Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia11111111

jak dbacie o bardzo suchą , odwodnioną skóre twarzy?

Polecane posty

Gość becia94
ej, a nie wiecie czy cos pomaga przy wysuszeniu aknenorminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latawiec Dmuchawiec 2
Cosmetics 27 - REWELACJA na suchą skórę. Działa jak terapia w najlepszym SPA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia94
ee, testowalam, za slabe. wszystko testowalam! chyba odstawie ten aknenormin jendak :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perki6
Jeśli cetaphil jest szkodliwy to napisz gdzie to wyczytałaś....podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka290
Jak dla mnie to emulsja cetaphil jest najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopinka
Ja widziałam takie kosmetyki właśnie u kosmetyczki kiedy byłam na oczyszczaniu twarzy. Następnym razem jak będę to też ją zapytam czy można u niej kupić. Skoro sa tak skuteczne, to wole kupić takie niż te dostępne w drogeriach a nie przynoszące żadnych korzyści dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podeszwic
Jeśli macie problem z suchą skórą polecam cetaphil (info na cetaphil.pl) Ja używałem do momentu gdy już nie trzeba było czyli jakieś 3 mieisące potem skóra już sama utrzymywała odpowiednie nawilżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomar
a ja po aknenorminie dalej mam blizny i problemy z watroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkas3
Stosuje cetaphil i na pewno nie jest szkodliwy, używam go od ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomar
a chetnie sproboje, byle nie aknenormin. drogie to to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACROVITA
Dziewczyny odstawicie te drogeryjne kosmetyki. One powodują uczulenia a chemia w nich zawarta wysusza skórę. Sama już zmieniałam kosmetyki na naturalne i widzę ogromną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACROVITA
Tak samo jak nawilżanie za pomocą kremów ważne jest nawilżanie od środka. Trzeba pić dużo wody. Nie warto używać kosmetyków w których jest po brzegi samej chemii. Kosmetyki naturalne/ekologiczne o wiele lepiej nawilżają. Często chemia jest powodem nadmiernego wysuszania skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam już tutaj
Cetaphil jest bardzo drogi. Lepiej wybrać AA Help Skóra Atopowa - zero parfumu, parabenów i konserwantów - niedrogie i polskie! Możecie też kupić Bobini skóra wrażliwa i sucha - takie opakowania po 400 ml. Też nie są drogie, a bardzo dobre, np. żel do mycia rewelacyjny przy przesuszonej skórze i nie boli po kieszeni - aż tak bardzo, no bo po 5-8zł to nie znajdziecie kosmetyków prawdziwie hipoalergicznych, a tylko takie dadzą Wam ulgę, bo nawet jak jest parfum w jakimś kosmetyku ala hipoalergicznym, to to już nie jest hipoalergiczny, bo parfum też, jak nie najbardziej - podrażnia skórę. Tak samo uważajcie na miętę (menthol), citronellol, limonene, geraniollum, xanthan gum, xanthan, eucerini, cholesteroll, linalol oraz wszelkie parabens - składniki z końcówką paraben (rakotwórcze rzekomo). Celujcie w AA Help Skóra Atopowa i Bobini skóra sucha i wrażliwa, tak radzę, a Wy zrobicie jak uważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammkowska23
Jest taki fajny zabieg LIPOSOMAL FERULAC mozna go wykonac miedzy innymi w salonie Bona Dea w Krakowie.Seria zabiegów daje spektakularne efekty minimalizacji szkód spowodowanych przez słońce, takich jak zmarszczki, nierówny koloryt skóry, odwodnienie czy szorstkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visolvitt
unikam aknenorminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrgbxxxxxuytruyt
Ja polecam olej kokosowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulkhogansux
lepsze to nie aknenormin. watroby nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
ktoś już pisał wcześniej, ale powtórzę dla niedowiarków - olej kokosowy czyni cuda i wcale się po nim twarz nie przetłuszcza! kupcie najmniejszy słoiczek oleju kokosowego, ale tłoczonego na zimno, nierafinowanego i smarujcie skórę kiedy się da zobaczycie, jak dobrze to wpływa na wygląd skóry twarzy, niezależnie od typu cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulkhogansux
byle nie aknenormin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klika87
Ostatnio wypróbowałam floslekowe 25+, intensywnie nawilżający - poleciła mi go znajoma, bo nie wywołuje reakcji alergicznych - a moja skóra ma do tego tendencję. Póki co nie narzekam, ale od czasu do czasu natłuszczam maścią z wit. A. Optymalne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilotka
miałam silnie wysuszoną skórę, to piłam więcej płynów i używałam mydła nawilżającego masło shea- mleko loccitane, a potem poszłam jeszcze dalej i kupiłam sobie olejek opalizujący i taki aragonowy - trochę potrwało zanim moja skóra nabrała kolorków, ale już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokora2
Uważam, że najlepiej poradzi sobie z tym problemem cetaphil emulsja do twarzy, nawilża i oczyszcza do codziennego stosowania. Polecam strone cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaJaTyOni
Ja też ostatnio kupiłam krem Flosleku, tylko że +45. Również jestem z niego zadowolona. Wiem, że można go nabyć na pewno w aptece lub przez internet na ich oficjalnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam olejek arganowy. Wspaniała sprawa, nie tylko doskonale nawilża skórę twarzy ale również ją odmładza, redukuje zmarszczki i co ciekawsze działa ;) Moja siostra stosowała go na blizny- pomogło. polecam ;) My kupujemy tutaj w stacjonarnym, teraz widzę, że w internetowym również jest dostępny. http://e-fito.pl/szukaj?tag=olej+arganowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam565
Spróbuj kosmetyków z tej serii cetaphil.pl wiele osób go używa i nie widziałam żeby ktoś narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustakieszeń26
Tak samo z kosmetykami flosleku czytałam na innych wątkach sporo pozytywnych opinii. Kosmetyki różnej maści, można je dostać w aptece lub na ich stronie. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×