Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

o rany, ale dyskusja :):):) hehehe juz myślałam, że pomyliłam fora, że to jakaś prywatna dyskusja :) hehehe żartowałam :) dajcie juz spokój i lepiej chwalcie się osiagnięciami bo to bardziej wszyskim pomaga niż taka przepychana dyskusja :) no do mnie juz tabletki jadą , zaczynam od soboty a od wtorku zaczynam się chwialić :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Lusiaaaaa Ależ miałaś upojny dzień z Obelix, coś się czepił........... Jak czytałam miałam wrażenie ,że to Jakiś Twój były, który jest zazdrosny ( tylko o co ,że piszesz co myślisz i inni Ci odpisują-Chyba o to chodziło) Teraz odbiegnę od tematu Jestem SZCZĘŚLIWA. Syn nie ma przerzutów, są dobre rokowania. Kość się przyjmuje. Możliwe ,że za miesiąc zacznie ćwiczenia ręki. Po świętach kolejne badania i wtedy podejmą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiaaaa naprawdę super lektura ,jest co poczytać!Jak coś jeszcze fajnego znajdziesz podaj adres .wielki dzięki że dzielisz się swojm doswiadczeniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nionia78
Witam Wiola aaaa ja również trzymam kciuki za twojego synka aby się wszystko udało!!!! A tak wracając do naszego tematu ja na dzień dzisiejszy od poniedziałku mam za sobą 3 kg i 3 centymetry w pasie i żadnych problemów, może jestem trochę podjarana tym co się dzieje ale z tym się da żyć bóle głowy ustąpiły także aby dalej, na siłownie chodzę więc wspomaganie włączone i jest ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka_85
odkupię Afibron15, moje gg: 560591

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibron15 30tabletek
mam 1 opakowanie jak cos to pisz marcinek244@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. wiola aaaaa a a - :) To świetna wiadomość :) Oczywiście przyłączam się do trzymania kciuków :) Znalazłam coś fajnego http://plany.sfd.pl/index.php/mid/85/fid/965/trener/trenowanie - to kalkulator. Ale nie taki zwykły. Wprowadzamy zapotrzebowanie energetyczne (np. 1000 kcal) i kalkulatorek liczy nam zapotrzebowanie na tłuszcze, białko, węglowodany i porównuje do norm - w produktach, które zjedliśmy oczywiście. Jest tam mnóstwo produktów, które jadamy na co dzień. Świetny ten kalkulator - dalej utrzymuje, że mężczyźni znają się bardziej na odchudzaniu niż kobietki (oczywiście chodzi mi o tych, którzy ćwiczą, rzeźbią sylwetkę, a dodatkowo wspomagają się dietą) Wczoraj dałam link do raportów o odchudzaniu, i tak - żeby chudnąc trzeba koniecznie wcinać brązowy ryż, zboża, warzywa itp. (te dobre węglowodany) Przyznam szczerze, że węglowodany omijałam skrzętnie - i błąd. Owszem biały chleb, biały ryż - szkodzą, ale inne - zabierają się za tłuszczyk na naszych boczkach. O, i jeszcze ciekawostka - do spalania tłuszczu potrzebny jest tlen - i to w sporych ilościach. Stąd te ćwiczenia areobowe :) Tętno się podnosi, komórki są lepiej natlenione i tłuszczyk może być palony! :) A ja się zastanawiałam dlaczego ciągle trąbią o tych areobowych - rower, bieganie, stepper :) Teraz wiem dokładnie. Czyli kobity - otwieramy okna, i wskakujemy na to co kto ma :) No ja mam stepper :) Także roxi24 - Twój rowerek jest kluczem do sedna sprawy :) A jeszcze coś - http://forum.styl.fm/peeling-z-kawy.t54724.htm nie wiem jak z tymi, które biorą tabletki, bo kofeina podobno bardzo "puka" (w tym jest duża ilość)... ja teraz próbuje. Wcześniej przy braniu tabletek - bałam się. Ponoć ujędrnia i wyszczupla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzięłam 4 tabletkę i czekam:) jutro ważenie,ćwiczę nie podjadam dietka i rowerek:)mam nadzieję że coś zeszło bo biorę od poniedziałku tak jak nionia 78 a u niej 3 kg w dół :)to wspaniały wynik i mam nadzieję że mi pokaże tak samo bo się