Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

witam dziewczyny:D:D:D ja teraz robiłam testy owulacyjne i 11dc miałam słabą kreskę więc zrobiłam 13dc i była ciemniejsza a na drudi dzień tj.14dc powtórzyłam test i były bardzo silne dwie krechy. Oczywiście przytulanko było i to nie jedno ale już czuję że @ nadchodzi. Moja gin teraz też mnie wyśle na badanie drożności jajowodów katia jak to boli to masakra.A nie wiesz ile trzeba leżeć w szpitalu??przeciez ja zwariuję:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wydawało mi się że dzisiaj napisałam posta,ale go nie widze,więc powtórzę cathlen ja nie wiem ile trwa takie badanie ale wyczytałam,że ok 15 minut i że bardzo boli!!!!!!jeśli sie okaże że sa niedrożne,to chyba wtedy się idzie na laparoskopie i to trzeba leżeć w szpitalu,ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak. czyli czekamy w ten sam dzień na @ która mam nadzieje nie nadziejdzie u nas ;))) A mam pytanko jeszcze, robiłas może na nastepny dzień test jeszcze ? jesli tak to jak mocna wyszła Ci kreska ? mi coś sie nie zgadza z tymi testami, wg instrukcji jest ze w dwa dni powinna wyjsc mocna a mi wyszła tylko raz w 12 dc a 11 i 13 dc słaba.. boje sie ze cos wyszło nie tak i znowu bedzie w nieodpowiednim czasie... katia orientujesz sie kiedy wykonuje sie takie badanie ? to znaczy po jak długim staranku i czy po jakis objawch wczesniejszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - mi 12dc wyszla na + a 13dc tez, ale juz slabsza, ale ja sie tym nie przejmuje, bo mite testy z allegro (i nie tylko mi) w ogole nie wychodza. znajoma, tez je robila i zawsze miala blade kreski i jest w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4?..........29.09.2009.......,23.......Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............ kasienka221487.........12tc.......5.04.2010............? ????????????.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,jesli chodzi o te testy z allegro,to ja je używam od ok 1 roku i zawsze mam pozytywny wynik.Na drugi dzień po owulacji też może wyjść ciemna kreska,ale nie zawsze tak jest. każdy organizm jest inny,więc nie ma co porównywać siebie z innymi.,niektórzy robią testy w nieodpowiednim momencie i wydaje im się że nie działają:) ja znam siebie na tyle że zużywam ok 4 testów i zawsze w moim przypadku się sprawdzają.A jeśli chodzi o te badanie hsg to nic nie wiem,tylko cos tam wyczytałam na necie.Ewentualnie jeszcze mogą występować cykle bezowulacyjne i dlatego test nie wykrywa stezenia hormonu LH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :D :D :D Tęskniłyscie? a moze zapomniało Wam sie o mnie??? :D Własnie wrócilismy... wpadam sie tyko przywitac i musze sie wziasc za rozpakowywanie... Wieczorkiem wpadne i napisze wiecej, buziaki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć kinia,własnie obejrzałam fotki na NK z Chorwacji-są super,tylko pozazdrościc:) ....no to może teraz sie uda:) czekamy na dobre wieści,podobno urlop to jest najlepsze rozwiązanie:D ja do środy pracuję a w czwartek wyjeżdżam na weekend do mojej mamuśki do Niemiec:)i wróce w poniedziałek:)Akurat jak wrócę to powinnam dostać@ oby nie,bo panicznie się boję tego HSG:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kiniusia witaj po wakacjach ;) mam nadzieje ze były cudowne ;) no i nie trzymaj nas w niepewności, czekamy na wieści i trzymamy kciuki że jednak nie było tej paskudnej @ ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ NICK.......CYKL STARAŃ....DATA PLANOWANEJ@....WIEK...MIEJSC.ZAM. kiniusia77.............5...ok .14-15.09.2009.....24.......Kraków układ słoneczny......7.......08.09.2009.........26..... ...Gorzów katia5.................12.......01.10.2009..... ...29.........Koło poznanianka84.......3.......12.09.2009.........25. .......Poznań Mila10.................5........30.09.2009.........29 ........Warszawa anna.s.1..............7.........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4?........29.09.2009.......,23.... ....