Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wandela

rozmawiam z nim przez internet od 3 lat

Polecane posty

Gość !"
do -- kiedy nie chce wysłać foty lub pogadać na kamerce to znaczy że kręci. Dokladnie :O nawet na kafe jeden taki ciagle gadal jaki to on piekny,zgrabny i poabny a jak przyszlo do wyslania foty to zaczal cos krecic ze a to niby nie umie tego zrobic,a to nie kabla,czy inne wymowki:O,a co do ''facetow'' z kafe--szkoda zachodu na'' takie cos''.Dla mnie to zykle ciotki nie faceci,ci co sie tu udzielaja:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !"
powabny* :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharifa
Jestem zakochana w Offermie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiet,
faceci najczęściej nie angażują się tak jak wy i nie myślą o waszym pisaniu na gg itp poważnie🖐️ bardziej jest chęć dowartościowania niż uczucia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
Tak chyba wlasnie jest, dowartosciowac sie plus ewentualnie niezobowiazujacy seks, zadne glebsze uczucia na ogol za tym nie stoja, choc sa pewnie wyjatki. W sumie przykre bo kobiety lacza to czasem z bardzo duzymi emocjami. Ale to juz problem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
"Jestem zakochana w Offermie" Szczerze wspolczuje, haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kafw facetach to chyba jakie
malolaty albo naiwne sie zauroczyly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharifa
Hahaha, proszę proszę, dorobiłam się podszywa zakochanego w Offermie! :-D A kim jest ów osobnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata
wandela2 Ja akurat wiem jak wygląda ten ''mój'' internetowy znajomy i to jest chyba jeszcze bardziej żałośniejsze...ponieważ nie dosć, że jest ładny, to pasował mi intelektualnie jak mało kto..:(. Jeszcze gorsze jest że tak naprawdę pisaliśmy tyle czasu, gdyż oboje tak samo nienawidzimy tego przeklętego, współczesnego świata i najchętniej chcielibyśmy już w ogóle nie istnieć...ale nawet skończyć ze sobą nie potrafimy. Sorki, że piszę tak smutne rzeczy, ale taka jest nasza smutna rzeczywistość. Oboje jesteśmy jednymi z najbardziej najnieszczęśliwszych ludzi na świecie, udających kogoś innego by jakoś przeżyć..ale doskonale wiem, że obecnie takich jak my jest wielu.. To chyba tyle z mojej smutnej znajomości. Powodzenia, może Wam się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde 3 lata
znam taką singielkę co to straciła 3 lata na wirtualną znajomość bo tak się wkręciła, że przez 3 lata zawiesiła życie na matrixie. Aż wreszcie cudo wirtualne ułożyło sobie życie w realu i się ożeniło z własną narzeczoną. I teraz przez to pewnie zostanie samotna singielką, bo jak ona wisiała przy komputerze to w tym czasie wszyscy sensowni panowie zostali sparowani, zagospodarowani, i co jej zostało? Odpadowy sort? Więc dziewczyny, nie ograniczajcie się do wirtualnych wyobrażeń, i wykorzystujcie czas na realne życie, bo grozi wam stracenie najbardziej optymalnego czasu w realu. Nie szukajcie w wirtualu....albo szukajcie krótko i szybko przecinajcie takie znajomości jeśli blokują wasz czas, wasze życie. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2lata
to czemu sie nie zobaczycie?:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sharifa
a ty ile czasu pisalas? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - 2 lata: no właśnie, powiedz proszę wszystko po kolei, jak to było i dlaczego jest ci tak bardzo smutno i dlaczego się nie zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ciekawy temat
wpiszcie cos czaem:Pmnie to tez dotyczy 😭i chetnie sie czegos dowiem💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ciekawy temat
*czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się, że dotyczy to bardzo wielu osób. gdy ja rozmawiałam przez internet przez te 3 lata, zdawałam sobie sprawę, że nie my jedyni w ten sposób utrzymujemy znajomość. Ale przez myśl mi nie przeszło, że jest to takie powszechne! Ciekawa jestem, jak jest teraz - czy takie "związki" nadal są częste? że nie przenoszą się do realnego świata? I co one wam dają? Bo zauważyłam, że z czasem - przynajmniej w wypadku kobiet - powodują jedynie frustrację - albo chcemy spotykać się naprawdę albo zakończyć kontakt. A jak takie rozmowy przez net trwają i trwają? Co z tym zrobić? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki/
Nie znam calego watku, masz juz kogos i poukladane zycie czy jest nadal zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /do autorki
Nie znam calego watku, masz juz kogos i poukladane zycie czy jest nadal zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poukładałam sobie życie - jest bardzo dobrze :) Czasem zaglądam na to forum i pomyślałam, że sprawdzę czasem, czy ktoś może miała podobną do mojej sytuację i że może na coś się przydam - w tym sensie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /do autorki
Czyli faceta masz i prace jako taka? :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznałam go przez net, ale zupełnie inaczej - na portalu randkowym i spotkaliśmy się bardzo szybko (kilka tygodni). Jesteśmy razem od ponad roku. a jeśli chodzi o rozmowy przez net - na początku wydawało się oczywiste, że się spotkamy - nawiązywaliśmy ciągle do tego - on mówił, opowiem ci jak się zobaczymy, pokażę ci kiedyś. ja nie byłam zbyt chętna, bałam się rozczarowania. otem ja chciałam, a on unikał tego tematu, znajdował wymówki itd. i tak przez 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiu samosiu - masz bardzo fajne hasło - o tych okularach :) zgadzam się absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
czesc zocha:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
mysle, ze jak dlugo bedzie istnial internet tak dlugo beda istnialy takie kontakty. nowe pokolenia beda powtarzaly bledy poprzednich. bo w koncu internet to dodatkowa mozliwosc poznania nowych ludzi, ale jesli szuka sie partnera to trzeba jak najszybciej sie spotkac, zeby kazde moglo zweryfikowac swoje wyobrazenia o osobie z ktora sie rozmawia, a nie kryc sie latami ...a potem znikac bez sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×