Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Witam. dawno mnie to nie było.co do mojego ciężkiego porodu to zawdzięczam go m.in dr.płacheckiemu, ale widzę, że nie tylko ja mam negatywne odczucia co do Jego osoby. Jeśli chodzi o zzo na parkitce wcale nie trzeba mówic przy rejestracji. ja po wielu wielu godzinach porodu zdecydowałam się na zzo. od poinformowania lekarza o chęci do dostania leku trwa ok godzina. musza pobrac krew i przebadać czy pacjentka może dostac takie znieczulenie. trwa około godzine ten proceder. znieczulenie oczywiście bezpłatne. ALE..... dowiedziałam się po fakcie od połoznej-koleżanki, że kobieta majaca rozwarcie mniej niz 5 cm nie powinna otrzymac znieczulenia gdyż hamuje ono akcje porodową a nawet zatrzymuje (u mnie spowolniło właśnie), ale lekarze o tym nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Mnie wyzej wymieniony doktor przyjmowal na oddzial, przyznam ze dobrego wrazenia nie zrobil. Kobietki pogodnej I spokojnej majowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozna samemu wykonac takiego badania i zabrac wynik do porodu? wtedy sie nie traci czasu i nie cierpi nie potrzebnie. Mama_Fifiego pomoglo ci to znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trochę odpoczelas przy znieczuleniu, a ile działało znieczulenie ok godz? ją to i tak nie dostanę bo nie jestem z częstochowy.ale wolała bym jak najszybciej urodzić a nie męczyc się jak po ostatnim porodzie.zatrzymał mi się i musiałam dostać oxy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja miałam dzisiaj noc z atrakcjami. Wydaje mi się, że zaczynają mi się wody sączyć... już miałam jechać do szpitala, ale nie miałam żadnych bolesnych skurczy, tylko brzuch twardniał trochę... położyła się spać i dzisiaj się obserwuję. jeśli nadal będzie się coś dzisiaj działo to chyba wybiorę się kontrolnie do szpitala... Kurcze, tyle się człowiek przygotowuje a potem i tak nie wie czy to już czy jeszcze nie ;) Odeszły by te wody raz a porządnie to bym przynajmniej wiedziała co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisała MamaOlgierda - coś mi hasło nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
MamaOlgierda - radze Ci pojechać do szpitala, chyba ze masz pewność, że masz dużo wód płodowych. W moim przypadku wody się wchłonęły i jak pojechałam do szpitala miałam bezwodzie. Nie wiadomo jak długo tych wód nie było. Jak mnie przyjęli tętno dziecka już wariowało i skończyło się szybkim wywoływaniem z oksytocyną, a jak tętno zaczęło się zatrzymywać zrobili zaraz cesarkę. Nie chce Cię straszyc bo może masz jeszcze sporo wód, ale lepiej to sprawdzić. Przez tą sytuacje dziecko urodziło się w gorszej kondycji co odbiło sie na punktach Apgar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
25 kwiecień jak Ty sie czujesz??? coś się u Ciebie dzieje? 21 Maj na kiedy masz zaplanowaną cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki:) Mam do Was pytanie poszukuję w miarę niedrogiego łóżeczka turystycznego w którym dziecku dobrze by się spało w domu mam normalne, turystyczne jest mi wyłącznie potrzebne na wakacje dlatego chciałabym żeby cena była atrakcyjna, możecie mi coś polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
MamaOlgierda ja na twoim miejscu też już bym jechała do szpitala bo mój gin mówił mi że z takimi skurczami jak twardnienie brzucha też mam się spieszyć bo w przypadku wieloródek tak jak ja mogłabym nawet urodzić po drodze do szpitala.Co prawda mnie wody odeszły przy dwóch porodach całkowicie ale skurcze z twardnienia brzucha od razu zmieniły się na regularne skurcze porodowe.Gdyby nie to że kazał mi przyjechać z tym twardnieniem to rzeczywiście mogłabym nie zdążyć dojechać bo poród trwał 1 godz i 10 min a do szpitala jadę ok 40 min. Anulka089 ja też nie jestem z Częstochowy a mogłam mieć zzo tylko że u mnie było na nie za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Tez bym pojechala fo szpitala. Mnie przy pierszym porodzie wlasnie tak powoli wody odchodzily co sie okazalo wcale wod nie mam I zaraz cc mialam I dziecko urodzilo sie w zamartwicy I mialo bardzo malo punktow, pozniej wrocilo do normy ale nie bylo przy mnie bo musialo leki brac... Nie boj sie jechac nikt Cie nie wysmieje ze panikujesz ale spokojniejsza bedziesz. Ja mam lozeczko jedno firmy moolino syn ma 4 lata I spi w nim a drugie ni pamietam jaka firma bo na wyjedzie jestesmy jak bede w domu to napisze jaka ale jest masywniejsze I wieksza wage wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
