Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość malaRybkA
AniaWrześniowa - ja kupowałam w sklepie dla ciężarnych w II alej nr 21, w bramie, zaraz za sklepem dom dziecka. mają ładne wzory, ale co do cen to nie miałam porównania bo nie miałam czasu żeby jeździć po innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybkA
co do spotkania to my też raczej będziemy, jeszcze nie wiem czy na 100% ale się postaramy my już po pierwszych kilku posiłkach, najpierw była sama marchewka, potem marchewka z ziemniaczkiem a wczoraj marchewka z odrobiną kaszy manny, i jedzenie łyżeczka idzie nam już coraz sprawniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgoM
Ja swój biustonosz firmy alles kupiłam w sklepie b & b w okolicy galerii jurajskiej. Stanik świetny- porządny, dobrze trzyma biust. Na pewno będę go nosić jeszcze gdy przestanę karmić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena184
Witam drogie mamusie:)) Mam pytanie, czy może któraś z was orientuje się gdzie obecnie przyjmuje dr. Marek Minkner i w którym szpitalu teraz pracuje? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Jesli was to zainteresuje to w hebe sa pieluchy dada 2 paczki za 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej Biedronce - promocja trwa do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Madziu gratuluję serdecznie :), jak będziesz miała trochę więcej czasu i sił napisz jak wygląda opieka itd na Mickiewicza, mnie zostało do planowanej cesarki 9 dni... Boję się jak cholera... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje ,że Minkner przyjmuje w przychodni w Poczesnej i ,że jest na Blachowni w szpitalu.Ale nie wiem czy to sa aktualne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowamamuśka
Witam ja miałam cesarkę na Mickiewicza 25.07 . i jeśli chodzi o opiekę to mam jeden minus bardzo późno stawiają na nogi . w moim przypadku miałam cesarkę o 9 rano a byłam posadzona dopiero o 15 w sobotę gdzie już tak naprawdę się upominałam że chciała bym już wstać że czuje się na siłach . A po za tym nie mam zastrzeżeni dziecko miałam przy sobie już w piątek po 3 godzinach i zabrali mi je na noc ale od 6 już było ze mną z powrotem i pielęgniarka mi go dostawiała do piersi a od 14 już mąż bo od tej godziny są odwiedziny . I pomagał mi też dziewczyna która była ze mną na sali bo jednak czasem mały był złośliwy i nie chciał jeść z tej piersi do której został przystawiony przez pielęgniarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dla tych, które rozważają Lubliniec. W przeciwieństwie do Mickiewicza nie usypiaja, dziecka nie zabierają na cala noc(a co za tym idzie nie dokarmiaja), pomagają dostawiac tak często jak trzeba. Chyba, że mama prosi to wtedy biorą dziecko i mogą dokarmic (ale tylko po pisemnej zgodzie). Odwiedziny są cały dzień - byle w czasie obchodu wyjść z sali. Oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku, ale to chyba jasne. Tak wiec polecam zwłaszcza tym dziewczynom, którym zależy by od początku być z dzieckiem i nastawiaja się na karmienie piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama Dzięki za informacje, bo mnie właśnie zależy na kontakcie z dzieckiem od początku i chce karmić piersią a na Mickiewicza to wszystko jest utrudnione :-/ A czy miałaś swojego lekarza w tym szpitalu w Lublińcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Nie i nie znałam tam nikogo. Ciążę prowadziłam w Katowicach u lekarza, który nie pracuje w żadnym szpitalu. Tak więc nie liczyłam na żadne specjalne względy. Pojechałam sobie wcześniej zobaczyć oddział i położna była tak miła, że od razu wiedzieliśmy, że to dobry wybór. No i potem się potwierdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama, dziękuje bardzo postanowiłam sie tam w piatek przejechać i zobaczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena184
hatshepsu dzięki. Wiem ze na Blachowni jest jego brat tzn. Andrzej Minkner. Gdyby któraś wiedziała na 100% to bardzo proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniówka19
