Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość katia5
wczęsniej źle napisałam,że kupuję płytkowe:właśnie kasetowe teraz kupuję są wygodniejsze i wydaję mi sie że lepsze,bo te płyutkowe były z tym paskiem,który sie zamaczało w moczu,a te są o tyle wygodne,jak ciążowe,myślę,że nie ma różnicy wykrywaniu poziomu hormonu luteinizującego,ale są wygodniejsze w użyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
ja biorę w 2 dc clostyrbegyt a w 6 dc idę do gina,żeby stwierdził czy clo zadziałam,wtedy on mi mówi jak wygląda mój pęcherzyk graffa ile ma mm itp. i kiedy ewentualnie może pęknąć,wtedy się wspomagam tymi testami,bo mniej więcej wiem na jakim etapie jest moja ewulka i dlatego mi one wychodzą,ale wystarczy gdybyś w teoim przypadku poszła do swojego gina w 11dc i on by ci określił,czy coś się pojawiło czy nie i wtedy testy do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
sorry za błędy wyżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam, Strasznie wam dziekuje za pomoc :) dziekuje ze jesteście i ze moge z Wami porozmawiać :) odezwe sie wiecorkiem . JESTESCIE KOCHCHANE ! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kiniusia, milego dnia i do uslyszenia pozniej:) Ja tez narazie kochane znikam, bo musze dzis sie wziasc troche za prace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mała zmiana w tabelce :) ale bez załamywania :) STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........2.....................01.07.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.......Zielona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź madzikowo...........1...............08.06.2009..... ...26......Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..................14.06.2009.........30......d olnoślaskie/uk ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje, ktora Wy tabelke wklejacie ze znow ja zniknelam:( dopisuje sie znow STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........2.....................01.07.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.......Zielo na Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1...............12.06.2009..............29...........Warszawa madzikowo...........1...............08.06.2009..... ...26......Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..................14.06.2009.........30......d olnoślaskie/uk ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Bella dlaczego nie wpisujesz się w drugą tabelkę???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
widzę,że jest nas już 13-ście:D może to będzie szczęśliwa trzynastka dla kolejnej z nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Widzę, że się nie lenicie, ale mam czytania od wczoraj :-P No i przede wszystkim jakie wspaniałe wieści- bella22 OGROMNE GRATULACJE!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 Super, że już pierwsza szczęśliwa jest, czekamy na kolejne :) Daj znać jak się czujesz. Mila10- przepraszam, że Cię pominęłam w tabelce ale ja tylko ją kopiowałam, więc nie wiem jak to się stało :( Mam nadzieję, że się nie gniewasz. iga- wszystko możliwe, świat jest mały, a Łódź jeszcze mniejsza :D A masz jakiegos dobrego i sprawdzonego ginekologa? Bo ja chodzę od czasu do czasu prywatnie, ale na rejon też mi się zdarza. kiniusia77- nie martw się tą wydzieliną, poczekaj do terminu @ i zrób test to będzie wiadomo co i jak. Wiem, że łatwo się mówi, ale stres jeszcze pogarsza sprawę. Nie biorę luteiny, więc nie wiem jak organizm po tym reaguje, ale każdy jest inny i może mieć inne objawy. No nic ja zmykam dalej do pracy, miłego dnia staraczki :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella gratuluje!!! moze w koncu cos sie ruszy w tej drugiej tabelce :) ja sie boje ze @ przyjdzie, dzis rano baaardzo mocno bolal mnie bruch... wiecie co na piersi wyskoczyla mi bardzo ciemna zylka az sie wystraszylam jak ja zobaczylam haha ale mysle ze to jeszcze za wczesnie na jakies tam zylki prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila przerwy wiec zagladam tu sobie, a tu caly czas cos sie dzieje:) Witaj JaMajka, no cos Ty, nic sie niestalo i napewno sie nie gniewam:) Bardzo fajnie, ze dolaczylas:) Juz sie sama z powrotem wpisalam do tabelki;) Katia poniewaz mamy ten sam termin, zastanawiam sie czy zauwazylas jakies objawy, bo u mnie jak narazie zero:( Czuje, ze tym razem nie bedzie powodzenia i trzeba dalej probowac. Jak narazie tylko jakies chorobsko mnie bierze, boli gardlo i temperatuka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexissssssssssss
Dziewczyny polecam Wam sklep z koszulami dla cieżarnych i pizamami dla karmiacych. Są tam tez seksowne koszulki na romantyczną nockę ale to już po porodzie :) http://www.pizamy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Mila10,w sumie oprócz bólu i nabrzmienia piersi nic mi nie dolega,lekarka mi mówiła,że po luteinie nie bedę miała żadnych objawów przed @,ponieważ ona je łagodzi,ale ja zawsze miałam tylko ten nieszczęsny ból piersi:) Jestem załamana,bo wczoraj sie dowiedziałam,że koleżanka z pracy zaciązyła a dzisiaj się dowiedziałam o drugiej koleżance z przcy:(Nie jestem wściekła ich ciążą tylko tym,że juz wogóle nie będzie miał kto pracować a z tego co wiem nikogo nam nie zatrudnia.Masakra!!!i jak tu zajść w ciążę skoro praca jest beznadziejna i 3 lata w stresie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
witaj alexisssssssss coś mi się wydaje,że to nie ten temat[ do koszulek ciążowych] !!!!!!!!!!!!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja narazie nic kompletnie nic:( No ale czekam do tego 12-ego a jak nie to dalsze proby. Oj rozumiem Cie bo ja mam podobnie w pracy, bylo nas 3 a teraz jestem tylko ja, dwie dziewczyny na macierzynskim i nikogo nie przyjeli, takze wiecej obowiazkow i wiecej stresu:( ale niedlugo wracaja, i wtedy ja mam nadzieje uciekne:) No nic narazie trzymam z anas kciuki na ten 12-ty i za reszte dziwczyn na ich terminy zeby @sie nie pojawila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy z tym testem ciezowym trzeba czekac do dnia spodziewanej @? moj termin @ to 07.06. czyli tuż, tuż! i już nie moge wytrzymać... chce już wiedziec? :(Wasrto teraz zrobić? Słyszałyście, żeby komuś testy pokazały na kilka dni przed? ....chociaż mam dziwne przeczucie, że tym razem misię nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
madzikowo możesz zrobić test juz dzisiaj ale bedziesz musiała go powtórzyć za kilka dni,nawet jak ci wyjdzie negatywny to sie nie stresuj!!!!!!!!!!!!!!jak zrobisz to daj znać,czekam z niecierpliwością:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia5 w takim razie jutro z tańca teścik....(oby dwie krechy)... potem od rasu trasa do laboratorium na beta hcg.... i po 18 będe już dokładenie wiedziała czy coś zakiełkowało. Ale chyba męża wyślę po wynik.... nie chce na siebie przyjąć tego rozczarowania jakby co... :( zawsze lepiej gdy on mi to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,ja juz w domu i znowu tyyyle stron do czytania hehe.musze to jakos ogarnac zeby nie zadawac pptem glupich pytan i zeby wiedziec co sie dzieje u was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wczorajszy dzień przeszedł do historii, przygotowałam pyszny obiadek a jak mąż wszedł do kuchni to oprócz jedzonko leżało tez małe pudeleczko z niebieskimi bucikami w środku (ten pomysł zaczerpnełam od koleżanki, tez tak powiedziała o ciąży swojemu chłopakowi) a obok pudełeczka test ciążowy :) z wrażenia zamillkł,a potem były uściski uściski przytulanki i pocalunki. Ostrzegłam go żeby się nie nakręcał tak bardzo bo dopiero idziemy do lekarza w poniedziałek, ale sama dzisiaj znowu zrobiłam teścik i co. dalej dwie kreseczki!!!! tak sie strasznie ciesze:)))))) Kiniusia,jej , podoba mi sie to twoje dobre nastawienie się, grunt to bez załamywania chyba nie myślicie, ze zamierzam was opuścić, zostaje na naszym forum bez dwóch zdań, ale na razie zmykam na chwilke pospać bo potem wraca mąż i trzeba będzie zabrać sie za obiadek. odezwe sie, ale wy wszystkie ( w liczbie 12 + .....?????) trzymajcie się cieplutko, główka do góry, trzymam kciuki za każdą z was osobna i jestem pewna, ze teraz to już beda same dobre wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Właśnie wróciłam z pracy- jejciu ale sie naczytałam hehe super że nasz topik w tak szybkim tempie sie rozwija :-) Dziś