załamię:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://plany.sfd.pl/kp78,18268,0_Filety_sledziowe_marynowane_w_sosie_smietanowym.html a to dla kolegi ;) Malutkie opakowanko śledzików w śmietanie, i już tłuszcze na cały dzień skonsumowane :) A teraz uciekam na stepperek i na spacerek z córcią :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Lusiaaaaaaaaaaaaaa Dzien dobry. Ja schudłem 17 kg w 35 dni i rad mi nie musisz dawać poprostu wiem swoje ale mimo wszystko dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam tak z ciekawości w tabeli kalorycznej -google co wczoraj zjadłam i jestem w szoku, bo chcę schudnąć ale bez przesady: 1 jajko-80 2 tekturki-120 2 rzodkiewki-2 1 jabłko-36 1 pomarańcza-54 2 ogórki kiszone-24 1 marchew-24 5 różyczek brokuła-10 ----------------------------------- 350 kal.i byłam najedzona-masakra- nie wiem ile kal. ma ta malutka spodnia część piersi z kurczaka bo go poskubałam, możecie sprawdzić we wczorajszym wpisie co zjadłam. Więc cudów nie ma muszę schudnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
roxi nie przesadzaj bo sobie zrujnujesz organizm ja jem ok 1000 kcl dziennie tzn 1000 staram sie nie przekroczyć ale czasem mam np 1050 i schudłem 17 kg w 35 dni , 350 kcl to stanowczo za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska881
Witam;) Brałam zelixe przez pól roku i schudłam 19 kg oczywiście jadłam tylko do godziny 17 i ćwiczyłam. Ale po tym jak przestałam brać tabletki bardzo szybko wróciłam do starej wagi. Naprawde trzaba uważać zeby nie przytyć. Niestety już wycofują ze sprzedaży zelixe. Teraz mam zamiar zacząc brać afibron i mam nadzieje że będzie tak skuteczny jak zelixa i tym razem będę uważać zeby nie wrócić do dawnej wagi;) A jeśli chodzi o to czy najpierw brać 10mg czy 15mg to uważam ze warto zacząc od 15mg. Ja tak zrobiłam i wcale nie miałam dużych skutków ubocznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obelix - ale najpierw napisz, że 10 kg zrzuciłeś z tabletami.... ja mam wrażenie, że zapominasz ;) A ile masz wzrostu i wagi? :) roxi24 - normalnie wariatka z Ciebie! Jedź więcej. 350kcal to na obiad powinnaś zjadać.Padniesz za parę dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawostka - aby zgubić 1 kg sadełka, należy spalić 7000 kcal - czyli dostarczyć dla organizmu o 7000 kcal mniej. Weźmy faceta :) 180 cm wzrostu, umiarkowanie aktywny - dziennie powinien zjadać ok. 2500 kcal. Jeśli w ciągu tygodnia, każdego dnia zje tylko 1000 kcal, to w ciągu tych 7 dni zaoszczędzi - 10500 kcal. I tak biorąc pod uwagę, że kilogram sadła to 7000 kcal - wychodzi jak nic że może schudnąć z sadełka nie więcej niż 1,5 kg :) :) :) Reszta to woda, mięśnie z braku gimnastyki, puste jelita..... jak ja kocham matematykę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanie do rodzynka - czysto praktyczne - zgubiłeś tyle kilogramów w taki krótkim czasie, to chyba całą garderobę musiałeś wymieniać? Pewnie zjechałeś o co najmniej 4 rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Lusiaaaaaaaaaa Ile razy mam pisać że 10 kg schudłem na tabletkach już 2 lub 3 razy pisałem . Poza tym dlaczego przyjełaś że 2500 to jest norma dla faceta który pracuje 8 godzin na nogach jest mechanikiem a więc tu coś ciężkiego dzwignie tam coś potrzyma . Moim zdaniem jest to 3500 kal. 2500 kcl to może jeść dziewica co nic nie robi tylko seriale ogląda w tv. Ktoś pytał o wzrost. Mam 184 i obecnie waże ok 106 - 107 . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Prosze oto mój post na ten temat . 