Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Hatshepsu Gratulcje ogromne:) SUper ze szybko zadecydowali o CC.I ze tak szybko cie wypuscili :D TO mocno pocieszajace dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny, że jak tak się czyta te relacje "po" to chyba nie taki ten porod i pobyt w szpitalu straszny jak nam sie wydaje ;) albo strach ma duze oczy, albo poród przereklamowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak samopoczucie dzisiaj? Ja posprzatalam troche w mieszkaniu i teraz sobie leze i odpoczywam. Znow nad ranem bolal mnie brzuch jak na okres, teraz zdarza mi sie to juz codziennie, wiec chyba macica ostro cwiczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
hatshepsu powiem Ci ze bardzo szybko Was wypuscili ze szpitala, ja jak rozmawiqlm z ordynayorem to po cesarce 6 dob nalezy lezec bo fundusz im nie zplaci. Powolutku i dasz sobie rade z karmieniem i opieka. Kwestia czasu :) Jakby ktoras z Was chciala kupic odziez ciazowa w H&M w galeri sa wyprzedaze. Pozdrawiam. Zmykamy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pase bo sam poród nie jest straszny hehe.Bynajmniej do przeżycia :) A sądząc po ponownych mamuśkach wszystko można znieść :D Mnie najbardziej stresuje wlaśnie szpitalna niewiedza.Jakby nadal na 1000leciu byla porodowka czulabym się zdecydowanie pewniej :) Październiczku w taka pogode to aż żal nie spacerowac. Odzież ciązowa u nas odpada już bo sie nie opłaca :D Te 6 tygodni zleci raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Kazda z nas ma inny prog bolu wiec pewnie dla kazdej z nas porod i bol to wyzwanie. Antosiowa pewnie ze na tyle to sie nie oplaca kupyeac ale te kobietki co czytaja i sa na poczatku ciazy moze skorzystaja :) U nas spacerek udany dzieci mi padly jak nigdy wiec czas mam dla siebie. Maz mnie dzisiaj tylko wnerwil bo przyszlam ze spaceru a on juz grubo po paru piekach i jakies wyrzuty ze wzielabym sie za siebie itp... faceci to mysla ze sie pstryknie i brzuch i nadprogramowe kg zgina ehh poplakalm sie tylko poszedl spac i dobrzr bo nawet mi sie nie chce z nim gadac. Do dziewczyn ktore sa po porodzie i biora tabletki anty tez tak dlugo krwawicie przy pierwszej miesiaczce? Ja ponad tydzien a tak w sumie to dwa miesiace od porodu ciagle bez wkladek nie moge sie obyc ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzierniczku nie przejmuj sie chlopem:-) jestes dopiero krotko po porodzie a cudow nie ma. Latwo miec tylko wymwgania ioczekiwania. Ty masz dwoje dziec***od opieka a juz za to laur zwyciestwa sie nalezy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Evia24 dzieki za wsparcie. Te chlopy takie sa :( przy tej dqojce czasem juz brak sil. padam nawet nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Cześć Dziewczynki, widzę, że duuuuuuuuuużo się u Nas zmieniło:) hatshepsu---gratuluję Szczęścia!!! świetnie C****szło szybko i sprawnie się uwinęłaś a do tego jeszcze trafiłaś na miłą obsługę - tylko pozazdrościć :) Dzięki takim relacjom poporodowym, my oczekujące jesteśmy spokojniejsze. Ja jutro mam drugie badania prenatalne, może wreszcie dzidziuś pokaże co ma z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Gaja 123 ja też mam jutro 2 badanie prenatalne i też liczę, że w końcu poznam płeć :) gdzie robisz badanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
21 maj---ja robię badanko u św. Łukasza o 12:30, a Ty gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
