Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość pazdzierniczek
Ja uzywalam przy dwojce I dalej uzywam dade z biedronki na przemian jak sa w promocji gaga w tesco. Nie targaja sie. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja t eż gratuluje :-) polecam również Dady ,są dobrze nawilzone .mały nie ma uczulenia po nich.jeszcze są w biedronce 3paki takich niebieskich za około 10zł też kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek niedługo skończy 4 miesiące mam pytanie do mam które mają dzieci w podobnym wieku lub starsze, czy po 4 miesiącu zaczęłyście podawać dziecku deserki owocowe i soczki do picia? ja znalazłam z firmy gerber, znalazłam też kaszki mleczno ryżowe po 4 miesiącu życia stosujecie takie u swoich maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiej firmy polecasz? gerber, hipp, bobofruit, bobovita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Dziękuje dziewczynza pomoc właśnie robię wyprawke jak macie dla mnie jakieś rady chętnie poslycham gdyż to moje pierwsze dziecko (chłopiec) pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Po 4 miesiacach mozesz jak najbardzij stopniowo wprowadzac deserko I kaszki,co do soczkow to ja z woda rozcieczam zeby mniej slodkie byly. Ogolnie wszystkie z tych firm sa dobre zalezy co jest w promocji, jedynie kaszki wole z bobowity. Mozesz mleko jezeli jest na butli kleiku dosypywac troszke. Ja jrstem zadowolona z chusteczek z biedronki z dady I tak samo z pampersow dada. Nir smierdza tak jak ostatnio maz kupil z pampers firmy w promocji byly to smierdzialy strsznie I bardzo czesto zmienilam bo malo chlonne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
21Maj ogromne gratulacje i witaj w gronie szczęśliwych mamusiek :-)Życzę dużo zdrówka tobie i córuni i szybkiego powrotu do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pasmpersy to uzywamy daddy a chusyeczki pampersa baby fresh bo te sensitive strasznie smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
21 maj --gratulacje :) zdrówka duużoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamusie:) jestem tutaj poraz pierwszy i chcialabym zapytac czy ktoras z Was w 22 tygodniu miala minimalna dlugosc szyjki macicy zgodnie z wyznaczonymi normami? Troche sie martwie bo to dopiero 6 miesiac. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Wrzesień 2014 - ja jestem w 7 miesiącu ale powiem Ci szczerze że mój gin nic nie mówił na ten temat więc chyba jest ok wiem, że moje koleżanki jak miały krótką szyjke to musiały leżeć ale to lekarz Ci wszytko powinien powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Wrzesien -- jak dobrze zrozumalam to miesci sie w normie wiec nie ma co panikowac lub lekarza wypytaj jakie zalecenia. Musisz uwazac na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21Maj gratulacje.Ostatnio mało czsu na pisanie ale staram sie byc na bieząco z wami. MamaOlgierda trzymaj się a może już należysz do grona szczęśliwych mamusiek?Jak majówka u nas była moja mama i mój chrzesniak ale narescie pojechali lubie jak mama przyjedzie ale jeszcze lepiej lubie jak juz odjeżdża;-)))))odnoscie chusteczek to ja uzywałam pamper dada a teraz z aro i według mnie wszystki sa fajne zupki podawałam po 4 miesiącu z bobowity deserki też akurat tak sobie upodobałam a soków moja nie chce pić więc dostaje samą wode.Wczoraj byłysmy na kontroli z małą nie może dostawać cielęciny o czym niemiałam pojęcią mleko nadał nutramigen i żadnych produktów mlecznych do 2 roku życia już się boję mam nadzieje że wyrośnie z tego dziadostwa.Czy może któraś z was się orientuje jak to jest z zasiłkiem wychowawczym czy będą brać dochód mój za zeszły rok czy nie bo za bardzo nie mam czasu zeby isc do gminy a jak jestem w poblizu to zapomne a moze któras przerabiała ten temat pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deserki najczęściej gerbera. ale próbujemy różnych firm. mały nie wybrzydza. dostaje kaszki też,posmakowała Mu Nestle kaszka mleczna manna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
gg1986 do wychowawczego nie biorą twoich dochodów tylko męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaOlgierda melduje z Lublińcu :) Nadal czekamy. Synek się uspokoił. Lekarze chcą żebym wytrzymała jeszcze ile się da, więc póki nic się nie dzieje to tylko monitorują tętno. Muszę przyznać, że odwiedzają mnie bardzo często, regularnie podłączają pod ktg. Choć niecierpię szpitali to przynajmniej wiem, że jesteśmy pod kontrolą i jakby co zaczną szybko działać. Żartuję sobie, że dotrwam do 6 i będę miała najpiękniejszy prezent urodzinowy :) kto wie :) Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Mama Olgierda życzymy Tobie takiego prezentu urodzinowego:-) i wytrwałości do 6 maja:-) Teraz ja i Bombiczka czekamy jak na szpilkach na swoją kolej. Trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 33 to super bo jest nadzieja ze dostane zasiłek.MamaOlgierda jestes pod dobra opieka a to jest najwazniejsze dla ciebie i dziecka fajny prezencik by był a ja tez mam urodzinki 7 maja razem z mężusiem:-)))))szkoda tylko ze nie 20;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Anulka--ja jestem po terminie, magnezu nie brałam w ogóle, tyle co w witaminach ale też ich już nie biorę bo mi się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecien
No i polozyli mnie na parkitce...Mam malo wod plodowych wiec moj ginks Nie chce ryzykowac i woli mnie miec na obsrtwacji...Czekam na rozwoj akcji...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
25 kwiecień ale będziesz miała cesarke czy masz już jakieś rozwarcie i będą Ci wywolywac poród ? Trzymaj się wszystko będzie dobrze zobaczysz kurde wy już prawie po a ja jeszcze 3 miesiące chciałabym też już być po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Anulka089, ja mam termin na 25 maja i już ginka kazała odstawić magnez, ale wybiorę ten blister, który mi został do końca. 25 Kwiecien, bądź dobrej myśli trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jeszcze jakaś kobieta, która rodziła ostatnio na Mickewicza i podzieli się informacjami na temat porodu i po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecien
Nie mam rozwarcia a o cesarce nie bylo nawet mowy :( Zobaczymy co bedzie dalej jak na razie leze sobie i odpoczywam chociaz wolalabym w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
25kwiecień -> ciesz się, że Twój gin taki zapobiegawczy, żałuje że mój taki nie był. Wiedzieł, że mam bardzo mało wód, byłam u niego w środe i dopiero w sobote kazał mi przyjechać jak minie 41 tydzień i o mało nieszczęściem się nie skończyło. Tak więc leż sobie w szpitalu pod kontrolą lekarzy i czekaj na rozwiązanie. Życze szybkiego i mało bolesnego porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×