Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość wiola aaaaa a a
Lusiaaaaaaa Moja skończy 13 tego 14 miesięcy, wszędzie jej pełno zęby idą w zastraszającym tempie, a w dzień śpi raz jak się uda to około1h. Mówię Ci koszmar. Ja ćwiczę wieczorkiem , potem padam. Zobaczymy ile mi się uda dzisiaj zrobić powtórzeń . Do mojej upragnionej wagi już zostało mało najważniejsze , że mimo iż przestałam brać tabletki idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Lusiaaaaaaaa Ale po co Ty chcesz mnie przekonać i po co wyliczasz mi jakieś kilogramy , zajmij się sobą i tyle. Ja Cie o rade nie prosze więc nie pisz już więcej ani o mnie ani do mnie . Zajmij się sobą . Zrozum że ja Twoich rad nie chce. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texx
gg 10845770 spryedam afibron 10-30 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obelix - Ty się już chyba wczoraj żegnałeś ze mną :) Aleś Ty wrażliwy na krytykę ;) wiola aaa aa - trochę nie na temat. Mojej właśnie zęby wylazły - pierwsze - i to dwa na raz. Koszmar był. Taka marudna... cały czas rączki i rączki... z natury jest bardzo pogodna, ale ostatni miesiąc - szkoda gadać. Wstaje o 5.30, śpi w czasie dnia 2 razy po 40 minut, to wtedy mogę coś działać :) Doby ostatnio mi brakuje.... połapać wszystko - masakra! Prawko, callanetics, obiadki, sprzątanie... no i część pracy zawodowej wykonuje w domu (czasami do rana). Zaraz callanetics :) Ćwiczę praktycznie codziennie (raz w tygodniu daje na luz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Lusiaaaa Mojej teraz wyszły dolne i górne 4 ( wszystkie 4 naraz) . Ja niestety nie pracuje od 1 sierpnia 2007( wtedy zaczęliśmy walkę o syna). Czasu mi brakuje cały czas, lekarze , badania , teraz jeszcze córeczka. Codziennie przychodzą nauczyciele,trzeba później pomóc wszystkiego nauczyć się praktycznie na pamięć( syn na razie nie pisze), codziennie musi być na błysk( nauczyciele powiedzą jeszcze że w domu nieporządek to różnie może być), posiłki itp..... Dnia brakuje ..... Nieraz sobie mażę ,że syn zdrowy , córka w żłobku , a ja do pracy, normalna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie wiem czy się cieszyć czy martwić bo dzisiaj rano przed 5 tabletką się zważyłam: było 08.03 - 82,6 jest 12.03 - 80,7 czyli 1,9 kg w ciągu 4 dni:) nie jadłam mało bo zawsze byłam pełna nawet po kilku kęsach, bo tak działa ten lek, ale uczucie że chce mi się jeść nie ustępowało tylko z każdym gryzem przychodziła sytość. A ta mała liczba kalorii wynika z tego że posiłki były mało kaloryczne. Myślę że po tygodniu będę mogła pochwalić się też że mam -3 na wadze,ale to nie same tabletki bo ograniczam się zero alkoholu,słodyczy,chleba,soli i mało tłuszczu nie podjadam i jeżdżę codziennie na rowerku po 20 km/30 min.Myślę że nie tylko woda mi zeszła ale po ćwiczeniach trochę tłuszczyku:)ruszyła mi woda z organizmu a, po Senesie dzisiaj mam w końcu ulgę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Roxi No super wychodzi prawie pół kilo dziennie , czyli ok 13 na miesiac co chcesz lepiej? Gratuluje. Ja tak samo mam i jestem cholernie zadowolony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepse
Noo bravo :) widzę ze lek działa.... mi bardzo pomaga bo wreszcie pozbylam sie wiecznego uczucia głodu... jem małe porcje i waga spada... dzisiaj 10 ty dzien a u mnie 4 kg miej. Zawroty glowy mineły, mdłości też... mam tylko teraz przedwczesny dzowny @ i nie wiem czemu i o co chodzi bo biore tabletki anty i zostało mi jeszcze 3 w opakowaniu do konca a ty od dwóch dni @... nic z tego nei rozumiem... :( Poza tym okey... wreszcie waga pokzauje mniej i lepiej sie czuje sama ze sobą... 4 kg i wszytkie spodnie za luźne... lubie taki luz :D pozdrawiam was wszytkie i rodzynka tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Pepse Dzięki . Wzajemnie.I ja Ci życze milutkiego dnia i ciągłej radości gdy tylko popatrzysz na wage.A i nie tylko wtedy.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepse
hihi dziekuje :) staram si ę być dzielna i walcze jak lwica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Walcz bo widze po sobie że się opłaca i w sumie głodny nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za dodanie mi otuchy dużą motywację bez której miałabym mniej siły żeby walczyć:) wczoraj było już lepiej ok.517 kal. 2 liście sałaty-15 2 rzodkiewki-2 jajko-80 pomarańcza-54 kefir trusk.0% tłuszczu-116 salaterka zupy ogórkowej zabielanej-100 2 placki ziemniaczane-150 naprawdę nie byłam godna z resztą jakbym jadła naprawdę malutko to w 4 dni zleciałabym ok. 4 kg a nie 1,9 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi24 super wynik:) mam nadzieję ze za tydzień i ja sie będę miała czym pochwalić:) jutro zaczynam brać cudowny środek:) napiszcie jak robicie stopki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, W przyszłym tygodniu zaczynam walkę ze zbędnymi kg wraz z afibronem. Zapomniałam zapytać lekarza jak jest z prowadzeniem pojazdów podczas kuracji. Czy może któraś z Was się orientuję. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu życzę wszystkim i wytrwania w dążeniu do celu;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku biorę A15 i jak na razie dobrze się czuję, jedynie mam sucho w buzi , Mam 165 wzrostu i 72 kilo, dzisiaj pokazała waga 69 aż mi się nie chce wierzyć , albo ta moja waga szwankuje;-) Po 2 ciążach został mi duży brzuch, i zależy mi najbardziej żeby z tego mojego brzucha schudnąć;-) Pozdrawiam wszystkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nionia78
