Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Ja tez mam materac gryka- pianka- kokos tak nam doradziła pani w sklepie. I cena była przestępna. Ja dziś bylam na kontroli u gin i pierwszy raz zostawiłam maluszka w domu ...calą drogę myslałam czy nie płacze.Ale było wszytsko ok:)Umowiłam Nas przy okazji na badanie bioderek. Tak czytam Wasze wypowiedzi jak szykujecie wyprawki dla Waszych maluchow i przypomina mi się jak ja szykowałąm sie na przyjscie mojego synusia:)mega miłe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam wszystkim za info odnośnie materacyka, podpowiedzcie mi jeszcze jak to jest - przy materacu gryka-pianka-kokos, dla niemowlaka jest strona z kokosem, a potem dla starszego (powyżej paru miesięcy) - gryka?? czy się mylę?? i jak to jest gryka-pianka-kokos będzie twardszy niż kokos-pianka-kokos?? -> asiara88 - co do tego znieczulenia, nie wiedziałam że może spowalniać akcję porodową, Dr mi mówił tylko że potem ciężej kontrolować skurcze które są mniej odczuwalne, ale są - kwestia wyczucia. Skoro idziesz dziś do dr Ziębińskiego - to może podpytaj jak to jest?? powiem szczerze że to mój pierwszy poród, nie wiem jak ja i mój organizm zareaguje - ani tym bardziej jaki jest mój prób bólu, dlatego wolę mieć taką "polisę" w postaci możliwości skorzystania ze znieczulenia, dlatego pytam. Jakbyś coś się dowiedziała - pisz :) Odnośnie badania echa serca - ja je robiłam chyba w 22tc*****odpowiedział nam tę możliwość nasz lekarz, stwierdził po prostu że z jego badania wynika że serduszko jest zdrowe, ale jeżeli chcemy to możemy profilaktycznie zrobić dokładniejsze badanie echa, które więcej powie na temat budowy i pracy serduszka. Dlatego się na nie zdecydowaliśmy, wcześniej badań prenatalnych nie robiliśmy, jedynie takie jakie robi dr, a echo serca po prostu nas uspokoiło, no i z drugiej strony fajnie było skorzystać z opinii innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Zalecane jest zeby dziecko od urodzenia do roku czau moze i dluzej na tej czesci z kokosem lezalo bo jest twarda czesc***prosta a dziecku sie ksztaltuje kregoskup. Zeby byla glowka wyzej mozna pod materac jakas ksiazke podlozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny.! Pomału zaczynam pakować rzeczy do szpitala.:) Wiem że po porodzie się krwawi, dlatego moje pytanie czy same duże podpaski wystarczą.? Czy podkłady też się przydadzą .? Wiem że w dużej mierze krwawienie zależy od kobiety ale jakie są wasze doświadczenia.? I czy są potrzebne majtki siateczkowe czy też spakować zwykłe bawełniane .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Podklady potrzebne. Lepsze zwykle bawelniane majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
U mnie po cc tak do miesiaca nie wiem jak po naturalnym, takie obfite to kolo 2tygidnie a pozniej to juz tak mniej. Pewnie tez zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam w szpitalu zwykłe bawełniane majtki i sprawdzily sie super. Miałam i podpaski i podkłady ale używałam te ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
hatshepsu na bioderka to na sobieskiego bylas zapisac do Dymitrczuka? Dlugo sie czeka na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabieram do szpitala również podkłady na łóżko by po prostu czuć się lepiej by pościeli nie pobrudzic. Jeżeli chodzi o majtki to siateczkowe,ale bawełniane również wezmę... Miałam dziś cały dzień leniuchowac,ale wybrałam się do apteki zakupić to co potrzebne,mam już z głowy... Czekam jedynie tylko na kuriera z "limuzyna"dla mojej Majeczki :-) ale pewnie dopiero w poniedziałek będzie.... Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka2512
Ja zabieram do szpitala również podkłady na łóżko by po prostu czuć się lepiej by pościeli nie pobrudzic. Jeżeli chodzi o majtki to siateczkowe,ale bawełniane również wezmę... Miałam dziś cały dzień leniuchowac,ale wybrałam się do apteki zakupić to co potrzebne,mam już z głowy... Czekam jedynie tylko na kuriera z "limuzyna"dla mojej Majeczki :-) ale pewnie dopiero w poniedziałek będzie.... Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, 5 lutego idziemy zrobić UKG serduszka. Póki co lekarz potwierdził, że na tym etapie takie zaburzenia to nic niepokojącego i mam o tym zapomnieć. Tak więc zabieram się za dalsze poszukiwania materaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana1985 >> wczoraj na wizycie zapytałam o to znieczulenie to lekarz stwierdził, że rzeczywiście znieczulenie troche spowalnia akcje porodową ale kobieta rodząca z histerią bólową jeszcze bardziej spowalnia poród dlatego jeżeli nie damy rady z bólem to lepiej poprosić o znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze pytanie. Wczoraj wyprałam pierwszą partię rzeczy w płynie do prania BEBI. Możecie coś o nim napisać? Któraś z Was również go używa, może już aktualne Mamusie mogą się wypowiedzieć czy nie uczula on Maleństwa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiara to wszystko wyjdzie " w praniu ".Dzieci rozne rzeczy uczulaja.Wiele osob np chwali kosmetyki Johnson.A cala masa innych dzieci ma na nie uczulenie.Niestety musisz sama sprawdzic jak maluszek zareaguje na taki plyn czy proszek. No i ja wam powiem jeszcze ze ja pralam moze ze 2 tygodnie w proszku dla dzieci a pozniej sprobowalam nasz typowy chyba vizir-nie pamietam juz.I Synek reagowal dobrze wiem nie kupowalam wiecej dla dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzierniczek->na 21 stycznia jestem umowiona, ale nie zapytalam do kogo konkretnie. Podkłądy na łóżko trzeba mieć,bo wymagają. Jak ktoś by zapomniał to pielegniarki pożyczą , ale potem ktośmusi dowiezc i trzeba oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sobie zapisac by spakowac ten termometr...Bo zapomne a wczesniej nie byl wymagany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka2512
Dobry:-) A ja właśnie tak pamiętałam o termometrze,że w końcu zapomniałam... Ja wyprałam i w sumie jeszcze piorę ciuszki w LOVELA podobno również może uczulać ale dopiero się okaże. Miłego popołudnia dziewczęta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jaki termometr ? do mierzenia sobie temperatury czy dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
U mnie lovela odbarwiala ubrania i nie sprawdzial sie. Pralam w dziudzius lub bobas. Teraz w E sensitiv i troche zwyklego proszku i nic sie nie dzieje. Musicie metoda prob i bledow probowac. Termometr dla mamy jest potrzebny bo nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
hatshepsu ja właśnie dzwoniłam i tez na 21 stycznia mam na sobieskiego ;) możliwe ze się zobaczymy hehe jak do tego samego lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu mam pytanie do Was.:) Jestem na etapie kompletowania wszystkiego co potrzebne. Zastanawiam się czy biustonosz do karmienia ma mieć taki sam rozmiar jak normalny.? Czy piersi robią się pełniejsze podczas karmienia i potrzebny o miseczkę większy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiara88 - fajnie że zapytałaś :) wiemy na czym stoimy a w trakcie porodu wyjdzie jak to jest. A pro'po termometru - jaki najlepiej kupić?? żeby był i dla nas do szpitala i potem sprawdzał się przy Dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
U nas zwykly elektryczny sie sprawdza bo rteciowych nie ma juz. Mam dotykowy ale temperature oszukuje. Jak dzieci goraczkuja to tym i tym sprawdzam. Co do biustonosza to zawsze pelniejsze piersi sa jak jest pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy któraś przynależy z Dzieciaczkiem do Przychodni Złotej przy ulicy Łódzkiej, może usłysze jakieś opinie o tamtejszym pediatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja potrzebowałam większy biustonosz ale kupiłam dopiero po wyjściu ze szpitala.Ostawiłam lenkę od piersi spłakałam się jak nie wiem ona też rozpacza ale dłużej już nie mogłam co drugi a czasami każde karmienie kończyło się wrzaskiem zwijaniem i aż się dziecko zanosiło bałam się każdego nastepnego karmienia.Mąż był wczoraj u mojego gina po tabletki żeby laktacja zanikła i powiedział mu że mam karmić do pół roku dla dobra dziecka i dał numer do jakiejś babki od laktacji on myśli że ja mam czas jeżdzić 40 km do częstochowy ale dał recepte na bromergon czuje się po nich fatalnie fizycznie i psychicznie ale podobno tak może być cycki bolą jak diabli.Moje dziecko chyba nie będzie gorsze od tych co są na piersi bo każdy mi wmawia że to jest najlepsze a co jest najlepsze dla mnie bo o mnie to już wszyscy zapomnieli każdy myśli że mi jest łatwo kocham to dziecko najbardziej na świecie ale dłużej nie mogłam męczyć jej i siebie.U nas znowu akcja kolka dopiero teraz zasnęła ale na jak długo w nocy spałam 2 godziny bo do rana bolał ja brzuszek a w dzień nie lepiej drzemnęłam się godzinkę bo teściowa przy niej siedziała nie wiem co się stało.Udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×