październiczek -> jeśli można spytać jaką punktacje apgar miał Twój syn, moja córcia miała 7 9 10 10, jak ja zobaczyłam to się poryczałam, ale mam nadzieję, że nie będzie to miało żadnych konsekwencji zdrowotnych. Jestem już po wizycie u kardiologa i okazało się, że te szmery nad serduszkiem to niewinne szmery okresu noworodkowego, więc jestem już spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałam. Póki co leżę na ginekologii. Zrobili mi badania. Czop mi odchodzi. Z tymi wodami to nie wiadomo. Mam zostać na obserwacje i zobaczymy co będzie. Główka jest już bardzo nisko i lekarka stwierdziła, że w sumie wszystko jest gotowe do porodu. Teraz zostaje kwestia kiedy i jak się Synuś przyjdzie na swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
28 marca moj syn jak sie urodzil mial 2 2 3 5 przezylam swoje, wizyty u neurologa ale rozwija sie wysmienicie bo pozniej juz poprawil sie stan wiec to tylko chwilowo bylo. Nie zamartwaj sie. Super ze u corci wyszlo wszystko ok. Te punkty to sa w chwili narodzin pozniejsze minuty juz sie stan lepszy bo to szok dla dzieci :) Mialam teraz dlatego cc bo nie chciaam narazac syna I w sumie tydzien przed terminem I mial 8 9 10 10. Gosc---- trzymamy kciuki I czekamy na rozwoj akcji mozliwe ze majowke sobie syn wybral na przyjscie. Jezeli jest ktos z Toba to niech idzie I pogada lub poczestunek przyniesie dla poloznych to bede chodzily szybcej I moze szybciej urodzisz :) to taka mala rada jakby kazali za dluzej zostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - znieczulenie pomogło. oj bardzo pomogło. po 40 godz. bóli było jak wybawienie. dodam, że zadziałało bardzo szybko. po pierwszej dawce działało 1,5-2 godz (dokładnie nie pamietam) potem około godziny z minutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecień
Mamuśka 2014---> U mnie jak na razie cisza :( Jutro się widzę z moim ginksem w szpitalu i zobaczymy czy coś się tam otworzyło...Już to czekanie mnie dobija.Jeśli do poniedziałku nic się nie będzie dziać to mnie położy w szpitalu i chyba będzie mi wywoływał poród....zobaczymy jak to się wszystko potoczy.Szczerze już bym chciała być po..Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu MamaOlgierda :) Czekamy... skurczy nie ma. Żebra bolą strasznie, spać nie mogę, ale chcą żebym jeszcze wytrzymała te kilka dni jeśli się da. Ja juz mam dość. Chciałabym żeby się już porządnie zaczęło... Trzymajcie kciuki. A jak reszta majowek??? U Was spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Moje Majóweczki, co Wy tak szalejecie w ten długi weekend, Mama Olgierda, czy Ty też masz zamiar urodzić tak jak Nasza Majóweczka - 21 maj, która jest już od wczoraj szczęśliwą Mamusią:) Czyli zostanę sama:) Trzymam za Was kciuki Dziewczynki, oby wszystko przebiegło sprawnie i szybko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Mama Olgierda, czy Ty leżysz w szpitalu w Lublińcu, tak jak zamierzałaś? Czy Twój lekarz zareagował, czy nie ma z tym szpitalem nic wspólnego? Jaka masz opiekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Dziewczyny ja juz po :-) 1 MAJA o 4 rano urodzilam Zuzie przez CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
21 maj gratuluje a co tak wczas wody Ci odeszły ? Był przy Tobie nas lekarz ? Robił Ci cesarke? Napisz jak będziesz mogła co i jak było Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje. 25 kwiecień jeszcze trochę spokojnie wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
21 maj super gratulacje. Duzo zdrowka dla Was. MamaOlgierda wierze Co ze ma juz dosc musisz juz teraz przetrwac jeszcze troszke I tez bedziesz tulila malenstwo. Postaraj sie wyciszyc I nie demerwowac... Glowa do gory dla tych co juz ku koncowi sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Które mamy mają terminy od 28.07 - 03.08 ? Chciałabym wiedzieć z kim mogę się spotkać na parkitce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21maj jak ja Ci zazdroszczę... gratuluję Córeczki :) Gaja-> ja tak jak zamierzałam leżę w Lublińcu. Do mojego lekarza nawet nie dzwoniłam, bo On i tak nie przyjmuje w szpitalu. Opieka jest bardzo dobra. Wszyscy się przejmują, chodzą, sprawdzają co chwilę jak się czuję. Póki co jestem zadowolona. MamaOlgierda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 maj---> wielkie gratulacje! :) i wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
21 maj---jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE!!! Cieszę się, że nie musiałaś leżeć przed rozwiązaniem w szpitalu, bo i tak byłaś w nim za często jak na cały przebieg ciąży... Teraz czekamy z niecierpliwością aż wrócicie do domku i zdacie Nam relacje. Buziaki dla Ciebie i dla Zuzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Dziewczyny jakich chusteczek nawilżających używacie ??? Możecie mi jakieś polecić??? Najbardziej chodzi mi o pampersa ,dade i babydream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecień
21maj ---->Gratulacje :D aż zazdroszczę że już masz to za sobą :) wszystkiego dobrego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×