ale Wam dobrze Dziewczyny - już jutro podglądniecie swoje Maluchy :) ja dopiero 7.01 mam połówkowe i już nie mogę się doczekać... 21maj - jak się czujesz? uspokoiła się Kruszynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Gaja 123 ja też w św Łukaszu o godz. 13 :) jest szansa, że się spotkamy :) MamaOlgierda nie chcę zapeszać ale czuję się lepiej, skurcze się uspokoiły, bardzo rzadko je odczuwam, czasami jeszcze czuję ucisk w dole brzucha, ale staram się myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
21 maj---no to rzeczywiście jest duża szansa na spotkanko:) Czy Tobie też lekarz zalecił robić te badanka z pełnym pęcherzem?, bo ja ostatnio pojechałam z pełnym i tak długo czakałam na swoją kolejkę, aż myślałam że pęknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Gaja 123 - powiem szczerze, że lekarz nic mi o tym nie wspominał, na I badaniu nie byłam z pełnym pęcherzem i ta Pani dr Rozmus-Warcholińska, która robiła mi to badanie nie zwróciła mi uwagi, także pierwszy raz słyszę od Ciebie coś takiego, ja na pewno będę z pustym pęcherzem :) mój lekarz jedyne co sugerował to żeby zapisać się na badanie do tej Pani Rozmus-Warcholińskiej, podobno bardzo dokładnie bada serduszko, myśleliśmy z mężem żeby pojechać na śląsk na II badanie prenatalne, przy okazji wyrwałabym się trochę z domu, no ale jak ta dr jest taka dokładna to zostaliśmy jednak przy św Łukaszu i jutro ma być właśnie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
21 maj---mi moja ginka zaleciła być podczas tych badań z pełnym pęcherzem, ponieważ wtedy są podobno dokładniejsze...również poleciła mi dr Rozmus-Warcholińską i na pierwszych tez byłam u Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Gaja 123 - skoro tak C***owiedziała Twoja Pani dr to pewnie tak jest, w takim razie postaram się wytrzymać dla dobra badania, choć ostatnio siusiam co chwilę :/ niby dzidziuś jeszcze jest malutki na tym etapie, ale ucisk na pęcherz jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam na prenatalnych u p.dr r-w i potwierdzam jest dokładna i sympatyczna, pęcherza bardzo pełnego nie miałam no może pół pełny był i było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jeszcze w oczekiwaniu:) Pase mam się zgłosić do szpitala tydzień po terminie jakby nic się nie zadziało :) Ale mam nadzieję, że się zadzieje samo i nie będzie żadnych komplikacji. Jak tam dziewczyny jakieś plany na Sylwestra? Bo ja z mężem na "białej sali" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na białej sali będzie w tego sylwka sporo ;-)Pazdzierniczku tacy są faceci mi mój nic nie mówi ale sama widzę że już tak na mnie nie patrzy niby z ciąży zostały mi 3 kilo ale w spodniach to chyba z pół metra i brzuch jeszcze jest duży nie licze na cud że się wciągnie.Ja też biore pigułki AZALIA i też już krwawie chyba z piąty albo szósty dzień i końca nie widać tylko ja biorę piguły bez przerwy jak tak bedzie to musze zadzwonic do gina co on na to.Czarna 197601 moze spróbuj się z mężem poprzytulać i może coś zaskoczy podobno to działa w moim przypadku nie zadziałało a może u ciebie poskutkuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Jak tam Wasze samopoczucie? mam pytanie czy Was też bolały biodra a także nogi w zależności na którym boku żeście spały? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja od tygodnia mam bóle jak na okres a od dwoch dni trwaja po pare godzin dziennie az dzis musialam zadzwonic do swojego lekarza. Skurcze sa ale bardzo nieregularne. Zauwazylam, ze mam tez wiecej przezroczystego sluzu, wiec chyba czop powoli odchodzi. Dzis mam wizyte, ciekawe co lekarz powie. Oby tylko synus do 1 stycznia wytrymal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Dziewczyny zaciskajcie nogi i czekajcie na styczen :) gg1986 ja tez mam takie ze bez przerwy biore. Mam nadzieje ze przy kolejnych listkach unormuje sie krwawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralinka13
