Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Z tym wyluzowaniem to prawda, możemy sobie mówić: jestem wyluzowana i już o tym nie myslę ale jak skoro myślę czy chcę czy nie ;) My po prostu odpuściliśmy, machnęliśmy ręką i już. Może to dlatego tak szybko to poszlo a może po prostu tak miało być :) Teraz chciałabym szybciutko ale która z nas nie chciałaby :/ I tak jeśli w tym cyklu się nie uda to będziemy musieli odpuścić do maja. Zresztą ja jestem dopiero po wyciągnięciu spirali (w grudniu) ale mój gin powiedział, że możemy się starać, zrobił usg macicy, no narządów rodnych i powiedział, że wszystko ładnie wygląda. Wiecie co dziewczyny ja się jednego jeszcze boję. Córkę rodziłam przez cc - tak bardzo chciałabym urodzić drugie naturalnie a boję się, że znowu będzie cc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykładem mogą być moje poprzednie cykle, hehe przedostatni nie mierzyłam temperatury, nie wnikałam głęboko w obserwacje, totalny luz i szaleństwo, i nie pomogło, bo jednak ciągle w głowie wszystko siedzi. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)zgadzam sie wredniaczek z tobą,ja od października miałam na wszystko wyj...ane :P i niestety nic,nawet powiem wam,że nie myslałam o tym,jak mi sie cos przypomniało to było zaraz przed @,więc nawet nie byłoby szans i choc wiem że i tak sie nie uda dopóki sie nie wyleczę,to nadal się łudzę!!! Mój mąż w ogóle się juz do tego nie przykłada a ja staram się już nie powtarzać mu na każdym kroku przy każdym przytulanku,że może właśnie dzisiaj sie uda!!!!O niczym innym nie marzę,ale wiem że mam teraz czas na leczenie,więc jakos te starania pójdą na bok,ale w psychice kobiety zawsze będzie ta myśl,a może własnie dzisiaj,takie juz jesteśmy,ale nie mozna nas karac za to że takie mamy właśnie swoje najskrytsze marzenia!!! I tak się podziwiam że tyle wytrzymuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
witajcie:) Magda ja mieszkam kolo Sligo ( 200km od Dublina) a Ty skąd jesteś? acha..i czy rodzilas corcię w Pol. czy juz tutaj? życzę Ci powodzenia w starankach, 7 miesiecy poprzednio to nie tak źle:) Kiniu juz maly sie rozruszał...moze nie jest jakims szalonym bokserem, ale daje osobie znac i rano i w ciągu dnia i wieczorkiem- spokojny raczej- moze taki będzie jak sie urodzi;) dzis mialam zajęcia w szkole rodzenia- bozzzze pokazywali tak szczegolowo poród, w takim zblizeniu, ze faceci na sali prawie pomdleli- a maja nas niby wspierac;) Zycze udanych wizyt i nowych rozwiazań - moze w koncu jakas metoda zadziala ... pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju kurcze gdzie Sligo a gdzie my ;-) My mieszkamy koło Waterfordu :) Rodziłam Julkę w Polsce jeszcze niestety, przylecialysmy jak miała 6 miesiecy. Ja nie chodzilam do szkoly rodzenia bo nie zgrywały sie z praca męża a chcieliśmy chodzić razem i bardzo żałuję bomysle, ze wiele by mi to dało. Moj chlop dzielne mnie wspieral podczas porodu on nie z tych wrazliwych... To ja bardziej panikowałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
;) no widzę Magda,że na kawke to raczej nie wpadniesz po sąsiedzku;) troche kilometrow nas dzieli...ale gdybyś byla tutaj w ciąży, to slużę pomocą i doswiadczeniem. ja chodzę sama do szk. rodzenia bo mojemu tez nie pasuje, ale mam nadzieję, ze na porodowce nie wymięknie i będzie ze mną- oby;) milego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) wreszcie udalo mi sie usiasc, mialam dzis zabiegany dzien ale za to duzo załatwiłam ;) Magda podobno przy drugim dziecku lepiej, to znaczy szybciej sie zachodzi no i napewno wiesz ze mozecie miec dzieci wiec to juz duza ulga - bo ja sie boje ze u nas cos nie tak i to mnie bardzo meczy... z tym wyluzowaniem to tez mysle ze tak jak mowicie, nie da sie zupelnie bez zajecia czyms glowy a czasem i tak nie wychodzi. Ja mialam porzednie 2 miesiace takie - przeprowadzka swieta w polsce - a i tak sie nie udalo ;/ dzis bylam u ginekologa, usg bardzo dobre, owulka byla tak jak wykazala tempka i testy i teraz wszystko sie okaze ;) najwazniejsze ze dostalam wreszcie luteine a w zasadzie jej angielski odpowiednik - ale sie ciesz bo dawno