Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia11111111

jak dbacie o bardzo suchą , odwodnioną skóre twarzy?

Polecane posty

Gość transoles
Polecam cetaphil jeżeli macie problem z przesuszoną skórą twarzy to jest bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123321
Obecnie używam max factor lasting performance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkama
Teraz podczas mrozów powietrze jest mega suche więc trzeba dbać jeszcze bardziej o suchą skórę twarzy; najlepiej jest: - nakładać krem tłusty ok 3 x dziennie (nie nawilżający bo nawilżający ma wodę co szkodzi skórze podczas mrozów) - dużo pić - im więcej się pije tym skóra bardziej nawilżona - stosować parówki na twarz - stosować peelingi aby kremy się lepiej wchłaniały (1 na tydź max) Polecam też ten art z tipów o pielęgnacji skóry zimą http://goo.gl/b88MY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kwas hialuronowy ? na allegro można kupić buteleczkę. Do tego korund kosmetyczny, i zrobić sobie intensywne "zdzieranie" naskórka korundem, i obfite nasmarowanie kw. hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123321
A mi sie wydaje ze picie duzej ilosci wody nie pomaga-ze zanim zdazy sie wchlonać to zostanie wydalona. I podobno herbaty mogą wysuszac skóre twarzy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakieta9
Jeśli macie problem z przesuszającą się skórą polecam cetaphil, sama testowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaminik7
jeżeli przesusza ci się twarz to spróbuj cetaphilu, ja używam go codziennie rano i jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaczek2243
Ja dbam o skórę używając emulsji cetaphil... Pomaga... Polecam... Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankie129
Tak jak wielu innych, również polecam emulsję cetaphil która świetnie chroni i nawilża suchą skórę. Pozdrawiam, Frankie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola007
Cetaphil to emulsja do mycia twarzy odpowiadając na wcześniejsze pytanie. Ja stosowałam przez wiele miesięcy i naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka204
Po posmarowaniu się emulsją cetaphil skóra jest świetnie nawilżona i świeża. Polecam używanie jej na suchą i odwodnioną skórę, nie tylko na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria polonia
Najważniejsza rzecz to dobry krem do twarzy. Ja stosuje Artdeco Skin Yoga, a powiem Ci, że miałam taki sam problem co Ty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahsjafdkagdjf
CERKODERM 15 polecam, poczytaj o nim na innych forach, wszyscy go chwala, ja po nim mam teraz nowa twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0tal0
wiesz co, ja bralem retinoidy, sa paskudne, ale rzeczywiscie nic mnie tak nie uszkodzilo jak aknenormin. juz lepiej chyba sie pomeczyc z pryszczami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykłe kosmetyki nie pomagają, ani domowe sposoby, to warto skorzystać z mezoterapii igłowej w profesjonalnym Gabinecie Medycyny Estetycznej. Substancje, które stosuje się w tym zabiegu nie różnią się od tych w kremach - tyle tylko, że są silniej skoncentrowane i precyzyjnie wprowadzone w skórę. Taką substancję nazywa się koktajlem rewitalizującym - zawiera on kwas hialuronowy (który odpowiada w naszym organizmie za odpowiednie nawilżenie), witaminy, przeciwutleniacze wyciągi roślinne. Efekty są bardzo dobre, utrzymują się kilka miesięcy - w tym czasie nie trzeba używać specjalistycznych kosmetyków. Kupowałam drogie kremy, ale żaden nie był tak skuteczny jak mezoterapia igłowa. Gdyby ktoś był zainteresowany, to odsyłam do artykułu: http://newu.pl/zabiegi/mezoterapia-iglowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystrajola
Cetaphil to żel ale krem też jest, zerknij cetaphil.pl Co do makijażu to ja nie mam takiego problemu z cetaphilem jak ty, że się świecę, ładnie się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey there
pharmaceris emolacti - lekki, nie zapycha, idealny pod makijaż a nawilża bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko przecie
Marzeno masz rację. C to świetny lek. Ale na akenormin i tak nie pomaga, bo jak ma pomóc na fizjologiczne uszkodzenia ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIN / ecolog
większość ze skutków ubocznych po aknenorminie zazwyczaj ustępuje, ale nawet w ulotce nie mają śmiałości ściemniać że wszystkie . LOL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veranda
czyli jakie zostaja? ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazelinka kosmetyczna - nałożyć trochę na noc. Naprawdę świetnie nawilża i regeneruje skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobobo
dzięki, przetestuje :) ale po aknenorminie to lekarz mi mowil ze laserowe usuwanie blizn raczej wchodzi w rachube. wiecej za to zaplace niz za kuracje (niezbyt udana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobobo
dzięki, przetestuje :) ale po aknenorminie to lekarz mi mowil ze laserowe usuwanie blizn raczej wchodzi w rachube. wiecej za to zaplace niz za kuracje (niezbyt udana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka456
Smaruje ją emulsją cetaphil. Skóra od razu wygląda lepiej i jest nawilżona oraz odżywiona. Polecam każdemu kto ma problem z bardzo suchą, bądź odwodnioną skórą twarzy. Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micccccro
Moja skóra jest biadna, bo od kilku lat praktycznie cały czas stosuję jakieś leki na trądzik. Ostatnio nowy lek bardzo wysuszył mi policzki (czerwona, boląca, łuszcząca się skóra). Nałożenie kremu do twarzy powodowało tylko straszne pieczenie. Pomógł mi olej jojoba i Retimax (maść z wit. A za kilka zł w aptece).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwangiG
Ja używam cetphilu (cetaphil.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrek4
Ja używam cetaphilu w emulsji. Trafiłem kiedyś z innego forum o tematyce kosmetycznej na ich stronę cetaphil.pl i spróbowałem. Świetnie się sprawuje i jest do użytku codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElleDriver111
Widzę, że pr cetaphilu działa na pełnych obrotach. Ja natomiast NIE POLEACAM kosmetyków Cetaphil i ostrzegam przed nimi. Zaierają mnóstwo bardzo szkodliwych składników w tym przyspieszajace starzenie się skóry oraz toksyczne parabeny!! Mam bardzo suchą skórę i używam produktów La Roche Posay, Uriage oraz Physiogel. Z tej ostatniej firmy doskonały jest krem nawilżający. Super nawilża, lekko natłuszcza i nie zawiera tych śmieciowych, szkodliwych składników co przereklamowany cetaphil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka789
napisze jw Cethapil dermoprotektor-emulsja nie ma nic lepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam naturalnego masla afrykanskiego z masloshea-maslo shea-"beurre de karite" - natluszcza, nawilza, zarowno na luszczyce, na pekajaca skore, skore glowy na twarz na cale cialo. np. kupicie w mydlarni u franciszka. NAJLEPSZA RZECZ POD SLONCEM!!! I NATURALNA BEZ CHEMII!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×