Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość gość ka
powiem Wam,że ja osobiście się naczytałam o hurom,opowiedziałam koleżance,ona kupiła na raty Hurom 500 i niestety , zadowolona z soczków jest, ale nieprawda , że zieleniny , że brokuły, jarmuż, natka -owszem tak ,ale zatyka się, trzeba cudować, kurcze -to jest tylko do soków , kosztuje 1500zł czy coś około i trzeba przetykać ,odblokowywać. Wiem,że do zielonych włóknistych jest lepsza pozioma, a do jagodowych jeszcze inna , a na Angela za 5000zł gadają,że ma coś szkodliwego;uważam ,że przy tej cenie ten sprzęt powinien być lepszy i bardziej uniwersalny. Zastanawiam się ,czy nie kupić nowoczesnego modelu sokowirówki o dużej mocy za 500zł i pić po prostu świeży sok ze wszystkiego, nawet jak się utleni , to chyba mnie nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo mi zależy na opinii użytkowników Norwalk Juicer. Noszę się z zamiarem kupienia tego urządzenia. Czy rzeczywiście ma ono lepsze właściwości niż Angel i inne. Chcę kupić coś z najwyższej półki. Zależy mi na najwyższej jakości soku (zakładając, że używamy składników pochodzenia ekologicznego). Nie wiem o co chodzi z "magnetyzowanymi" częściami w silniku , co ze stalą, którą ktoś krytykował za niezdrowe właściwości. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raz jeszcze, mam pytanie szczególnie do cliffo, która konsultowała z Kliniką Gersona kwestię poszczególnych urządzeń. to znaczy, że Agela czy Omego są o'k? co w takim razie z szkodliwością stali i innymi zarzutami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honey_Bunny
PS To nie prawda, że do Kuvingsa można wrzucić całą marchewkę (no chyba, że wyjątkowo małą ;) Przeczytałam taką informację na jakiejś stronie sprzedającej te urządzenia. W ulotce producent wyraźnie zaznacza, żeby je przekroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadaczka SRUWINGSA
Ja mam Kuvingsa i po 7 razach przy marchwii, pękło mi sitko a silnik śmierdział spalenizną sprzedawca umywa się od odpowiedzialności twierdząc że to wina złego użytkowania, nie polecam kuvingsów sruwingsów, to sprzęt wart 300zł a nie 1600zł...Zrozpaczona jestem bo zostałam bez kasy i bez sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc222
to tylu sprzedawcow tutaj sie przesciga i nikt nie jest w stanie odpowiedziec na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wyciskarkę Zelmera juz drugi rok codziennie wyciskam soki z warzyw,owocow i jest super ,śmiga że hej ,marchew ,seler,pietruszka bez problemu -nie zamieniłabym jej za żadne skarby a cena bardzo przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omegi mają biosfenol, który jest rakowtórczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drEwa
Kuvings jest ok, źle wybrałaś sprzedawcę. Ja w Klinice używam kuvingsa od 3 lat i chodzi non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LordZIP
Najlepsi sa ci, ktorzy jako argument za jakas wyciskarka podaja taki - sok jest pyszny :) Bardzo merytoryczny argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrka
Do gość ;))) Tak pisze w opisie omegi ;) "Omega VRT oraz wszystkie jej części mające kontakt z żywnością takie jak: ślimak, sitka, obudowa modułu są wolne od Bisfenolu A o czym świadczą certyfikaty. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrka
tyle jest wypowiedzi na temat wyciskarek,że już się pogubiłam, a jestem zdecydowana na kupno ...tylko jaką ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emet
Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem wyciskarki do soków i z opinii znajomych dowiedziałem się o modelu marki kuvings. Znana w ponad 50 krajach, 40 patentów, nagrodzona złotym medalem na targach w Genewie, Petersburgu i Szanghaju w 2010 i 2011. Ale jak z użytkowaniem? otóż przetestowałem. Nie duża, szybka w złożeniu i gotowa do pracy, ma zabezpieczenie co jest bardzo ważne głównie w przypadku naszych pociech, które nie pozwala na uruchomienie urządzenia jeśli wszystko nie jest dokładnie zamknięte i prawidłowo zamontowane. Po uruchomieniu cicha, bardzo wydajna (z jedej dorodnej gruszki prawie cała szklanka soku!) wyciska sok z miąszem za pomocą wałka ślimakowego dokładnie do ostatniej kropli przy obrotach około 78 na min. Wolna od biosfenolu i elementów powodujących utrate witamin w soku. Sok jest bardziej esencjonalny, nie rozwarstwia się ani nie brązowieje (nie ulega utlenieniu) i nie trzeba go spożywać zaraz po wyciśnięciu. Piję dużo soków moja dziewczyna również i dochodze do wniosku że lepiej jest dołożyć i mieć coś prawdziwego niż kupować samo "E" cukier i konserwanty w kartonie. Co do samego sprzedawcy to z tego co wiem mają swoje sklepy w warszawie, i prowadza sprzedaz na terenie całego kraju, urządzenie jest objęte 10 letnią gwarancją i serwisem firma vimedlux 502235824. Czy ktoś jeszcze miał kontakt z tym modelem? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzbych
