Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......30.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............ to mała zmiana w tabelce :) i trzymajcie kciuki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko sprzątam po weekendzie w domu i tak czasami znikam:D:D:D:D:D:Da spakowana już na urlop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie własnie pakuje i juz sama nie wiem czy nie biore tego za duzo.. ale wychodze z załozenia ze lepiej miec za duzo niz za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autokarem niestety... bo to last minut było i w sumie moj M. miał nie miec urlopu i tak sie jakos wszystko szybko potoczyło... ale do Chorwacji to nie jest az tak daleko ;) juz kilka lat lemu jechałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczybki jestescie? :) ja byłam na ostatnich zakupach przed wyjazdem, juz sie nie mozemy doczekac :) oby tylko pogoda dopisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kiniusia nie bierz testow i staraj sie nie myslec a wupoczywaj to podobni najbardziej sprawdzony sposob nie tylko na zapłodnienie ale tez na dobre zagniezdzenie, odpocznij i baw sie ;) a po powrocie zrob test - mysle ze bedzie dobrze ;)) u mnie niestety zle wiesci, wczoraj troche mnie przewialo i dzis odczuwam skutki, bola mnie jajniki a to dopiero koncowka @ i napewno nie owulacja bo ona dopiero za około tydzień. W srode wizyta u ginekologa bo troche sie wystraszylam, a przy okazji ide z tymi moimi wynikami hormonow... zobaczymy co bedzie .. poznanianka co z sala ? kiniusia baw sie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, widze ze tu pusciutko.... ja wpadłam sie tylko pozegnac bo jutro wyjezdzamy na urlopik :D bede za jakies dwa tygodnie i licze na to z tu sie duzo zmiani... chodzi mi tu oczywiscie rosnace brzuszki :) nie ociagjcie sie i nadrabiajcie stronki :) ja trzymam kciuk za Was kochane, i do "zobaczenia" :) buzka!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia wspaniałego urlopu życzę:D wypocznij i wracaj do nas pełna optymizmu :D i pamiętaj nie myśl o żadnych testach i już napewno nie doszukuj się objawów:D:D:D pełen luz kochana:D:D:D:D:D:D:Ddla ciebie❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,mam nadzieję,że się na mnie nie gniewacie,jeszcze nie odebrałam kompa z naprawy,korzystam teraz u kuzynki,ale nie wypada pisać,kiedy mnie zaprosiła na kawę,obiecuję,że już niebawm do was wrócę i nadrobię wszystkie zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........02.10.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......30.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............ uaktulniam tabelke i pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla boom
Kiniusia mnie też możesz dopisać do starań... 5 cykl starań, 27 lat... Narazie nie robiliśmy żadnych badań, liczymy że to kwestia nastawienia, ale jak tak dalej pójdzie to wybieram się do lekarza w przyszłym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........02.10.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......29.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) tyle czasu mnie nie bylo,nie czytalam nic a nic,bo jakos nie moglam sie przemóc:/ nie wyszlo nam znowu i nie mam za bardzo o czym pisac na forum i nawet nie mam sily czytac o staraniach:( za wami bardzo tesknie ale jakos na forum nie chce siedziec bo mnie to przytlacza:( zaczal sie 9 cykl,zaraz zmienie w tabelce,ale nadziei nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......30.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............ tam mialo byc 8 cykl,a wczesniej napisalam 9. pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) ukladzik pisalas ze nie czytasz, ale przeczytaj to co napisze moze to cos pomoże ..obaczyla na moje badania, wypytala o podstawoe sprawy i o to ktire z nas mocniej chce tego dziecka. Powiedzialam ze oboje, ale chyba ja jednak bardziej.. pomyslala, usmiechnela sie i powiedziala, ze badania ok, wiec problem TKWI W GLOWIE A Z TYM SZYBKO SOBIE PORADZIMY ;) pomyslalam ze co ona chrzani, ja nie umiem nie myslec o tym, ja od pol roku zyje tymi cyklami.. Powiedziala mi co robic.. i tu nie chodzi o pozycje, itp.. chodzi o nastawienia moje i partnera, i z usmiechem na ustach mowi ze jako recepte dostane plan do wykonania ;) wydaje sie smieszne.. ale o recepcie za chwile ;) wytlumaczyla mi tez, jakie zmiany zachodza w naszych glowach kiedy pragniemy dziecka, i u kobiety i u mezczyzny. Podobno czasem jest tak, ze mezczyzna tez ma blokade. Tak bardzo chce uszczesliwic kobiete, dac jej to dziecko, ze podczas stosunku przezywa taki stres ze pomimo wytrysku nie wylatuje zaden plemniczek. A gdy widzi rozpacz na twarzy kobiety jak przychodzi @ tokazdy nastepny cykl jest gorszy.. to podobnie jak w glowach kobiet, tak wielkie pragnienie i mechaniczny sex potrafiac zamknac macice i nie wpuscic zadnego plemniczka.. i wtedy pomimo zdrowia nie ma sznas na te nasze wymarzone maluszki... recepta: ;) otoz kazala mi powiedziec narzeczonemu ze robi mi badania, ze cykl sie pomieszal, jajeczko za wolno albo za szybko rosnie, ze musi poobserwowac cykle - ze 2-3 zeby zobaczyc co z tym zrobic. chodzi o pzekonanie go ze sobie tak troche odpuszczany, zeby uwierzyl, ze kolejne stosunki to nie tylko robienie dziecka, i zeby myslal ze to w kobiecym organizmie jest problem, nie w nim. Musi sie poczuc dobrze i komfortowo. ale ostroznie i z przemysleniem to mowic, zeby nie pomyslal ze nie mozna wcale sie kochac.. poprostu ze cykle sa pod okiem lekarza.. a kobieta ma wtedy cichaczem robic testy owul. a w ten szczegolny dzien niby z tak od niechcenia go zaatakowac ;) zeby myslala ze to taki przypadek, nasza zachcianka ;) i jesli sie nie ua w 1 cyklu to dalej ciagnac temal obserwacji cyklu i nie roztrzasac @ przy nim, pokazac ze sie tego spodziewalysmy i musimy niedlugo isc do lekarza wypytac co dalej.. musi zobaczyc nasze wyluzowanie i pomyslec- jak to mi powiedziala lekarka;) - ze wreszcie moja kobieta zmadrzala i przestala myslec tylko o jednym ;) jak to uslyszalam, to poczulam sie dziwnie, pomyslalam ze to takie troche oklamywanie go, ale lekarka powiedziala mi, ze chodzi tu o odciazenie mezczyzny a tym samym nasze samopoczucie i ze teraz jak wiemy ze on wyluzowuje to my poczyjemy sie spokojniejsze ;) hmmm, nie wiem co o tym pomyslicie, nie wiem jeszcze jak to zadziala ale powiem wam, ze tak zrobilam.. bylam u lekarki bo przeziebilam jajniki wiec mialam wymowke zeby isc do niej i z tego wymyslilam caly maly spisek, Moj narzeczony jest przekonany ze narazie obserwujemy cykl, ze lekarka szuka odpowiedzniego momentu na zaplodnienie i musi poobserwowac 2-3 cykle.. zobaczymy co bedzie dalej ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie tak rozpisalam, ale pomyslalam ze skoro takie cos "zalecila" lekarka to moze i wam to pomoze ;)) zobaczymy jak u mnie to podziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialam dodac, że powiedziała też, żeby zupełnie przestać mówić o starnkach, o dzieciach itp, tylko zdawkowo i naturalnie a nie rozczulajac sie... ;) co dziewczyny o tym wszystkim sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przepraszam za literowki, jak staram sie szybko pisac to zawsze cos pokrece albo zjem literke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna.s.1 twoja gina ma całkowitą rację moja mi też podobnie powiedziała, że mamy przestać o tym myśleć i poprostu żyć a wszystko przyjdzie. Ja się będę tego trzymała bo wiem że warto :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku USZY DO GÓRY :D:D:D nie opuszczaj nas wiem że cię nie pocieszę ale ja 12 cykl mam za sobą. ciągle wierzę że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ w końcu sie doczekałam mojego kochanego koputerka,nie wiem jak