Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lentilek

Kobietki, blagam doradzcie...

Polecane posty

Gość esmerauda9
To juz tylko Maria Sklodowska bedzie miala Lentilka na sunieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
Nie jestesmy juz ze soba, ale na pewno nie jest to spowodowane tym kto pierwszy zadzwonil lub przejawial wieksza inicjatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Jak mnie oleje...no coz...trudno. Lepiej tylko dla mnie, nie bedzie wiedzial co stracil;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Esmerausa--> oj tam, od razu na sumieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yig...a czym było spowodowne, jesli oczywiscie mozesz napisać. Lentilek...jeszcze raz mówię. Być może on Cię jeszcze nie olał. Ale zrobi to dopiero jutro, jak zadzwonisz. TO jest w twoich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Jakakolwiek odmowa z jego strony pewnie troszke mnie dobije, ale uwierzcie mie, nie bardziej niz tociagle wyczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nie dzwoń!!!!!!!! Parę dni Cię zbawi? Niby Ci zależy, a chcesz to spieprzyć na własne życzenie... O to Ci chodzi? Przecież powiedział, że chce się spotkać, nie musisz nic sprawdzać! A na pewno da znać, jak będzie wolniejszy. Chociaż do soboty poczekaj z tym dzwonieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmerauda9
a moze juz po prostu nie czekaj,tyle juz czekalas i na nic to,jeszcze chcesz sie wydatkowac na telefon,zajmij sie soba i moze jak on zateskni to zadzoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allalalalalalaalala
nie dzwon!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
Ja tez tylko napisalem jakie sa moje odczucia. Decyzja i tak nalezy do niej. Ja wiem tylko ze sa rozni ludzie i nie wszyscy reaguja w ten sam sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Zadzwonie tak luzno pogadac. Chce po prostu zobaczyc jak On zareaguje na to. Wtedy pewnie sie to wyjasni, czy mam zapomniec czy dac temu troche czasu. Jak to MAria powiedziala, rozni sa faceci, roznie reaguje na pewne rzeczy. Zwlaszcza, ze facet ma 32 lata i trudno aby np; sikal po majtkach po tym jak dziewczyna byla z nim na randce i ciagle obsypywal ja smsami, telefonami. Faceci w takim wieku chyba troszke inaczej podchodza do pewnych spraw niz np; chlopak 16 letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allalalalalalaalala
a moj ile mial ? 16??? nieeeeee 29!!! :( nie dzwon... poczekaj, az sie sam odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsa
nie dzwon,to ze mowil -musimy-np tonic nie oznacza nie kieruj sie tym jesli mowil,ze ma duzo pracy cozzzzzzzzzzz poza tym ty wyszlas z propozycja wie wie,ze chcialas sie spotkac,nie narzucaj sie mu a go zaintrygujesz tym i napewno zadwoni.mozliwe ze na koniec tygodnia na weekend jesli mial duzo pracy.ja bym nie dzwonila,poza tym moze przeciez nie odebrac i znowu bedziesz myslala dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Będzie wiedział, co stracił. Narzucającą się nieznanemu praktycznie kobietę. Taki telefon to niby mała rzecz, niegroźna, a jednak panowie mając doświadczenie w znajomościach z kobietami-bluszczami wyciągną przeciwne do poządanych wnioski Nie odbieraj sobie szansy na fajną znajomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
Nie wiem chyba poprostu nie pasowalismy jednak do siebie. esmerauda9 z tym wydatkowaniem to chyab lekka przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Okey, ja juz uciekam. Dam Wam znac jutro wieczorkiem co w koncu sie wydarzylo. Tak czy siak trzymajcie kciuki za mne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allaaaa...Ona chce zadzwonić. Człowiek uczy się jednak głównie na własnych błędach, a czasem nie uczy się wcale nawet na nich. :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsa
mezczyzni nie lubia jak kobiety im sie narzucaja i skutek jst odwrotny.watpie,zeby nie pamietal tylu godzin.....pamieta!!!!!! nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
A tak w ogole to jaki on jest ? Niesmialy czy jednak lubi przejmowac inicjatywe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
Juz i tak pewnie jej nie ma. Powiem wam tylko tyle ona i tak chciala zadzwonic do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Trzymam kciuki, tak czy owak. Tylko nie wiem, po co prosiłaś o poradę skoro wiedziałaś, co zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Yig-->w sumie pierwsza randke to On zaproponowal. Mialam wrazenie, ze jest to facet raczej konkretny, ale przeciez Go nie znam. W sumie na tej randce to On przejmowal inicjatywe, aby jeszcze gdzies isc. Na koncu wyciagnal mnie jeszcze do kina, ale niestety bylo juz za pozno;). W sumie nie wiem, moze On teraz czeka abym to ja przejela inicjatywe, bo w sumie w sobote On byl glownym örganizatorem". Moze daje mi wolna reke, moze tez czeka, moze olal, choc z drugiej strony, gdyby nie chcial nie dawalby mi pewnych znakow. Nie dowiem sie poki nie zadzwonie... No nic, juz naprawde uciekam. Jutro dam znac jak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
OK trzymamy kciuki. Widac ,ze jestes przekonana do tego zeby zadzwonic. Oby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ja randkowania
O matko....piszesz ze nie masz doswidczenia z randkami...a ja mam i to duze!! Nie zeby to swiadczyło o mnie zle, ale nie po wszystkich randkach strzela w serce amor i nie na wszystkich bywało ciekawie. Powiem ci jedno : olał dwa Twoje smsy więc nie że ma Cię w dupie, po prostu nie interesujesz go. Naprawdę!! Żadne że nieśmiały, spotykałam mase "niesmialych" facetów, facetów odludków i innych, ale jak sie takiemu spodobasz to dopiero za Tobą lata!! I to wcale nie oznaka ksiezniczkowatosci, ale cholera!! laska dzwoniaca za facetami jest żałosna...po tym jak on ja olewa. Juz pierwszym znakiem było to ze odpisał dzien pozniej...sama tak robiłam jak mnie facet nie interesował a odpisywałam z grzecznosci, na nastepny dzien albo i wcale. Bo mi sie po prostu nie chciało!! Mu sie tez nie chciało, wierz mi... Potem zaproponowalas kino..pfff myslisz ze on z niesmialosci odmówił??????????????????????????????????? Spedził z Toba na plazy 10 godzin i z niesmialosci odmowil pojscia do kina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????? A faceci na odchodne mowia wszystki :"ok zadzwonie", "bylo fajnei jestes ekstra" i inne duperele... Ale jak facetowi zalezy to tego samego dnia sie odezwie sam z siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie zebys Ty mu pisała. Słuchaj dośiadczonej. A jak zadzwonisz i sie zgodzi to tylko dla swietego spokoju. Sama tak sie zgadzałam... A potem predzej czy pozniej i tak cie oleje... Albo Ty bedziesz nadal za nim latac i on odkryje niezły sposób na darmowy seks. Oj znam ja zycie, i wiem jak sie skonczy ta historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co Jesteśmy ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może są w kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×