Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Eliza - co do rany to daj spokój tak mi zepsuli (żeby nie używać wulgaryzmów) to że masakra niby zrosnięta a ostatnio z jednej strony się rozwaliło, wygoiło się i z drugiej strony mi zaś coś się dzieje. Z tą alergią nie wiem do końca ale wszystko wskazuje na skazę :(. Buzię dość że ma obsypaną całą, to szorstka jak pomeks się robi, za uszami popękane i skóra schodzi, ale mam skierowanie do dermatologa teraz tylko musze zobaczyć kiedy przyjmuje i idę z nią. A synuś opiekuńczy brat ale czasem mu odwala i tak jak dziś np. zaczął szarpać ją za rękę, albo pieluszkę z pod głowy jej wyrywał, najgorzej bo jak ją karmię to podlatuje i każe zabrać a jak nie to sam łapie mnie za cyca i jej wyrywa, ale ogólnie jestem i tak zadowolona z jego zachowania w stosunku do niej. Ale chyba przechodzi bunt dwulatka bo o wszystko mi się rzuca na podłogę i wszystko jest na nie. Więc się nie nudzę, no i nawija non stop, szkoda tylko że jego słownik jest ubogi i gada po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
Eliza gratuluje :-) U nas zabków jeszcze brak ale nie jest bardzo marudny. Wczoraj sie szczepilismy i dzisiaj miał lekka gorączkę :-( Mam nadzieje ze u nas tez juz niedługo sie zabki pojawia. My na razie raczymy sie nowymi smakami, bo do tej pory był tylko na piersi. Bardzo mu sie ta zabawa podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś ostatnio kupowała szczepionkę 5w1 i Rotawirusa? jakbyście się mogły podzielić ile te cuda teraz kosztują i gdzie można je najtaniej kupić, bo my lada chwila się szczepimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza- gratulacje :))) U mnie na ostatniej wizycie u gina juz bylo dobrze z macicą, ja juz nie krwawie od ok-3 tyg a maly jutro konczy 7 tygodni. Musze sie wybrac do gina na-kontrole i po tabletki anty ale to chyba na poczatku kwietnia dopiero tak mysle... Dziewczyny- chwale sie :) maly wczoraj mial-szczepienia :)) szczepilam na nfz i rotawirusy- maly zajeczal przy wkluciach a tak to zero-placzu !! Taki byl dzielny a ja tak-sie tego balam :) goraczki w nocy tez nie bylo wiec moze bedzie ok. Kajka- ja za rotarix placilam 320 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
Kajka - u nas też był problem z krostkami na buzi i w okolicy, w naszej przychodni jedna lekarka zakazała mi nabiału, później druga to prawie w ogóle zakazała jeść, no bo że alergia. mijały dni i zero poprawy, przemywałam kilka razy krochmalem i nic, coraz gorzej, prawie że się jej łuszcząca skorupa zrobiła, a ja juz nic nie jadłam poza ryżem, marchewka i kurczakiem. Dopiero doktor Synowiecka postawiła prawidłową diagnozę - łojotokowe zapalenie skóry, czyli coś co się często zdarza bo dziecko nie ma wykształconych do końca gruczołów. Kazała smarować kilka razy dziennie żeby nawilżać i natłuszczać - i po kilku dniach była duża poprawa. Ja zaczęłam jeść wszystko, a Mała miała jeszcze przez kilka tygodni drobne krostki. Z tego co wiem, to w większości na każde krostki lekarze od razu twierdzą że alergia czy skaza. A ja na powitanie w pracy dostałam ... choróbsko, nieźle mnie dopadło, od wczoraj leże:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
mała rybko zdrowiej. :) Mam do Ciebie pytanko czy twoja mała juz chodzi sama.Bo mój Mati ani nawet sam nie chce wkoło stołu czy łóżka trzymając sie to tak ale sam nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja030 -->> szczepionke to raczej w przychodni musisz kupic, bo jak bedziesz miala wlasna to ci moga nie zaszczepic, przynajmniej u nas tak jest, lekarz nie wie skad jest ani jak byla przechowywana i odpowiedzialnosci nie wyzmie za nia, ale ceny to podejrzewam wszedie takie same sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka1125 - u nas