Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Kiniusia77 spokojnie bo to jak znam życie niec złego. Też biore luteinę. Tam jest nawet napisane, że stosuje się ja na przywołanie okresu. Dlatego spokojnie. Czasem takie odstepstwo od normy sie zdarza. Ja mam zawsze 29dniowy cykl. A ostatnio ze strey opoznil mi sie o 6 dni. Nigdy do konca nie zrozumiemy naszych organzimow dlatego nie ma co panikowac i szperac w internecie bo to zawsze napedza nam stracha. Nigdy nie pomaga. Trzymam kciuki za Ciebie.... jeszcze doslownie kilkadziesiat godzin i wszytsko bedziemy wiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo a w jakich dniach bierzesz luteine? bo ja przypuszczam ze to jednak @ przyszła, i jak później policzyc dni płodne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
czesc dziewczynki:D dzisiaj mam w końcu wolne:) kiniusia nie przejmuj się tymi plamkami,ja biorę luteinę po to,żeby mi wyregulowała okres,ponieważ miałam cykle nawet 50 dniowe a teraz mam jak w zegarku co 28 dni,więc jeśli pojawiły ci się plamki to znaczy,że będziesz musiała popracoiwac w kolejnym cyklu,ale nie ma co sie załamywać,w końcu nam się uda!!!!!!!!!!!! Przesyłam buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
ja brałąm w 16 dc przez 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nigdy nie miałam tak krótkiego cyklu:( no i dni płodne tez sie pewnie skracaja? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
w sumie dzisiaj mam dopiero 5 dzień brania więc jeszcze zostało mi 5 i znając życie to dokładnie jak w zegarku 12 przyjdzie#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia 77 ja biore od 15 do 26 dnia cyklu. Jak cos sie rozreguluje to wtedy mozna isc w terminie na oko przewidywanej owulacji do gina. Powie za ile gdzies dokladnie owulacja... No albo mozna mierzyc temperaturke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, no ale 3-4 dni temu skonczyłam? a @ przyszła tak szybko? nie moge sie juz w tym połapac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
nie wiem jak z tymi dniami płodnymi bo ja w tym cyklu brałam clo więc miałam je w 7 dc w co nie mogłam uwierzy ć,bo w poprzednim cyklu miałam owulację w 25 dc a tu moment i znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
kinia ja skończę luteinę we wtorek a na piatek mam@ czyli równiótkie 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Kiniusia a tak zapytam cię,czy chodzisz do swojego gina na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
tak od 16 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stosowałyscie moze testy owulacyjne? bo w takij sytuacji to moze warto byłoby sie zopatrzyc w nie, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia nie chodze na monitorink bo nie miała problemów z zajsciem w ciąze, tylko z jej utrzymaniem, i lekarz luteine dał mi na 3 miesiace i jezeli nie uda sie w tym czasie to mam przyjsć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
a i jeszcze dodam,że biorąc luteinę nie mam wcale bóli ani przed ani w trakcie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
acha rozumiem:)tak ja stosuję testy owulacyjne zamawiam z allegro,ponieważ są po 2.50zł i są skuteczne,przynajmniej mi pokazują owulację,warto je kupić,zamawiam zawsze 6 sztuk w miesiącu w razie potzreby i zazwyczaj robię je przez 4-5 dni,wtedy większe prawdopodobieństwo żeby trafić na dwie grube krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
sory nie zamawiam ich z allegro,teraz sprawdziłam,że z innej stronki je kupujęale miomo to są to testy płytkowe i do tego kupuję ciążowe ze dwa miesięcznie w razie potrzeby:Pz tego co wiem w aptece są po ok 20 zł sztujka więc trochę drogawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) Kiniusia ja robilam sobie testy owulacyjne, wiem kiedy mam owulacje ale dla 100% upewnienia sie zrobilam i wyszlo dokladnie tak jak przypuszczalam. Przynamniej mialam wieksza pewnosc ze to wlansnie teraz najlepszy moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem po calej dawce luteiny ...i musze powoeidziec ze tez nie wiem co teraz bedzie. @ wedlug obliczen na 07.08. czyli 4 dni :(. Nie chce zeby mi sie pojawila :( Chyba zaraz pojade sprawdzic bete. Bo te 4 dni niepewnosci mnie wykoncza. Kiniusia77 te testy owulacyjne to swietny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
witaj Mila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
www.testy.bazarek.pl/catego naprawdę warto:) wychodzą mi co miesiąc pozytywnie tylko że coś bezowocnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
wiesz co nie wiem czy dobrze wkleiłam tą stronkę,bo ja mam zapisaną ją w ulubionych,jak byś chciała to podaj mi swój nr gg to prześlę ci linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jeszcze jedno pytanie mam, prz 28 dniowym cyklu ile dni przed spodziewaną @ powinna wystąpić owulacja? bo ja juz głupieje.... Wczesniej liczyłam ze jakies 14 dni, no ale miałam cykle po 33 a nawet po 40 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za stronke ;) zamówie zaraz i sie nastawie w kolejnym cyklu. Dziewczynki uspokoiłyscie mnie, naprawde :) Kochane jesteście!!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
teoretycznie zawsze przed spodziewaną powinno się mieć owulkę 14 dni przed,ale wszystko zależy od organizmu kobiety,widzisz ja miałam w 25 dc owulację a @ dostałam w 47dc.można to stwierdzić tylko przy regularnych@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 28dniowy cykl i mam owulacje dokladnie 14 dni przed @. Ale popieram Katie dokladnie mozesz to okreslic tylko przy regularnych cyklach. Dlatego najlepiej uzyc testow owulacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×