Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość achna_1989
ja tez jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zainteresowana mail achna_1989@o2.pl prosze o odp pllllllllllllisssssssssssss:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłam i dostałam receptę, w aptece bez problemów też kupiłam także zaczynam od poniedziałku, bo w sobotę mam imprezkę na dzień kobiet a, czytałam że przy braniu nie wolno pić alkoholu ani żadnych trunków a, bez tego pewnie się nie obejdzie.Trochę się boję skutków ubocznych mdłości i osłabienia:( ale, decyzja już podjęta biorę się za siebie i mam nadzieję że moje efekty będą tak wspaniałe jak wasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
W ten dzień na następny ( jak będziesz pić alkohol ) nie bierz tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam UFFFF przeczytałm wszyskie wasze posty bo przymierzam sie do afibromu.Nie mam innego wyjścia, wszyskie diety dają w łeb :( nadwaga a w zasadzie otołyśc to moja zmora od dzieciństwa czyli bardzoooo długo bo podlotkiem juz nie jestem :) dlaczego decyduje się na afibrom a no dlatego bo właśnie się dowiedziałam że meridie już ciężko dostać. Brałam meridie 2 lata temu przez około 3 miesiące-efekt 16 kg mniej:) Niestety siadłam na laurach i po dwóch latach mam spowrotem ale już nie 16 kg ale 22kg więcej :( Wiem, wiem ktoś mi zaraz napisze , że głupia nierosądna baba, doprowadzić do powrotu zbędnych kg i to z taka nadwyżką :( wiem o tym i od 3 miesięcy sama próbuje coś zrobić ale niestety nic mi nie wychodzi:( nie mam innego wyjścia jak start z afibromem :( wiem że są różne nie miłe dolegliwości bo przechodziłam to z meridia ale trudno żedne diety na mnie nie działają(mam bardzo słaą przemiane materii) nie moge juz na siebie patrzeć w lusterku:( przy wzroście 160 cm ważę aż 91,5 kg :( ten specyfik to moja ostatnia szansa bo jak nie to inaczej sie zastrzele :( na razie was będe podczytywać a potem również informować o moich mam nadzieje dobrych efektach:( z doświadczenia wiem że takie wspieranie sie na forum bardzo pomaga, tak ze licze bardzo że przyjmniecie mnie do swojego grona :) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Ja już 5 dni bez Afibronu, na razie wszystko w porządku dalej mało jem. Wciąż dużo piję wody prawie 3 litry. Zważę się w Poniedziałek i zobaczymy czy coś ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
zaczęłam 15 grudnia waga 83 wzrost 162 ,do 14 lutego brałam Afibron 15 , później Afibron 10 co 2 dzień do końca lutego Teraz waga około 61kg. Do wakacji chcę jeszcze schudnąć do 55 kg może nawet 52 kg. Zobaczymy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa33
No dziewczyny ja dzisiaj wzielam pierwszą tabletke afibronu zobaczymy jak zadziała :)mam do zrzucenia 7kg :) jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulik68
Dziewczyny jak wy załatwiacie te recepty?mój lekarz nie chce wypisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaosa00
Zostało mi 20 tabletek afibronu, 2 listki. Zostawilam branie, bo wróciłam do siłowni, Pracuję przy kompie a po tabletkach źle sie czułam , przede wszystkim oczy wyłaziły mi z orbit. Tabletki kupilam w necie/ są oryginalne, zreszta poczułam "kopa" na sobie. Zapłaciłam z przesyłką 73,5. Te 2 listki sprzedam za 50zl (z przesylką pobraniową lub 44 z przesyłką przy wpłacie na konto). Jesli ktos jest zainteresowany prosze napisac na gosa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepse
Biore od poniedziałku... bylo na wadze 67 jest 64,5.. wow... działa... tylko ze ciagle mi słabo mimo tego ze biore witaminy...i staram sie z rozsadku jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Witam, trzeci dzień biorę Afibron 10. mam 163 cm wzrostu i masę 79 kg, chciałabym zrzucić chociaż do wagi sprzed wakacji, kiedy mialam 67 i nawet dobrze się czułam. Koleżanka która brała Afibron, mówiła że nie chce się jeść, chce się pić, no że schudnę.. dodatkowo stosuję dietę 1200 kalorii i miałam nadzieję że będzie mi łatwiej. Dodatkowo jeżdżę sobie na rowerze, raz w tygodniu na basen. No ale drugiego dnia miałam jedno wielkie ssanie w żołądku i pół dnia chcialo mi się jeść, dzisiaj wcale nie jest lepiej, jestem głodna. Wydaje mi się nawet że chyba bardziej niż gdy byłam na diecie bez tabletek. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego? Czy to minie? Może po prostu ja tak dziwnie reaguję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola aaaaa a a super wynik :) życze powedzenia w dalszym odchudzanku :) ja na swoje tabletki musze jeszcze poczekać :( tutaj gdzie mieszkam nie ma takich pigułek :( tak ze czekam cierpliwie na przesyłkę z Polski :) pepse ja pamietam że jak brałam meride tez tak miałam na poczatku ale później to przechodzi. jedyne co mnie męczyło przez cały czas brania(około 3 miesiące) to to że język dosłownie stał mi kołkiem, piłam chyba 4 litry wody dziennie. W głowie ci sie zapewne kręci z powodu małej liczby kalori. przelicz sobie ile zjadasz dziennie, może trzeba zwiększyć. Ja brałam tabletki pod kontrolą lekarza.Ja bardzo cieszyłam się że waga szybko spada, lekarz mnie za to bardzo karcił i teraz wiem ze miał racje, bo jak pisałm wcześniej waga wróciła z nawiązką:( Mój lekarz zawsze mi powtarzał, ze te tabletki nie tylko mają mnie odchudzić ale przede wszyskim nauczyć jedzenia odpowiednich ilości i to tak, zeby nawyk został do końca zycia. No ale sma wiem jak to jest, wszyskie chcemy pozbyc sie nadmiaru jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek244
mam na sprzedanie AFIBRON 15mg 30 kapsułek cena 60 zł jesli jest ktoś zainteresowany prosze o kontakt e-maill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek244
zobaczcie ile ludzie płaca za odchudzanie , głowa mała za 30 tabletek zelixy zapłaciła 148 zł + 7 zł koszt wysyłki koszmar ja bym tej osobie zalatwił 2 x 30 tabletek za ta cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaaaaaaaa
masakra!! a ja płaciłam za zelixe 32zł.Ale ludzie zarabiaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Może o Świnoujściu zapomnieli... We Wrocławiu już na początku lutego zaczęli wycofywać z aptek . Teraz już raczej nie kupi się oficjalnie na receptę no chyba ,że ma się znajomych.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti987
witam wszystkich odchudzających:) biore afibron 10 od 13dni waga 3kg mniej zostalo mi jeszcze jakies 8kg do zrzucenia po ciaży;/ w pierwszym tyg spadlo 2kg a w drugim tylko 1kg stosuje dietke i sie ruszam ale mam wrazenie ze apetyt mam wiekszy niż na poczatku i nie wiem o co chodzi:/ co jecie przy tych tabletkach??????bo ja rano 2kromki wasa z wedlina na obiad warzywa lub piers kurczaka na parze w ostatecznosci jak nie chce mi sie robic osobno to zjem to co gotuje męzowi ale bardzo malutko np. kawalek miesa i salatka ale bez ziemniakow no a na kolacje jablko. nie wiem moze ja za duzo jem:/ prosze pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
A ile wody pijesz , powinno się pić około 3 litrów. Zero soków , napojów gazowanych ( pepsi , mirinda itp.). Pij też codziennie jakieś witaminy musujące ( magnez , potas, multiwitamina). PS. Mam nadzieję,że już nie karmisz piersią!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_1982
do robi 2347 chyba ze ty bajki piszesz bo u nas na śląsku napewno nie kupisz afibronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti987
do wiola aaaaa a a nie karmie już piersia, a wody pije ok 2litrow dziennie nie pije żadnych soków itd. może za mało mam ruchu ale staram sie codziennie cwiczyc:/ a witaminy kupie i zaczne brac też. Może Ty znasz jakąs fajną dietke 1000kcal?? do kasik_1982 ja kupiłam afibron 2 tyg temu a też mieszkam na śląsku, tylko trzeba dobrze poszukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
