Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Pepse
hej dziewczyny. Przyłaczam się do walki ze zbędnymi kilogramami... Mam nadzieję, że razem będzie nam raźniej. Dzisiaj właśnie przed chwilką połknęłam pierwszą tabletkę Abifronu 15 mg.. Zobaczymy jak bede sie czula i czy wytrzymam... Wam gratuluje sukcesów !! są świetne. Ja marze o tym aby zgubić 10 kg. Trzymajmy za siebie kciuki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Idę dzisiaj do lekarza po ten specyfik! Poczytałam trochę i przy wzroście 169 cm 83 kg sami przyznacie że są uzasadnione wskazania do jego zażywania!Normalnie ważyłam ok.65 kg ale tak podziałały hormony i złe żywienie.Na razie staram się mniej jeść i jeżdżę na rowerku stacjonarnym pół godziny prędkość 45, 20km i pokazuje mi spalonych ok.650 kal.ale niestety nie codziennie. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulik68
ja w miesiąc spadłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepse
no to super wynik 5 kg w miesiac wg mnei naparwde dobry... :) Ja bralam kiedys meridie.. schudlam 8 kg w 3 tyg !! ale czulam sie bardzo zle... pozniej z czasem pomalu mi to wrocilo niestety... teraz zamierzam na dobre rozprawic sie z kilogramami... Afribon połknęłam tak jak mowiłam ok 10 rano... nie wiem czy juz działa bo jak narzie czuje sie swietnie.. nie wiem czy to mozliwe ze dziala inaczej niz meridia ? bo po meridii 10 mg po 2 h juz mi sie lekko zakrecalo w glowie, bylam nadpobudliwa i zero głodu ... Po tm jak narzie nie jestem glodna... a w pracy potrfaie jesc duzo na maxa... dzisiaj zjadlam sałatkę i się trzymam...POzdrawiam wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzwoniłam do apteki w jednej jest tylko a10 za 28,00. a15 wogóle nie mają! A w drugiej aptece Pani powiedziała że dostali pismo żeby wycofać ten lek bo jest bardzo szkodliwy!!! i co teraz??? już się napaliłam i szkoda mi zrezygnować, ale teraz kupię i wycofają to co ja zrobię bo przecież miesiąc nie wystarczy żeby utrzymać wagę. proszę poradźcie coś?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepse
własnie to samo słyszałam w aptece o meridi. ze maja wycofac ze wzgledu na bardzo złe oddziaływanie na organizm i duzo skutków ubocznych.. zobaczymy jak bedzie, Ja zamówiłam z internetu, nieco drozej ale bez scierania się z lekarzem, apteką itd... Mysle ze w necie bedzie jeszcze dlugo mozna dostac te leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
roxi24 - bierz co dają! :) Przynajmniej ściśniesz żołądek. Ja po niespełna miesiącu schudłam 8,5 kg. To bardzo dużo. Osobiście chyba przestaje po skończeniu opakowania (zostało 6 tabletek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssderjj
zelixa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jest lipa :( wczoraj byłam u lekarza wystałam się bo było 2 godziny poślizgu:( i odeszłam z kwitkiem bo nic mi nie przepisał:(. Pokazał mi pismo o wstrzymaniu (ale nie wycofaniu) ze sprzedaży meridii, zelixu i afibronu!!! Przeprowadzili jakieś testy i wykazało skutki uboczne ale, nie powiedzieli że testy były przeprowadzone na kobietach powyżej 60 roku życia. Mam się dowiadywać za miesiąc lub dwa powiedział że z powrotem będzie w sprzedaży:) Jestem troszkę podłamana bo myślałam że, zacznę już od marca prawdziwe odchudzanie, myślę czy nie kupić przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaa a a
Witam ponownie U mnie zastój z wagą , mam miesiączkę czyli raczej wszystkie nie chudną w tym czasie. Jeżeli chodzi o zakupy w internecie to kilka moich znajomych kupowało u sweetluu@wp.pl ponoć ma drożej niż w aptece ale towar na pewno oryginalny( dziewczyny porównywały z moimi tabletkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
