Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia11111111

jak dbacie o bardzo suchą , odwodnioną skóre twarzy?

Polecane posty

Gość Maja115
Jeśli podejrzewasz odwodnienie skóry to bardzo dobry jest kwas hialuronowy, kolagen i naturalne oleje roślinne. Słyszałam tez o stosowaniu naturalnych mydeł. Sprawdź tutaj: http://zabiegikosmetyczne.net/odwodniona-skora-jak-ratowac-cere-po-lecie/ czy masz objawy odwodnienia i sama zobaczysz. Masz tam kilka przykładów kosmetyków, które należy w tym przypadku używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że bardzo dobre są kremy z żeń-szeniem indyjskim i masłem shea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, kremy z żeń-szeiem indyjskim sa coraz bardziej popularny, ale dalej ciezko je dostac. ja obecnie zamawiam na bio-lifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo napiętą i wysuszoną skórę aż się błyszczała:( ale od miesiąca smaruję cetaphilem i już jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa91
Ja odstawiłam wodę w pielęgnacji - zmywam makijaż płynem micelarnym, później cetaphil, krem z dodatkiem żelu hialuronowego + http://www.mango.pl/marki/skineance No i dieta - dużo wody, warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena36
Przede wszystkim nie wychoodzę bez kremu ochronnego na mróz, słońce, nie używam tanich kosmetyków z drogerii i gruboziarnistych peelingów, w ogóle peelingi i żele z SLS-ami rzadko, jeśli już muszę. A tak to używam kosmetyków z apteki takich dermo. Ostatnio przerzuciłam się na Lichtenę. Mam piankę do mycia twarzy i kremik. Są lekkie, nawilżają ale nie zostaje ci po nich smalec na twarzy :) te akurat polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też używam Cetaphilu, szczególnie teraz przy zmianach pogody dobrze się spisuje. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkana22
Też go kupiłam ostatnio i bardzo mi się podoba, używam go przed nałożeniem podkładu bardzo dobrze się wchłania a twarz nie wygląda jak maska po malowaniu dzięki takiemu połączeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam straszny problem z suchą skórą i pomogło mi, i to nie jest żart, smarowanie olejem kokosowym na noc. Olej ma silne włąściwości nawilżające, regenerujące oraz oczyszcza z bakterii! Mega. Można go kupić w wersji ekologicznej na http://hh-life.pl/kategoria-produktu/oleje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę raz w miesiącu do mojej ulubionej Pani kosmetolog Karoliny do Kliniki Urody Team Beauty w Warszawie. Wykonuje zabiegi nawilżające i stosuje te same kremy które są używane w trakcie zabiegu. Gorąco polecam kosmetyki NANTES ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikiszon90
Moją buzię oczyszczam i nawilżam cetpahilem, używam go codziennie i od jakiegoś czasu i bardzo dobrze się sprawuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj go kupiłam, używałam tylko raz ale już mi się podoba bardzo dobrze sobie radzi z moją na maxa wysuszoną buzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smaruję Cetaphilem, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZYGAĆ SIĘ CHCE OD TEGO SPAMU GÓÓÓÓWNOFILU! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję krem Aminocare, nawilża, ujędrnia. Nie jest zbyt popularny i tani. Ale jeśli komuś naprawdę zależy na solidnym działaniu to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukszpanek22
Cetaphil, najlepiej wejdźcie sobie na cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, spamerska dzivvka Galdermy znowu działa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.23 Ja też używam kremów tej marki. Naprawdę świetnie nawilżają, chronią przed szkodliwym UV i odbudowują zniszczone warstwy skóry, już po pierwszym zastosowaniu skóra jest odmieniona. Jeszcze mało popularna marka w Polsce i niezbyt tania ale godna zaufania. Wypróbujcie, w Internecie na pewno można już kupić bo sama kupowałam, słyszałam od koleżanki, że w niektórych salonach kosmetycznych w Poznaniu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Clarena
Zauważcie, że najwięcej postów pojawia się po lecie, kiedy skóra jest przesuszona słońcem i na przełomie zimy i wiosny kiedy skóra traci wilgoć przez zmiany temperatur, centralne ogrzewanie i mróz. Aby zadbać o suchą cerę trzeba dowiedzieć się co jej szkodzi. Tu kilka czynników: - brak zabezpieczenia przed UV, nakładanie preparatów ochronnych za późno - należy nałożyć krem z filtrem UV najpóźniej 20 minut przed wyjściem na słońce (jeszcze jest zima, ale my czujemy już słoneczko :) - za długie prysznice - zbyt "agresywne" kosmetyki do oczyszczania skóry - nakładanie kremów do rąk lub na twarz na mrozie - brak rękawiczek Przy suchej skórze warto: - choć odrobinę się ruszać - lepsze ukrwienie, szybsze pozbywanie się toksyn, lepsza przemiana materii = zdrowsza skóra - używać delikatnych środków piorących, sprzątać w rękawiczkach (można włożyć bawełniane do środka gumowych) - stosować kremy nawilżające (np. z kwasem hialuronowym usieciowionym) i odbudowujące płaszcz hydrolipidowy (z lipidami, z komórkami macierzystymi). Oba są potrzebne, ponieważ wilgoć ucieka przez naskórek, trzeba więc ją uzupełnić (nawilżanie) i odbudować uszkodzony płaszcz hydrolipidowy, żeby chronił skórę przed utratą wody! - do demakijażu używać oliwki hydrofilnej lub płynów micelarnych - na noc na krem można nałożyć olejek albo oliwkę (mieszankę kilku olei) i dieta: siemie lniane (bardzo tanie polskie super food!), avocado, olej lniany, sezamowy albo oliwa z oliwek - można polać kanapkę, albo łyżkę dodać do gotowego już dania, użyć do sałatki. Nie omijać posiłków :) Jeżeli macie pytania odnośnie suchej cery, chętnie odpowiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miód akurat mnie uczula więc odpada. Znalazłam lepszy sposób, poszłam po poradę do kosmetologa. Wymieniłam wszystkie kosmetyki na profesjonalne, skorzystałam z kilku zabiegów i moja skóra znów zdrowo wygląda. Polecam sprawdzone salone kosmetyczne www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam!!! Czysta euceryna - taką jaką dodaje się do robionych maści, można ją zakupić w aptece w której robią maści. Inna opcja, trochę droższa ,ale chyba jeszcze lepsza, to maść cholesterolowa - też do zakupienia w aptekach w których robią maści na receptę. Nie każda apteka chce sprzedać eucerynę i maść cholesterolową, ale jak ładnie poprosisz to odważą ile chcesz. Efekt stosowania rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniczka80
Ja stosuję kremy biodermic. Właśnie mają takie serie kosmetyków, które są przeznaczone dla tego rodzaju skóry. Kremy nie są tak drogie, jak te reklamowane w telewizji, a dają bardzo dobry efekt. Oczywiście krem to jedno, a ogólne dbanie o siebie to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliki22
Do nawilżania skóry buzi używam Cetpahil, polecam i koniecznie odwiedźcie stronę cetaphil.pl można tam poczytać o całej serii kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maija
A ja mam maści, które przepisał mi dermatolog z Centrum Medycznego Marki. Dopiero one pomogły. Żadne drogie dermokosmetyki nie dawały rady, a skóra wręcz się przetłuszczała, co w lato było dość denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinapsa
Mi polecił dermatolog dermaveel i rzeczywiście, ta masc jest naprawede dobra, zwlaszcza jak ktos ma bardzo wrazliwa skore, tak jak ja np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×