18:54 obelix Witam. Wziołem 12 tabletek afibronu 10 , fakt że schudłem ok 9-10 kg ale to raczej efekt diety bo szczerze mówiąc troche się głodziłem, po około tygodniu brania afibronu zaczeły sie zawroty głowy i takie ogólne otępienie i wczoraj odstawiłem afibron ale pozostaje dalej na takiej samej diecie tzn ; rano 2 kanapeczki i kawa i lekutki obiad i tyle. No i wczoraj i dziś czuje sie bez tabletek o wiele lepiej. Moim zdaniem pomógł mi afibron pomieważ nie czułem glodu i tak sie wciągnołem żeby tylko jeść 2 razy dziennie . I teraz pozostaje mi tylko utrzymać tą diete bez tabletek , może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obelix - a dlaczego dziewica ? :) Jak babka jadła by 2500 kcal, to szybko by utyła :) Można na upartego wziąć 3000 kcal. Ale to i tak - 2 kg w tygodniu - 14000 kcal zaoszczędzonych - 2 kg sadełka :P Dobra, już się nie czepiam. Tylko jeszcze powiedz jak z tą garderobą Twoją teraz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Lusiaaaaaaaaa No właśnie czepiasz sie tylko , masz nature policjanta który wypytuje i wszędzie wietrzy spisek. Nie jestem mechanikiem samochodowym tylko mechanik maszyn i urządzen przemysłowych czyli tego co jest w zakładach pracy. Tak , garderobe zmieniłem prawie całkowicie . 35 dni razy ok 2000 kalori których nie zjadam daje razem 70 000 kcl czyli 10 kg spalonego tłuszczu . I to by się prawie zgadzało . Naprawde nie szukaj wszędzie oszustwa bo nie tędy droga . Cieszę sie z tego spadku na wadze bo na tym polega odchudzanie teraz tylko trzeba się pilnować przed jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
waga 59,5kg - dalej chudnę i to bez tableteczek Lusiaaaaa Mi mechanik zawsze też tak się kojarzył , co w tym zawodzie jest tak ciężkiego do wykonywania aby potrzebować aż 3500kc. Najcięższy jest silnik , no bo klucze to chyba są lekkie. Lusiaaa ile miesięcy ma twoja córeczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia231
Odkupię afibron 15 mg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkas26
Odkupię lek AFIBRON 15mg 30kapsulek kontkt GG 1707287

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
wiolaaaaa co Ci do głowy przyszło że silnik jest najcięższy , sa rózne inne siłowniki , stoły obrotowe , elementy wirujące . Ale w sumie myśle że to 3500 jest w sam raz a wziąść można to stąd http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/zapotrzebowanie.htm zaznaczam że mam 41 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia88
Chętnie kupię zelixe 15 lub afibrom 15. Dajcie znać gg 1580972 , melcia182@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak się zgadza skoro 7 kilogramów brakuje :P Mi się wydaje, że teraz większość pracy siłowej to automaty, podnośniki itp. robią :) Ciężko do górnik przodowy pracuje :P Ja oszustwo wszędzie węszę? heheh Rzeczywiście SPISEK ;) Po prostu próbuje Cię przekonać, że jedzenie 2 posiłków dziennie w tym tych słynnych śledzi w śmietanie, brak autentycznych ćwiczeń (siłowni itp.) na dobre Ci nie wyjdzie :P Grozi Ci jo-jo jak cholera, ale Ty nie chcesz tego przyjąć do wiadomości. Niech zgadnę - lubisz mieć zawsze rację, czyż nie? A tu trafiła kosa na kamień (koń, bo przecież napisałeś, że z koniem kopać się nie będziesz) :P Moja córcia ma 6 miesięcy. Ja na razie się nie ważę. Poczekam do następnego tygodnia. Ale myślę, że łącznie ok. 12-13 kg (ale obwody znacznie bardziej :) co okrutnie mnie cieszy). Dziś callanetics - już mnie mięśnie bolą jak tylko pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
obelix Mój mąż też pracuje fizycznie ( montaż dźwigów- windy różnego rodzaju) praca na akord czyli najczęściej 10-12 godzin dziennie. Jemu diabetolog wyliczył 2800kc . Jego wzrost 194 waga początkowa 120kg( przed dietą), wiek 35lat. Nie powiesz mi ,że masz cięższą pracę od niego bo w to na pewno nie uwierzę .Mąż nie brał nigdy tabletek typu Afibron w rodzinie ma zawałowców i ryzyko w tym wypadku jest za duże jest na diecie. Ja zresztą też już nie biorę tabletek - jak chcesz to poczytaj moje wcześniejsze wpisy. To tyle na ten jakże drażliwy temat!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×