No Kobitki u mnie 5 dzień i 3,5 mniej boże jakie fajne uczucie, oczywiście siłownia(przynajmniej 1,5 godz.) co drugi bo codziennie nie chodzę żeby organizmu za mocno nie obciążać no i bardzo pomaga bo wreszcie pozbyłam się wiecznego uczucia głodu, jem małe porcje i waga spada, Poza tym ok!!! wreszcie waga pokazała mniej i lepiej się czuje sama ze sobą!!!! ALE TRZEBA ĆWICZYĆ I DUŻO LEPIEJ METABOLIZM FUNKCJONUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti987
do lusiaaaaa aaa dzieki za stronke z tym kalkulatorem:) waga znowu sie ruszyla biore afibron od 17dni i juz 5 kg mniej:) uwielbiam moment kiedy wchodze na wage a tam mniej kg nawet chocby o 0,5kg to juz i tak sie ciesze:) aha cwicze codziennie wiec mysle ze to tluszczyku mi ubywa:)))) powodzenia wszystkim walczacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti987
aha moja córcia też ma 6mcy ale ząbków jeszcze brak a już sie boje co to bedzie jak wyjda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorientowana
Hey wam wszystkim!!! Też jestem jedną z osób które mają problem z wagą. Mam 173 cm wzrostu i waże 87,5 kg. Jeszcze nie zaczęłam stosowania Afibronu, ale wiem że ten lek jest produkowany na bazie amfetaminy to nie wiem czy to jest dobry pomysł brac to, skoro po dluzszym stosowaniu moze uzaleznic... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
jeżeli chodzi o Afibron , Lindaxa , meridia itp. to trzeba wyczuć moment, kiedy powinno się przestać. Każdy organizm przecież wiemy jest inny i inaczej reaguje . Ja mimo ,że świetnie się czułam z tym lekiem i waga spadała w bardzo szybkim tempie zdecydowałam się z niego zrezygnować dopiero wtedy gdy zauważyłam iż nie biorąc go 3 dni i tak trzymam dietę , i nie mam łaknienia.Po prostu zdążył mi się skurczyć żołądek, nauczyłam też się innego żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To wcale nie pochodna amfetaminy - w Polsce takie leki są nielegalne. Może uzależnić każdy lek - wszystko zależy od predyspozycji chyba. Ja odstawiłam go jakieś 1,5 tyg. temu. I powiem szczerze, że dopiero od paru dni czuję się "komfortowo" - w pierwszych dniach - trochę dziwnie... wiolaaa aaa - masz ciekawy link - zdjęcia kobitek przed i po callaneticsie :) http://www.lowcarbfriends.com/bbs/exercise-b oard/446399-callanetics-before-after-photos.html w niektórych wypadkach - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amfibia
dziewczynki proszę powiedzcie ile kapsułek na dzień zażywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Tylko jedną!!!!!!!!!!!!!!!!!! I pamiętaj o ciśnieniu , jak zauważysz ,że drastycznie idzie w górę to od razu rezygnuj . Mierz codziennie przez chociaż pierwszy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amfibia
dziękuję za pomoc:), zaczynam w przyszłym tygodniu, odezwę się jak już będę kilka dni na afibronie, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny poranek:) nie wiem jak u Was ale u mnie w pełni wiosna, idealny dzień na wycieczkę nad morze :) ja od jutra zaczynam :) i mam pytanie. otóz przy meridzie w zasadzie nie miałam problemu z nadciśnieniem, ale nie wiem jak to będzie przy afibronie. wiola aaaaa a a możesz napisać co w/g Ciebie oznacza "drastycznie idzie w górę" ? to znaczy, ze przy jakim cisnieniu powinno się odstawić kapsułki ? miłej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Jeżeli miałaś wcześniej np. 70/120 , a po braniu nagle 90/145, to jak będziesz miała uczucie jak by miało "głowę rozsadzić", lub "serce dziwnie waliło".Wtedy lepiej nie ryzykować. Wiadomo ,że podczas diet ciśnienie z reguły się podnosi( nawet bez brania np. Afibronu), a te tabletki też powodują podwyższenie ciśnienia. Moja koleżanka( pisałam wcześniej) wylądowała w szpitalu po dwóch tygodniach brania ciśnienie miała 180/220 .Nieraz nie ma sensu ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Ja zawsze miałam niskie ciśnienie, kawę na początku sypaną piłam już w wieku 14 lat ( lekarka dała mi wybór albo kawka , albo tabletki na podwyższenie ciśnienia). Przy tych tabletkach i na diecie miałam 85/135 czyli jeszcze w normie. Jak odstawiłam tabletki mam 70/120 ale jestem na diecie. Kawę rozpuszczalną piję 3 -4 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioteczka313
witam wszystkich mam 175 cm i waze 87kg. Chciałam kupic afibron i pan w aptece powiedzial, ze od polowy lutego jest rozporzadzenie, aby go nie przepisywac przez lekarzy i nie wydawac w aptekach, slyszalyscie o tym? Ponoc bylo kilka przypadkow zgonow przez osoby stosujace , chcialabym kupic ale boje sie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×