roxi24 - a może próbuj bez tabletek. Odchudzałaś się już kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola znalazłam ten sam adres co ty polecasz jako sprawdzony napiszę i spytam o cenę ale, jeszcze uderzę do mojego ginekologa. A co do odchudzania to jestem zbyt próżna żeby komponować sobie jadłospisy, ale tak jak kiedyś policzyłam sobie co zjadłam to nie było dużo więcej jak 1200 kal. Jeżdżę trochę na rowerku stacjonarnym i ostatnio kupiłam sobie vibroaction ale to chyba złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest nadzieja mój gin mi wypisze receptę:) i namówię go na 2, 3 opakowania na raz, bo planuję trzymiesięczna kurację ale, nie głodówka i tabletki(mam zdrowy umysł) tylko rowerek, lekka dietka bo to ostatnia deska ratunku na moją nadwagę także, chcę wykorzystać tą szansę dobrze i z rozwagą. Jutro idę po receptę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulik68
roxi24 nie wiem czy ci lekarz wypisze bo mi powiedział że ten lek wycofali,ale w aptekach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Mam prośbę potrzebuję namiary na zakup afibronu albo zeliksy w necie brałam Zelikse miesiąc schudłam 5 kg poszłam do lekarza po nowa receptę a on mi że wycofali i nie przepisze mi. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Dziewczyny pisałam wcześniej ,że sprawdzona osoba to sweetluu , cen nie znam, ale przecież wystarczy wysłać maila i się wszystkiego dowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
dzisiaj mija dwa dni przerwy od afibronu. Myślałam ,że będzie gorzej łaknienia dalej nie mam,może to psychika , nastawienie aby wytrzymać te 3 dni do następnej tabletki nie wiem. Zobaczymy jak będzie jutro. Jak wytrzymam to myślę ,że chyba już odstawię. Schudłam już do 61,5 kg tak więc resztę mojej upragnionej wagi czyli 55kg powinnam sama osiągnąć. Zostało mi zresztą 15 tabletek to w razie czego wezmę. Kupiłam skakankę córeczka do ogrodu , a ja koło niej podskoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja biore tez ale Lide ..ale to to samo... nie mam zadnych skutków ubocznych ..waga w dol ...ale naprawde sie pilnuje ...i powiem ze na pocz bardziej dzialaly na mnie te tabletki a teraz odczuwam głod ....ale zjem malutko i jestem pełna bo faktycznie żołądek mam juz skurczony i niewiem czy nie schudlabym tez tak asamo bez nich ....ale skoro juz je kupilam to je wezmę do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja już zdecydowałam. Biorę opakowanie do końca i kończę z tabletami... z tym, że od jutra zaczynam co 2 dzień je brać. Strasznie mało jem po nich ostatnio... może to przez to, że jestem zabiegana i w rzeczywistości nie mam czasu usiąść i zjeść. Dziś zjadłam do 18 tylko śniadanie - 3 wafle ryżowe te cienkie z twarożkiem i jajkiem, jabłko - i wielkie nic! Dopiero po 18 - serek wiejski - przestraszyłam się trochę, bo dziś zrobiło mi się dziwnie ciemno przed oczami, gdy schyliłam się i nagle wstałam. Kurcze co ma być to będzie. Schudłam już 8 kg, potrzebuje jeszcze drugie tyle - może mi się uda biorąc te tabletki co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepse
Hej ! Jak tam idzie ? Ja muszę Wam powiedzieć ze jestem zadowolona... dzisiaj w sumie 4 dzień na Afibronie i powiem Wam ze mam wstręt do jedzenia.. wieecej sie ruszam.. a jem z rozsadku... wczoraj w pracy troche sałatki, i w domu kanapka i na deser kisiel, po ktorym było mi nie dobrze... generalnie martwi mnie troszke to ze ciagle jest mi nie dobrze.. tez tak miałyscie na poczatku ? takie mdłości ? szczegolnie jak siedze i nic nie robie :) A efekty - cóż - z 67,5 kg dzisiaj rano odnowtowałam 65,5 kg. wiec spora utrata..ciekawe jak bedzie dalej. Pozdrawiam i zycze wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez miewam "mdłości" ;( a wczoraj po rybie z warzywami zrobiło mi się niedobrze i zwymiotowałam... Dobre wiadomości: w końcu mi się okres skończył! po 10 dniach! normalnie mam 3 (biorę tabletki) i waga ruszyła w dół ;) dzis rano 60kg! do końca tego opakowania jeszcze 14 tabletek. Sumując: zaczynałam od 76kg ( 29kg na plus po ciąży ;( ) z Zelixą 15 - po miesiącu było 69kg, teraz po 16 tabletkach Afibronu 15 z 69kg spadłam na 60kg ;) ależ się cieszę! nie zmienia to jednak faktu że w kieckę z przed ciąży dalej nie wchodzę... ale cóź, wtedy moja waga zahaczała o 47-48kg. W sumie to chyba nie chcę być znów takim "wieszakiem", dokończę to opakowanie i kończę. Może tak do 52-53kg nie więcej, przy moim 160cm wystarczy ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez mi bylo słabo ...ale to nie od tabletek wierzcie mi poprostu kazda z nas mniej je i nie dostaracza tylu witamin a przedewszystkim żelazo...brak niego to anemia i oslabienie...kupilam taki musujący 20 tab 5 zl i jak ręką odjoł znów czułam sie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak jak pisałam idę dzisiaj popołudniu po receptę i mam nadzieję że go kupię, ale zacznę brać dopiero od poniedziałku i mam nadzieję ze schudnę;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Dziewczyny już pisałam ,że od początku biorę witaminy. Też musujące 1tabl multiwitaminy i 1 magnezu. I nie mam zawrotów głowy ani wymiotów. . W sumie już tabletki odstawiłam . Zostało mi jeszcze 15 tabletek (w razie czego ), ale mimo ,że juz 3 dni nie brałam dalej nie mam łaknienia. Pewnie już mam skurczony żołądek ( brałam od 15 grudnia). Lusiaaaaaaaa daj znać jak Ci idzie bez tabletek , ja co jakiś czas będę też tu zaglądać. Chcę jeszcze trochę schudnąć, ale wydaje mi się ,że teraz dam radę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepse
kurcze ja tez biore witaminy... i mimo to mnie mdli.. moze za kilka dni mi minie, sama nie wiem.. do tego wieczorami czuje sie jak bym miała goraczkę... i ciagle mi zimno... średnie to ucucie ale do wytrzymania. Też po 30 tabl. mam postanowienie ze bede brala raz na 3 dni a pozneij wcale... oby nie bylo efektu jojo na lato :D Macie dziewczyny świetne efsekty. na mnie tez to działa bo tak jak mowiłam waga leci.. pewnie narazie woda.. ale wogole jak pilam 2 szkolanki dziennie to teraz piję ze 3 litry :D gdyby nie mdłości paskudne przez ktrore nie moge wysiedziec w pracy to by bylo superr... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepse
dodam jeszcze, że mało pale paierosów a teraz od 3 dni to w pracy nie moge wytrzymac bo marze o fajce.. maskara... czytalam ze powinno mnie odrzucac a ja mimo ze mi nie dobrze chce palić... dziwny ten moj organizm.. ale przed rozpoczeciem brania leków zrobilam kompleksowe badania i jestem zdrowa jak rybka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pepse - to nie woda - poczytaj na stronie 18 o tym chudnięciu i o jo- jo ... skąd się bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyeveline
Witam,odsprzedam lek AFIBRON 15mg 30kapsulek -nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia 1301
Do ladyeveline Jestem zainteresowana proszę o informację na maila 626jakub@wp.pl lub jopek1976@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia 1301
do ladyeveline Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×