Świętokrzyskie asia19855............14........10.09.2009.......24. .......Piotrków Kasienka221487......3........26.07.2009.......23.... ...Warszawa cathlen81.............14.......20.09.2009.......28.. ......opolskie/de Bettinka87............2........????????????.........2 2. ......Rzeszów 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ZACIĄŻONE: IMIĘ...................TYDZ.CIĄŻY......DATA PORODU....PŁEĆ MALEŃSTWA kingap.......................10tc.........31.03.2010........????????????...... kasienka221487...........12tc.........5.04.2010......... ????????????......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ NICK.......CYKL STARAŃ....DATA PLANOWANEJ@....WIEK...MIEJS C.ZAM. kiniusia77.............5...ok .14-15.09.2009.....24.......Kraków układ słoneczny......7.......08.09.2009.........26..... ...Gorzów katia5.................12.......01.10.2009..... ...29.........Koło poznanianka84.......3.......12.09.2009.........25. .......Poznań Mila10.................5........30.09.2009.........29 ........Warszawa anna.s.1..............7.........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4?........29.09.2009.......,23.... ....Świętokrzyskie asia19855............14........10.09.2009.......24. .......Piotrków Kasienka221487......3........26.07.2009.......23.... ...Warszawa cathlen81.............14.......20.09.2009.......28.. ......opolskie/de Bettinka87............2........????????????.........2 2. ......Rzeszów 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ZACIĄŻONE: IMIĘ...................TYDZ.CIĄŻY......DATA PORODU....PŁEĆ MALEŃSTWA kingap.......................10tc.........31.03.2010.... ....????????????...... kasienka221487...........12tc.........5.04.2010......... ????????????...... miało być tak:)troche sie nudziła,bo tunikogo nie ma i postanowiłam udekorowac nasza tabelkę:) i poprawić swoje dane,bo ta poprzednia była stara:) pozwoliłam sobie też usunąć koleżankę,która od dwóch m-cy nic nie pisze,jeśli się pojawi,to oczywiście jest nadal mile widziana w naszej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki ;) widze ze troszke stronek nadrobiłyscie... i nowa kolezanka sie pojawiła, tylko jakos szybko znikła :( LAYA boom jak nas czytaj to sie odezwij i napisz cos wiecej o sobie ;) co do mnie to... jak narazie @ nie ma....i szczerze mówiac bezuch nie boli tylko troszke jakos tak jakby łaskotał czasem podszczypywał w dole i tyle... i piersi mnie ttroche swedza... dzis mój 31 dc, zastanawiam sie czy jutro nie wybrac sie na bete, a moze jeszcze poczekac? nie chce sie nakrecac ale mysli same przychodza :D testu narazie nie robiłam... hm.... halo jest tu kto??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia to wspaniae wiesci ;) zwlaszcza ze wiesz wg testow owul kiedy mialas owulacje, wiec mysle ze powoli mozesz sie cieszyc bo ja jestem pewna ze wskakujesz już do drugiej tabelki ;) ;) ;) a my postaramy sie po Tobie ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna no tak, testy pokazły owulke, przytulanko było... wiec niby powinno wszystko byc w porzadku, ale zeby to takie proste było.... uff... ta lekarka dobrze poradziła zeby wrzucic na luz, my w tym cyklu rzeczywiscie wyluzowalismy, urlopik naprawde super i w glowie miałam opalanie i zwiedzanie :) ale teraz wróciłam do domku no znów sie mysli... a wogóle brzuch mnie zacza pobolewac :( nie duzo ale podobnie jak na @... ale postanowiłam ze jezeli nadal nie bedzie @ jutro robie test i wtedy bedzie wszystko jasne - bo to bedzie mój 33 dc wiec juz cos powinno byc widac a jezeli nic nie bedzie to bede czekac spokojnie na @.. i tyle.... halo jest tu kto??? odezwijcie sie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia jak mozesz nas tak trzymac w niepewnosci!! prosze robic test a zobaczysz ze bedzie 2 krechy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku tak spojrzałam na twój wykresik i normalnie działaliscie ostro ;) działo sie oj działo..... :D musza byc z tego pozytywne konsekwencje, nie ma siły!