu niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bronie licencjat w lipcu 09
i wlasnie koncze... pozno sie wzielam ale szybko poszlo. tylko trza bylo sie przylozyc na pare dluuuugich godzin pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo pisałaś prace licencjacką?ile miała stron i temat humanistyczny czy ścisły? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bronie licencjat w lipcu 09
temat biologiczny, stron 25 (mamy limit 20-30), tez na UJ :D analizy zrobilam w grudniu (pare wieczorow, mialam male problemy, glownie ze stastyka), calosc napisalam teraz.... szczerze mowiac poswiecilam na to ze 2 wieczory najwyzej :classic_cool: to nieduzo ... trza tylko przysiasc , ale wsumie mi zawsze szybko wszystko idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
hej, hej :) wczoraj poszlo kiepsko - tylko 1 strona, nie skonczylam tego co zamierzalam :/ a dzis musze robic projekt na inny przedmiot, dopiero potem cos zamierzam naskrobac... oj, ciezko, ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sara_24
Witam. ja tez piszę pracę magisterską. Jestem na połowie i za tydzień muszę oddac poprawiona pracę do dziekanatu. Oj cos marnie to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Sara: ładne imie:P Z jakiej dziedziny piszesz? oj dzejn opuszczasz się kochana nunu dziewczyny damy rade!!!Głowy do góry!!!Trzeba poprostu sie zebrać w sobie i siedziec i pisać i pisac i siedziec i nie odpuszczac!!!I wszystko sie zdarzy!No mi jeszcze troche zostało...ale jestem dobrej mysli. Dopółki pilka w grze trzeba walczyć do końca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sara_24
Germanistyka:) postanowiłam sobie, że dziś dokończę trzeci rozdział i jutro zabieram się za czwarty. Ostatnio taki leń ze mnie, ale czasu coraz mniej i coraz bardziej sie boję, że nie wyrobię się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różaa
Hej Sara :-) Ja też z germanistyki :-) jaki masz temat? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×