Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Mamuśka 2014
Mama Olgierda Gratuluje z całego serca i wszystkiego naj naj najlepszego dla Ciebie i dzidzi :) Masz najpiekniejszy prezent urodzinowy jaki istnieje :) Dziękuje dziewczyny za rady :) bo już można zgupieć naprawde :) a jak wiadomo każda mama chce dla swojego maleństwa jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Olgierda wielkie gratulacje! :) i wszystkiego najlepszego :) mam też pytanie do mamus jak to jest z tymi bioderkami? Czy można się umówić telefonicznie? Dzisiaj znalazłam nr na internecie ale chyba jest jakiś zły bo się cały czas rozłacza. Dziewczyny macie nr na Sobieskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta na Sobieskiego ciężko się dodzwonić i często się tak dzieje że rozłącza, najlepiej dzwonić po południu wtedy jakoś większe szanse na sukces. A tel 34 360 61 32 wew. 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Ja też już dziś urodziłam :-)Nikola wazy 2.700kg na szczęście nie trwało to długo miałam kroplówkę jak było około 6cm i zdążyło zejść z50 -100 m l imiałam gaz nie na długo cm zaczęła m rodzic :-) Jestem szczęśliwa że urodziłam drugie dziecko :-) Leże na mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Anulka gratulacje:-) fajnie ze tak ci szybko poszło. Jak bedziesz miała chwilke to napisz jak polozne. Mialas rozwarcie? Ja jutro ide na mickiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ---> dziękuje za informacje :) dało mi się dodzwonic i umówić wizytę :) Anulka gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozna byla taka czarna w okularach i krutkie wlosy.nawet w miare.powiem wam ze nawet nie chodzilam ani pilki tez.bo jak nie spisywaly mnie to ktg to kroplowka no i sie zaczelo... Skurc ze bolesne a przyjechalam to bylo 4-5cm ale stalo to podlaczyli mnie i przy ktoryms skurc yu wody odeszly ,nie wiedzialam ze takie uczucie bedzie dziwne i kaze wolac poloźna. A potem pń jakis 3 - 4 skurczach juz chcialam przec ledwo zdazyly,byłam nacieta i co najlepsze nhe darlam síe niz przy1 porodzie :-) potem uspili zszyla mnie gin ale dziwnie.. no i po2godz prz xwiezlí ma sale..czuje sie lepiej niz za 1porodzie ale najgozej boli macica teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta33 przyjdz, przyjdz :-) Nie wiem czy kolezanka skurczy nie dostala czy to 25kwiecien.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiezcie sobie najlepiej po 2paczki bella mama i 2paczki podkladwow ,jaska pod glowe bo lepiej sie karmi.swoje sztucce talezyk kubek.nozyczki moga sie przydac zeby przeciac podklad na połowe bo akurat moze tyle starczyc.ocenisept duzy w sprayu,papier toaletowy. Cos na nude . He moja mala nie chce smoczka wypycha go mam symetryczny akurat. Dajecie lekarzowi jakies € ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Anulka --25 kwiecień jest na parkitce, ja bede na patologii jak coś czyli ostatnia sala:-) zapraszam hehe. Widze że masz internet jest wifi czy z telefonu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Anulka089---GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
marta2403 -> na kiedy umówili Cię na bioderka na sobieskiego? Ja chyba wybiorę się na zawodzie, położna mi poleciła, żeby tam pojechać. Lekarz przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki. Podobno przyjmuje wszystkie dzieci które się zarejestrują w danym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj prosze mamusie się doczekały gratuluje.U nas dzisiaj 7 kupek i temperatura 38 chyba będzie ząbek a jak rano się nie polepszy to do lekarza wieczorem jeszcze mi mleko zwymiotowała a jak to u was było z tymi ząbkami?Ja lekarzowi kasy niedawałam chociaz on mnie kroił i doglądał w szpitalu codziennie kupiłam tylko czekoladki i dobry alkohol ale to juz do gabinetu zaniosłam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Anulka Gratulacje! GG-- u mnie starszy syn nie goraczkowal przy zabkach, u Ciebie pewnie od goraczki zwrocila mleczko, jak masz cos na goraczke to podaj lepiej. Lub przeciwbolowego. Powiem Wam ze z mezem coraz bardziej nad wyjazdem sie zastanawiamy, do moich rodzicow. Dzieci moze by mialy jakis start, jedynie boje sie bariery jezykowej bo nie znam tak dobrze jezyka. Milego I slonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetu raczej nie ma wi fi dane komputerowe mam wlaczone i meza tel Dzieki dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecien