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja mam taka nadzieje!!! hehehe jak sie nie zazieleni u mnie to pojde do psychologa :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kiedy masz termin? bo mi gdzies tabelka umkneła? nie no musi cos z tego byc na pewno :) wymeczyłas tego swojego mezusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny!!! katia5 dzięki za informacje dotyczące tego badania drożności:D kiniusia witaj po urlopie:D:Dtakie cudowne wieści mam nadzieje że się udało:D:D:D u mnie niestety nie właśnie męczę się z bólami miesiączkowymi:o:o:o i prawde mówiąc mam doła:o w czwartek mój M ma badanie nasienia trochę sie stresujemy:o a potem mnie dalej czeka badanie drożności:o Czy ja kiedyś będę mamą????????:o:o:o tak mi smutno..... dobrze że Was mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.......CYKL STARAŃ....DATA PLANOWANEJ@....WIEK...MIEJS C.ZAM. kiniusia77.............5...ok .14-15.09.2009.....24.......Kraków układ słoneczny......7.......08.09.2009.........26..... ...Gorzów katia5.................12.......01.10.2009..... ...29.........Koło poznanianka84.......3.......12.09.2009.........25. .......Poznań Mila10.................5........30.09.2009.........29 ........Warszawa anna.s.1..............7.........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4?........29.09.2009.......,23.... ....Świętokrzyskie asia19855............14........10.09.2009.......24. .......Piotrków Kasienka221487......3........26.07.2009.......23.... ...Warszawa cathlen81.............15.......18.10.2009.......28.. ......opolskie/de Bettinka87............2........????????????.........2 2. ......Rzeszów ZACIĄŻONE: IMIĘ...................TYDZ.CIĄŻY......DATA PORODU....PŁEĆ MALEŃSTWA kingap.......................10tc.........31.03.2010.... ....????????????...... kasienka221487...........12tc.........5.04.2010......... ????????????...... poprawiam moje dane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cathlen, bedziesz bedziesz mamusia bo jak kazda tutaj zasługuje na to!!!! i to jest główna mysl której powinnysmy sie trzymac!!!! :) mnie tez brzuch pobolewa, ale jak poleze to przestaje.... narazie nie biore zadnych tabletek... ale zaczynam sie stresowac ze to jednak tak głupia @ przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,no kinia bądźmy dobrej myśli:) w końcu dawno żadna nie oznajmiła nam wieści że zobaczyła dwie kreseczki:) druga tabelka nadal świeci pustkami:)ciekawe co u naszych ciężarnych????jakie objawy macie dziewczynki??? przecież nie możemy tylko się użalać,trzeba się pocieszać tym,że mamy chociaż dwie ale nasze ciężarne:Dmnie bardzo od wczoraj boli lewy jajnik i to dziwne,bo jestem 6 dni po owulacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) kiniusia nie stresuj sie tylko zrob tescik i bedziesz wiedziala na czym stoisz- nie chce ie nakrecac, ale takie zastanawianie sie nerwy czy przyjdzie czy nie przyjdzie tez szkodza jesli jestes w ciazy. Ja wierze że Ci sie udalo ;) a pobolewania brzuca to podobno normalka.. trzymamy kciuki i czekamy na wyniki ;)) u mnie to @ jeszcze ponad tydzien - 9 dni ;/ ale dlugo, a juz bym chciala wiedziec ;) a jak nic z tego to zaczac staranka na nastepny cykl .. hmm pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale ja sie troszke boje tego testu zrobic... kupiłam owaszem... ale... a jak wyjdzie ze nie to mi bedzie znów przykro.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia domyślam sie, ale pomyśl sobie ze juz masz dobry początek - kilkudniowy brak @ to dobry start, a jak zrobisz to przynajmniej bedziesz spokojniejsza... pisze tak bo ja bym nie wytrzymała, wolałabym najgorsza prawde niż łudzenie sie a pozniej znowu rozczarowanie.. jesli to nie to to moze lepiej wiedziec wczesniej ?? ale ja wierze ze Wam sie udało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia doskonale rozumiem co czujesz,ja tez zawsze wolę zobaczyć w łazience @ niż jedna kreskę na teście ciążowym:( a brałas luteinę??? bo ja biorę od 16-25 dc i jak ja odstawiam,to w ciągu 3 dni przychodzi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×