Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

A wiecie tak mu zajrzalam w paszcze, a tam wyglada na to ze sie dolne jedynki szykuja:-) a w piatek bylismy u lekarza to nic nie bylo. Wiec chyba sprawa poniekad rozwiazana:-) ale jak tak bedzie przed kazdym zebem to najblizsze dwa lata zapowiadaja sie ciekawe;-) Troche po robie reklamy, ale w jacku i agatce maja bardzo fajne spiworki w super cenie 85 cm za 39 zl a 100 cm za49 zl mysmy dzis kupili drugi zeby byl na zmiane, bo Michalkowi podpasowaly firma FEREETI, material bawelna wypelnienie PES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
myszka1125 - jak Małej wychodził 1 ząbek to 3 czy 4 noce się budziła ok 2 i jak pojadła to szalała - zabawa nie spanie, przy drugim tylko 2 noce, kolejnych jeszcze nie widać A jeszcze mi przyszło na myśl, że jeśli tak się wybudza to może ma za dużo wrażeń w ciągu dnia i mu się śni za dużo, moja Malutka ostatnio jakiesśniezłe koszmary miała bo nad ranem mocno płakała przez sen, a jak ja obudziłam i przytuliłam to się jeszcze długo nie mogła uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaRybko -->> wlasnie tak to wyglada, ze zaczyna ryczec przez sen wlasciwie i ciezko go uspokoic a potem znowu zasypia, tyle ze zabawki ma caly czas te same i bawi sie w tym samym miejscu, takze wrazen zadnych nadzwyczajnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patusia tez bym prosiła: amelka1979@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze wy mi podpowiecie bo mam dylemat.. Wszystko sie zagoilo ladnie wiec rozpoczelam wspolzycie. Pierwszy seks byl ok nic nie bolalo nie plamilam (bylo to jakies tydzien temu albo i dluzej okolo 10 dni temu). Bylam u ginekologa w srode stwierdzil ze pecherzyk jest dojrzaly i najpoZniej w cZwartek badz piatek bede miec owulacje wiec przez 3 dni nie wspolzylismy. Wczoraj jednak naszla nas ochota i wspolzylam z mezem ( zabezpieczenie prezerwatywa). Dzis rano zauwazylam ze mam poplamiana bielizne krwia taka brudna brazowa . Czego to moze byc skutek? Na okres za wczesnie z tego co ginekolog powiedzial.czy mozliwe, ze to owulacja się przesuneła i nie było jej w czwartek czy w piatek i dlatego plamie dzisiaj bo dzis wystapiła? wczesniej takich plamien nie mialam w srodku cyklu. mam tez juz tabletki antykoncepcyjne i czekam z opakowaniem do @ .i tu pytanie brac juz pierwsza dzis czy nie? do poludnia nie plamiłam na brazowo a teraz popoludniu znowu mam plamke wieksza... czerwonej krwi nie ma poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Patusiaxx tez moge sie podlaczyc bede wdzieczna 16luty1983@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Patusiaxxx ja też poproszę agnes_5458@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, Co powiecie na jakieś spotkanko? Np w sobotę? Pogoda na zbiorowy spacer juz średnia, wiec może np kawa w Jurajskiej? Jest gdzie przebrać i nakarmić, a i usiąść z wózkami będzie gdzie. Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machonka wysłałam. Mamuśka2014 do ciebie nie moge wysłać cały czas mi przychodzi mail zwrotny ze jest jakis problem. Próbowałam z 5 razy i nic podaj innego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja2014 ja nie plamiłam już wcale, ale poszłam na przegląd i znowu zaczęłam, bardzo niewiele. Wydaje mi się że gin coś tam jeszcze naruszył i to są resztki z połogu. Może u Ciebie też, tylko wierceniem zajął się mąż;) Ale te Nasze Wrześniątka ładnie śpią, póki co, tfu tfu odpukać... Moja zjada ok 20.30 170ml, usypia ok 21.30 i śpi do ok 5, też zje 170ml i śpi jeszcze do 8. Żyć nie umierać, oby tak było jak