Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość cathlen81
dzięki za pomoc układ słoneczny więc wezme tablete w piątek. A w 12 dniu cyklu mam iść na monitoring czy pęczerzyk się prawidłowo rozwija. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............2..........01.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......5.......... 05.07.2009.......26..... ...Gorzów wisienka225...........3...........05.06.2009.......25... ....Katowice katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 .............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga.....................3..........26.06.2009..........29. ...........Łódź Mila10.................2..........10.07.2009..........29.. ......Warszawa madzikowo...........1...........08.06.2009.........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24..........1...........21.06.2009........24..... ........Łódź anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.......dolnosl. /uk sękata............... 1.........12.06.2009..........24... .......Tarnów kiara1_2006.......11...........03.06.2009.........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3.........07.07.2009..........23........Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....2............26.04.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.06.2009........28 .........małopolska wklejam tabelke bo chyba dawno nie bylo i sie gdzies zagubila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
kiniusia zaczęłam bez ciebie następny cykl ale to dobrze, życze ci żebyś nie zaczynała nowego. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............2..........01.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......5.......... 05.07.2009.......26..... ...Gorzów wisienka225...........3...........05.06.2009.......25... ....Katowice katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 .............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga.....................3..........26.06.2009..........2 9. ...........Łódź Mila10.................2..........10.07.2009..........29 .. ......Warszawa madzikowo...........1...........08.06.2009.........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24..........1...........21.06.2009........24.... . ........Łódź anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk sękata............... 1.........12.06.2009..........24... .......Tarnów kiara1_2006.......11...........03.06.2009.........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3.........07.07.2009..........23... .....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....2............26.04.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.06.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28..........opolskie poprawiłam tabelke bo mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
już jestem i tak patrzę , że jestem jedną z najdłużej się starających ale to nic jak ma być sukces to i tak będzie....wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy! Widze ,ze dobrego nastroju nie tracicie i oby tak dalej! U mnie w Poznaniu straszne upały, az nic sie nie chce;/ Mam mnostwo nauki na glowie, konczy mi sie zwolneinie i musze wracac do pracy ktorej nienawidze pod kazdym wzgledem. Narzeczony namawia zebym sie zwolniła, tata nalega zebym wytrwala do konca, a ja pragne tylko miec to za soba. Jutro wraca moja szefowa z piekla rodem i jesli uda mi sie do niej dobic zloze wymowienie i bede WOLNA :-D Czerwcowe dni plodne mam juz za mna i walcze tylko ze soba zeby nie robić testu za wczesnie :P Do @ jeszcze 10 dni, ale od domniewanego zaplodnienia minęlo 5 niby niektore testy sa w stanie wykryc juz zaplodnienie. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze!;) w sobote mam wesele siotry, juz sie nie mog doczekac, na szczescie o @ w ogole nie mysle :) zero paranoi jak w poprzednim cyklu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka - ja mam w domu test ktory wykrywa ciaze po 6 dniach, wiec od ostaniego stosunku minelo wiecej, ale nie zamierzam robic testu, bo to tylko nakreca, a po co mi to? zawiodlam sie strasznie w zeszlym cyklu, bo mialam wszystkie objawy ciazy teraz wiem, ze wmowionej:P heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, nie było mnie z 5 dni:( tęskniłam za wami:) ale uczyłam się do obrony i od wczoraj jestem Panią magister:) byłam dziś u ginekologa, kazał mi wyrzucić termometr bo temperaturę mierzą tylko nienormalne kobiety... ale co on może wiedzieć o zabijaniu. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, nie było mnie z 5 dni:( tęskniłam za wami:) ale uczyłam się do obrony i od wczoraj jestem Panią magister:) byłam dziś u ginekologa, kazał mi wyrzucić termometr bo temperaturę mierzą tylko nienormalne kobiety... ale co on może wiedzieć o zabijaniu. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki ;) cathlen szkoda ze jednak przyszła @, ale w nastepnym cyklu bedzie lepiej, bedziez brała clo i monitoring i bedziesz wiedziała co i jak. Ja jeszcze nie dostałam ale jakos dziwnie sie czuje dzis mnie brzuch cos tam pobolewał, ale nie wiem czy ze zmeczenia bo biegałam po sklepach czy własnie przed @. Ale test kupiłam i rano mam zamiar robic. Mgr Asia gratulacje :D wiesz pierwszy raz sie spotkałam ze lekarz tak reaguje na mierzenie temp. chociaz ja sobie tez odpusciłam bo niepotrzebnie sie tylko nakrecałam. wredniak nie wiem czy pisłam ci ale ja tez za tydzien ide na weselicho, bedziemy szalec!!! :) Poznanianka no 10 dni przed to wczesnie, wiem ze sa testy które wykrywaja 6 dniowa ciaze tak jak wredniak napisała, ale ja w to nie bardzo wierze. Napewno wczesniej wykryje ciaze test z krwi beta - wiec mozesz spróbowac ;) UKŁADZIK masz te pierożki??????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia - ja mam w ta sobote:D ale jest strasznie duszno!! matko, w biurze mam 30stopni!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam test i tak jak myslałam jak bede juz go miec to mnie korci ale NIE, jestem twarda, jutro rano! :) trzeba sie stawiac do pionu... chociaz ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój lekarz jest beznadziejny zmienię go za miesiąc może da mi skierowanie na hormony bo jak go dzisiaj poprosiłam to powiedział że mi nie da dopóki nie dostarczę mu wyników badania nasienia męża, a mój M nie ma kiedy ich zrobić bo ciągle go nie ma. Dziewczynki a na badanie nasienia się czeka, czy to robią od razu bo ja szukam w tym necie i nie wiem czy u mnie w ogóle je można zrobić. buuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia a @ już Ci się spóźnia, z tego co pamiętam to miała przyjechać wczoraj, ale bądź twarda i poczekaj z testem do rana. Ja jutro wyjeżdżam z mężulkiem na urlopik do Włoch, ale wejdę rano na nasz topik żeby zobaczyć wpis Kiniusi że 2 krechy są. Życzę Ci tego mucio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kinia - tak mam,wlasnie skonczylam!!!! :P wpadaj do mnie,za 3 minuty podaje do stolu:D asia gratulacje pani MGR :) a co do badania nasienia to poszukaj kilka stron wczesniej wkleilam link ze strona takiego laboratorium.maja placowki praktycznie w calej polsce i wyniki masz na drugi dzien:) wredniak - tez chce na wesele!! moge isc z wami?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje układzik:0) patrzyłam na tą stronkę co wkleiłaś wcześniej ale nie mogę nic znaleźć, pewnie słabo szukam:) zerknę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam nadzieję, że te Włochy podziałają:) od dziś mam dni płodne więc hmm byłoby bardzo miło gdyby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak be kinia be.... :) nie juz schowałam zeby nie patrzec na ten test. Butów nie kupiłam, jutro ide jeszcze ale mam dosc... wole chodzic po sklepach jak nie mam czegos konkretnego do kupienia a nie biegaz za jedna rzecza bo wtedy nigdy nie moge znaleść... dzis na przykład poszłam po buty a kupiłam sobie t-shert i mezusiowi koszule :) Ja tez chce na wakcje... niestety ostatnio bylismy w podróz poślubna na Majorce, a póxniej to jakos nie było kiedy, a teraz mezus urlopu nie dostanie, zrezta jak sie uda z maluszkiem to musze byc pod stała kontrola lekarza wiec samaolot to nie dla mnie... a tak bym sie popluskała w ciepłum morzu :) hm........ marzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie patrzyłam że jest w łodzi, wolałabym w piotrkowie, ale nie mogę nic znaleźć, najwyżej się skoczy do tej Łodzi raz nie zawsze, dwa razy nie często:), byle nie na próżno, może zrobią to badanie od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×