Internetz telefonu ;) Leze jeszcze i nic sie nie dzieje....Dziewczyny przychodza i zaraz rodza a ja nic....jakis uparty ten moj synek :) Zobaczymy dzisiaj co mi moj ginks powie ale to po obchodzie...Ja leze pod 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 marzec ---> umówili mnie na 19 maja było też miejsce na 13 ale ja wtedy nie mogę. Lekarz przyjmuje od 8.30 do 10 i trzeba się wcześniej zarejestrować, są numerki. A wiesz jak jest na zawodziu? Czy można się telefonicznie umówić czy rano trzeba jechać się zarejestrować? Też słyszałam o zawodziu że jest tam dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja pół nocy nieśpię mała płakała jak niewiem i zasnąć nie mogła od 1 nawet nie wiem do której bo o 4 jeszcze niespała dałam paracetamol wieczorem i w nocy dzisiaj też marudzi jade do lekarza niech lepiej ją obsucha bo jeszcze pokasłuje ale to też miała bo ma refluks ale niezaszkodzi sprawdzić te pogody teraz takie może za dużo ją po dworze włuczyłam.Pazdzierniczku języka zawsze się idzie nauczyć a razem by wam też było dobrze i inna kasa oczywiście.Mój też ostatnio coś nabąknął zeby jechał spowrotem do niemiec ale ja go nie puszcze z kasą nie ma aż tak żle a reszte to po mału i z polskiej pensji się zrobi no chyba że coś się zmieni ale nie uśmiecha mi się znowu siedzieć sama chociaż teraz jest dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta dawno mnie nie było ale podglądałam wasze wypowiedzi gratuluje wszystkim mamusiom ja jeszcze 3 miesiace wg usg juz 28 tydzien u mnie...wiec jeszcze troszke zostało... mam pytanie ktore napewno juz sie przewijalo na forum 100 tys. razy ale nie moge znalezc listy rzezcy potrzebnych do szpitala na parkitke...prosze pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Olka19801 to masz taki sam termin jak ja na którego masz dokładnie ??? jak znajde na forum rzeczy na porodówkę to Ci prześlę ;) Rodzisz na parkitce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z usg wypada mi na 04.08 a z ost. mies. na 07.08 ale mam jakieś przeczucie ze może bedzie to koniec lipca???? chociaż mój gin stwierdził ze tak to się przewidzieć nie da...moja córeczka waży już 1066 g i wg usg jest to 28 tydzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym rodzić na parkitce ale to zależy od mojego lekarza słyszałam ze maja niektórzy przechodzic na mickiewicza narazie moj gin zaprzecza i mowi ze jest na parkitce wiec trzymam go za slowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Wiec jestem na patologi na Mickiewicza, polozna ktora mnie przyjmowała bardzo mila:-) na razie nic nie wiem, pewnie jutro na obchodzie dowiem sie czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 33 pod którym nr jestes? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mam pytanie wczoraj byłam z moim synkiem na szczepieniu 6w1, i dzis juz mial 2 napady placzu..nie dalo sie uspokoic dopiero jak dałam mu butelke to wtedy zjadl troche i zasnal.....cyz powinnam sie martwic?Przy pierwszej szczepionce nie bylo zadnych "powikłan".Czy UWas tez sie zdarzalo takei coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hatsepsu ja rownoez szczepilam 6 w 1. Narazie byla tylko jedna dawka i Mati pozniej byl sennu przez 4 dni.Ale pielegniarka rpwbiez mowila ze dziecko moze byc placzliwe ale czesciej pp drugiej i trzeciej dawce.Tak bylo u mojej bratowej gdzie po 3 szxzepieniu dziecko plakalo z 2 dni - mysle ze nie masz sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Olka19801 to kochana rodzimy razem ja też mam wrażenie że będą rodzic w lipcu chociaż z jednych mam koniec lipca a z drugich początek sierpnia a fo kogo chodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
25 kwiecień jak się czujesz wiesz coś już ? A może już urodzilas ? życzę Ci tego abyś już była po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
marta2403 ---> wybrałam sie dzisiaj na kontrole bioderek na Zawodzie. Przed 11 trzeba przyjść ze skierowaniem i nr pesel do rejestracji w pawilonie G, a później z kartą przez izbe przyjęć do pokoju z USG. Lekarz przyjmuje od 11 (dzisiaj przyszedł o 11.20). Przyjmuje wszystkie zarejestrowane dzieci. ( trzeba miec pampersa na zmianę i pieluszke flanelową na której kładzie się dziecko) Muszę małą szeroko pieluchować i jechać na kontrolę za 4-6 tygodni. Spodziewałam się tego bo nie rozkłada nóżek na tzw "żabkę", ale na szczęście nie ma tragedii, przetrwamy tą dodatkową pieluchę. Aha lekarz przyjmuje w pon, śr i pt. ale trzeba zadzwonić o 9 i spytać się czy będzie w danym dniu. Podaje nr tel. 34 370 21 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×