Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

no to ja swojego M muszę pochwalić, ale to w kwestii bioderek, bo masuje mnie codziennie i naprawdę pomaga ------------- a co do ciałka po porodzie to niech mi tylko spróbuje powiedzieć ''coś'' że mam za dużo to mu takie obiadki tłuściutkie zacznę gotować, że brzuch będzie mieć na kolanach hihihi i wtedy zobaczymy kto z kogo się będzie naśmiewał phiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Koralinka13 fakt, miałaś rację, ja też będę mieć córkę :) do tej pory nie mogę uwierzyć, bo czułam, że to będzie chłopiec. Gaja 123 jeszcze raz gratuluję zdrowej córci :) fajnie było się spotkać. Jeżeli chodzi o bóle, to też mi dokuczają, jak zbyt długo leże na jednym boku to strasznie dokucza mi ból nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
21 maj- ja również gratuluję zdrowej córci!!! :) Dziewczynki, co prawda już raz któraś z Was podawała wcześniej adresik stronki z opiniami o składzie kosmetyków dla bobasów, ale podaję jeszcze raz, bo warto poczytać: srokao.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pase- ale ja mam podobnie, takie bóle okresowe z rana i w nocy, ale po kilku godzinach ustępują. I też ten biały przezroczysty śluz.Te bóle mam w prawej dolnej części brzucha. Każda ciąża jest inna, bo z córką nie miałam takich bóli. W sumie dopiero 5.01 sie pojawiły a urodziłam cc 6.01, a termin miałam prawie identyczny jak teraz tylko 2 lata temu. W tej ciąży już od 1,5 mies mam takie bóle. Trzymajcie się mamusie do stycznia conajmniej.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Dziewczyny Gratulacje coreczek! Ale Wam zazdroszcze ja tak chcialam miec corcie a na trzecie sie nie zdecydujemy nie bede ryzykowac :) musicie sie do voli przyzwyczaic pozniej minie wszystko. . Zaciskajcie mocno hehe byle by sylwestra na porodowce nie spedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Dzięki Pazdzierniczek :) nie damy się, to stanowczo za wcześnie na porodówkę, musimy wytrwać do końca, ale jak będziemy się wszystkie wzajemnie dopingować, to damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
No proszę, dwie zdrowe dziewczynki :) zobaczymy czy u mnie potwierdzi się synuś - ale skoro już w 13tc lekarz to widział to pewnie tak już zostanie. Ja się nie mogę już doczekać siódmego... im bliżej badania tym bardziej jestem niecierpliwa i już chcę go zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Mama Olgierda --- ja tez nie mogłam się doczekać, tym bardziej, że dotąd nie wiedziałam co będzie, ale zobaczysz, szybko zleci do 7.01, pamiętaj nagrać sobie płytkę, ja właśnie siedzę i wpatruję się w nagranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Aaaa!!! I jeszcze jedno Dziewczynki, przed badaniami prenatalnymi jednak pęcherz musi być pusty, pytałam dr przed badaniem, ja weszłam z pełnym i jednak przeszkadzał w badaniu, musiałam go opróżnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
Płytka obowiązkowo - Dziadkowie tę z pierwszego badania znają już na pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Gaja 123 zgodnie z obietnicą poniżej przesyłam Ci link do łóżeczka z całą wyprawką, które ja kupiłam (ja mam zestaw nr 15) osobiście jestem bardzo zadowolona, wszystko jest starannie wykonane, tylko na przesyłkę czekałam bardzo długo, chyba ponad 2 tygodnie. http://allegro.pl/lozeczko-4-kolory-materac-gp-posciel-18-ele-gratis-i3829436171.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 maj -> fajne to łóżeczko z wyprawką choć mnie do pełnego szczęścia brakowało by mi szuflady na dole w łóżeczku co by pampersy było gdzie upchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralinka13
GAJA 123, 21 maj --.> gratuluje dziewczynek :) Ja też chciałam mieć pierwszą dziewczynkę, ale mąż ma samych braci także spodziewałam się że będzie chłopak, może za drugim podejściem utrafimy w dziewczynkę, żeby była równowaga ;) Dziewczynki styczniówki --> jeszcze tylko jeden dzień i nasze dzidzie będą młodsze, oby ta noc nie skończyła się "wystrzałowo " ;) Ja mykam do pracy robić inwentaryzację, może jak będę w ruchu to mały prześpi cały dzień i nie wpadnie mu do głowy żeby się wychylać jeszcze dziś ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, udanego Sylwestra i milych rozwiazan na Nowy Rok, niech nam Maluszki zdrowa rosna a partnerzy nosza na rekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Kochane Wszystkiegi Najlepszego w roku 2014, dla mamus wytrwalosci i zdrowka dla dzieciaczkow a dla ciezaroweczek szybkich i bezbolesnych porodow i zdrowka dla dzieciaczkow w brzuszkach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 maj -- dziękuję za linka, łóżeczka fajne muszę nad jakimś pomyśleć:) Koralinka 13 -- dzięki za gratulacje:) Dziewczynki DO SIEGO ROKU!!! Trzymajcie brzuszki i maluszki z dala od petard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
wszystkiego najlepszego w nowym roku dla wszystkich dziewczyn na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich już szczęśliwych mamuś i tych jeszcze czekających na swoje maleństwa dużo cierpliwości i wytrwałości w tym Nowym 2014 Roku. Mój synuś pierwszy sylwester już ma za sobą:) Chociaż godzinę "12" spędził przy cycu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski,ja urodziłam 31.12 o 2:20. Synek ma 52 cm i 3300g. Dostal 10 pkt. Relacje zdam jak wrócę z Parkitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
Pase - czyli Twój Maluszek jednak postanowił nie czekać na 2014? czekam na Twoją relację, a póki co pozdrawiam i życzę Wam szybkiego powrotu do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Pase - serdeczne gratulacje, życzę szybkiego powrotu do domu i oczywiście czekam na relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Pase serdzeczne Grarulacje! Napewno dla Was bedzie pamietny sylwester :) Stnus sam sobie wybral dzien urodzin :) chociaz z 1 stycznia bedzie a nir z 31 grudnia :) Jeszcze raz Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralinka13
Pase--> Serdeczne gratulacje:) Mam nadzieje że ta 2 w nocy to już był 1 styczeń, jak napisała październiczek a nie 31 grudzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pase gratulacje :) Myslalam ze wytrzymasz a tu taka nowinka. No i jednak dziewczyny mysle ze Pase miala na mysli noc z 30 na 31 grudnia jednak... Czekamy na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny.! :) Mam takie pytanie, czy któraś z Was miała może zakładany krążek na podtrzymanie ciąży.? Jestem w 29 tygodniu ciąży i trochę się obawiam. Nie chciałabym aby moja dzidzia urodziła się za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×