Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość nika7404
Aha po prostu trzeba pilnować ilości zeby nie było go za dużo.Czy jestes ze swojej i wyciskarki zadowolony ?Widze ze macie Huromy nikt nie pisze nic na temat OmegI pionowej.Czy to znaczy że nikt jej nie kupuje?Może coś z nia nie tak.Chciałabym dokonać właciwego wyboru i potem nie żałować. Wcześnie kupiłam sokowirówkę , ale nie mam do niej przekonania. Właściwie to leży schowana i jest nieużywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backdoorman
Ogólnie jestem zadowolony z niej, soki są pyszne i ta świadomość, że to jest zdrowe. Co do pokrzywy- próbowałem wyciskać młodą. Wyszła bardziej konsystencja musu no i te włókna zatykające otwór na pulpę. Trzeba ją siekać bo powiem szczerze, że wrzucałem w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam i wiem juz że otwór wsadowy w wyciskarkach Hurom jest jednakowy bez względu na modelr50/38 nie wiem jaki ma Omega a co myslićie o Omedze posiadacze ,,Omegi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro w najnowszych modelach Hurom 600 i Hurom 700 silnik jest ten sam to wyciskanie tej zieleniny z włóknami nie powinno ulec zmianie czyli nadal może się blokować. Te modele mają za to wolniejsze obroty.Więcej zostaje witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro w najnowszych modelach Hurom 600 i Hurom 700 silnik jest ten sam to wyciskanie tej zieleniny z włóknami nie powinno ulec zmianie czyli nadal może się blokować. Te modele mają za to wolniejsze obroty.Więcej zostaje witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 7407
Mam pytanie do posiadacza wyciskarki hurom 600 podobno posiada silikonowe wycieraczki dzięki którym miąższ nie przedostaje się do soku czy to prawda? i jeszcze jedno SSS system wolnego przeciskania.czy to nie aby jakis chwyt marketingowy?Róznica jest dość znaczna pomiedzy Hurom 500 a Hurom 600 czy 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backdoorman
Moj wybor padl na 600 ze wzgledu na te wolniejsze obroty, a ten system SSS to chyba ogolnie okresla wyciskarki wolnoobrotowe. Mysle ze zarowno wyciskarke z 70-cioma obratami jak i 40 klasyfikuje sie jako SSS. Wycieraczki poprostu czyszcza powierzchnie misy i sitka. Moim zdaniem wycieraczki powoduja to, ze sitko sie nie zatyka sie podczas pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radeck
Hej! Trzy dni temu zakupiłem Angel 7500 i - na tyle ile zdołałem się zorientować, mogę podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Najistotniejsza dla mnie w momencie wyboru wyciskarki była jakość wykonania. Wydając (w moim przypadku) niespełna 4 tys. zł oczekiwałem sprzętu najwyższej jakości. Wybór jest stosunkowo duży, ale po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, że nie chcę kolejnego plastiku w domu. Nie zrozumcie mnie źle, po prostu nie jestem zwolennikiem obcinania kosztów przez firmy produkujące sprzęt i wybór maszyny wykonanej w całości ze stali był tego wydźwiękiem, choć - być może, niejedna plastikowa maszyna nie musi być marnej jakości. Tak więc, jeśli chodzi o jakość jestem bardzo miło zaskoczony. W zasadzie, bardzo miło to mało powiedziane. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Stal szlachetna na całości maszynki. Żadnych trzęsących się, ledwo trzymających się elementów. Jak wziąłem elementy miażdżące do ręki to byłem pewien, że ktoś postawił sobie poprzeczkę dużo wyżej niż reszta świata. Tyle o jakości wykonania. Użytkowanie. Soki cudowne. Ale... na standardowej końcówce (?) nie ma szans wyciśnięcia soku z bardzo miękkich owoców (np. banany, morele). W ogóle, do wyciskania trzeba użyć trochę siły i - kobitki mogą to odczuć. No i trzeba umyć całą maszynerię. Nie trwa to długo, choć o drożność tych mikrootworów trzeba zadbać i poświęcić na to chwilkę. Jakbyście mieli jakieś pytania walcie śmiało tu, albo najlepiej na ra-decko2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Huromie nie ma żadnych "trzęsących się" i "ledwo trzymających się" elementów, chociaż jest plastikowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 7407
MNie nie stać na wyciskarke za 4.000 zł w ogóle 2000 zł to też duży wydatek dlatego ważne są te szczegóły pomiędzy modelami 500 a 600 czy 700 moim zdaniem taka wyściska powinna kosztować około 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was posiada może najnowszy model Hurom 700 biały .Mam pytanie czy nie przebarwia się na kolor od marchewki, buraka czy pietruszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_
wow maz sie zgodzil na wyciskarke, zamowiona i jedzie jzu do mnie, nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyn krystyn
ja posiadam omege ale starsza wersję białą i odbarwia się kolor tak jak wszystkich sprzętów w tym kolorze, znaczy to tyle że plastik reaguje z sokami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam ze mozna reklamowac jesli sie przebarwia, jezeli jest to w ramach reklamacji to dlaczego nie.Jaki masz model piszesz ze starszy.Dobrze sie sprawuje jestes zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_asza
Witam, zastanawiam sie nad kupnem wyciskarki. Sporo osob pisze tu, ze posiada wyciskarke Hurom. Czytalam rozne opinie, takze zagranicznych uzytkownikow, w ktorych skarzyli sie, ze w ogole nie dziala serwis gwarancyjny Huroma - nikt tam nie odbiera telefonow ani maili. Czy macie z tym jakies doswiadczenie? Dziekuje z gory za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futurefood
