Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość qmpela86
Annam1 ja polecam moja lekarke Katarzynę Buzdygan. Przyjmuje prywatnie w Premedica - wizyta 120zł. Ona rowniez pracuje na Mickiewicza i moja jedna znajoma przepisala sie do niej od dr Bilskiego ale nie wiem w ktorym byla wtedy tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresowalam sie pobytem w szpitalu bo myslalam ze po cesarce z tydzien trzymaja ;) ale skoro sa to 3 dni to mysle ze przezyje nawet jak mi sie trafia akurat niemile polozne. Ze Lemanski odmowil to troche dziwne, ja u Nowaka tez sie pojawilam pozno bo przebywalam za granica i nie robil problemow. Pytalam sie go czy mozna z nim zaplanowac ciecie i powiedzial ze jak tylko sie zgra data z jego dyzurem to tak. Sab Simplex tez zakupilam ale mozna go ponoc stosowac od 3 tyg. Mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo tych lekarzy na Mickiewiczu pracuje ;) myslalam ze jak maly oddzial to bedzie ich mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta tak, od 3-go tygodnia :) Po cc ja wyszlam szybciutko, ale wszystko zalezy jak Ty i malenstwo bedziecie sie czuli, bedziesz w dobrych rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
A jak dlugo krwawilyscie po cieciu? Czy tak samo jak po porodzie sn, do 6 tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
chloe - nie załamuj mnie że to już skok, ostatnio sobie to tłumaczyłam pełnia ale ileż można :) ale może faktycznie skok, tylko w domu muszę znieść jeszcze bunt dwulatka. szczepimy się za 2 tygodnie, ja idę tym 5w1 i rota. Pamiętam że jedno kłócie jest w nóżkę. U nas nie są to zzwykłe zmiany skórne ale alergiczne, nie będę ryzykowała pogorszenia. Mam skierowanie do dermatologa więc pewnie zaś na tonie maści się skończy ale może ją wyprowadzę, jak syna się udało. Powiedzcie mi tylko czy ta dermatolog na Zana przyjmuje takie niemowlaki ? i może pamiętacie jak ona się nazywa będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzierniczek i kajka030 dzieki:) ja też mam jedno odstające i chcialam młodą przed ym uchronić ale nie dało rady niestety:( mam nadzieję tylko że nie będzie bardziej niż jest dziewczyny sorki jezeli wiecej wpisow takich samych wyskoczy bo coś mi kafeteria szwankuje znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmpela86
Mmarta wlasnie teraz na Mickiewicza jest duzo lekarzy bo sporo przeszło z parkitki (szczegolnie tych ktorzy pracowali na tysiacleciu). Jesli chodzi o dr Lemanskiego to ja u niego kiedys bylam przed zajsciem w ciaze i srednio bylam zadowolona. Nawet mnie nie zbadał a chcialam wiedziec czy wszystko ok. Powiedzial mi ze jak zajde w ciaze to zebym przyszla lub jesli mi z pol roku nie bedzie wychodzic to wtedy. Takie dziwne podejscie moim zdaniem. Ja sie tego pobytu w szpitalu tez boje. To moje pierwsze dziecko wiec nie bede wiedziec co i jak i obawiam sie ze te polozne beda mną dyrygowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmarta napisz proszę gdzie przyjmuję prywatnie dr Nowak? jak ma na imię i czy posiada u siebie w gabinecie prywatnym usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgoM
Olgierdamamo! Parę stron temu pytałaś o przepisy. Polecam Ci stronę http://www.alaantkoweblw.pl/ Dwie dziewczyny prowadzą kulinarnego bloga. Zaczęły, gdy ich dzieci miały 8-9 miesięcy i był to kwiecień 2014, więc jeśli Olo ma 10, możesz zobaczyć przepisy z maja, czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
Dariusz Nowak Podhalanska na Lisincu 034 362 88 59 Ja osobiscie polecam. Czlowiek konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qmpela86 ja tez sie stresuje i to ogromnie. Przypomnij kiedy rodzisz? Moze sie spotkamy na oddziale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalgoM-> super ten blog, przejrzałam pobieżnie ale chyba na niektore potrawy też się skuszę. A swoją drogą dziewczyny kiedy zaczelyscie dawać swoim dzieciom samodzielnie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikczek
Chloe na szklankę wody łyżke sodki, maczac wacik i przykładać w miejsce ukłucia. Ściąga gorączkę i łagodzi. Może cos w tym jest bo stosowalam przy dwójce dzieci i bez żadnych komplikacji szczepionki przeszli. Co do pobytu to zależy jaki natlok jest w szpitalu i czy się samemu daje rade. Ja z jednym i drugim synek tydzień lezalam bo mieli zoltaczke i naswietlani byli. Na parkitce po 12 godz po CC wstaje się i szybciej się dochodzi do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikczek
Husky dawalam samodzielnie jeść jak tylko siedział wtedy do krzeseleczka i kroilam ziemniaki w kostkę mięso i owoce tez bo płynne potrawy raczej na podłodze lądowały i ciężko sobie dawali rade jeść. Jadły ręka bo najlepiej się je. Młodszy syn do tej pory w jednej ręce widelec a jedzenie ręka zawija ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
