Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Eliza85
Wrzesniowka19 dzieki za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybkA
dziewczyny czy możecie polecić jakiegoś dobrego okulistę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał
hej dziewczyny. mnie cala noc meczyl tak przerazliwy bol pecherza,że już mysałam że nie dam rady... całą noc spedziłam w kibelku... jestem nie przytomna. najgorsze ze dosc czesto tak mam i niewiem dlaczego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka  2014
malaRybka -My byliśmy u doktor Wyrwickiej w Euromedzie. Pierwsze wrażenie całkiem ok. Miła, sympatyczna. Trudno stwierdzić czy kompetentna, ponieważ na razie byliśmy u niej tylko raz. I na termin nie czekaliśmy zbyt długo (niecały miesiąc) kiedy na sobieskiego wyznaczyli nam termin na listopad:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
21 maj - rehabilitacja na Sobieskiego polega na tym, że jeździsz tam raz w tygodniu i ćwiczenia łącznie z masażem trwają około 15 minut, przynajmniej tak jest w moim przypadku. Później te ćwiczenia trzeba wykonywać w domku. Ogólnie słabo oceniam tą rehabilitacje, ale jeżdże. Może Sowa nie chce was rehabiltować bo nie ma już wolnych terminów. Spróbój umówić sie na wizyte do Moniki Wozowicz, my do niej jeździmy, tylko teraz jest na urlopie i wraca 18 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
MalaRybka -> dla siebie czy Małej szukasz okulisty? My z Olem byliśmy u dr Rezy na Loretanskiej. Świetny facet. Z tego co wiem to tylko On przyjmuje takie maluszki chętnie w Częstochowie. Faktycznie ma podejście. Wiem, że od 25.07 planował urlop, ale nie wiem do kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombiczka
OlgierdaMama---> Nicole ma 2,5 miesieca i wczoraj wieczorem dostalam okres....mialam nadzieje że nie bedzie tego dziadowstwa póki karmie piersią, ale niestety :( tydzien temy byly straszne boli brzucha i juz myślialam że szew mi pęka ale to chyba przez następujący okres) z tego co wyczytalam to żadko się spotyka okres podczas karmienia piersią ale to możliwe...u mnie jescze mala zaczela calą noc przesypiać bez karmienia, od 21 do 6 rano, i myślię że wlaśnie przez to powrócil się okres... Jak tam twój maluszek?:) musimy wymyślić nową date spotkania:) dziewczyny, może next weekend?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza85 nie wiem czy to było pytanie do mnie, ale nie prowadziłam u nigo ciąży. Bliska znajoma prowadziła 3 i to z dużymi problemami, była zadowolona z jego kompetencji. On poprostu nie jest miły, ale chyba lekarzem jest dobrym. Teraz troche pacjentek od niego poodchodziło bo nie pracuje w czewie już na Mickiewicza tylko się przeniósł do prywatnej kliniki św Łukasza, a tam obecnie nie ma porodów, a jak były to bardzo drogo. Myślę że jeśli miała byś chodzić na NFZ to on może być, jeśli prywatnie to jeśli chodzi o mnie wymagam czegoś więcej;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28marzec ---> a do tej Pani Wozowicz jak często jeździcie? ile kosztuje wizyta i jakie ma podejście do dzieci? wydaje mi się, że p. Sowa nie chciała rehabilitować Zuzi bo całą godzinę strasznie płakała, wręcz krzyczała, widziałam, że jej to przeszkadzało, ona mnie pytała : " dlaczego Pani córka tak płacze?" pytanie bez sensu wg mnie ale cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mamusiek które jeździły bądź jeżdżą na rehabilitację na Sobieskiego... czy za te ćwiczenia się płaci jeśli miało się skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Bombiczka -> mi tez się wydaje, że to przez to, że Mały juz w nocy śpi i mam długa przerwę w karmieniu. No cóż, jakoś trzeba z tym żyć :/ szkoda tylko, że tak szybko i na dodatek z migrena. Oby to tylko przy pierwszym tak. Co do spotkania to ja się dostosuje :) A co do rehabilitacji na Sobieskiego - jak się ma skierowanie to ile się czeka na nią i płaci się coś? Jak się umówić (ja nie mam szczęścia się tam dodzwonić żeby zapytac)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama --> za rehabilitacje na sobieskiego nie płacisz, jak na zapis to czeka się ok 1 m-ca a jak bardzo ci zależy na czasie to przyjmują pierwsze 15 osób z kolejki. Rejestrujesz się w p.122 na I p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Dziewczyny ja jutro mam cesarkę, boję się na maxa, mam nadzieję, że będzie dobrze. Dam znać jak dojdę do siebie... Trzymajcie kciuki, buziaki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