najdłużej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, doradźcie:) Lekarz pediatra zaproponował mi dodawanie do mleka 2xdziennie kliku ryżowego mojemu niespełna dwu miesięcznemu dziecku:/ Kleik jest od 4 msc... Ponoć ma mniej białka czy cuś i nie utyje od tego tak bardzo a będzie nasycona. Taka porada jest wynikiem tego że mała zjada ponad litr mleka dziennie i zaczęło mnie to martwić, a nie da jej się niczym oszukać. Jak próbuję jej dać, wody, herbatki czy smoka to zaciągnie, zorientuje się że to nie mleko i jest wrzask taki jak by ją conajmniej do wrzątku wkładali... Nie jest utyta, tylko jest poprostu długa i zbita. Waga urodzeniowa 3700, teraz 5400, wskakujemy powoli w rozmiar 68, 62 już przymaławe więc ma pewnie z 65cm. Dawałybyście ten kleik? Boje się że nie strawi tego jeszcze tak jak powinna i będzie jej to zalegać, albo wróci do nas kolka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
170ml to dużo - Olo tyle je, a ma 6,5 miesiąca. Faktycznie bym chyba spróbowała z tym kleikiem. Ryżowy z Bobovity jest najzwyklejszy, nie ma zbędnych dodatków. Ogólnie jest bardzo lekkostrawny, wiec chyba dużo nie ryzykujesz. Zaczelabym od 1 miarki raz dziennie. Po 3-4 dniach, zwiększyła o kolejną itd... zobaczysz jak będzie reagować. Choć też moje obserwacje są takie, że jak zageszczalam na noc mleko Olo i tak spał tyle samo, wiec nie mogę powiedzieć, że szczególnie pomogło. Teraz nie zageszczam, bo skoro nie widzę różnicy, a porcję je adekwatne do wieku to nie ma potrzeby. Ale myślę, że bym z mala ilością spróbowała w dzień (bo to wtedy je chyba za często - tak wnioskuje po opisie jak śpi w nocy) . Probowalas wydluzac przerwy między posiłkami jak pisaliśmy wcześniej? Drobna zmiana na 150ml i wydłużenie przerw stopniowe pewnie też by się dało zrobić, wiec jeśli się będziesz bała kleiku to może raczej w tym kierunku sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Patusiaxxx czy mnie też mogłabyś przysłać?? mój mail to madzialena87@gmail.com dziękuję bardzo :* Wrzesniówka możesz spróbować z tym kleikiem tak jak pisała MamaOlgierda, moja koleżanka dawała córce już w wieku 2 miesięcy i jest ok :), a przynajmniej przerwy będziesz mieć dłuższe :) U nas jako tako, mała ślini się na potęgę i zastanawiam się czy to wzmożona praca ślinianek czy zęby bo mojemu mężowi ponoć pierwsze zęby wyszły w wieku 3 miesięcy, choć żadnych innych oznak ząbkowania nie ma. OlgierdaMamo u nas na wsi gościu hoduje sporo gadziny a i gołębiarza tu uraczysz co 2 dom, musiałabym zagadać z nimi czy by sprzedali :). Ten jeden to ma kury, kury ozdobne (jadalne), koguty ozdobne, owce, kozy :), króliki chyba też ma :) Ja za jakieś 2 tygodnie zaczynam rozszerzanie diety małej, na początek marchewka. Ale mam pytanie odnośnie dalszego wprowadzania, czy mięsko same robicie??? I jeśli tak to jak??? Ogólnie to proszę o pomoc w tym rozszerzaniu diety, co ile wprowadzać nowy produkt?? Buźki dla Mamuś i Maleństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Serio? To cudnie - jakby ktoś chciał sprzedać golabka, albo jakieś inne ptaszysko to chętnie. Ja właśnie jeszcze nie wprowadziłam mięsa, nie chciałam sklepowego. Co z sobota? Piszecie się na spotkanie? Pogadamy o jedzeniu, kupkach itp :) Może być inne miejsce niż Jurajska - jeśli ktoś ma pomysł gdzie się zmiescimy z wozkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Olgierda jezeli galeria to nie w sobote, bo tam w weekendy dzikie tlumy sa, moze poniedzialek? Wrzesniowko a jakiego mleka uzywasz? Bo ja gdzies czytalam ze mleko nestle nan pro jest mniej kaloryczne i dzieci sie nie najadaja, zjadaja wiecej i czesciej, zoladek sie rozciaga i pozniej ciezko to