Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość owieczka2512
Hej.Co u Was slychac kobietki? Moja cora spi juz od godziny wiec buszuje po forum:-) Niestety drugi dzien ma odpazona pupcie,kompie ja w mace ziemniaczanej ,smaruje kremem i mam nadzieje ze jej przejdzie. Ja rowniez dawalam na poczatku sucha buleczke a pozniej pomalu wprowadzalam cos innego.Dzis praktycznie je to co my,tylko kapusty czy grochu itp.wykluczone.A najbardziej to uwielbia slodkie...oj ma to po mamusi:-) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam synka FIlipka:-) Po cc doszłam szybko do siebie ale pierwsze dwa tyg w domu był z nami mąz i ja praktycznie nic nie mogłam robic bo mi zabraniał:-) W szpitalu pionizowali po 24h i u mnie było ok, nawet sie pielegniarki dziwiły bo sama poszłam do wc itd a jak coś boli to prosisz i daja srodki pzreciwbólowe . Ze szpitala chcieli mnie wypisac juz w 3 dobie ale mały miał podniesione crp i musiałam z nim zostac dzien dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Owieczka2512 smaruj bepanthen, mojej jak zmienilam to odparzenie na weekend miala a jak wrocilam to dwa razy smarowalam i pupa normalna, a chusteczki nawilzane kup w netto ale tam pod koniec paczki sa bardzo mokre az kapia a lepsze w lidl. Bez pegow i parabenow, sa w wersji zapachowej i zwyklej, te w netto 4,5 zl a w lidl 4,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Mamuśka 2014 daj czas dziecku, moja zaczęła raczkować jak miala 8 i pół i według Moniki to bardzo szybko, a sama już tak fajnie zaczęła siadać na krótko przed skończeniem 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja sie urodzila w marcu a dopiero teraz w styczniu sama siadla, zaczela pelzac potem raczkowac a teraz codziennie trzymajac sie lawy wstaje, Monika powiedzilala ze to w normie jest. Wszystko zalezy od dziecka chyba ze faktycznie widac że cos jest nie tak, teraz dzieci pozniej wszystko zaczynaja. Na siadanie ksiazkowe jest niby 9 a mowila nam ze trzeba dodac jeszcze 3 i to tez norma, do poltora chyba chodzenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Chusteczki z netto wystarczy przed otwarciem na jakiś czas położyć odwrotnie. Płyn się wyrównuje i jest ok. Poza tym są naprawdę dobre i najmniej chemii - my od początku ich używamy. Epizod z Dadami mieliśmy tylko jak wychodziły z dodatkowym praktycznym opakowaniem plastikowym - teraz się fajnie sprawdza. Co do cc to ja wstawalam po 16h i od razu poszłam pod prysznic, wiec wszystko zależy od organizmu. Kto jaki ma próg bólu i jak znosi znieczulenie. Nie ma się co martwić na zapas. Maluszek u boku skutecznie motywuje do ruszenia tylka z łóżka :) także się nie stresujcie niepotrzebnie. A co do tych bułek to może jeszcze jakaś Mama podpowie z czym podaje? Bo ja chce jak najdłużej utrzymać Go z daleka od przetwarzanego jedzenia, cukru i soli i się zastanawiam co mogę sama przygotować. Będę wdzięczna za inspiracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
28 marzec a powiedz mi kiedy zmieniłaś nosidełko na fotelik :D ??? oj dziewczyny mam nadzieję że tym razem uda mi się z Wami spotkać bo strasznie bym chciała Was poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama-> te z lidl tak samo dobre i super sklad jak z netto. Nam bardziej pasuja. Tez z tej stronki co sprawdzasz;) (srokao)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odpuscilismy na razie ale jak będzie cieplej to na pewno wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś miała problem z krawieniem po porodzie naturalnym bo u mnie już miesiąc i nadal leci. Powychodziły mi jakieś zgrubienia przez które nie chce się zatrzymac. Może miała któraś podobny problem i zna dobrego lekarza który konkretnie wytłumaczy i rozwiąże ten problem bo mójemu coś nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym do Was dołączyć. W maju też będę rodzic na mickiewicza, bardzo dziękuję za wiadomości jak tam jest:) A byłyście może ostatnio u nowaka, bo podobno od nowego roku wizyta już 120 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarta jutro wstawie moje gg tutaj to bedziesz mogla napisac kiedy bedziesz miala ochote. tuptus2014 ida ale wyjsc nie moga ... meczymy sie strasznie :( o u Was lada chwila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Mamuśka 2014 mąż zamontował fotelik około miesiąca temu, ale ostatnio akurat nigdzie nie jeździmy z Małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28marzec-> niezle dlugo starczyl Wam ten fotelik, ja zmieniłam jakos przed świętami bo i trafiła się okazja i Majka już dotykala stopami siedzenia i się od niego odpychala a i już widać było że duża jak na niego choć do 9 kg był a i ona tyle miała. Teraz widzę że już nie ma za dużo serdelkow więcej się rusza to i dużo spala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka2512