końcem czerwca tego roku kupiłem hurom 400 :) Od tego czasu używam go głównie do soków regularnie co 2gi dzień. Sporadycznie warzywa, gdzie fakt na marchewce potrafi stanąć, ale bieg wsteczny i wszystko git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zastanawiających się - kupcie najtańszy model solidnej, renomowanej firmy i się nie zawiedziecie w necie jest tyle pseudo-reklam wpisywanych przez przedstawicieli handlowych i sklepy, że i tak nie znajdziecie "odpowiedzi" na pytanie, którą kupić pamiętajcie o podstawie - to ma wyciskać zdrowy, pełen enzymów sok i czy to będzie model 500, czy 800 czy jeszcze jakiś inny - każdy się do tego celu nada sprzedaż tych wyciskarek to jest niezły biznes, ludzie na tym sporo zarabiają, nie dajcie się otumanić i nie wydawajcie niepotrzebnie kasy a co do marchewek - ja większe kroję na cztery i wtedy nie utykają a świeże, młode marchewki można ładować w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyn krystyn
posiadam model hu-100 huroma a nie omege, w pierwszym wpisie popelnilem blad myslac o czym innym (blender)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z pionową zelmer? plis o opinię, plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_
Nika ja kupilam Omege 8006 wczoraj pierwsze testowanie z produktów dostepnych w domu jest super :) nawet mąż zadowolony :) a czym sie kierowalam, opiniami przeczytanymi na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_
Nika dla mnie wazne bylo zeby sie latwo myla i faktycznie nie ma z tym problemu szybko sie to robi, otwor faktycznie moze duzy nie jest ale to zaden problem pokroic na drobne kawalki, robilam wczoraj sok z jablek, fakt byly twarde i soczyste i sok naprawde byl w miare klarowny, a czytalam gdzies ze z jablek to raczej dosyc geste soki wychodza, dzis bede testowala inne warzywa i owoce, bede pisac w razie co :) moze polecacie jakas stronke z przepisami na soki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jest chyba samodzielnie eksperymentować, bo każdemu smakuje coś innego mój ulubiony to jabłka z dużą ilością świeżej bazylii wątek na zagranicznym forum, do którego zaglądałam na początku, ale już chyba nie funkcjonuje, znalazłam tylko kopię: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:CHZlOplV3d0J:www.rawfoodtalk.com/archive/index.php/t-61603.html%3Fs%3Da428141d3c7449521c42a40b1f33e398+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dojrzały ananas z ogórkiem marchewka z jabłkiem i morelami winogrona, sałaty i seler naciowy jabłko z imbirem (plus cynamon i gałka muszkatołowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś, co niewielu osobom przychodzi do głowy - zwykły ziemniak dodany do soku, podobno bardzo zdrowy natomiast kompletną pomyłką jest moim zdaniem sok z pomidorów, nie dość, że w smaku jest nijaki, to jeszcze się rozwarstwia dodatek nawet malutkiego pomidora do dużej ilości innego soku też go rozwarstwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vasileo43245
Witam!!! Ja jestem w temacie sokoterapii dopiero od grudnia bo wtedy kupiłem wyciskarkę ale juz teraz moge śmiało powiedzieć że bez świeżego soku nie rozpocznę dnia. Miałem wcześniej sokowirówkę ale jak poprzednicy też nie byłem z niej zadowolony, zapychała się tarcza, głośna praca i sok rozwarstwiony. Na pewnych targach spotkałem faceta który próbował mnie namówić na wyciskarkę i tłumaczyl oróżnicach między sokowirówką a wyciskarką spodobał mi się sposób w jaki prowadzi rozmowę ze mna bo sam też jestem handlowcem, konkretnie przedstawił mi zalety nie naciskał zrobił przepyszny soczek i stwierdziłem że warto zainwestować w takie cacko do domu. Bałem się trochę reakcji żony że taki drogi sprzęt przyniosę do domu a miałem tylko iść po miód i naturalne przyprawy do kuchni. Teraz żona ja isynek nie wyobrażamy sobie nie mieć Kuvingsa w domu. Podkreśle walory tego sprzetu dla wahających się a są to cicha praca, najwolniejsze obroty dzięki czemu jest sucha pulpa mocny silnik 10 lat gwarancji. Ktoś wcześniej napisał że dał za kuvingsa 1880zł a ja zapłaciłem na promocji 1550zł mogę dać nr telefonu do tego gościa bo często mu polecam klientów tj moich znajomych czy nawet moja mame. Zawsze ma jakąś atrakcyjną ofertę. Polecam wyciskarki i namawiam do zdrowego trybu życia!!!!!!!!! tel do niego to 607077374 Artur ma na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 7407
witam ja jeszcze się zastanawiam i ciągle mam jakies watpliwości. słuchajcie dlaczego w jednej firmie sa trzy sita jako gratisy a w innej jedno na wyposazeniu.Czy ktoś z was kupił moze Huroma w wersji burgundowej.Czy jest to bardzo ciemny kolor czy raczej podchodzi pod czerwony.Biały odpada bedzie sie brudził a srebnego nie chce . Czy wy tez tak trudno sie decydowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy jak ryba
polecam kuvingsa najlepszy sprzet, kupiłem pół roku temu bo znajomy mi polecił i jestem bardzo zadowolony w necie na różnych stronach były ceny 1790 1885 1590 a ja kupiłem za 1490 u takiego gościa co stał na promocji w markecie za 1490 super sprawa jak ktoś chce to tel do niego 607077374 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc w wyborze między OMEGA 8004-8006 a MUROM GD-WWC04. Wyciskarka będzie używana do wszystkich warzyw i owoców lecz priorytetem będzie wszelkiego rodzaju zielenina. Pozdrawiam Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×