Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dobrej nocy układziku, dam znac zaraz jak tylko bede cos widziec - a najchetniej 2 kreski :) papapapa dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety :( na prózno wypatrywałam drugiej kreski :( moze to za wczesnie.... @ brak... objawów tez brak... cycki bola i sutki bola... to by było na tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za wczesnie kinia,uszy do gory:) najwazniejsze ze @ nie ma:)!!!! nie martw sie na zapas slonko nasze🌻 myslalam o tobie od rana i wysylam pozytywna energie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
cześć ja teraz bede się nakręcac waszymi objawami,bo wiem że moich w najbliższym czasie nie bedzie:P ciekawe która z was pierwsza zaskoczy?????:) kinia nie przejmuj się tym testem wiesz przecierz że one się bardzo często mylą? a poza tym powtórz go za kilka dni jeśli @ nie przyjdzie.Zycze ci zęby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to troche smiesznie zabrzmi ale normalnie mi powietrze uchodzi z malej heheheh:classic_cool: wiecie o co chodzi,ta jak czasem po seksie,ale u mnie seksu juz z tydzien nie bylo:P ale to smieszne i dziwne uczucie no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
dzień dobry wszystkim!!! kiniusia nie martw się to, że dzisiaj nie było drugiej krechy nic nie znaczy. Trzymam kciuki aby się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
kiniusia masz nas na forum głowa do góry a wszystko się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia198555
bbbuu KiniA A JA TAK CHCIAŁAM PRZECZYTAĆ ŻE 2 KRECHY ZOBACZYŁAŚ. ALE BĄDZ DOBREJ MYŚLI. a JA DZISIAJ PRZEŻYŁAM SZOK NA TERMOMRTRZE. mIAŁAM DZISIAJ SKOK TEMPERATURY A DZIŚ 13DC, A SKOK ZAWSZE MIAŁAM 21DC O CO TU CHODZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bOJE SIĘ ŻE ZA PÓŹNO ZGWAŁCIŁAM:) HEHE MOJEGO MĘŻA, SKORO DZIŚ BYŁ SKOK, ŚLUZ JUŻ JEST BIAŁAWY, A WCZORAJ BYŁ JESZCZE PRZEZROCZYSTY, TAK SOBIE MYŚLE ZDĄŻYŁY TE ŻOŁNIERZYKI CZY NIE ZDĄŻYŁY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) wiecie co..do @ jeszcze 4 dni,a dzisiaj zauwazylam na bieliznie jakies plamienie,ale tylko jednorazowe takie,potem sprawdzalam i nic,ciagle czysto.to bylo jakies takie beżowe.co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc układzik, tak byłam po buty ale nie kupiłam i jestem zła z tego powodu :/ juz mi sie odniechciewa tego wesela... Wiesz ja tez zauwazyłam mała plamke na bieliźnie, tak bezowa i tylko jedna i tyle.... co do testu to jutro chyba nie bede robic... jakos juz mi sie nie wydaje ze jeszcze zobacze w tym cyklu druga kreseczke :( kopmpletny brak optymizmu.... :( A tak wogóle to u mnie w Krakowie jest 35 stopni w cienie, ufffff..... upłay....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Melduje ,ze w Poznaniu tez straszne upaly. Caly czas mam lenia, pracowac ani uczyc strasznie mi sie nei chce:-( Poza tym testu nei kupilam takze nie zrobilam i dobrze. Ja tez boje sie nakrecac ;-( Jak nie teraz to nastepnym razem. A Ty Kinia olej buty, zobaczysz w nowych czy w starych swietnie sie bawic bedziesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma? Poznanianka chyba rzeczywiscie odpusze sobie te buty i pójde w starych... no cóz.... Układzik gdzie znikłas? ja tu czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) w uk tez upały, nie ma czym oddychac... kiniusia nie przejmuj sie jeszcze, podobno nie zawsze testy wychodza w dniu spodziewanej @, znam przypadek gdzie test ( treci juz ) pozytywny wyszedł dopiero po tygodniu, a poprzednie 2 byly negatywne.. dopóki nie ma @ doputy jest nadzieja. trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tak sobie już rozmawiaci o nadzijach i terminie znienawidzonego przez nas @ a ja własnie miałam owulacje i teraz tylko mam w głowie czy sie udało a tu jeszcze 2 tygodnie. Wczoraj już był drugi dzień mocnej kreski na teście owulacyjnym wiec staranka były ;) no i teraz czekanie ... mam do Was jeszcze pytanko, czy korzystałyście z kalkulatorów dni płodnych w internecie ? dziwna sytuacja. test owul pokazał mi najbardziej płodne dni na 29-30 czerwca a kalkul dni płod. na 27-28 .. niby to mała różnica ale między 27 a 30 to już 4 dni... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopisałam o jakie pytanko mi chodzi ;) czy Wy patrzycie na te kalkulatory dni płodnych ? bo bardzo mnie to zmyliło i choć wirze bardziej tym testom to jednak mnie zastanawia ta różnica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
anna.s.1 ja z tego kozystam.hmmm niby trafia w te dni bo sluz itd sie zgadza ale ja mam bardzo regulrne cykle no po za tym ostatnim... u mnie tez upaly a jutro obrona licencjatu :( juz mi mozg paruje od nauki i stresu. kiniusia mam nadzieje ze tobie sie uda ktorejs z nas wkoncu musi jako pierwszej nie? wiec do roboty dziewczynki nie ma na co czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - te kalkulatory to czysta matematyka,nigdy nie biora pod uwage indywidualnych zmianw organizmie,to jasne ze testy sa pewniejsze,o niebo pewniejsze:) kiniaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaalooooooo jeeeeeeeesteeeeemmmmm:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia musialam zrobic obiad i sie zabralam za obieranie ziemniakow,patrze a tam taki drobiazg ze az mi sie odechcialo:o obieralam je godzine!! nie oszukuje i nie zmyslam.cala godzine samo obieranie ziemniakow.ale teraz juz jestem i bede co chwilke zagladac i czekam na ciebie kochana🌻 poznanianka - melduje ze u nas tez upal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia pamietam swoja obrone:) kiedy to bylo hehe.powodzenia zycze,a po wszystkim jak juz mowia oceny to jest na prawde taka ulga i tak milo sie robi ze tylko dla tej chwili warto isc na studia:P i prosze zdac na 5:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki, wogóle nie czuje sie jak przed @, w południe troche brzuch czułam tak delikatnie ale zaraz przeszło i teraz nic, juz nic z tego nie rozumeim... normalnio mój organiz wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×