właśnie samemu się kupuje. tuptus, chloe - dzięki, więc widzę że ceny się nie zmieniły, to zaczynamy porządne wydawanie :( chloe - dzielnie chłopak to zniósł :) jedno za wami. małaRybkA - a czym smarowałaś że pomogło. U nas podejrzewam sama że to skaza bo u synusia też miałam podejrzenie (nic nie potwierdzone testami) i po odstawieniu nabiału miał lekką poprawę ale też kremów się naużywałam - obecnie w tego wyrósł ale na buzi ma nadal zmiany ale to już coś takiego jak rogowacenie mieszkowate - poza tym moje dzieciaki skazą są obciążone genetycznie stąd podejrzenie. Poza tym mała odkąd nie jem nabiału widzę że ona lepiej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
U nas dzisiaj pobudka o 6 i marudzenie non stop. Teraz doszedł stan podgoraczkowy :/ oby to były tylko zęby. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
tuptuś u nas to samo 130 zł i w przychodni z jakiej jesteś dzielnicy??? Pociesze Was mój Kubuś ma 26 marca 8 miesięcy i nie mamy ani jednego ząbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Mamuska a moj Leon 6 ma juz zebow. Jest z Twoim Kuba rowiesnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
kajka030 - ja ją smarowałam kremem nawilżającym z Emolium, patusiaxxx - moja Mała za rączki czy trzymając się mebli chodziła już od końca listopada, a samodzielnie pierwsze kroczki zrobiła w połowie lutego, teraz to już śmiga na całego;-) Mamuśka 2014 - u nas pierwsze 2 ząbki wyszły przed 7 miesiącem, kolejne dopiero po 10 miesiącu, ale hurtowo-jeden za drugim; u siostrzeńca pierwsze ząbki wyszły dopiero jak miał 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam jaegoś "pecha" do tych lekarzy! Po tym jak odesłam mnie Lemański, dr Nowak przyjął bez problemu. Byliśmy z mężem wczoraj, niestety zaraz powiedział że musi mnie przeprosić ale nie zastanowił się dobrze i może prowadzić moją ciąże ale wtedy kiedy mam rodzić (połowa sierpnia) cały sierpień jest za granicą na urlopie:( Chociaż był na tyle w porządku że prosił żebym się zastanowiła i dopiero przy kolejnej wizycie wpisze mi wczorajsze badania w kartę ciąży. Ale na prawdę bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił, siedziałam chyba z pół godziny i nie wykazywał zniecierpliwienia jak Binczyk:) Teraz to już nie wiem czy szukać kolejnego, w sumie Nowak jest ok ale przy mojej pierwszej ciąży wolałabym mieć jakiś komfort psychiczy że lekarz do którego chodziłam jest w częstochowie w razie czego a to będzie końcówka ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda16023 a ty chodziłaś do dr Artura Kowalskiego prywatnie? Podaj proszę namiary do niego, ile kosztuje wizyta, ma usg w gabinecie prywatnym? Może któraś z was miała z tym dr kontakt i coś napisze na jego temat? Może do niego bym spróbowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, gorączka juz się robi poważna - teraz ma 38,5 :/ i od wczoraj robi meeega śmierdzące kupy. Nie są rzadsze, nie ma ich więcej. Po prostu smierdziuchy straszne. Obstawiałam, że to zęby, ale pomyślałam, że zapytam Was - może u kogoś takie objawy były związane z czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
gosc http://www.znanylekarz.pl/artur-kowalski/ginekolog-polozna-poloznik/czestochowa/7 wejdz sobie i poczytaj. ja chodziałm prywatnie, wizyta 120, w gabinecie ma USG. każda wizyta co najmniej pół godziny, jak trzeba to i dłużej. Powiem Ci że jak miałam koncówkę ciązy dokładnie 21.07 (rodziłam 25.07) nie pojechałam na wizytę, pomyliłam sobie dni, to doktor wieczorem pisał do mnie czy wszystko w porzadku ponieważ nie pojawiłam się na wizycie. w dniu porodu dzwoniłam do niego była już godzina 23.00 odebrał bez problemu i co najważniejsze zadzwonił na oddział i powiedział ze będzie paacjentka od niego, jak weszłam na porodówkę to