Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarzenaKr84

Zaparłam się i napiszę tą pracę magisterską pozostał tydzień

Polecane posty

Dziewczyny oddzywajcie... czuje się osamotniona w swoim pisaniu:( Dużo Wam zostało ? Halo porosze o jakieś motywujące hasła!!!Oj bardzo potzrebuje ich teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktorego chcesz się bronić
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 15 musze zdąrzyć:( Już mi całkiem nie dużo zostało liczę, że dziś lub jutro zaniosę całośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 78 stron i musze jeszcze z 10 sklecić Niech mnie ktoś, że tak powiem w pupe kopnie może mi łatwiej pójdzie te 10 karteczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
Marzena, niezle, niezle! w takim razie dzis albo jutro koniec pisania, to super! :) ja jutro ide do promotora dowiedziec sie do kiedy dokladnie mam prace zlozyc.. i jutro pewnie bede narzekac, ze tak malo czasu na skonczenie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam i chce już to skónczyć dziś. Skończyć, tzn doprowadzić wszystkie rozdziay do końc i zostanie wstęp , zakończenie, spis treści, bibliografia, ilustracje i poprawki czyli jeszcze dużo! Dzejn powodzonka dziś u promotora! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiaaaaaaaaa
ja do obrony mam jeszcze pare miesiecy a juz pisze prace i juz mam polowe i jest to praca inzynierska i to na uczelnie niestacionarnej, a wy sie zaparliscie, co za debliny swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teminator5
trza sie kurwa sprezac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja praca również nie powstała w tydzeń , samego zbierania materiałów miałam prawie dwa lata, pracuje dużo na źródłach: listy, pamietniki, diariusze... Tak muszę się sprężyć. A debilny świat to w odniesieniu do kogo przepraszam ? Do tych co fizycznie piszą pracę kilka dobrych miesięcy czy do tych przepraszam jeśli kogoś urażę, inteligetniejszych , którzy potrafią zlepić do kupy wszystko w miesiac i wyciągnąc odpowiednie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
osz kurde.. moj profesor mi dzis powiedzial, ze jak chce sie bronic w czerwcu (a chce) to mam do 10 czerwca prace oddac (sprawdzona i oprawiona oficjalna wersja). poniewaz 10 mam egzam, prace bede oddawac 9 - pozostal mi tydzien na napisanie 1 rozdzialu + wstep i zakonczenie :( tak do pt/sob musze wyslac promotorowi zeby mi sprawdzil i naniesc ewentualne poprawki.. wiem, ze dam rade, ale to mega stresujace bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
potrafi ktos obslugiwac program statistica? mam dane wprowadzone i nie wiem co z tym poczac :( praca do oddania jutro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam wszytsko poza wstepem zakonczeniem biblio (czesiowow) spisem tresci i ta statystyka wlasnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niestety nie porafie Ci pomóc!Życzę powodzenia i dużo cierpliowości napewno uda Ci szybko dokończyć prace:))) Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara_24_
Hej!!! wróciłam do pisania. Na początku tygodnia miałam juz dośc i postanowiłam że będę bronic się w pazdzierniku, ale okazało się że termin oddania pracy przesunieto o całe dwa tygodnie więc luuuuuuzik. teraz to zdążę za przeproszeniem z palcem w d.....:) Zostało mi tylko streszczenie, ewentualne poprawki i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
ha! napisałam wstęp i zakończenie, zrobiłam bibliografię, stronę tytułową i inne pierdoly, ale.... jeszcze ostatni rozdział czeka na skończenie :( chyba jutro nad nim posiedzę, bo dziś już nie mam siły... ale nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i jak idzie! Ja już prawie skończyłam:))) Teraz posiedzę jeszce z 3-4 godzinki i mam nadzieje ze koniec:)Wyśle promotorowi i bede czekać na poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
nareszcie! skończyłam ostatni rozdział i wysłałam promotorowi. pewnie jutro odpowie co o nim sądzi. jeśli będzie tak, jak z poprzednimi rozdziałami to luz, poprawki zajmą max 10 minut.. gorzej jak mu się nie spodoba moja twórczość, bo mi samej ten rozdział do gustu nie przypadł... no ale bądźmy dobrej myśli. może jutro zakupy jakiegoś ciuszka na obronę, tak na zachętę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie, myslicie ze uda sie napisac ok 70 stron + zrobienie badan *ankiety dla 8 nauczycieli przepytanie ok. 60 dzieci w 20 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nafie
jak sie sprezysz ankiety dla nauczycieli i dzieci zrobisz w jeden max 2 dni.. 1 dzien na zinterpretowanie wynikow i 17 na napisanie....o 10 wiecej niz pozostale panie tutaj wiec probuj... P.s. nie uwazam zeby inteligentniejszy był ktos kto pisze prace w tydzien od kogos kto jej poswiecił kilka miesiecy...wrecz to siwadczy o głupocie i oby nie mialo przełozenia na oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ponieważ własnie kończę pisć moją pracę magisterską, potrzebuję wypełnionych ankiet. Dlatego prosiłabym Was o pomoc. Plik należy ściągnąć, wypełnić i odesłać na adres podany w ankiecie. http://www.file-upload.net/download-1686993/ Ankieta-PL.doc.html Z racji tego, że temat jest związany z Łodzią, zapraszam głównie łodzian i mieszkańców okolic. Z góry Wam dziękuję, bardzo mi pomożecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
praca od paru dni leży już oprawiona u promotora i czeka na obronę, myślę, że jakoś pod koniec czerwca będę już panią magister ;) a jak u was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dziewczyny? Obronione ja już dawno po praca na 4, 5 a z obrony 5 :) Pozdrawiam i zycze udanych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych i doktoratów. Głównym obszarem mojej wiedzy są kierunki ekonomiczne: Ekonomia, Szeroko rozumiane Finanse, Stosunki Gospodarczej, Handel Zagraniczny, Analiza Ekonomiczna i Finansowa, Zadania z rachunkowości finansowej, zarządczej, Rachunek kosztów, Marketing i Zarządzanie. Na co dzień jestem analitykiem finansowym w sp. z o.o. i szkoleniowcem z zakresu zarządzania finansami i audytem. Każdą pracę piszę indywidualnie, od początku do końca sam zgodnie z sztuka pisarską prac dyplomowych. Jako profesjonalista zapewniam gwarancje jakości, nigdy nie podejmuję się zleceń z dziedzin, z których nie jestem ekspertem. Współpraca ze mną to gwarancja solidnie wykonanej pracy stały, miły kontakt, konsultacje, dyskrecja i profesjonalizm. Tomasz Romanowski dobrapraca33@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×