Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kingusia77
dzien dobry dziewczyni witam w ten sliczny słoneczny poranek :) przynajmniej u mnie tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie tez dzis sloneczko, ale ja niestety w pracy:( I jakos slabo sie czuje na dodatek, oby szybko zlecialo i do domu:) A jak wam minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję wszystkim, którym się udało. Długo się nie odzywałam ale jest mi bardzo ciężko. Jestem już pacjentką kliniki leczenia niepłodności, mam pco i cukrzyce typu II. Ponadto mojemu mężowi zrobili ponowne badania i ma złą jakość nasienia. Podano mi teraz Metformine na wyrównanie cukru ale nie licze na efekty. Prawdopobobnie inseminacja to jedyny ratunek. Raczej nie będę pisała, bo nie chce was martwić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
pisz do nas koniecznie od tego jestesmy zeby cie wysluchac.mam nadzieje ze w tej klinice ci pomoga naprawde zycze ci tego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cathlen:) chciałabym żebyś się nie poddawała,moi znajomi mieli podobną sytuację,w ich przypadku facet miała tak słabe nasienie że po podejściu do dwóch UIU lekarz stwierdził że nie ma sensu podchodzic do kolejnych,bo są za słabe plemniki,z tego co pamietam na 1 milion miał sprawnych 1 czy 2 %[jakos tak] i oznajmił im że pozostaje tylko invitro,choć tez im niczego nie obiecywał z jego nasienia i kiedy juz się zdecydowali,okazało się że jest w 3 tygodniu ciąży,po 7 latach:) dodam też że u niej również były jakies komplikacje,więc nie możesz się poddawać,jest wiele przypadków gdzie juz było wykluczenie ciąży a tu nagle bach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka nie poddawaj sie i pisz, popierma dziewczyny jestesmy tu po to zeby CI bylo latwiej i zebys mogla sie wygadac! I Kati ama racje czasem zachodzimy w ciaze w momencie kiedy najmniej sie tego spodziewamy, ja znam tez takie przypadki, ze sie para starala i kiedy myslala, ze nic z tego nagle zachodzili w ciaze:) Moze to tak jest ze psychika inaczej dziala:) A mi od dwoch dni jest niedobrze, slabo i boli mnie brzuch! I nie wiem od czego czy sie czyms zatrulam!? Ale dziwne bo mam nadal apetyt! Moj maz mi przypomnial, ze ostatnim razem jak zaszlam wciaze( ta niestety z przykrymi skutkami:( ) Tez tak mialam ze dwa dni w domu lezalam bo myslalam ze sie czyms zatrulam. Wiec ja juz nadzieja, ale wiem ze to glupie bo to za wczesnie na jakiekowiek objawy, bo @ powinnam miec w niedziele! Takze nie nastawiam sie:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze uaktualniam tabelke:) Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....1 po przerwie......07.03.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............2...........25.03.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......22 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........12tc..............15.09.2010........... . .....????........ Kasienka221487.......9tc...........30.09.2010.....?????? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)Mila kto to wie,co tam w twoim brzuszku siedzi:P życzę i tego aby to maleństwo:)miłego dnia dziewuszki,ja niestety mam popołudniówkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej zakupilam dzis swoje pierwsze ciazowe spodnie :) bo w swoje normalne niestety albo na szczescie juz sie nie mieszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka no to składam gratulacje z powodu nowego i tak ważnego zakupu :D a jak sie czujesz? mila to my czekamy na wiesci i kto wie moze wskoczysz juz do drugiej tabelki :) my ciężaróweczki zapraszamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
z samopoczuciem u mnie roznie. najczesciej dzien dobrze a dwa dni ledwo zyje :) takze uroki ciazy u mnie w pelni:)a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....1 po przerwie......07.03.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............2...........25.03.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......22 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........12tc..............15.09.2010........... . .....????........ Kasienka221487.......10tc...........30.09.2010.....?????? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasienka to teraz czas na kolejne ciuszki ciazowe:) Dziewczynki nawet nie wiecie jakbym chciala zeby sie okazalo, ze sie udalo;) a jeszcze w przyszlym tygodniu mam urodiznki to by byl taki super prezencik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasienka to teraz czas na kolejne ciuszki ciazowe:) Dziewczynki nawet nie wiecie jakbym chciala zeby sie okazalo, ze sie udalo;) a jeszcze w przyszlym tygodniu mam urodiznki to by byl taki super prezencik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasienka to teraz czas na kolejne ciuszki ciazowe:) Dziewczynki nawet nie wiecie jakbym chciala zeby sie okazalo, ze sie udalo;) a jeszcze w przyszlym tygodniu mam urodiznki to by byl taki super prezencik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze ze masz takie objawy :) przynajmniej czujesz ze jestes w ciazy :) ja dobrze dosyc, dzis jakas senna jestem a miałam plany duzo zrobic dzis w domu, posprzatac pouczyc sie i jakos mi nie idzie.... :/ byłam dzis na pobraniu krwi, i oddałam mocz bo 9 marca wizyte mam :) po za tym Młody kopie :) i to juz coraz mocniej czasem widac jak sie brzuch rusza :) czas leci strasznie.... rzeczy juz kompletuje powoli, wózek juz mam wybrany, musze go jeszcze na żywo zobaczyc :) bo jak narazie tylko w necie ogladałam :) no i juz sie doczekac nie możemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....1 po przerwie......07.03.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............2...........25.03.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......22 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........13tc..............15.09.2010........... . .....????........ Kasienka221487.......10tc...........30.09.2010.....?????? ???? Cześć słońca, Kasiu to szybko te ciążowe spodenki kupiłaś, to widać juz Ci brzuszek?? ja ostatnio przestraszyłam się troszke bardzo, miałam jakieś żółte upławy, ale wzięłam nestatynę, bo jeszcze miałam w domu i upławy minęły:0) na szczęście bo bałam się jak nie wiem, tydzień temu byłam u lekarza i miałam jakąś infekcię więc na pewno stąd te upławy, a nigdy wcześniej nie miałam takiego paskuctwa... buu u mnie 13tc myslałam że mdłości miną ale nadal są, no cóż taki urok kochany. A co tam laseczki u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zawiesil mi si ekomputer i az trzy razy sie wyslalo!!! ALe fjanei tak czytac o waszych doswiadczeniach ciazowych:) fajnie z ejest nas coraz wiecej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI ;) Jak miło sobie poczytać ze dziewczynki ktore tak jak ja kiedyś starajace sie a dzis kupuja spodenk i ciążowe albo wybieraja wozek, no a jedna to zaraz rodzić juz nam będzie ;) fajnie sie czyta. U mnie kiepsko, ten miesiac jakos nie moge za bardzo dojsc do siebie, i powiem Wam ze cala moja energia i nadzieja gdzies prysly. czasem mysle ze juz niegdy nie bedziemy rodzicami ;/ wszystko to co robie, leki, mierzenie temp robie jakos tak odruchowo... nie moge sie pozbierac, wszystko co sobie wymyslilam, wyczytalam juz zrealizowalam i dalej nic, wiec.. Ten cykl mialam strasznie rozchustany, tem skacze jak szalona i chyba mialam ze 2-3 podejscia do owulacji - jesli to mozliwe, tak tylko wnioskuje z temp. w kazdym razie, sama nie wiem kiedy powinnam dostac @ jesli byla przy pierwszym spadku to powinnam dostac za 2-3 dni, jesli przy ostatnim to dopiero za poltora tygodnia gdzies - takze jak widac bedzie to pokrecony cykl, wiec ze sie udalo to nawet nie przechodzi mi przezmysl. Wczesniej ciagle myslalam jak urzadzimy pokoik dziecinny, jak bedzie wszystko wygladac, ale powiem Wam ze jak tylko przychodza takie mysli, to mam lzy w oczach iszybko wymyslam nowy temat do zastanawiania bo nie mam sil.... W nastepnym cyklu ide do nowego lakarza, mam nadzieje ze przywroci mi troche jeszcze nadzieji, bo teraz juz nie mam nawet iskierki ;/ Takiego kryzysu jeszcze nie mialam, ale to chyba tez dlatego, ze w tym miesiacu to juz stuka rok - w zeszlym roku bylam pewna ze za rok, to juz bede trzymala nasze dziecko w ramionach a tu nawet w ciazy nie jestem... ech... wyzalialm sie Wam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....1 po przerwie......07.03.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............2...........25.03.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......24 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........13tc..............15.09.2010........... . .....????........ aktualizuje dane bo jutro zaczynamy 24 tydz :) Kasienka221487.......10tc...........30.09.2010.....?????? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....1 po przerwie......07.03.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............2...........25.03.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......24 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........13tc..............15.09.2010........... . .....????........ Kasienka221487.......10tc...........30.09.2010.....?????? ???? przepraszam kasienka :) juz poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kochana uszka do góry, ja też miałam takie myśli, chyba każda z nas dłużej starająca się tak właśnie miała. Ja starałam się 17 cykli, wiem co czujesz jak mija rok, dziwne to wszystko, ale ja myśle że tak musiało być... buziaki :* i wytrwałości Aniu :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)Wiecie co zastanawia mnie to,że owulację miałam ponad tydzien temu a do dziś mam objawy bolesnych jajników i sluz który jest każdego dnia coraz bardziej rozciągliwy,im bardziej chcę brnąć w leczenie,tym bardziej nowe objawy mam w swoim organizmie,ja juz nie nadążam za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale w poście wyżej ucięło mi jedną linijkę,chodziło mi o to,że im bardziej moje leczenie posuwa się dale j[cokolwiek to znaczy] tym bardziej w moim organizmie coś się dzieje:)życzę miłej nocki:D 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ! Ania nie poddawaj sie rozumiem Cie dobrze, tez dlugo sie staram po ostatnim poronieniu i za kazdym razem nadzieja! Dziewczyny ja juz sie lepiej czuje brzuch nie boli, ale jest mijakos slabo i niedobrze! I jest nadzieja ale wiem ze to raczej za wczesnie zeby cos wskazywalo na to ze tym razem sie udalo, do @ mi zostalo 3-4 dni! POwiedzcie czy ktorac z was miala jakis objawy, bule brzucha czy cos takiego tydzien przed @?Czy jest to mozliwe zeby juz cos odczuwac? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila,ja niestety tego nie wiem z własnego doswiadczenia,ale wiem,że jeśli dojdzie do zapłodnienia to na samym początku jeszcze kiedy się czeka na @ są identyczne objawy,czyli rwanie jajnikó,ból brzucha i piersi,z tego co juz w swoim zyciu się naczytałam to 98 % kobiet ma takie objawy,po czym okazuje sie że to nie @ tylko ciąża:D Mam nadzieję że kiedys sie o tym przekonam,czy jestem w tych 98 %:D myślę,że nie ma się co tym sugerować w twoim przypadku musisz poczekać,3 dni to juz nie długo,zrobisz test i się okaże:)Życzę ci 2 kresek:DPozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikei Kati ai masz racje juz tylko kilka dni i si eprzekonam a nie ma co sie sugerowac i nastawiac bo po co sie pozniej rozczarowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ma rację, ja też byłam w tych 98% procentach, czułam że @ przybędzie, ale czasem zdaża się cud i @ nie nadchodzi. Wszystkim starającym się życzę takiego cudu jaki mnie spotkał :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×