chcialam z na sprobowac. Nie licze na cuda w pierszym cyklu z nia ale wierze ze juz niedlugo sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju z góry dziekuję, myślę, że na pewno skorzystam nie raz i nie dwa :) Aniu te z to słyszałam, że przy drugim się szybciej zachodzi, na razie nie nastawiam się na nic a ni nie panikuję, dopiero od teraz zaczynamy więc mam nadzieje, że wszystko będzie ok :) Fajnie, że usg dobre, jak się nazywa angielski odpowiednik Luteiny i czytrzeba miec na to recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) oj widze ze tu ruch był wczoraj :) fajnie :) aniu ja trzymamy mocno kcuki :) co do wyluzowania to w naszym przypadku rzeczywiscie pomogło, bo po 7 miesiacach starań zdecydowalismy ze odpuszczamy i szukamy kliniki niepłodnosci w której lekarz specjalista zajmie sie naszym przypadkiem no i odrzucilismy tabletki i tempke i prosze udało sie :) Ale jezeli taka sytuacjia trwa długo to rzeczywiscie odpuszczanie i wyluzowanie niewiele pomoże... Ale ja wierze ze wszystkim dziewczynkom na tym topiku sie uda :) Madziu ty sie nie martw przy drugim maleństwie bedzie łatwiej napewno, i szybciej zaskoczysz :) ja dzis zaczynam 19 tydz. :) za tydzień mam wizyte juz sie nie moge doczekac :) Maja ja mam do ciebie pytanie, ty miałas takie trzepotanie przed kopniakami? bo ja mam ale tak jakos na srodku brzucha i czasem wyzej a z tego co czytałam to dziewczyny czuja to bardziej pod brzuchem? juz sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Madziu angielski odpowiednik luteiny nazywa sie CYCLOGEST, no i jest tylko na recepte, tak jak zreszta luteina w polsce. Kiniusia jak ten czas szybko leci, pamietam jak dopiero nam pisalas o 2 kreskach a to juz polowa ciazy ;) niesamowite ;) czekamy na relacje z polowkowej wizyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
hej;) Kinia tak czulam takie trzepotania i caly czas czuję;) kopniaki nie są jeszcze wcale takie silne, ale to kada z nas odczuwa chyba inaczej. a co do umiejscowienia w brzuchu to ja ma rożnie :od srodka-przez boki az do dolu;) wiec tu zasady tez nie ma. daj znac po polowkowym czy szanowne malenstwo zechcialo rozlozyc nozki i pokazac kim jest;) pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a mnie sie wydawało, ze jak bylam z córcią to kupowałam Luteinę bez recepty w Polsce, taką dowcipną, ale może mi się wydawało albo od tego czasu sie cos zmienilo, w koncu to juz 4 lata prawie przez ten czas to sie wszystko w Polsce moze zmienic. A mnie dzisiaj na tescie owu wyszły 2 wyrazne grube kreski a meżula nie ma :( Myslicie ze jak bedzie cos w niediele to jeszcze bedzie szansa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu do niedzieli to chyba za pozno. Jesli tes jest pozytywny to trzeba w ten dzien albo nastepny... a moze wczoraj probowaliscie ? to wtedy moze sie udac ;) A napewno jest na recepte bo ja probowalam kupic i niestyy mi sie nie udalo. Ten moj angielski odpowiednik tez jest dowcipny ;) ciekawa jestem jak podziala ;) zmykam spac dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moj facet jest w Polsce i wraca dopiero w sobote w nocy, byl na szkoleniu, ech to chyba w tym cyklu juz wszystko stracone, ale tak czy siak sie poprzytulamy, stęskniłam się, tydzien go nie było :P Moze cos mi sie popitoliło z ta luteiną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) cichutko tu dzis, pewnie juz wszystkie weekenduja ;) Madziu moze ta luteina kiedys byla bez recepty i cos sie zmienilo. A co do przytulanka to zawsze warto probowac, a kto wie, moze test sie pomylil ;) Milego weekendu dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Mamo , wiesz nie jestem złośliwa ale musze to napisać. Jak Ci nie jest głupio pisać na wątku, w którym dziewczyny piszą o swoich problemach w zaciążeniem, o bólu, o rezygnacji, o zniechęceniu o tym jak bardzo chciałby mieć maluszka a nie mogą. Zrozum, tu nie ma dziewczyn, które mogłyby kupić od Ciebie jakiekolwiek ubrania więc daj sobie z tym spokój. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale takie spamowanie jest po prostu niekulturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) widze ze tu dzis pusciutko, wszystkie weekenduja ;) Ja wlasnie sobie siadlam, a moje kochanie jest pod prysznicem wiec korzystam. Zaraz ja ide zajac lazienka na dluuga godzinke ;)) nie ma to jak sobotnie moczonko skoro nie imprezujemy ;)) Magda brawo, nie wskazane takie linki na takim posciku, a te dziewczynki ktorym sie juz udalo napewno wiedza gdzie szukac ubranek. Dziewczyny, w zasadzie to mam pytanko. Czy po luteinie dopochwowej mialyscie duze uplawy ? Wiem ze po tabletkach dopochwowych zawsze na drugi dzien cos leci, ale biore 3 dzien ten angielski odp luteiny na noc i od rana jak zaczynam sie poruszac to leci sporo. Wkladak przesiaka tak duzo tego.. Nie wiem co myslec, dajcie znac czy tak mialyscie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znowu ta luteina nie chciała się wcale rozpuszczać ale ja to dostawałam w szpitalu jak byłam w ciąży już więc wkladałam wieczorem, rano wyciągałam nienaruszoną i wkładałam nową :/ A masz upławy czy po prostu ta luteina rozpuszczona Ci "wycieka"?? Zakładaj podpaskę, ja jak wkładałam globułki na gzrybicę to zakładałam najgrubszą i najdłuższa podpaskę jaka była dostępna ;) Widać pani Mama nic sobie nie zrobiła z tego co napisałam, jak jej nie jest wstyd, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Aniu ja biorąc luteine miałam spore ilości upławów,może wkłądki mi nie przesiąkały,ale jedanak była ona uciążliwa:)Musisz się przyzwyczaić:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Katia i Magda dzieki za odpowiedzi. To juz jestem spokojna bo bałam sie ze cos nie tak. No ale jak to normalne to zniose wszystko zeby tylko byl maluszek ;)) Pozdrawiam i milego wieczorku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wczoraj żadnej nie było, ciekawe jak dzisiejsza frekwencja, a ja jutro ide podejrzeć moją fasolinke. Byłam wczoraj ale doktorek był na urlopie, no cóż byle do jutra. To bedzie już początek 9 tc więc serducho już musi bić :) buziolki ślę :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale cisza ostatnio ;) piszcie co slychac Asiu jak po wizycie u lekarza ? u mnie powolutku, do terminu @ niecaly tydzien i jakos nie chce zeby to byly juz te dni, wolalabym zeby czas zwolnil.. boje sie ze znowu nic no ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki chile mnie nie bylo, bo troche chorowalam i dodatkow w pracy kociol bo jestem przed urlopem! A wlasnie w niedziele wyjezdzamy na urlop i zaczynamy na nowo starania wiec trzymajcie kciuki:) Witam Madzie:) KAsienka grtaulacje !!! i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze! Kiniusia czytalam, ze wysylalas foto tez bym chciala, jak mozesz to moj adres: syllwana10@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie:) po wizycie dobrze, serduszko pikało a maleństwo ma aż 16mm:) gdyby nie te mdłości i mega wymioty to byłoby znośniej. Wczoraj doktorek przepisał mi luteine dopochwową aż 2 razy dziennie, ciekawe po co to, blle. kiniu ty na początku ciąży brałaś duphaston do którego tygodnia ciąży go łykałaś??? buziole ślę kobietki :) Aniu trzymam kciuki za pozytywny test już za tydzień :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika767u
hej dziewczynki :) widze ze tu dobre wiesci dzis :) mila to trzymam kciuki za starania i o byś jak najszybciej wskoczyła to 2 tabelki :) fotke ci wysle oczywiscie - co prawda juz troche podroslismy bo dzis 20 tc zaczynam a fotke mam z 17 tc :) Asienka ale super wiesci :D ja brałam duphaston w sumie do 18 tygodnia wiec długo a luteine doktorek przepisał ci pewnie zapobiegawvczo bo ona pomaga utrzymac ciaze i wielu lekarzy zapisuje ja profilaktycznie :) co do mdłosci to przejda po 12 tygodniu zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........8tc..............15.09.2010............ .....????........ zmienam dane bo dzis zaczynam 20 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........8tc..............15.09.2010............ .....????........ ja tez conieco pozmieniam;) w koncu czas pędzi jak szalony. Trzymam kciuki za wszystkie staranka i gratuluję kolejnych tygodni ciężarówkom:) milego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×