Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

witaj kiniu, więc oprócz tego że mnie mdli i zbiera mi się na wymioty to jeszcze cyce bolą. mam wstręt do słodkiego, nie moge jeść nic co ma w sobie cukier, wczoraj wszamałam ciastko i nad muszlą pół nocy wisiałam. buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku poszło :) asienka to mnie jedynie odrzuciło od kefiru po za tym wszystko mi smakuje :) a najbardziej to chipsy i to straszna udreka dla mnie bo wiem ze nie powinnam ael czasem tak mnie ciagnie ze nie jestem sie w stanie powstrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniu ja nie umiem tego babystrongly zrobić. Daruję sobie i będę skrupulanie zmieniała tygodnie w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
beta 1974,00 mam nadz ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! gratuluje!!!!! :) Kinia - ale gapa ze mnie - sorki zły adres ci podalam :( jonca-m@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
narazie nie dziekuje... ja tez chce zobaczyc zdjecie :) kasiapisz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
jaki sliczny brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - dostałam, ślicznie wyglądasz i jaki już brzusio spory!ale ten czas leci! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, czy mogę dołączyć się do tego wątku? Przeczytałam duużo, duzo stron... My z mężem teraz zaczęlismy starania o rodzeństwo dla naszej córci (ma 3 lata), staralismy sie o nią 7 miesiecy co było dla mnie wiekiem.. teraz mam nadzieje, że pojdzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda najpierw zaznaczasz ostanią jaka jest kopjujesz i wpisujesz sie nic, liczbe cykli w których sie juz starasz o dzidziusia termin spodziewanej najbliższej @ i wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............25..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......18 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........8tc..............15.09.2010............ .....????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
cześć dziewczynki! milo widziec nową staraczkę- witaj Magda! Ja tez z Irlandii:) zaciązona tabelka sie rozszerza a to bardzo dobry znak w nowym roku:)! ja czuje sie jak sloniatko- cięzko mi się juz wieczorem sprawnie poruszac, a w nocy tez nie lepiej... dalej szukam wózka i juz mnie nerwy biorą, bo to nie taki latwy zakup..ach tam.. milego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Witaj Magda, miło ze do nas dołączylas ;) ja mam jutro wizyte u gin, boje sie bardzo co tam bedzie, ale tez che juz miec za soba ta wizyte. Zobaczymy czy mi ladnie pecherzyk pekl czy nie.. pozdrawiam i odezwe sie jutro ;) acha, kasienka gratuluje ;) cudna wiadomosc ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda napisz cos wiecej o sobie. Pisalas ze masz coreczke i staralas sie o nia tez spory czas. Jakimi metodami sie udalo ? samo wyszlo ;) czy wpomagane lekami, testami owul.. itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ;) maja a co tam z ruchami małego? czujesz w koncu ? bo ostatnio pisałas ze mało ruchliwe=y ten twój malec :) ja mam cały czas łaskotanie i bulgotanie i takie trzepotanie w brzuchu ale kopniec jeszcze nie czuje - ale czekam cierpliwie :) wiesz wózek ja juz mam wybrany - znalazłam sobie na alegro i mysle ze bede zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, miło ze tak fajnie mnie przyjęłyście :) Maju w jakim regionie Irlandii mieszkasz? Staralismy sie o Julcie 7 miesiecy - to dla mnie był koszmar jakis , myslalam, ze to jakos tak raz, dwa pojdzie, miesiac, moze dwa zaczynalismy sie starac w listopadzie i miałam nadzieje, ze na wakacje juz bede paradowała z wozeczkiem. Niestety jedna ciaze stracilam jak miałam 18 lat, to byla wpadka, pekla mnie i chlopakowi prezerwatywa, wzielam pigulke po ale dopiero wlasciwie na drugi dzien bo to bylo na wczasach, zanim dostalam sie do jakiegos lekarza i dostałam recepte i znalazlam na wsi apteke w ktorej to mieli to minelo juz tyle godzin, ze mysle ze nawet wiecej niz 48 a przeciez najwieksze szanse sa w pierwszych 12. Pozniej okazalo sie ze jestem w ciazy, mysle, ze stres z tym zwiazny i w ogole to wszystko.. poronilam w 11 tygodniu. Wtedy lekarz powiedzial mi, ze moja kazda ciaza sie tak samo zakonczy, ze nie bede w stanie donosic, wiec jak po pol roku staran nic nie wychodzilo pomyslalam, ze ten facet mial racje, widac moze jestem bezplodna. Skoro tak było, wyluzowalismy, przestalismy sie starac i zabezpieczac bo skoro i tak nic mialo z tego nie wyjsc. Wczesniej jeszcze dowiedzialam sie od mojej lekarki rodzinnej, ze moze za czesto wspolzyjemy i plemniki sa oslabione i to byla prawda, sex kilka razy dziennie na pewno w tym nie pomagał:) No i jak zesmy odpuscili, ja sie odsunelam od meza, bylam zalamana to od razu pyk i okazało sie, ze jestem. Teraz nie chce zeby to tak dlugo trwało choc wiem, ze wiele dziewczyn stara sie baardzo dlugo i 7 miesiecy to jest nic wiec kupilam testy owulacyje i czekam na owu, jak na razie mysle, ze jeszcze ze 3 dni i to dobrze akurat bo moj maz jest na szkoleniu w Polsce i dobrze, ze wraca w sobote to moze sie troche poprzytulamy ;) Zaczelam brac kwas foliowy i przestlam sie nakrecac jak to robilam wczesniej. Nie szukam wozkow i ubranek dzieciecych bo i tak wiem co mi sie podoba i co kupimy, nie szaleje i podczas sexu nie mysle tylko o tym bo zwiarowac mozna... aniu trzymam kciuki, daj znac jak tam na wizycie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie z tym wyluzowaniem to różnie bywa, bo jezeli jest chęc wyluzowania 'na sile' to wiadomo, że głowka mysli i bedzie myslec, najlepsze jest wyluzowanie nieswiadome, gdzie coś tak zajmuje, ze nie mamy czasu myslec o tym, niestety w zimie mam tyle czasu, ze nic tylko myslec heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam nowa kolezanke mnie dpoadaja mdlosci i dzis zaczal troche bardziej ciagnac brzuch juz sama nie wiem czy ten bol to dobrze czy zle o to wyluzowanie sie faktycznie trudno...a my tak naprawde mieslismy zaczac starania od lutego na poczatku stycznia bylam u mojej gin ktora zezwolila na starania a akurat wtedy zaczynaly mi sie dni plodne i tak poprostu nie obiecujac sobie niczego przestalismy sie zabezpieczac bez liczenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka ten ból brzuszka to normalna sprawa :) mnie czasem tak pobolewał ze nawet lezenie nie pomagało... wiem ze niektóre dziewczyny biara nawet nospe rozkurczowo ale ja tego nie stosowałam. Mdłosci to dobry znak kasienka teraz juz wszystko bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×