Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Asiu - zdróweczka :* U mnie bez zmian w temacie @ tylko przypałętało mi się zapalenie pęchcerza więc bardzo cierpię, koleżanka dała mi furagin ale tylko 6 tabletek :/ Pije zurawinę, aronie i inne tam moczopędnę, żeby to cholerstwo wypędzić ale od soboty już mnie tak męczy... Jutro idę wyznaczyć sobie wizytę u lekarza, bez jaj to tak nie będzie, zeby mi sie okres bez powodu spóźnial :P Robiłam test wczoraj ale znów po południu i też nic nie wyszło...Zobaczymy jak to będzie, może uda mi się wyznaczyć wizytę na środę np, cos mi się zdaje, że z tym pęcherzem to bez antybiotyku się nie obejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) widze ze kolejna stronka zaczęta szalejecie :) katia nie ma sie co martwic na zapas, pójdziesz do lekarza z wynikami i zobaczysz co on ci powie. Ja na temat tego hormonu nic nie wiem bo ja go nie robiłam. Trzymam kciuki i tak jak napisałas trzeba walczyc :) Magda wiesz ze dopuki @ nie ma to jest nadzieja :) co do mnie to nie wiele sie zmienia po za tym ze sie rozrastam :) obwód mojego brzucha to 97 cm :) Młody kopie czasem nawet bardzo :) Wczoraj mąz mi robił fotki i na nich mój brzuch wyglada naprawde pokaźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia pokazałabyś ten brzusio :))) Ja nie wierze, ze to ciaza, znowu 4 testy, ktore zrobilam raczej nie moga sie mylic (chociaz czytalam, ze sa dziewczyny, ktorym test nic nie pokazal), no nic licze na to, ze w takim ukladzie lekarz zrobi mi badanie z krwi (tutaj rzadko robia cokolwiek do tego 18-20 tygodnia), dzis jade z kolezanka ciezarowka do jej pana doktora, podobno jakis sensowny facet woec moze cos tam poradzi a moze oni te testy maja bardziej czule (tutaj lekarz robi test ciazowy z moczu :P). Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem własnie po wizycie kontrolnej, moja kruszynka wazy 2600 i cos zaczyna sie dziac, tzn szyjka sie skrocila. jest miekka. Lekarz zmienil date przewidywanego porodu na ok 17 marca. Ja czuje sie ok, jestem zmeczona nie ukrywam, no ale drugie dziecko to juz nie przelewki. Oliwcia ma maly bunt w chodzeniu do przedszkola co dodatkowo powoduje stresy, no ale...samo zycie. kinusia brzuszek rosnie i tak ma byc:) sama radosc, zdrowka dla ciebie i malenstwa. Maga tez slyszlam o tym, ze testy czasmi nie wychodza ale stosowalas antykoncepce, ktora moze namieszac w hormonach. Tydzien czasu to juz chyba cos, lepiej to skontrolowac u lekarza. A tak poza tym przy zapaleniu pecherza lepiej zadzialac konkretnie. furagin tylko skrzetnie ukrywa objawy a nie leczy. Ja mialam zapalenie w pierwszej ciazy, ktore zakonczylo sie odmiedniczkowym zapaleniem nerek, mozesz dodatkowo lykac witamine c, narzady plciowe lubia kwasne srodowisko i zabija to bakterie. Dziewczynki mam nadzieje, ze jeszcze przed rozwiazaniem sie odezwe, teraz mam wiele na glowie i dlatego tak z odskoku. Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku i zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......22 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........11tc..............15.09.2010........... . .....????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap witaj :) wysłała bys nam jaka fotke jak wygladasz z brzuszkiem :) jej to juz tak nie długo :) Magda brzuszek nie ma problemu pokaze wyslij mi tylko swój adres e-meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki kingap to juz tak malo ci zostalo do konca az sie wierzyc nie chce a ja bylam na wizycie 17 lutego ale nie mialam usg bede je miec dopiero w piatek i strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia m.p.pawlak@onet.eu :) Bardzo dziekuje ja łykam wiecej vitC niz zazwyczaj no i pijałm wode z cytryna