Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Zrobie reszcie kolacje i zabieram sie za ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( tej zostało 6 tej 7 , tej 5 a mi 17 😭 i co ??! schudniecie a ja zostane sama? ja się tak nie bawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedziesz sama bo my bedziemy potem to utrzymywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy tu zaglądać .. narazie to jeszcze nie schudłysmy :P ojej, trudno mi jakos dzis, mam ochote isc do sklepu i kupic se chrupki i snikersa .. ajj;( nie wiem czy kiedys osiągnę swój cel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje , bo jak nie to będzie wasza wina puźniej :D heheh strasznie burczy mi w brzuchu , mama zrobiła dziś zupke jażynową , chyba naleje sobie chochelkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejusku ty wiecznie marudzisz😠 na początku martwiłaś się ze topik upadnie... a on ciągle się rozrasta :) a teraz to-oj a Ty myślisz ze my schudniemy póżniej zaczniemy normalnie jesc itp a we wrześniu założę topik-znow się odchudzamy waże 75kg :classic_cool: zresztą wg mnie nawet nie odchudzanie jest teraz już tematem nr 1 ale po prostu lużna wymiana myśli i doświadczeń :) noo wybaczcie ze caly post do o jejuśku skierowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie:) a kalinowa panno, ile jeszcze Ci zostało:)? bedzie wspaniale jak za *** miesięcy razem dokonamy swoich celów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj jak na mnie nakrzyczeli . hehehe , no ale chodzi o to ze wy już osiągniecie sukces a ja jeszcze nie :( i dalej będę tłustym opasem :( kiyoa a dlaczego staruszka ? :P ile ty lat masz BABUNIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes zadnym OPASEM !:) teraz jestes laska:P a jak schudniesz ile tam chcesz to bedziesz miała figurę modelki:D i tego sie trzymajmy:P jutro ważenie , he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJ JAK JUZ BYM CHCIAŁA MIEC TE SWOJE 80 KG HEHEHEH JA SIE JUTRO NIE ZWARZE, W NIEDZIELE NAJWSZEŚNIEJ ALE NAJLEPIEJ ZA 2 TYGODNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity co wy????!!!!My nie damy rady????My?????? tez spojrzenia ex, bikini, 36-38 rozmiarek, spodniczki, sukienki szpiilki:):):):):) to jest w zasiegu reki....NIE MARUDZIC I DO ROBOTY BO WAKACJE UKIEKAJA....WIDZICIE TE SPOJRZENIA PO WAKACJACH W WASZYCH SZKOŁACH????!!!! bo ja tak.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwarzyć to się może śmietana w zupie:P my się ważymy (wiem wiem orty są dla ludzi) hmm o jejuśku -nie zostawimy Cię samej samiuteńkiej🌼 :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) zostało mi 2 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) o jejuśku-masz rację jesteś oposem o takim : http://www.swiatzwierzat.friko.pl/opos.jpg milutki oposik z Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie dasz rady !? 7 kg Ci zostało przecież tylko , nie poddawaj się dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi jaki szczurek :) otrografia to mój wróg, zawsze robiłam i będę robić błędy . wiem , wiem moja wina ale nie potrafie , nie potrafie sie jej nauczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam, głodna, zjadlam 40g serka wiejskiego:) ale nie jestem zła na siebie, bo miałam 50 kcal odstawione \'na wypadek\' tylko 7kg? to masakra.. zeby zostało 4 , to by bylo fajnie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu gadu;p a ja wrocilam padnieta z biegania...i az ciezko mi teraz tylek z krzela podnies;/Ale dobrze czas na spalanie tego tluszczu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dla mnie to 7 kg to mało :P nie ma mowy zebys sie poddała!! masz dietować dalej . o! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, ale musze troche ponarzekać, w tym problem ze nie mam wiary w siebie .. i jak już coś chce zrobić to i tak wiem ze mi sie nie uda:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo biegaczka :) ja też biegałam ale ...2 dni tylko i mi sie znudziło :P a ile biegasz ? i tak po wiosce jak sie ludzie gapią ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam stracić ponad 18 kg too umiesz a pamiętać kiedy jest ż to nie? o jejuśku-dasz sobie rade.... o ile będzisz chcieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , naprawde nie potrafie , nawet ze szkoły mnie wysyłali do poradni ale jakoś się zaniedbało i nie mam papierka . staram się ale jak widać nie skutecznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegalam tak z 1,5 godzinki ale na przemian z marszem jak juz bylam zmeczona...biegalam sciezka rowerowa i niezaduzo ludzi tam bylo, wiec nie bylo zle. ja pewnie codziennie tez biegac nie bede ale wazne zeby codziennie sie troszke jakos poruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×