miałam termin spodziewanej @ i nie przyszła- pojawiła się za to malutka nadzieja. Od dwóch miesięcy biorę luteinę i w tym czasie zawsze dokładnie 31 dnia @ sie pojawiała, a w tym miesiącu na razie cisza. Na nic się nie nastawiam, testu też nie robię- a co tam, jeszcze poczekam co będzie. Pisałyście o testach owulacyjnych, ja na razie ich nie stosuję. Mój ginekolog polecił mi spontaniczność i cierpliwość, a w razie czego jak przez rok nie uda mi sie zajść w ciążę, to będziemy stymulować owulację. Bella wpisuj się w drugą cześć tabelki :-) Kiniusia- ja po pierwszym miesiącu stosowania luteiny miałam też taką dziwną wydzielinę- brązową, a lekarz mi powiedział żebym sie nie martwiła, bo wyniki cytologii i wymaz mam dobry wiec jest ok. A i ponoć kobiety które bardzo pragną mieć dziecko mają takie różne objawy, łącznie ze spóźnionymi miesiączkami- powiedział, że taka już nasza psychika hehe. Katia kochana mi też jest przykro jak sie dowiaduję o kolejnych ciążach znajomych, ale cóż trzeba byc dobrej myśli że i my wkrótce obwieścimy światu że będziemy mamami 🌻 madzikowo życzę Ci aby wynik był: ciąża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
...kurcze ja to jestem niecierpliwa!!!mam dopiero 20dc a juz zrobiłam test i oczywiscie wynik wyszedł negatywny,ale w tym m-cu wcale sie nie nastawiam na ciążę:(poczekam na nastepny cykl i znowu zacznie się od clo+monitoring,ale dołanczam jeszcze do tego badania hormonalne,bo ich nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
czesc dziewczynki:-) Jak Wam mija dzien? JaMajka ja chodzilam do p. Bien-Najder ale ona niestety wyjechala dlatego tez zamierzam wybrac sie do dr Elzbiety Baś; przyjmuje na Zielonej (centrum połoznictwa) i Wigury-to prywatnie a pracuje w Madurowiczu. Prowadzila ciaze kolezankom i obie zgodnie twierdza ze jest swietna, konkretna, ma cierpliwosc anielska i nie zbywa pacjentek. W razie problemu mozna do niej zadzwonic o kazdej porze dnia i nocy:-) Pomyslalam o niej bo ze mnie jest raczej panikara i wiem ze lekarz bedzie musial miec do mnie anielska cierpliwosc:P No, to chyba tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
majaaa, przykro mi; kurcze to jest okropne, to wyczekiwanie i pozniej raz za razem rozczarowanie:-( Ale nie martw się, uda sie!!! Musi sie udac, jestesmy zdrowe, silne, mlode - dlaczego mialoby byc inaczej? :P A jakie bedzie nasze szczescie po takim oczekiwaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiecie co,polozylam sie na pare minut bo strasznie mnie bolala glowa,i z tych paru minut sie zrobilo 2 godziny a glowa nadal boli:( kawe nawet wypilam i nic,chyba sobie cos zaraz zaaplikuje bo to jest nie do zniesienia. 10 bitych stron juz zapisalysmy:) katia- dzieki za stronke z testami,tez chyba skorzystam za chwile i zamowie sobie,bo przy nieregularnym cyklu to mozna celowac bez konca.co to jest ten clo? napisz cos wiecej jak mozesz,bo ja w sumie nie stosowalam nic oprocz foliku wiec mozna powiedziec ze jestem zielona w tym temacie.a co do urlopow,to mnie tez kolezanka opuscila a ja tyram za dwie,jak to dobrze ze juz jutro piatek majaaa- mi tez ostatnio sie pokazalo pare zylek i to nie tylko na samych piersiach co nawet na sutkach.nigdy tak nie mialam,dziwne.niestety w moim przypadku to nie byl objaw ciazy tylko @ ale jak wiadomo u kazdej jest inaczej:) powodzenia ci zycze,jesli nie tym razem to nastepnym,gdyż my tu jestesmy dzielne baby:) bella- ja ci sie wcale nie dziwie ze nasza tabelke zaniedbujesz hehe.takie przezycia:D sama bym zapomniala sie przepisac na dół:P fajnie z tymi bucikami zrobilas,ja tez zawsze tak chcialam mezowi powiedziec o bobasku:) no i dzieki za trzymanie kciukow,co prawda teraz - przez to trzymanie bedziesz miala troche ograniczony zakres ruchow ale jak juz trzymasz to nie mozesz teraz puscic hehehe. wisienka- czy ja,czyli wasza forumowa wyrocznia ma ci przepowiedziec przyszlosc?:D:D🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem tu nowa w tym dziale ale ponieważ rozpoczęslismy z Mężem starania, właśnie w maju pomiędzy 26-29 intensywnie 'pracowaliśmy' więc czekam na efekty, kurcze już tak bardzo bym chciała, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×