My zmienilismy fotelik gdy mala miala 9 miesiecy bo z tamtego wyrosla. Mojej kochanej pupa juz duzo lepiej wyglada,nie zawiodla maka ziemniaczana:-) Co do chusteczek to kiedys kupowalam z Papersa az trafilam na jakas felerna serie bo byly nasaczone az z nich kapalo.Obecnie mam z Auchan i jestem zadowolona bo nie sa ani za suche ani za mokre.Kazdemu pasuje cos innego:-) Dzis sobota maz do pracy nie idzie wiec caly dzien dla mnie,trzeba poodwiedzac kolezanki i pobuszowac po sklepach "w samotnosci":-) A Wy dziewczeta jakies plany? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Nas na weekend odwiedziła druga Babcia, wiec będę się lenic*****ec jakieś pyszności na zmianę :) i zerkac tylko czy Babcia nie rozpieszcza za bardzo :P przyjemnego weekendu Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
husky00 - na naszym było że nadaje sie dla dzieci do 9kg lub 82cm, większy czekał w szafie bo od razu kupiliśmy mniejszy i większy pasujący do jednej bazy. I naprawde może przez całą zimę ze 3 razy z małą jechaliśmy samochodem. Dziadki mieszkają na jednym osiedlu z nami więc jak trzeba było to wózeczkiem w ramach spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
Dziewczyny podpowiedzcie jak wygladaja "objawy" poprzedzające wyrzniecie Ząbka? Dziaselka nie sa rozpulchnione, bialych kresek brak a od 2 tyg cora jest marudna, ma problemy ze spaniem, "zgrzyta" dziaselkami i zaciska przy tym piesci, budzi mi sie srednio 2÷3 razy w nocy i zeby powtornie zasnela musze ja wziac na rece, ponosic i dopiero do lozeczka. Zanim zasnie poplakuje albo marudzi. Je w miare normalnie. Nie wiem czy to nie skok rozwojowy - za tydz skonczy 6 mscy. Ja juz na rzesach chodze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza85 to moze byc i zabkowanie i skok, Filip juz od miesiaca( tydz temu skonczył 5miesiecy) zabkuje: ogrome ilosci sliny, jest marudny ale je w miare normalnie(jest na piersi) a teraz pojawiły sie białe kreseczki na dziasełkach i czuc łyzeczka ze sa juz bardzo twarde. Tez mi sie budzi w nocy i popłakuje przez sen:-( i skok tez juz nam sie zaczał. Na zabki u nas działaja schłodzone gryzaki i camillia w dzien a w nocy czasami daje mu czopka z paracetamolem ale tylko jak bardzo go meczy. Trzymajcie sie, musimy jakos przetrwac i pomóc maluszkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja z innej beczki - jak przestac otrzymywac powiadomienia mailowe o nowej odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamy - te które rodziły na Parkitce dr Strzelczyk - ordynator to Jarosław czy Tomasz? Pytam bo znalazłam w internecie 2 ginekologów o tym imieniu z Częstochowy. Pomoże któraś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny poczytałam trochę o Strzelczyku i odpada:( Jako pierworódka niedważę się do niego iść, za dużo niegatywnych opinii. chloe28 - A Ty miałaś lekarza z Mickiewicza bo czytałam że rodzicłąś przez cc? A jak wygląda sprawa znieczulenia na Mickiewicza podczas porodu sn? oferują znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka2512
annam1-hmm...jesli chodzi o znieczulenie to mi nie proponowano,dopiero gdy po ktorejs godzinie zapytalam sie czy dadza mi cos na bole to dala mi czopek ktory itak nic nie pomogl.Ale moze u innej Pani bylo inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa mama15
Hej! Jestem nowa na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Witamy majowamamo15 :) Annam - z tym znieczuleniem jest tak, że w teorii jest wszędzie, a w praktyce nikt go nie dostaje... bo za późno, za wczesnie, bo akurat się skończył, bo ktoś inny korzysta itp... wymyślą milion powódow żeby nie podać, bo to dodatkowy koszt dla szpitala... taka jest smutna prawda o naszych szpitalach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annam1 ja rodziłam we wrześniu 2014 i mnie położne chciała dać dolargan(zaczęły ściągać z anestezjologii) ale nie zdążyły bo zabrali mnie na cc :-(. Moze trafiły mi sie fajne połozne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×