tuptus2014 a co się stało że się rozmyśliłaś co do Mickiewicza? Byłaś u tych położnych? Zapytałaś może o te dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniówka2014, nie nie rozmyśliłam się i jest to najbardziej prawdopodobna opcja ale chce dać Nam możliwość wyboru i porównania ;-) U położnej nie byłam,bo mam napięty grafik w tym tyg ale mam nadzieje że do wtorku się wyrobie i dam znać co z dokumentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Też polecam Lubliniec z całego serca:) dzieciątko jest z tobą po porodzie od razu, zabierają tylko by zważyć, umyć i ubrać i przy tych czynnościach asystował mąż;) po porodzie leżycie na sali obserwacyjnej 2 godziny i was obserwują, czy wszystko z wami ok (mąż cały czas z wami oczywiście), potem przewożą was na sale (nazywają się pokojami matki z dzieckiem), na pierwszą noc pielęgniarka zabrała synka, żeby mi dać odpocząć, a byłam na tyle wymęczona, że nawet nie protestowałam, pewnie jakbym chciała by mały został to by nie zabrała. Pokoje 2-osobowe z łazienką, opieka bardzo dobra i miła. Nic tylko jechać i rodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
Witam po długiej przerwie.:-)Mnie na Mickiewicza usypiali do szycia i tak robili przy każdej pacjentce tylko że to było 5 lat temu i nie wiem czy coś się nie zmieniło od tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam całkiem zadowolona z tego usypiania bo po takich bólach byłam szczęśliwa że już mnie nic nie będzie bolało i będę mogła odpocząć a samego nacięcia krocza nie czułam i nawet nie wiedziałam w którym momencie było zrobione.Nie jest fajnie popękać bo moja siostra popękała i miała szycie do samego odbytu do tego nie równe.Co do spotkania to mam nadzieję że mnie również uda się dotrzeć i 16 dla mnie byłaby ok ale męża to raczej nie uda mi się wyciągnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Trafiłam niechcący na to forum i jestem bardzo zadowolona z tego faktu, bo widzę, że na bieżąco dzielicie się różnymi informacjami. Ja mam termin dopiero na grudzień (pierwsze dziecko), więc jeszcze chwila przede mną :) ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego miłego grona i ewentualnie w miarę możliwości poratujecie poradą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Hej dziewczyny my już po wszystkim urodziłam 26.07 synka. Niestety ma zapalenie pęcherza dlatego zostajemy dłużej w szpitalu bo bierzemy antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela sierpień
A u mnie nic i nic...dzisiaj termin...i nic. Chyba jestem już zmęczona trochę, fizycznie i psychicznie, bo każdy pyta "już urodziłaś??" :D Uh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Mamuśka 2014 gratuluję :*, myślałam o Was cały czas. Mam nadzieję, że synusiowi szybko przejdzie i wrócicie do domku :*, wszystkiego dobrego i jeszcze raz gratulacje :**** Madalena1983 witamy :), fajnie że do nas dołączyłaś :), tutaj można wiele się dowiedzieć i miło wymienić informacjami :) Tymczasem ja Dziewczyny mam pytanie- czy muszę mieć dwa ręczniki z kapturkiem dla dziecka??? I czy niezbędne są kaftaniki??? Ja wolę body, ale słyszałam że kaftaniki tez wymagają na Mickiewicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela sierpień
Nie wiem, czy wymagają. Na liście pani mi tylko napisały, że "trzy zmiany ubranek", rozumiem, że sama wybieram co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Sierpniowa Mamo ja miałam jeden recznik z kapturkiem i w zupełnosci wystarczy i miałam i kaftaniki i boby ale uwazam ze body sa wygodniejsze i nikt niczego nie mówił jakie mają być ubranka poprostu ubierasz co tobie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowamamuśka
Nic na Mickiewicz nie mówią o kafarnikach ja urodziłam teraz 25 lipca i mój syn ciągle tak naprawdę był w bodach z krótkim rękawkiem bo było za gorąco i jak ktoś ubrał w pajaca to od razu kazali rozebrać dziecko bo się przegrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska 2014 gratulacje :* Twój synek będzie miał urodziny tego samego dnia co ja :))) czytając Was zaczęłam się wahać czy nie lepiej w takim razie jechać do tego Lublińca :( Trochę mnie przeraża jak czytam o porodzie na Mickiewicza, te wieloosobowe sale, teraz jeszcze to usypianie :/ ale tam mam lekarza (Lemański) i już sama nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny czy Wy po porodzie stosowalyscie bielizne modelujaca albo gorsety/pasy poporodowe? Czy Wasze brzuszki same wracaly do formy sprzed ciazy? Jakie sa Wasze doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×