Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rasputin25

dziewczyny mnie nie chcą- 100 odmów

Polecane posty

Gość rasputni pierdzielisz troche
to niewazne czy facet jest brzydki tylko czy ma to cos ,ty widocznie nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest taka wolna,..i spokojna... jak facetowi slabo idzie bedac zwyklakiem,to moze warto troche z siebie idiote zrobic,nie odpuszczac za szybko,zadzownic pare razy,przyniesc kwiaty,w koncu jakas sie zlamie.musisz sie troche narzucac,nie od razu wycofywac.moze piata z kolei da sie zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
po trzydziestce sytuacja się zmieni. o ile tylko utrzymasz dobrą formę i choćby przyzwoitą pozycję to wiele z tych dla których kiedyś byłeś nikim zacznie się do ciebie miło uśmiechać i wykazywać zainteresowanie. dosyć to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
do Brzydki Niski Beznadziejny: Naprawdę jesteś dziwny. Nie załamuj chłopaka. Tu wszyscy starają się pisać coś pozytywnego żeby zauważył w sobie zalety a Ty go pogrążasz. Nie rób tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ładny, co tu dużo mówić, urodą to ja nie grzeszę, ale z dziewczynami nigdy nie miałem problemów. Nie ma co szukać przyczyn w wyglądzie, bo przyczyna leży w charakterze. Dla większości kobiet ważne są u faceta takie cechy jak: przebojowość, pewność siebie, poczucie humoru. To się najbardziej liczy na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że ma rację ;) Gdybym przejmował się swoją urodą, to też nigdy nie miałbym dziewczyny. I jeszcze zapomniałem dodać - facet powinien mieć jakąś pasję, tak żeby na ewentualnych randkach móc tym zaciekawić kobietę. W ogóle fajnie jest w życiu robić coś ciekawego, wtedy automatycznie zyskujemy w oczach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma racje
no dokladnie ,musi wiedziec czego chce od zycia a nie narzekac i opowiadac caly zyciorys pt"znowu w zyciu mi nie wyszło" nie trawie takich,i tacy desperado co po godzinie pytaja zostaniesz moja dziewczyna ,nosz ku,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
bajki opowiadasz facet. o ile zgodzę się nawet z tobą że to nie chodzi do końca o urodę (choć jest ona jednak bardzo istotna co by tu nie mówić i trudno mi uwierzyć że naprawdę taki jesteś brzydki i jednoczesnie rozrywany) to być może chodzi o "to coś" :D a pasje to jak powiedział kiedyś BNB są dla frajerów którymi z dziewczynami nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma racje
pierdzielicie glupoty panowie,facet musi miec pasje niewazne czy tanczy czy zarabia kase ,ale musi zyc a nie siedziec jak stlamszony kogut na jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
do Facet_ a co zrobić jeśli człowiek jest nieśmiały czyli nie ma pewności własnej wartości, nie ma hobby? to co, znaczy że zostanie sam do końca życia bo nie jest ciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
tyle że jakos tak się dziwnie "składa" że "pasją" tych na których lecą laski jest wyłącznie wyrywanie lasek. nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co, znaczy że zostanie sam do końca życia bo nie jest ciekawy? do konca zycia nie zostanie nikt sam, kafe jest i bedzie ;) a przegrancow nigdy nie ubedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nigdy nie byłem rozchwytywany przez dziewczyny, na mnie się na ulicy żadna nie obejrzy, nie przyciągam urodą :) Ale przy pierwszym kontakcie ze mną kobiety już na to nie zwracają uwagi. Moja obecna jest tak ładną dziewczyną, że na początku jej znajomi dziwili się jak może być z takim brzydalem :) Co do pasji - kto uważa, że to jest dla frajerów, ten sam jest frajerem. Np. ja mam jedną dużą pasję, której się poświęcam od lat i tak już zostanie. A że jest to zajęcie w miarę oryginalne, to zawsze udawało mi się tym dziewczyny zainteresować. Posiadanie pasji jest też o tyle ważne, że pozwala w razie ewentualnego niepowodzenia z jakąś kobietą wrócić szybko do normalnego życia. Wtedy nie rozpaczam gdy mnie jakaś oleje, tylko robię to co mnie pasjonuje i tyle. Zresztą od pewnego czasu jest tak, że kobieta jest "dodatkiem" do mojego życia, ale nie całym moim życiem. To ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ma hobby? to co, znaczy że zostanie sam do końca życia bo nie jest ciekawy?" tak 🖐️ i może sobie założyć czarne konto na kafe "pasje to jak powiedział kiedyś BNB są dla frajerów którymi z dziewczynami nie wychodzi." BNB by tak nie powiedział bo sam nie ma pasji więc taki zwrot sugerował by iż może przebierać w propozycjach :classic_cool: ja bym powiedział, że tak to raczej pisał oferma... co potwierdza wypowiedź z 12:13 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma racje
facet widze z e tylko ty kumasz w caloksztalcie reszta woli sie uzalac ja splywam nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BNB plus oferma
= WNM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Co do pasji - kto uważa, że to jest dla frajerów, ten sam jest frajerem." oczywiście że tak. dlatego wie z własnego doświadczenia. wszelki mniej lub bardziej oryginalne "pasje" działają w ten sposób że u facetów atrakcyjnych stanowia pretekst dla kobiet aby mogły uznać go za INTERESUJĄCEGO. natomiast facet nieatrakcyjny + jego pasje to dla kobiet tylko dziwny człowieczek zajmujacy się jakimś dziwnymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Facet_ a co zrobić jeśli człowiek jest nieśmiały czyli nie ma pewności własnej wartości, nie ma hobby? to co, znaczy że zostanie sam do końca życia bo nie jest ciekawy?" Z czegoś ten brak poczucia własnej wartości wynika. Co zrobić? Poszukać przyczyny i zacząć się zmieniać. A hobby to można sobie w każdej chwili znaleźć. Zresztą nie wierzę, że są ludzie, którzy kompletnie niczym się nie interesują. To w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny człowieczek zajmujacy się jakimś dziwnymi rzeczami. :O racja 🖐️ dziwakom mowimy gromke NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie wierzę, że są ludzie, którzy kompletnie niczym się nie interesują. To w ogóle możliwe a czemu ma nie byc mozliwe? :O facet: czy kafe mozna zaliczyc do hobby? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB fotografia to bardzo ladne hobby, do tego trzeba miec artystyczna wrazliwa dusze i dobre oko dziwne to np: zbieranie papierkow od gumy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Z czegoś ten brak poczucia własnej wartości wynika." ano może z tego że masz 25 czy 34 lata i nigdy żadna panna nie zainteresowała się tobą bardzij niż pytając która godzina. jak 30 osób mówi ci że jesteś koniem to czas jednak zamieszkać w stajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co znaczy "dziwne rzeczy"? Moją pasją jest nurkowanie, robię to mniej więcej od 12 lat, zaczynałem jeszcze jako dzieciak. I w życiu by mi wtedy do głowy nie przyszło, że robię to, bo w przyszłości będę wyrywał na to dziewczyny. Robię to dla siebie. A że przy okazji moją dziewczynę udało mi się w to wciągnąć, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" którzy kompletnie niczym się nie interesują" tylko interesowanie sięa pasja to chyba trochę inny stopień zajęcia się daną rzeczom "ziwne to np: zbieranie papierkow od gumy " czyli szkoda twojego pisania o dziwnych zainteresowaniach bo papierki po umach to pewnie zbierają ze 2 osoby :P i to napewno w szczęsliwych związkach i pewnie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×