Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

hallo hallo!!!!:D:D:D:D jestem:D:D:D:D pozdrawiam wszystkie starające się:D trochę mnie nie było bo komputer nawalił ale od dziś jest dobry:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka jak się uda to super:D:D przecież wszystkie czekamy na tą chwilę kiedy zaciążymy:D:D wredniaczku urlop minął ale nie martw się za rok będzie następny :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie po tym zakichanym Clo tempka tak skacze jak nie wiem co!!!! mój wykres to wzgórza i pagórki:o:o wczoraj temp. 36,8 a dziś 36,4 a to dopiero 7 dzień cyklu. Jeszcze dwa dni mam brać Clo i niewiem co to ma znaczyć :o:omasakra!!!!.............🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cathlen, moja tempka tez tak skakała w ostatnim cyklu i tez wygladało jak wzgórza i pagórki i to przez cały cykl... taraz to moj 11 dc, i skacze ale nie tak bardzo bo jak narazie najwiekasza to była 36.5 a najnizsza 36.3, wiec chyba tak normalnie.... mam wielka nadzieje ze w tym ctklu owulka mnie nie ominie :) dzis przyszły mi testy owul. i bede testowac... tylko nie wiem od którego dnia... od 12-13 dc moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij od 12 dnia chyba będzie dobrze:D:D:D ja też mam zamiar od 12 dnia zacząć testować bo muszę być pewna że po tym Clo mam owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen a ty w aptece kupujesz testy? to drogo ci strasznie wychodzi? ja zamawiam w sklepie internetowym... wredniaczku to kiedy masz planowana @? cos bedzie...???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........19-20.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???............... przypominam :) wredniaczku tak patrze a to juz nie długo doplanowanej nie chcianej i paskudnej @.... jakies przeczucia???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale przyjdzie ta wredna @ brzuch mnie boli, jajniki, brrrr a o piersiach nie wspomne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra!!! ehhh a tak chcialam byc majoweczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem:D:D:D kupiłam testy:D tak kinia ja kupiłam w aptece ale ja nie stosowałam wcześniej testów tylko raz w tamtym roku jak zaczęliśmy się starać i był pozytywny. A teraz muszę zobaczyć bo temp. mi skacze dziwnie:o w weekend dowiedziałam się ,że mój M jak był mały miał świnke i wiecie coś się we mnie załamało:o:oon musi iść na badania bo mój gin chce wyniki i twierdzi że to raczej u mojego M leży przyczyna:o:o masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen - a co ma do tego świnka?? napewno nie sa to objawy ciazy tylko nadchodzacej @!! buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo świnka jest chorobą , która w 60% prowadzi do męskiej niepłodności:o to są niestety jej powikłania. Ja jak byłam pierwszy raz u gina i powiedziałam że staramy się o dzidzie od razu padło pytanie czy ja albo mąż chorowaliśmy na świnkę. Ja nie a mój M tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeżeli masz owulację to wszystko dobrze:D:D czasami powikłaniami u kobiet jest też niedrożność jajników ja jak nie zajdę do października to będę miała robione badania na drożność jajkników ale najpiewr mój M musi dostarczyc wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole nie dobierać sobie takich rzeczy do głowy :) my też skoczymy na badania jak sie teraz nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) oj dziewczynki chyba jednak nadeszly te dni plodne bo od wczoraj tak mne jajniki pobolewaja. :) oby to bylo to :) jutro ide zbadac prolaktyne,dopiero jakos wczesniej nie mialam kiedy. a w piatek sie wybiore do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zmykam bo mój M zaraz wraca z pracy to go dopadne juz w drzwiach heeh :) pozdrawiam wszystkie kochane dziewczynki :* dzis mam dobry humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam po przerwie, teraz musze nadrobic zaleglosci w czytaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslam ze bede miala czytania, a czytania po tej nieobecnosci a tu nie wiele sie dzialo:( Poznanianka grtauluje odwagi w podejmowaniu decyzji, trzeba byc zadowolonym z pracy:)Trzymam kciuki za znalezienie szybko czegos dobrego. A i mnei zaprosisz na nk?;)No i fajnie jak sie udalo:) Betitnka tez trzymam kciuki za poszukiwania pracy!I asia19855tez:) Wredniackzu witaj po urlopie:) Kinga p dobrze ze juz zdrowko wrocilo:) a ja jeszcze 2 tygodnie i urlop i lece do Polski:) nie moge sie doczekac buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen troche mnie przeraziłas ta swinka... ja mialam w dziecinstwie a moj M. to nie wiem... ale duzo osób przeciez swinke przechodziło... a skad wiesz takie informacje? od gin? mój nic mi nie mówił na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila przyznaje ci racje ze mało stronek zapisanych... zaniedbałysmy sie troszke... ale ja mysle ze szybkjo to nadrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to gdzie sie nasza kasienka podziwa??? swiezo upieczona zonka zajmóje sie mezusiem swoim :D ona teraZ gdzies miała isc do gin, i potem wpisac sie w nasza druga tabelke... KASIENKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×