Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarzenaKr84

Zaparłam się i napiszę tą pracę magisterską pozostał tydzień

Polecane posty

Hej dziewczyny : sara , róża, dzejn jak dziś wam poszło ? Dużo do przodu? Dziś przywieźliśmy nasz najukochańsze słońce do domu...oj jak strasznie się za nią steskniłam:))) No nareszcie jest przy nas:) no ale sa i minusyyyyyy praca, mała cały dzień na głowie, wiec pisanie tylko w nocy po 21.30 Germanistyka kochane podziwiam!!!Ja nie mam głowy do języków ...oj a do niemieckiego zwłaszcza.Powodzonka w pisaniu.Widze ze wszystkie podobnie startujemy pół pracy i kilka dni na żłożenie jej... a gdzie poprawki, recenzent, druk i oprawa wrrrr Walczymy!!! ja teraz z moi kochanym mężusiem drineczek z żubróweczką na wyluzowanie ...łóżeczko i wstej o 5 półki mała śpi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella.
Hej :) Czy recenzent czyta pracę dopiero po oprawieniu, czy jakoś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena________
po oprawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sara_24
Piszę z metodyki o metodach pracy na lekcji jezyka obcego. Własnie wczoraj skonczyłam czesc teoretyczna a dzis zabieram sie za praktyczną. Coraz mniej dni zostało, czy mi się to uda? A ty różaa jaki masz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różaa
Pokręcony trochę ze Sprachwissenschaft "Ergenzungen und Angaben in der Dependenzgruppe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy ale
Marzena...półki zamiast póki albo mondrzejszy?! pocwicz nad ortografia bo az wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i pisze dalej. Dziewczyny mam nadzieję, że się nie obijacie:))) Nie obrażam się , tak juz poprostu mam i tak piszę, i nawet mam na to zaświadczenie wiec powiedzmy ze mnie to tłumaczy:)))A pisząć w wordzie teks z automatu mi sie sprawdza i jest z głowy. Ale nie na tym ma się skupiać tenże wątek:) Ćwiczyć ortografię, raczej mam wiele innym fajniejszych zajęć... ale pracuję nad sobą i jest już o wiele lepiej:) A swoją drogę uprzejmy ... może podzielisz sie swoimi doświadczeniami zwiazanych z pisaniem mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sara_24
No ja piszę i to ostro:) jakiegoś powera dziś dostałam a siedzę nad pracą od szóstej! Rozplanowałam już sobie częsc praktyczną i jeśli nic się po drodze nieprzewidzianego nie zdarzy, to powinnam oddac pracę promotorowi najdalej w poniedziałek. Także do dzieła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara prześlij jak mozesz troszkę tej Twojej energii Ja niby siedzę ...ale nie piszę, coś nie mogę się skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sara_24
Oj chętnie bym ją przesłała, ale energia juz mnie opuszcza... Tyle godzin przed komputerem. Na szczęscie robota posuwa się do przodu i widac jakieś efekty. Na dziś to juz chyba starczy trzeba sie wyspac żeby jutro móc działac. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już 65 stron ciągle nie wszystko.Sara dziś tez od 6 startowałaś? A gdzieś nam się zgubiły dziewczyby dzejn i róża co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
jestem, jestem :) wczoraj sporo pisałam i prawie skonczyłam 3 rozdzial (najtrudniejszy). dzis na pewno mi sie uda reszte napisac, wiec mam nadzieje wieczorem wyslac promotorowi do oceny. zostanie mi ostatni - 4 rodzial, dosyc prosty i krotki, wiec mam nadzieje ze szybko go napisze, plus wstep i zakonczenie tez licze, ze nie pojdzie zle. tym sposobem 9 czerwca musze miec prace zaakceptowana przez promotora i zlozona w dzieknacie. taki mam plan, musi sie udac :) dzis dopiero zaczynam, zycze wiec sobie i wam kobietki duuuzo sily do pisania! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzejn więc życze powodzenie! chociaż w sumie juz wieczór zaczyna sie robic to pewnie skończyłaś 3 rozdział:) Ja niestety sie nie mam troszke czasu na pisanie teraz, ale nocą nadrobie... przynajmniej tak sobie obiecałam,że dziś posiedzę do rana:) Proszę się tu szybko oddzywać i zdać raport z dzisiejszych poczynań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam 99% teorii, ale musze zrobic statystyke i nie mam pojecia jak?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
kurcze kobitki, z mojego ambitnego planu nici ;| dopiero teraz koncze 3 rozdzial i wysylam promotorowi, mimo ze wczoraj siedzialam do pozna to nie dalam rady tego skonczyc.. a dzis by sie poszlo na jakis spacerek albo cos, a nie tak w domu przy kompie, juz mnie bola oczy... jednym slowem malo optymistyczna niedziela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesja tatusia
tak marnie idzie wam przepisywanie ksiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
tak marnie idzie bo niestey na mój temat nie ma ani jednej kompletnej monografii, tylko pojedyńcze rozdziały i artykuły. niestety nie ma z czego przepisywać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też miałam ambitne plany ... i tez nie zrealizowane. Niedziela a ja zasiadam znów przed kompa i zaczynam pisac, pocieszam się, że już nie daleko do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę ,że wszytskie ostro piszą :) Dziewczyny do kiedy macie konkretnie termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetPrincessa
lacznie ze spisem literatury, zrodel prawa i takimi tak jest 140 stron ja sie jakos zebralam w sobie jak musialam i napisalam ostatniego kwietnia moja praca byla juz gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami??? Już skończyłyście pisać czy tak jestescie pochłoniete, ze nie mace czasu zaglądać tu? Ja dzis dopiero teraz siadam do pisania... niestety wczesniej nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
ha! dostalam dzis odpowiedz od mojego promotora ze bardzo interesujacy byl moj 3 rozdzial :D i 0 poprawek :D zostal mi do napisania jeszcze ostatni + wstep i zakonczenie (te dwa mam nadzieje napisac w 1 dzien..) teraz mecze sie nad projektem na drugie studia a jutro jeszcze ide na uczelnie poprzekladac czesc egzamow na wrzesien, bo nie dam rady z obrona i jeszcze egzamami :/ ale dzis optymistycznie na to patrze, musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzejn ciesze się razem z Tobą:))) Mi nie ciekawie to wszystko ostatnio idzie :(((( Miałam jechac do promotora w nidziele ... opotem najpoźniej we wtorek i niestety dziś tez jeszcze nie mam z czym:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×