długo teraz podziała,ale mam nadzieje,że nie dwa tygodnie jak ostatnio,bo masakra to była jakaś:) stęskniłam sie za naszym forum. ostatnio opisywałam moje niepekające pęcherzyki,otórz po odstawieniu dwA cykle temu clo wychodowałam swój pęcherzyk,który w 11 dniu cyklu pękł samoistnie,ale niestety miał aż 32 mm!!!!!!więc traciłam nadzieję,ale lekarka powiedziała mi,że jest dobrze,bo pękła,a te tabletki napewno jeszcze miały swój udział.niestety dostałam @,więc kolejny raz poszłąm do niej w zeszłą środę to był mój 5 dc i narazie nic nie widać,więc może w końcu urośnie mi ten pęcherzyk trosszke później niż ostatnio i pęknie normalnie ,bo niedługo zgłupieję!!!!!!!!!!!!!!!!! a ta metoda,żeby sobie odpuścić jest bardzo skuteczna i potwierdzona,też chciałam ją zastosować,ale niestety ja narazie muszę wyleczyć przyczynę chwilowej niepłodności a wtedy dopiero wrzucę na luz.Na dzisiaj kończę pisanko,bo wróciłam niedawno z pracy i musze się wykąpać,al;e odezwę się jutro. pozdrawiam was!!!!! Układzik nie opuszczaj nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kto jak kto,ale przecierz to ty nas zawsze pocieszałaś żebyśmy się nie łamały a tu co??????? nie pozwalamy ci!!!!!!mamy cię na Naszej Klasie więc nam ie uciekniesz!!!!!!!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) hehe katia to bylo dobre,ze wam nie uciekne :D usmialam sie:) dzieki ze o mnie pamietacie i piszecie,ale ja nie chce was dolowac moimi problemami i uzalac sie nad soba na forum:/ jest troche tych problemow i to nie chodzi tylko o zle nastawienie.moj maz ma problem z plodnoscia i wiemy o tym oboje.nie chcialam tego pisac na forum bo to taka osobista sprawa,ale w koncu wszystko co tu piszemy jest bardzo osobiste,kazda z nas sie otwiera przed innymi dlatego wiem ze moge zawsze na was liczyc..mielismy tez oboje problemy w pracy,a raczej z powodu jej braku i co za tym idzie klotnie.moj maz nie chcial dziecka dopoki sie z tym nie uporamy,juz nie wspominajac o jakimkolwiek leczeniu nieplodnosci.bylam..jestem troche podlamana.nie jestem coraz mlodsza,on tez nie,i bardzo mi zalezy na dziecku.tylko wy potraficie zrozumiec jak bardzo..mysle ze jestesmy na dobrej drodze teraz z mezem.praca sie znalazla,dogadujemy sie,kochamy sie co najwazniejsze i mysle ze on sie zdecyduje na badania.ale jest mi strasznie ciezko z tym ze to ja musze to wszystko dzwigac.on jest jakos obok..mam nadzieje ze to wszystko sie obroci na dobre.nie mam jakos serca do forum,bo temat ciaży mnie jeszcze bardziej przybija.nie chcialam wogole o tym myslec skoro nie moglam miec dziecka:( pomalu sytuacja sie zmienia i moze w koncu oboje wiemy czego chcemy.i trzymajcie za nas kciuki kochane moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki do mnie @ przyjechałą i znowu nam nie wyszło. Aniu s.1 to co napisałaś cóż interesujące, można by siezastosować ale napewno ciężko bedzie tak nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......30.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........15........wcale:)..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik głowa do góry,wiem,że jest ci ciężko i rozumiem cię,bo sama mam mam nadzieje że niedługo problemy z płodnością,jak to moja lekarka powiedziała,że chwilowo jestem niepłodna,ale trzeba być dobrej myśli!!!!!! a jeśli chodzi o twojego męża to zobaczysz przejdzie mu,być może facetom tez musi sie włączyć instynkt:)oni troche inaczej do tego podchodzą,tacy juz są i niestety ale tak natura stworzyła,że kobiety mają gorzej w życiu,bo muszą wszystko dźwigać,a faceci jedynie nas tylko pocieszają lub udają że nas dobrze rozumieją:) musimy czekac ,mam nadzieje że nasze losy się zmienią 🌼 i wszystko sie poukłada:) trzymaj się układzik!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ja tam nasmarowałam w wyższym poście,coś mi chyba jakies zdanie zjadło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×