tez, siusiam duzo i nie przetrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda bardzo prosze :) Kasienka wszystko bedzi dobrze zbaczysz - ja ci to mówie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja wlasnie wrocilam z dwutygodniowego urlopu wypoczeta, spalona sloncem:) Jak wroce do domu to przeczytam wszystkie zaleglosci,bo narazie w pracy kociol, musze wszystko ogarnac, a po urlopie zawsze ciezko spowrotem wbic sie w rytm pracy:) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyni za dobre słowa, Madziu również zdrówka dla Ciebie, a może to zapalenie pęcherza to dzidzia daje o sobie znać:* mila to gdzie się tak byczyłaś?? super że sobie wypoczęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......22 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........12tc..............15.09.2010........... . .....????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............2...........25.03.2010.............25..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......22 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........12tc..............15.09.2010........... . .....????........ Problem rozwiązany dostałam @ i już bez skrupóólów wziełam sobie leki na pecherz, ciepla kapiel zrobilam i sie sporo przespalam z corcia, juz mnie mniej nie co bolec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewuszki jak tam? mnie od rana strasznie boli lewy jajnik wzielam no spe ale malo co pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Magda dobrze ze już wiesz na czym stoisz, ale szkoda że to nie ciąża. Dziewczynki ja mam pytanie, czy mozliwa jest dwa razy owulacja w jednym cyklu ? cos dzieje sie dziwnego, tek jak pislam tydzien temu, to juz mialam owulacje w 6-7 dniu -byly wszystkie moje objawy i spadek i skok tem, a dzis jest 12 i znowu od wczoraj spada mi tem, i mam "mokro" i pobolewnia jajnika... nie wiem co jest grane. Zastanawia mnie czy to co sie dzieje nie jest wynikiem cla i moze on wywolal druga owulacje.. myslicie ze to mozliwe ? nie wiem co mysles a do lekarza za wczesnie isc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu prawdopodobnie nie jest to możliwe,ja czułam podobnie,miałam kilka razy dziwne objawy.Tłumaczyłam sobie to tym,że przez clo miałam owulację w 7 dc a potem w drugim jajniku miałam naturalnie wychodowany pęcherzyk,ale lekarz mi powiedział,że to jest niemozliwe,mój były lekarz różne rzeczy mówił,więc ręki sobie nie dam uciąć że miał racje:)Musisz zapytać swojego lekarza,a najlepiej zmonitorować to na usg . Mila oglądałam twoje fotki na NK i ci powiem że twoja opalenizna jest zajebista:P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie to wydaje nieprawdowpodobne. Do lekarza w tym cyklu nie mialam isc, zrobilam mala przerwe i w sumie nie wiem... Pojde w nastepnym, juz po @ i wypytam o wszystko ;) dziwne to wszystko, ale widocznie temp tez moze skakac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu też miałam taką sytuację kiedyś i lekarz mi powiedział że to wcześniej tj 7dc to nie była owulacja tylko podejście do owulacji ale pęcherzyki nie popękały, więc owulacja przesunęła się w czasie i teraz masz kolejne podejście, może teraz pękną. tego Ci zyczę. Jeżeli masz śluz płodny np. 12 dc, a miałaś wcześniej 7dc, to owulacja bedzie później tego 12dc. Ale zamotałam, ale mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi. Ja w cyklu w którym zaszłam w ciążę tez miałam 2 podejścia do owulacji i była ona za drugim razem na pewno bo za pierwszym się nie kochałam z mężem. Zdrówka Aniu for you :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja powoli staram sie ogarnac po urlopie ciezko na nowo sie wbic w rytm pracy do tego zmiana klimatu i juz mnie gardlo