Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość Roszpunka po trzydziestce;)
gruby ajo moim zdaniem najfajniejsza jest HUROM GD z poziomych jedno ślimakowych jest to najnowszy model, lepszy i tańszy od omegi, ma największy wlot i co najważniejsze jest to najnowszy ulepszony model.Wart kupić coś co jest już nieco lepsze od poprzedników. Ale t tak jak powiedziałam to moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillua
Witajcie, ja przez trzy miesiące szukałam odpowiedniej wyciskarki. Szczególnie zależało mi na rekomendacji Instytutu Gersona i w końcu znalazłam! Polecam wyciskarkę CHAMPION, bo miażdży i wyciska sok, a to najzdrowsza metoda. Kupiłam na www.terapiasokami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiikii31
Dzięki Lillua, zajrzę na tę stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgsc
a czy oscar da-1000 to nie to samo co hurom gd? produkuje to ten sam koncern, to jest właściwie oscar by hurom.. wyglądają też identycznie, parametry techniczne takie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domanek
Witam, No właśnie jak jest różnica między Hurom GD a scar da-1000?? Doszukałem się że Oscar ma mocniejszy silnik 200W i wyższe obroty 75 obr./min. a Hurom GD 150W i 70 obr./min. Różnica w cenie 1200 oscar i Hurom GD 1450 w sklepie puregreen. Wlot ma większy Hurom GD. Ważniejsza jak dla mnie różnica to gwarncja. Hurom GD Gwarancja silnik / części:10 lat Oscar Neo-1200 Gwarancja silnik / części: 20 lat / 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domanek
Oczywsicie miąłem na myśli wyciskarki Hurom GD i Oscar Neo DA-1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgsc
> do Domanek chyba porównywałeś parametry Oscar Neo da-1000 ze strony eujuicers, a na stronie producenta Oscara moc silnika 150W, wymiary dokładnie te same, a obroty 63-75, więc 70 to pewnie uśredniona w Huromie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domanek
Witam, Wszystkie dane które podawałem były ze sklepu puregreen, nie mniej jednak zmieniłem zdanie i teraz zastanawiam się nad Cooksensem HD pionowa wyciskarka z możliwością mielenia i silnik 200W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darios
kupię używaną sokowyciskarkę norwalk. proszę o smsa 791 999 001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darios
kupię sokowyciskarkę norwalk proszę o smsa 791 999 001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darios
KUPIĘ SOKOWYCISKARKĘ NORWALK. Proszę o smsa jeśli ktoś chce sprzedać 791 999 001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiekkk_k
czytalem na FB u kogos w komentarzu sklepu jednego, ze ma Cooksensa HD i jest zadowolony ile wyciskacie srednio z 1 kg marchwi? Ja mam HUROMA 500 i jestem ciekawy czy wlasnie Cooksense nie byloby lepszy (ma mocniejszy silnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby ajo
Czy ktos w okolicach Zielonej Góry ma wyciskarke? Chetnie zobaczyl bym takie urzadzenie w akcji, bo marketingowe filmy i opisy jakos do mnie nie przemawiaja. Bylbym bardzo zobowiazany za zaproszenie (kupil bym nawet owoce i warzywa do testu:) A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajo, nie zastanawiaj się już, tylko kupuj ;) bo lato ucieka i najlepszy sezon na zielone Ci przepadnie. P.S. Na youtube jest masa filmików z różnymi wyciskarkami i nie są to tylko filmy reklamowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artoo
Witam, Mam pytanie - czy do wytwarzania jak najlepszych lodów (z owoców typu truskawki, banany, kiwi itp) niezbędna jest wyciskarka z funkcją homogenizacji, czy ta funkcja w przypadku wytwarzania lodów zupełnie nie ma znaczenia ? Prosiłbym o info znawców tematu. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia funkcja homogenizacji nadaje się tylko do miękkich owoców i warzyw i można dzięki niej robić coś w stylu gerberów dla niemowląt w wyciskarce można zrobić lody sorbetowe z nie do końca zmrożonych owoców, np. bananów i wtedy wielkość oczek w sitku nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelcia
A co poleciłybyście stąd: http://www.nokaut.pl/wyciskarki/? Ja tam nigdy z wyciskarek nie korzystałam, nie wiem jakie firmy królują na rynku i które wyciskarki są dobre... Może Moulinex? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artoo
Mam do Was pytanie - gdyby pominąć kryterium ceny (uznać za czynnik nieważny), to którą spośród trzech poniższych wyciskarek byście wybrali (?): 1) Cooksense HD 8801, 2) Hurom HF SBC06 (HU-700), 3) Green Star Elite GSE-5000, Prosiłbym o uzasadnienie opinii. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artoo
Jeszcze ad vocem powyższego zapytania dot. tych trzech wyciskarek. Zależy mi przede wszystkim na 3 kryteriach oceny: * Klarowności soków - wolałbym bardziej klarowne niż mocno zagęszczone (pomimo, że zdaje sobie sprawę o być może wyższych "parametrach" zdrowotnych tych drugich) * Wydajności (suchość pulpy) * Jednorodności uzyskiwanej masy owocowej do lodów sorbetowych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aurelcia, zajrzyj na stronę eujuicers lepiej, o takie wyciskarki chodzi ajo, arto, strasznie nudzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gruby ajo. Jestem z Zielonej. Możesz przetestować u mnie wyciskarkę. Kontakt: biuro@allezielono.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zawsze mialam problem czy wybrac sokowirowke czy wyciskarke, bo mam strasznie mala kuchnie i wszedzie mase rzeczy. ostatnio jak bylam na zakupach to widzialam cos takiego - http://www.ceneo.pl/23203444 philips polaczyl wyciskarke z sokowirowka i to jest jakas opcja, szczegolnie ze pewnie wygodnie sie tego uzywa, bo jest duzy otwor na owoce i nie trzeba ich kroic na tak male kawalki, co bywa wkurzajace.. musze jakos szybciej ogarnac temat, bo niedlugo sie sezon skonczy i bedzie po owocach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o wyciskarkę do cytrusów, tylko o wyciskarkę wolnoobrotową do owoców z tak zwanym ślimakiem w środku takich firm jak na przykład Hurom, Omega, Green Star, Oscar to jest zupełnie inna metoda wyciskania soku i inne właściwości samego soku philips nie robi wyciskarek, które nadają się do celu jak w temacie ani do innych tego typu kuracji sokowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamietam to w Gadgecie Urbańskiego testowany był teb Philips, Hurom i jeszcze jakaś. Oczywiście wybrali Huroma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z wyciskarką moulinex infiny press zu5008. cena wydaje się bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie ma danych tego Moulineksa - jest wolnoobrotowa, ma ślimak, ale nie bardzo wiadomo o jakie obroty chodzi... no i ta moc 300W trochę duża jak na wolnoobrotową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bella_
mnie niestety narazie nei stac na te wszystkie drogie wyciskarki, wiec postawilam na niedroga i poreczna od haiera, hcj2110 chyba. ma dwa rodzaje stozkow, latwo sie czysci, sok tez smaczny, wiec mysle, ze jak na poczatek przygody ze zdrowym trybem zycia to dobry wybor byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusy
czy też wyciskacie np. Hurom czy inną tego typu ?, w opisie są, ale czy to taki sam sok jak z typowej wyciskarki do cytrusów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angaha
W media mark jest wyciskarka podobna do HURONA 100, obroty 80/min, produkcji chińskiej, choć oglądając ją nie pachnie chinami i jest dość solidnie wykonana. Ja czekam na KEMPO HIPOKRATES która lada dzień ma się znów pojawić, a ona oprócz soków i makaronów ma terapię magnetyczną i podczerwień. Czekam na nią już dość długo, więc jeszcze tydzień wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka90
o matko wy wierzycie w podczerwien i magnetyzm w wałkach :) patologia jakaś podobno mają jeszcze montować w sprzęcie masażer komórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×