Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rasputin25

dziewczyny mnie nie chcą- 100 odmów

Polecane posty

Gość ofermm a
"to już inna sprawa." zgadzam się, jest tu zupełnie "inna sprawa". to sprawa kasy. nurkowanie to bardzo kosztowna zabawa no i faktycznie bardzo atrakcyjna, związana z podróżami do najbardziej egzotycznych zakątków świata więc człowiek z takim hobby to naprawdę ktoś wart zachodu. faktycznie to nie to samo co jakieś głupie judo które każdy frajer może uprawiać a wszystko co potrzebuje to 100 miesięcznie na opłatę i 200 złotych rocznie na keikogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ano może z tego że masz 25 czy 34 lata i nigdy żadna panna nie zainteresowała się tobą bardzij niż pytając która godzina. jak 30 osób mówi ci że jesteś koniem to czas jednak zamieszkać w stajni.\" Jak ci 30 osób mówi, że jesteś koniem, to olewasz to i dalej robisz swoje. Co mnie obchodzi zdanie innych, obcych osób? Co w ogóle mnie obchodzi, że jakaś nieznana mi laska oleje mnie po pierwszym spotkaniu? Jej strata, bo nie dała sobie szansy na poznanie ciekawego człowieka :) A myślicie, że mnie to dziewczyny nie olewały, że nie dostawałem kosza? Nie raz, ale im więcej prób poznawania kobiet podejmowałem, tym później takie olewki nie robiły na mnie żadnego wrażenia. 10 mnie olało, ale 5 kobiet zainteresowałem na tyle, że wychodziły z tego ciekawe znajomości. Poza tym jak panna ma się zainteresować tobą, jeśli tobie z twarzy bije \" jestem 25 letnim desperatem, który nigdy nie miał dziewczyny\". Chcecie żeby kobiety się z wami z litości wiązały? Ruszać jajca i działać, a nie pisać te brednie na forum. Się normalnie zdenerwowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszać jajca i działać, a nie pisać te brednie na forum. jakie jajca? :O facet oni nie maja jajec :O !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to jakaś tania sprawa, ale po pierwsze - gdy ktoś pracuje, zarabia średnio i nie ma rodziny na utrzymaniu, to nie ma problemu. Nie zarabiam kokosów, ale stać mnie na moje hobby. Po prostu wydaje pieniądze z głową, z wielu rzeczy rezygnuję. Nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bokser dostaje 10 "bomb" na twarz to nie biega po ringu i nie udaje ,że nic mu nie jest tylko słabnie i pada.Ludzka psychika ma ograniczoną wytrzymałość -jak doostaję cały czas "po głowie" to choćbym nie wiem co sobie wmawiał i tak nie potrafię sam siebie oszukiwać i łapie mocnego doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
do autora nie licz że ktoś tu pomoże i zrozumie Twój problem, takich osób jest jak widać mało. Każdy radzi sobie na swój sposób i tak chyba musi być. Na pewno trafisz na odpowiednią dziewczynę w swoim czasie. Hobby nie hobby ale to nie wszystko. Trzeba mieć "to coś" to też nie jest wyznacznik. Na udane znajomości nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zbieram foty ale od prawiczków tylko:P:D wiec Rasputin dawaj fote mam @ w stopce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie licz że ktoś tu pomoże i zrozumie Twój problem" alez my jego problem doskonale rozumiemy, bo twkiwym w podobny gownie :O z pomoca juz troche gorzej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale czym Ty się tak naprawdę przejmujesz? Co te kobiety Ci zrobiły? Wyzwały Cię? Pobiły? Upokorzyły? Mnie nawet jeśli jakieś olewały, to zawsze w sposób "normalny". Nigdy mi żadna wprost nie powiedziała, że jestem beznadziejny, czy coś w tym stylu. Naprawdę dużo zależy od Twojego podejścia. Jeśli nastawisz się negatywnie, to potem masz pozamiatane. Jeśli jesteś nieśmiały, to może poznawaj dziewczyny przez internet? Nie musisz się od razu z taką spotykać, w ogóle nie traktuj pierwszej poznanej kobiety jako swojej przyszłej żony :) Luz Panie, luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma racje
brzydki ty juz tyle sie napisales z cartoonem jaki jestes chujowy ze to naprawze zal ,tylko cie w tylek kopnać ,jak mozna z takim charakterem kogokolwiek zainteresowac,jaj nie macie i robicie z siebie smetne sierotki bioroace na litosc ,moze ktoras sie wami zaopiekuje,zaczynam wierzyc ze 70% polakow to maminsynki,zycie jest kurwa twarde co wywalczysz to twoje anie siedziec na kafe i pierdzielic pare miesiecy jaki jestem popaprany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Jak ci 30 osób mówi, że jesteś koniem, to olewasz to i dalej robisz swoje." jak słyszę od kogoś teksty o tym że "robisz swoje wbrew wszystkim" to wiem że pochodzą od człowieka który nigdy czegoś takiego nie usłyszał. takiego którego 10 razy odrzucono ale 5 było zainteresowanych (czyli co trzecia) i nie ma pojęcia jak to jest kiedy każda podejmowana próba skutkuje mniej lub bardziej oryginalnym wykrętem. trzeba w końcu przyjąć do wiadomości że jakiekolwiek zalety się ma to atrakcyjność do nich nie należy i to zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB i bardzo dobrze Ci tak Ty chodzaca beznadziejo :P prowokator :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie wyjreślam tylko sobie oglądam i jeśli ktoś jest w miare przystojny a nie ma laski to problem tkwi gdzieś inniej np w penie albo w utajonej chorobie psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssebbaaa
Obejrzyjcie sobie ten i inne filmiki na YT: http://www.youtube.com/watch?v=Bk6cUpgRCcg&feature=related Fajnie gościu gada. Poza tym polecam do poczytania: www.lover.pl www.alphamale.pl www.stillhimself.blogspot.com www.uwodzeniekobiet.fora.pl Są też ebooki o uwodzeniu kobiet, np. Tajemnice Uwodzenia. Warto ściągnąć i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB podobno przeciwienstwa sie przyciagaja :P 😴 dobrze, ze juz mam chlopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestem zboczona nie będe sie już z tym kryć :O spoko pen penem ,ale brak pewności siebie to wynik czegoś jakiegos braku itd zgadzam sie z Ofermą jeśli ktoś Cie ciągle odrzuca to masz już dosyć i przestajesz próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopie ty sie przestan zadreczac, tylko zakrec sie tu i tam, a na pewno kogossobie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pen penem ,ale brak pewności siebie to wynik czegoś jakiegos braku it" ale jeżeli dotąd 30 kobiet nie powiedziała mu że jego koń to nie czempion czystej krwi... to chłopak nie ma co sprzedawać stajni :classic_cool: więc na ten moment nie może z takiego powodu mieć kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
obejrzeliście ten filmik? jak mam być takim ćwokiem jak ten koleś to zdecydowanie wolę zemrzeć prawiczkiem. to by było jak zapisanie duszy diabłu. musiałbym zrezygnować ze wszystkiego czym jestem i stać się jakimś koszmarnym pozerem. wychodzi na to że ja jestem "singlem" :D znaczy że jestem sam "z wyboru" :D ale jaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×