MalgoM - dzięki!!!!! Już mi się spodobał przepis na mleko ryżowe, bo nie chciałam jeszcze wprowadzać normalnego, a do niektórych rzeczy takie ryżowe będzie super. Jutro pobuszuje i poczytam resztę. Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Mojej też jedno uszko odstaj***ardziej i próbowałam wszystkiego czapki opaski spanie raz na jednym boku raz na drugim i nawet przyklejałam plasterkiem zawsze to jedno lewe się zwijało i tak zostało.Niepłatnymi szczepionkami dziecko jest kute w jedną rączke i dwie nóżki.Ktoś tu pisał o pani Buzdygan również potwierdzam bardzo miła kobietka miałam u niej prenatalne mój lekarz też przyjmuje tak gdzie ona.Może poleciła by mi któraś z was fajny aparat do 800 zł max robiący fajne zdjęcia bo mój kodak to już tak łapie jak stary diesel jak chce zrobić fajne zdjęcie to wtedy masz wychodzi ciemne pozdrawiam spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe28
Pazdzierniczku- dzieki za instuktaz, pewnie juz dzis wyprobuje:) Gg- to maly bedzie pokluty dzisiaj konkret, trzymajcie kciuki :) Co do obecnosci lekarza przy porodzie sn to ciezko trafic moim-zdaniem, raz ze zalezy od tego czy bedzie na dyzurze a dwa -czy nawet jak bedzie nie bedzie zajety np operacją, nawalem pacjentek itd. Ale to moje odczucie bo ja rodzilam przez cc wiec nie-do konca wiem jak jest przy sn. Duzo zalezy od-poloznych, jak ja rodzilam to-nie-bylo nikogo na porodowce wiec luzik:) a jak wychodzilam po 3 dniach to juz nie przyjmowali bo takie oblozenie mieli. No loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
dermatolog na Zana nazywa sie Rychter chyba Dorota, przyjmuje maluszki bez kolejki nawet;-) my leczylismy tradzik noworodkowy u niej i bylo w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Myszka a ta Dorota Rychter przyjmuje prywatnie? Masz numer tel? i jak prywatnie to ile bierze? pytam na zapas bo mały ma takie dziwne szorstkie plamki ale raz sa raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machońka
Kupiłam używany wózek gracco mirage,ale niestety nie mam do niego folii przeciwdeszczowej. Czy ma ktoś może do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to u niej bylam w przychodni na zana wlasnie, w tamtym roku kolejek nie bylo zachodzilam i wchodzilam do gabinetu teraz po zmianach to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmpela86
Mmarta termin mam na 20.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co podawałyście najpierw do jedzenia? Ziemniaki jakies miesko w kawalkach i np brokuly? Ja chyba zaczne jej po kilka kawalkow dawac na talerzyk bo jak ma pelny to pcha wszystko na raz i sie krztusi. A pierwsze sztućce to łyżka czy widelec lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Ja póki co owoce, wafle ryżowe, bulka, chrupki kukurydziane. Dzisiaj był pierwszy omlet na śniadanie. Póki co bez sztuccow. Widzę, że się do nich nie garnie, a jak dam do ręki to nie bardzo wie co dalej, wiec u nas jeszcze za wcześnie. Od jutra zamierzam tez z obiadku część podawać na talerzyk (wszystkiego po troszke). Problemu z jedzeniem naraz nie ma, jakoś sam ogarnął, że póki nie polknie jednej porcji to drugiej nie ładuje do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
Dziewczyny ja sie pochwale - dzisiaj wyszla nam pierwsza dolna dwojka:)a druga juz jest na "wylocie" ufff :) Tuptus - a jak u Was? Wrzesniowka, Kaja2014 jak Wasze maluszki? Chloe jak Wy sie macie? Bylas jeszcze na wizycie ws obkurczenia macicy? Kajka030 - jak sie masz? Rana juz wygojona? Udalo Ci sie znalezc przyczyne alergii u coreczki? Synek przyzwyczaja sie juz do bycia starszym bratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupki kukurydziane, biszkopty też sama je, natomiast boje się co to będzie z obiadami. Tam na tym blogu takie fajne ochraniacze mają mnie też by sie takie przydały; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupki kukurydziane, biszkopty też sama je, natomiast boje się co to będzie z obiadami. Tam na tym blogu takie fajne ochraniacze mają mnie też by sie takie przydały; ) zresztą moja jak widzi jedzenie to aż sie trzęsie, krzyczy i uśmiechnięta od ucha do ucha, ledwo co jej sniadanie jem a potem robię sobie to już staje i patrzy czy sie nie zalapie na coś to samo z obiadami. A z bananem to chowac się muszę bo to jej ulubiony owoc i płacz jak niedostanie a ja staram się żeby jadla 5 razy dziennie i nie bardzo mam ochotę jej coś dawać między posiłkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×