21 maj --> jak byłyśmy u p. Sowy to identyczne teksty rzucała, też dawała do zrozumienia, że jej nie pasuje że dziecko płacze. Rozumiem, że to nie jest przyjemne słuchać wrzasków przez 45minut, ale wkońcu niezłą kase za to bierze, a niemowlakowi nie wytłumaczysz żeby się uspokoiło. Do Pani Wozowicz jeździmy 2 razy w tygodniu, płacimy 70zł za wizyte i kobieta jest bardzo wyrozumiała jeśli chodzi o płacz. machońka --> na Sobieskiego nie płacisz za ćwiczenia, pierw idziesz do lekarza on ogląda dziecko i dopiero kwalifikuje na rehabilitacje, później trafiasz do szuflady z kupką skierowań na rehabilitacje i cierpliwie czekasz, aż przyjdzie kolej na Twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
mamusie mam problem, czuje że mam coraz mniej pokarmu, boje się, że mi zaniknie i będę musiała przejść na modyfikowane, a chciałam karmić córkę do 6 miesięcy. Znacie jakieś sposoby na zwiekszenie laktacji?????? Słyszałyście, żeby może komus pomogło picie piwa karmi??? Bo już zaczynam się nad nim zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Sierpniowa mamo dasz rade jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 marzec a jak odczuwasz to że masz mało pokarmu ? Ja jeśli chodzi o laktacje to pije duZzzooo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zwiększenie laktacji najskuteczniej działa częstsze przystawianie dziecka do piersi. Działa to na zasadzie popytu i podaży ;) Oczywiście należy pić b. dużo płynów, nawet 2x wiecej niż normalnie się powinno. Najlepsza woda mineralna. Poświęcić sobie 2 dni i pozwolić dziecku ssać do woli, niech ssie pierś nawet jak już nic z niej nie leci. Niestety z laktacją nie ma problemów gdy dziecko je w miarę regularnie np co 3 godz. Gdy zaczyna robić sobie czasem dłuższe przerwy, np w nocy, pierś odbiera sygnał że jest potrzebne mniej pokarmu i nastepnym razem mniej wyprodukuje. Jedno dziecko juz wykarmiłam, teraz karmię drugie i doświadczenie mnie nauczyło, że tylko czest przystawianie wpływa na produkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivcia-> ja rodziłam sn na Parkitce w czerwcu i jestem b. zadowolona. Odbierała poród polozna ze skladu z PCK. Mój lekarz odszedł z Parkitki, ale ja zdecydowalam sie tam rodzić. Nikt nie dał mi odczuć że nie ma tam mojego lekarza. Było milo i sympatycznie. :) Co do poloznictwa to leżałam w odnowionej części - super! A co do położnych to nie mogę narzekać, chociaż rodzilam drugie dziecko ( bez navięcia) więc nie potrzebowalam rady czy pomocy. Kilkadziesiąt stron wstecz generalnie dziewczyny polecały Parkitkę, posłuchalam i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
28marzec-> u mnie też była chwila posuchy, bo Mały przez kilka dni w dzień mniej jadł, do tego w nocy juz nie karmie i tez widziałam, że coraz mniej się piersi napelniaja. Kupiłam herbatkę dla karmiących mam w Rossmanie i na drugi dzień było już lepiej. Może to zbieg okoliczności - nie wiem. Ale zadzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
patusiaxxx czuje że piersi nie napełniają się, są miękki, a wcześniej czasami robiły się bardzo twarde, jak karmiłam z jednej to z drugiej sam pokarm zaczynał kapać. Wody pije dużo i dwa razy dziennie herbatke na laktację, boję sie, że Wiktoria przestanie przybierać, a i tak jest szczuplutka. Spróbuję ją cześciej przystawiać może nawet co godzinę, tylko że ostatnio zauważyłam, że jak nie jest głodna to nie chce łapać piersi tylko się w drugą strone obraca, więc może sie nie udać. W niedziele miałam lekki stan podgorączkowy 37,5 może przez to coś się z piersiami popsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał
u mnie chyba dzisiaj juz ostatni dzien @ moze od jutra juz cos zaczniemy dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziewczyny czy do porodu rodzinnego mąż musi mieć jakieś specjalne ubranko i buty? Jeśli tak gdzie je kupowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 marzec ją też tak mam że piersi są już miękkie ale mały ciągnie i tak . W ciągu doby mam 7 karmien. W nocy jedno koło 3 albo 4 nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybkA
OlgierdaMama - chce iść kontrolnie z Małą do okulisty, ze soba przy okazji też - na 1 wizycie robił też to zdjęcie dna oka, bo w cenniku pisze ze obowiązkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
patusiaxxx - moja też ciągnie i niby wydaje się, że jest najedzona, ale ostatnio nakarmiłam ją zamrożonym mlekiem. Miałam ściągnięte 100ml właśnie z takiej mocno nabitej jednej piersi i wypiła wszystko naraz. To jak teraz mam miękkie piersi to ile tam może być tego mleka :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×