Majóweczki --> duże szanse na dziewczynki u Was :) Ja całą ciążę prowadzę w Łukszu, również prenetalne u dr. Rozmus. Rzeczywiście jest bardzo dokładna przy badaniu, a miałam u niej nie 3 ale nawet 4 prenatalne. Już na pierwszym powiedziała że na 80 % chłopak i tak już zostało. Chłopca podobno łatwiej poznać po proporcjach ciałka a szczególnie główki. Pase --> jeszcze tylko 2 dni do stycznia :) U mnie są dni, kiedy też czuje ciągnięcie i wydaje mi się że to już a są dni kiedy góry mogę przenosić i nawet brzuszek mi nie przeszkadza. Ja mam tylko ten problem że cały czas mam wyniki wątrobowe podniesione i boje się żeby nie doszło do zatrucia. Dziś miałam kolejne badania krwi i w czwartek lekarz zadecyduje czy nie lepiej dla bezpieczeństwa dzidzi będzie wywołać poród wcześniej, tym bardziej że to już 38 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG 1983 z tym przytulaniem też słyszałam i jak do 31 nic to zastosujemy może podziała na 1 stycznia :) Październiczku co do tematu "faceci" to wiesz jesteśmy z innych planet więc norma, że wielu rzeczy nie rozumieją :) Nie ma co się denerwować... Dziewczyny czy któraś z Was chodzi lub chodziła do doktora Strzelczyka?Będę wdzięczna za info :) A co do bólu przed porodem to ja też mam straszne szczególnie w nocy brzuch mnie boli biodra rozpiera na plecach spać nie mogę bo boli mnie strasznie krzyż a na bokach z kolei bardzo brzuch i nogi tak więc obracam się średnio co 10 minut z jednego boku na drugi.Tłumaczę sobie że tak musi być i że to już końcówka :) Ale kto da radę jak nie My ? Moje drogie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Tak to jest zamiast wspierac nas to dodatkowo doluja. Trzymam kciuki za szybkie i bezbilesne porody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, ile przegapilam??? Hatshepsu, gratuluje Synka, szczesciaro, masz juz to za soba :) i relacja Twoja tez pozytywna. Co do komentarzy o wygladzie, to nie darowalabym zadnego slowa, nawet wypowiedzianego zartem, w koncu nasze ciala wykonuja kawal roboty, ktorej zaden mezczyzna-twardziel by sie nie podjal i nalezy nam sie za to uznanie i wsparcie. z okazji rozpoczetego 9-tego miesiaca poczulam co to bol pachwin i klucie w niezidentyfikowanych miejscach, dobrze ze nie utrzymuja sie caly czas ale spanie to juz niezly wyczyn, dretwieja mi biodra i musze sie ze wszystkich stron blokowac poduszkami, zeby jakos przespac noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Masz rację Koralinka 32 - jestem jedną z majóweczek i dziś na II prenatalnych okazało się, że dzidzia to dziewczynka :) nawet miałyśmy okazję spotkać się z koleżanką "21 maj", bo Ona też miała dziś badania zaraz po mnie :) Dziewczynki ja też mam bóle bioder podczas snu i też okładam się z każdej strony 4 jaśkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Przepraszam Koralinka 13, pomyliłam cyferki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanarek11
pase to pewnie spotkamy sie 1 stycznia na porodówce, ja też zaciskam nogi, termin miałam na 24/12 wg m-czki a wg 1 usg na 13/1 wiec mam nadzieje ze wytrzymam, choc juz bardzo ciezko i czasem mam wrazenie zeto juz takie rozpieranie w dole brzucha, kosci i jak sie maly wierci od 14 do 17 godz. to mam ochote wyjsc z siebie, boje sie bolu jak nie wiem co, czuje ze nie dam rady, bo moj prog bolu jest bardzo niski, zobaczymy ale trzymajcie kciuki, jeszcze conajmniej 24h zeby wytrzymac a dalej niech sie dzieje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×