beti987 - Ty wręcz za mało jesz!!!! Jeszcze parę dni takiej diety i padniesz. Powinnaś jeść przede wszystkim więcej warzyw, nie łączyć węglowodanów i mięchem :), 5 posiłków dziennie, jogurty, twarożki, kefir, rybę ..... Ty nie zjadasz nawet 700-800kcal (no chyba, że nie o wszystkich posiłkach piszesz) ... Twoja dieta prowadzi do jo-jo jak diabli! No i ćwiczyć. Ja chudłam skromnie gdy nie ćwiczyłam. Teraz ćwiczę co drugi dzień callanetics i w ciągu miesiąca brania tabletek schudłam z ok. 81 do 70-71 (waha się ciągle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jeszcze ciekawostka by zachęcić do ćwiczeń - ważę więcej niż przed ciążą - o ok. 10kg, a wchodzę we wszystkie ubrania sprzed ciąży i w jeansy też :) Ważąc prawie 71 kg mam 73-74 cm w talii, 89 w biodrach i 89-90 w biuście :) Przy takich wymiarach powinnam ważyć ok. 60 kg :) (identyczne miałam przed ciążą, a ważyłam ok. 60 kg). Po godz. callaneticsu mam na drugi dzień o 1 cm mniej w biodrach - CUDA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Ja od wczoraj też ćwiczę calanetics, znalazłam starą rozpiskę jak jeszcze byłam Panną( sprzed 13lat). Jeżeli chodzi o wymiary to u mnie tak samo lecą w dół , a waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny zgodnie z postanowieniem dzisiaj wzięłam rano 1 tabletkę:)i popiłam herbatą:) na razie czuję się dobrze ale, chyba mam tą przypadłość o której pisałyście suchość w ustach to może dlatego że dopiero wypiłam herbatę i filiżankę kawy:(a trzeba więcej pić!!!nie lubię wody ale pije 1 kawę dziennie i ok.5 filiżanek czerwonej herbaty nie słodzę,ograniczyłam sól i słodycze muszę się jeszcze nauczyć regularnego żywienia bo o 10 i 13 to jem codziennie w pracy a, później to już różnie bywa. Jutro się zważę i zmierzę bo zapomniałam żeby mieć porównanie i zaczynam: 1.ograniczenie jedzenia 2.nic po 18 3.tabletki 4.rowerek stacjonarny 30 min. dziennie 5.zero alkoholu to są moje priorytety których postaram się trzymać:) Jak macie jakieś uwagi lub cenne spostrzeżenia to piszcie bo zależy mi bardzo a, razem będzie mi łatwiej:) P.S.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBITEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiolaaaa aaa aa - ja mam ta dvd callanetics z Bojarską. Lepiej robić z instruktorem, bo wystarczy maleńki błąd w ćwiczeniach, a rezultatów nie będzie. Jak chcesz film, to znajdziesz go na ajo.pl Udało Ci się zrobić po 100 powtórzeń? :) :) :) roxi24 - zrezygnuj z chleba na rzecz wafli ryżowych, wasy itp.Nie kładź na kanapkę wędliny (złe połączenie). Nie używaj soli wcale - da się :) Mięso łącz z warzywami. Najlepszy posiłek główny to pierś z kurczaka (gotowana) + warzywa na parze lub ugotowane (ewentualnie surówka bez dresingów ewentualnie z oliwą z oliwek lub jogurtem). Nie po 18, tylko 3-4 godziny przed snem (czyli jak kładziesz się o 24.00, to możesz jeść lekkie rzeczy (najlepiej białko) do 20.00 :) Rowerek jest dobry na spalanie tłuszczu :) Ponoć przy cardio się chudnie sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia aaaaaaaaaaaa bardzo dziękuję za cenne rady, dotychczas jadłam 2 kromki ciemnego na dzień ale, chrupki też jem kwestia przyzwyczajenia żeby wprowadzić go na stałe masła wogóle a, wędlina to owszem ale nie zawsze czasem serek topiony, żółty:( wiem że to błędy żywieniowe i nie powinnam ich popełniać!!!mam parowar i zacznę z niego korzystać pierś z kurczaka owszem w każdej postaci a, mięsko to z rękawa. Napiszcie mi czy mogę na śniadanie zjeść serek wiejski z chrupkim chlebem czy rozdzielić to na 10 i 13 tak jak jem w pracy? Koniecznie muszę się nauczyć co z czym się je, bo w tym temacie jestem nogą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaa
ja brałam afibron odrazu po ciązy i naprawe ejstem zadowolona w ciagu 3 miesiacy schudlam 20 kg zero skutków ubocznych p[olecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaa
na śniadanie serek wiejski + chrupki chleb + np.surowa papryka lub jabłko, pomidor A co Ty chcesz rozdzielać? :) Nie jedź żółtego sera i serków topionych bo to sam tłuszcz (sprawdź na opakowaniach ile to ma zła w sobie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×