boli:( Asia tym razem bylismy w Egipcie plany byly inne ale niestety poprzez wydarzenia na swiecie musielismy zmienic miejsce wyjazdu:( Katia dzieki:) Dwa tygodnie wylegiwania sie na sloncu daje takie efekty:) WOgole powiem wam, ze nie liczylam ze cos sie moze zdazyc podczas tego wyjazdu bo dni plodne przypaday mi po powrocie, ale przez wyjazd przesunal mi si etroche cykl i by wypadalo ze mialam dni plodne podczas wyjazdu wiec mam mala nadzieje ze moze sie cos udalo:) I czekam niecierpliwie do marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherz wyleczony ale nadal biorę antybiotyk, już się lepiej czuję :) Dziewczyny nurtuje mnie jedna sprawa, otóz w maju lecimy na wakacje na Ibizę i boję się trochę, że mogą być jakieś przeciwskazania do latania jak uda się zajsc w ciążę, co prawda to nie jest strasznie długo leci się niecałe 3 godziny ( na Teneryfe lecielismy prawie 5 :O) ja w ciąży z corcia nie latałam wcale, niby lekarze mowia, ze nie ma przeciwskazan jak jest wszystko ok ale skad ja moge wiedziec, ze bedzie :/ nie wiem co o tym myslec i czy czasem nie przelozyc tych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie pamietam jak jest dokładnie ale moja przyjaciółka mieszka w Szkocji i latała bez problemów do polski gdy była w ciąży,to jest lot 2 godzinny,pamietam tylko że jakos od 30 tygodnia ciąży nie mozna latać ale wcześniej raczej nie ma przeciwskazań,natomiast moge się mylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ja wiem, że to zależy od linii lotniczych, w niektorych zaswiadczenie potrzebne jest przez cala ciaze od lekarza, ktory badal ciezarna na 72 czy nawet 48 godzin i stwierdzil, ze nie zauwazyl symptomow zblizajacego sie porodu (ale z tym zblizajacynm sie porodem to wiadomo jak jest ;-) ) a w niektorych liniach potrzebuja np od 28 tygodnia :) wiec to roznie z tym bywa ja wiem, ze linia lotnicza, ktora bedziemy leciec potrzebuje zaswiadczenie przez cala ciaze co oczywiscie nie jest zadnym problemem (gorzej z powrotem :o) ale szczerze mowiac wolalabym nie urodzic w jakiejs tam hiszpanii czy gdzies indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............2...........25.03.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......22 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........12tc..............15.09.2010........... . .....????........ Kasienka221487.......9tc...........30.09.2010.....?????????? a ja juz jestem tam gdzie byc powinnam :) bylam na usg widzialam i slyszalam swoja fasoleczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze druga tabelka nam sie powiększa :D Super oby tak dalej :D Kasienka wielkie gratulacje!!!!! Widzisz pisałam ci ze bedzie wszystko dobrze :D odzywaj sie jak naczesciej i pisz jak sie czujesz i jak tam twoje młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kasieńka gratulacje ;) dziewczyny ja potrzebuję porady od Was ;) dzis mam 16 dc i w sumie powinnam brac od dzis luteine, ale wlasnie sie zastanawiam. Ten cykl mialam troche zakrecony, pisalam ze mialam te dwa podejscia do owulacji, na dodatek ciagle czuje kłucie w jajnikach. Brałam clo ale na monitoringu nie byla... poprostu ten miesiac mialam troche taki depresyjny i poprostu musialam dac sobie przaerwe od wizyt. No ale tu moje pytanie, czy skoro bralam to clo to brac dzis juz tez i ta luteine ? poradzcie mi co byscie zrobily ;) mam nadzieje ze nie weekendujecie juz i pomozeci mi podjac decyzje bo czasu nie mam za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu luteina ci nie zaszkodzi a napewno pomoże:) Ja bym brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki katia, chyba tak zrobie ;) poprostu bede ja brac ;) dzieki za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×