Kuvingsa kupiliśmy na pokazie. Po m-cu stało się nieszczęście- synek wrzucił śliwki z pestkami i uszkodziło się sitko. Bałem się o serwis ale firma odesłała mi nowe sitko kilka dni później i to całkowicie gratis!!! Prosiła tylko żebym następnym razem uważał. Polecam firmę wszystkim moim pacjentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku miesięcy wyciskam soki na na wyciskarce Omega 8226. Ogólnie jestem zawiedziony. Zrobiłem test, 1kg marchwi przepuściłem przez maszynę. Wyszło 317ml soku z pulpą której było w sumie tylko z łyżkę. Następnie nie jestem zadowolony z tego że muszą być twarde a nawet bardzo twarde owoce/warzywa bo po prostu sok nie wychodzi tylko mus. Jedyny ratunek to na zmianę puszczać np. jabłko,marchew. Samo jabłko w zimie nie pójdzie! W lecie oczywiście szło ładnie... Na koniec taka ciekawostka; brat zrobił ręczną praskę i także zrobił test z 1kg marchwi, i zgadnijcie ile mu wyszło ;) 620ml. No nie mogłem uwierzyć -.- I to była ta sama marchew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, właśnie zamówiłem Hurom-a 700 z amazon.uk wyszło mi EUR 339,94 + darmowa wysyłka :) Czyli jakieś 400 zł taniej niż w polsce:) Pozdrawiam i dzięki za ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj przyszedł listonosz z paczką:) Właśnie jesteśmy po szybkim soku marchwiowo-buraczkowym. Sok pycha jak i samo urządzenie działa bez zarzutów póki co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufio
Kupiłem Zelmera i jestem naprawdę zadowolony. Zaczynam właśnie przygodę z sokami. Jest to niesamowita frajda. Po różnych mieszankach różne odczucia - po selerze o kapuście jakiś błogi spokój. Po mandarynkach śpię jak niemowle. Świetna sprawa... Wracając do urządzenia. Nie zawiodłem się. Nie wiedziałem czego chcę więc nie wydawałem od razu na urządzenia z górnej półki. Dla mnie Zelmer wystarczy soki są gęste i przepyszne. Nawet z kiepskich jabłek wyszedł sok a nie mus - gęsty był to fakt ale bardzo smaczny :) Wyciskam od kilku dni i nie zatrzymał się ani razu ani przy surowych burakach ani przy marchewce. Mycie jak dojdziemy do wprawy to dosłownie chwila. Polecam - sprzęt niekoniecznie drogi a pozwoli nam znaleźć swoją drogę w wyciskaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miał ktoś styczność z wyciskarkami: PJ400 ELDOM, Turbo Sapir i Delme? tak naprawdę waham się między Eldom a Hurom ze względu na cenę, powyższe są w cenie ok 500 - 600 zł na allegro, ale boję się że trafię na jakieś beznadziejne podróby, byłabym wdzięczna za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i doszła mi do przemyślenia jeszcze Turbo tv 910, jeśli do sapir można dokupić części z hurom, to liczę że do eldom czy Turbo również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawkoer
Też jestem zainteresowany tematem tańszych wyciskarek,bo budżet ograniczony i głowa też pracuje.Za 1500-2000zł to nikt nie powinien narzekać na sprzęt.Wszystko idzie i tak z chin zależy na co sie akurat trafi a ceny to jakies 20-50 dolarów za sztukę np. tu http://www.alibaba.com/products/F0/slow_juicer/7.html i huromy i inne omegi ida z kilku źródeł a to na co trafimy to raczej loteria.Przecież w cenie tych sprzetów to można kupić jedna z tańszych wyciskarek,żeby tylko przemieliła i wycisnąć na jakiejs prasie i nic lepszego nikt nie wymyśli w jednym urządzeniu choćby kosztowało i 5tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbg
A czy Kuvings jest dużo cichszy od Horum 500? A jak z wielkością? Mam bardzo małą kuchnie a ponieważ chciałabym robić soki codziennie głośność jest bardzo ważna. Waham sie nad wyborem wyłącznie międzu tymi dwoma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ma do sprzedania używaną wyciskarkę to proszę o informację na padul@wp.pl Pozdrawiam padul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkrakow
ja zakupiłem sobie kuvingsa, wczesniej mielismy zelmera ale po kupnie nowej nie zamienilbym na żadną inna. Kuvings cichszy i dokładniejszy, pozatym dziewczyna sie cieszy że łatwo sie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokozerca
odkupię używaną wyciskarkę poziomą do wyciskania soku głównie z liści , pędów takich jak mlecz pokrzywa natka pietruszki itp. ,jedno lub dwuślimakową w rozsądnej cenie wiadomość na E-mail: shimano1410@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Kuvings jest dużo cichszy od Horum 500? A jak z wielkością? Mam bardzo małą kuchnie a ponieważ chciałabym robić soki codziennie głośność jest bardzo ważna. Waham sie nad wyborem wyłącznie międzu tymi dwoma/ Czy ktoś używał obu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzak11
proszę o info ile jest wart turbo 910w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×