zmienic. Ten kleik moze pomoze, warto sprobowac. Sierpniowa mamo ja to Michalowi tak mniej wiecej jedna nowosc tygodniowo podawalam, na poczatek poszly sloiczki z bobovity jednoskladnikowe: mrchew, brokuk, kalafior, a potem juz swoje warzywa: ziemniaczek z marchewka, z pietruszka, dynia i tak co raz cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Słuszna uwaga z tymi tlumami. Dla mnie generalnie wszystko jedno, byle nie za tydzień we wtorek, bo mamy lekarza. Poza tym każdy dzień nam pasuje, bo mobilni jesteśmy. Więc może termin niech wybiorą dziewczyny uzależnione od kierowców :) Co do mleka to jeszcze jedno mi się nasuwa: 170 to nietypowo - Wrzesniowko robisz więcej i niezjada czy jak? Bo może dlatego zjada tak dużo. U mnie Olo zjada 180 ale jak kończy to zawsze w pierwszym momencie marudzi jakby chciał jeszcze ( z warzywami i kaszka jest tak samo). Ale dostaje smoczka i za chwilę jest spokój i wytrzymuje normalnie do następnego posiłku. Jakbym robiła z tzw gòrką to pewnie zjadalby więcej. Więc może i u Ciebie Wrzesniowko jest to kwestia ograniczenia porcji po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama wydłużyć nie ma szans bo płacze tak że aż się zanosi:( Nie idzie jej już wtedy nawet na chwilkę zająć. Dawać mniej próbowałam, i też troche marudziła i przestawała, ale skracała czas między posiłkami nawet do 2 godz a jak liczyłam ile zjada w ciągu doby to i tak wychodziło na to samo:/ Tak za często nie je bo ma 6 karmień po ok 150 do 170ml zjada. Pozostaje mi tylko ten kleik chyba... Jak będę wsypywała jej jedną miarkę do 150ml to muszę wymienić smoczek? Jakie to gęste będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Jedna miarka to przejdzie normalnie przez smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
Wrzesniowka19 moja wsuwa 120ml co 3 lub 3,5h zalezy czy drzemka trwa 15min czy 30min miedzy karmieniami. Ja daje NanPro HA1 i ladnie przybiera na wadze - jak sie urodzila to miala 3300 a tydz temu juz 5135g. Moze sprobuj przejsc ze zwyklego nan pro na to HA? a jak dalej nie da rady to kleik. Mojemu mezowi tesciowa jakas maczka zageszczala mleko jak mial 1 miesiac i do tej pory ma problemy gastryczne podobnie jak jego brat. Nie wiem czy to od tej maczki ale nijt w jego rodzinie problemow tego typu nie ma wiec taki wniosek mi sie nasunal. Synowiecka mnie powiedziała ze dziecko na butli czesciej niz co 2h jesc nie moze. A skad 170ml? Od kiedy jej tyle dajesz i kiedy zaczela sie domagac coraz wiecej jedzenia? U nas te 120ml idzie od skonczonego 7tyg a do 7tyg jadla 90ml. Od pewnego czasu przesypia mi tez noce - spi po 8-9h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiaxxx-> ja tez bym poprosila:) patris18@op.pl bo na razie przeczytalam ale tylko "pierwszy rok zycie dziecka" a ta Twoja widze ze ma lepsze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszly dzis puzzle piankowe, mloda wstanie to zaraz wyprobuje, jak na razie to strasznie smierdza, mam nadzieje ze szybko wywietrzeja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Jak umyjesz i rozlozysz to za chwile nie będzie śladu po zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozesz polecic w czym mylas? Ja scierka przetarlam z woda i mydlem i pol mieszkania mam dalej w tym "zapachu";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza85 tak też jadła 120ml, ale jakieś dwa tyg temu zaczęła się domagać co 2,5godz, potem co 2. No i wkońcu zaczęłam jej robić więcej i teraz je co 3/4godz ale w takich ilościach:/ A liczyłaś ile zjada na dobę Twój brzdąc?:) OlgierdaMama a ile waży i mierzy Twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×