lekarz który miał dyżur od razu pytał się która jest od Kowalskiego. i potem na oddziale też zaglądał do mnie. Zresztą ilość pacjentek mówi sama za siebie. a w przychodni dostać się do niego to już meksyk, kobitek tyle do niego że szok. tel 602 512 721. jeśli w danym momencie nie odbiera zawsze oddzwaniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala rybko- zdrowiej :) Olgierda mamo- a moze-cos nowego wprowadzilas do diety albo wirusowka?? Dziewczyny- pytanie do Was, miala ktoras nawracajace-zapalenie cyca ? Ja juz dwa razy z-1 piersi a dzis znowu bol calej i goraczka 38,2 z rana :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
My jesteśmy z Lisińca :) Kurde Madzia ale macie speeda :D my nic a nic nie wiem czemu ale to normalne nawet do roku może nie być ani jednego ząbka więc się nie martwię :D i jak Madziu u Was my się już bujamy do raczkowania ale na razie w miejscu ruszamy pupą i Kubuś siedzi ale jak pomogę mu za paluszka jednej ręki się podciągnąć to drugą się podpiera i siada i nawet wtedy siedzi sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Mamuska u nas z tym bujeniem tak jak u was na razie tyle. Leon siedzi sam ale to moze tak ze 3 tygodbie, tak to sie przewracal. A co do zebow to tez jestem zdziwiona bo starszy syn jak byl w wieku Leosia ro mial dwa na dole. A Leoskowi wyszly najpierw do gory dwojki a dopiero pozniej jedynki, szly wszystkie naraz i najbardziej daly mu rade gorne jedynki, jednak sa dosyc szerokie. Ale ibufen pomagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Mamuska a plusy tego ze nie ma zebow- nie pogryzie cie :-D. Bo mnie Leon jak pare razy zlapal to uuuuu wylam z bolu a on sie smial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
gosc - Nigdy nie bedziesz miec gwarancji ze lekarz ktory Cie akurat prowadzi bedzie w tym momencie na dyzurze jak zaczniesz rodzic. Wazne ze jak wybierzesz szpital masz pieczatke od lekarza na karcie ciazy ktory w nim pracuje. Ciesze sie ze Nowak wywarl dobre wrazenie ;) Mamuska 2014 - ja tez z Lisinca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
mmarta to witaj w klubie :D może nawet się znamy z widzenia ha ha ha magda ale to siedzi już sam czy jak go posadzisz? fakt wole żeby mnie nie gryzł ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
mamuska jak go posadzę to siedzi. Sam na razie ani widu ani słychu, nie chce się chłopak przemęczać he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
chloe - jak raz złapiesz takie zapalenie to często wraca, u mnie póki co spokój ale przy synu miałam powtórki. Współczuję i zaczynasz od początku walkę. a ja mam pytanie może któraś zna odpowiedź :) moja mała już 3 dzień nie robi kupy i widzę że dziś już jej to dokucza czy mogę jej jakoś pomóc, czy może ja mogę coś jeść aby taki akcji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
kajka030 ja mój Filip miłą taki problem to mi pediatra powiedziała żebym jadła jak najwięcej błonnika(kasze, pełnoziarniste pieczywo, itd...) ja z reguły się zdrowo odżywiam karmiąc piersią ale wtedy zaserwowałam sobie dzień z błonnikiem i zadziałało. Nam się to przytrafiło tylko raz ( Filip ma 5 i pół miesiąca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
Kajka jak mój mały miał 4 miechy przez 12 dni nie robił kupy a byl karmiony tylko piersia. Pediatra powiedziała że tak móze być jeśli tylko małemu nic nie dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe28
Kajka-i jak radzilas-sobie przy takich nawrotach ?? Na kupe-kup windi w apece,-raz na jakis czas jak-znalazl, nam pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe28
Kajka-i jak radzilas-sobie przy takich nawrotach ?? Na kupe-kup windi w apece,-raz na jakis czas jak-znalazl, nam pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×