Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Gość Reniusia36
Jestem pełna podziwu dla Was:):):)ja też chcę mieć silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawdw zapomniałam o kolacji:) akurat nie szyje z materiału tylko kupiłam bluzki bez dodatków i pomyslałam że przerobie sobie na swój styl:) kupiłam za to czerwony len i chce sobie zrobić rybaczki tylko nie mam pomysłu na wykończenie dołu ale przejrze jutro avanti to napewno cos znajde dla siebie:) Wkońcu mam czas i moge szaleć a w sklepach jest wszystko na jedno kopyto a to co mi sie podoba jest w rozmiarach 36-38:( więc jeszcze nie dla mnie hihihi podkreślam jeszcze:) teraz ide nyny bo jutro do pracy może bede mieć czas to sobie szkice zrobie:) Szkoda że nie mam cierpliwości do robienia na szydełku teraz są modne rzeczy ażurowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniusia36 to sam przychodzi:) tzn na początku jestes pełna zapału bo chcesz coś wkońcu zmienic i zrobic dla siebie, potem waga lekko spada motywuje ale najgorszy jest czas kiedy waga stoi w miejscu a Ty ciężko pracujesz...jak widzisz każdą z nas dopada raz lepszy raz gorszy dzień...ale motywujące jest hasło topiku ODCHUDZAMY SIĘ OD DZIŚ:) wiec jak zgrzesze to nie wycofuje się tylko dalej ciągnę ten wózek np. nie zjem kolacji i mówie sobie zjadłas TO to za kare nie zjesz kolacji coś za coś:) i waga spada:) dziś szaleństwo bo mam wkońcu 65 kg:) na koniec lipca bedzie mniej -5kg:):):):):):):) juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
A ja już ważę 71 kg -SZOK:(:(kawał baby...ale niech tam już kupiłam sobie kefirkizapasik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki szok????Ile masz wzrostu????Ja miałam max przy wzroście 170 84 kg to dopiero był kawał baby ale chudłam do 70 i wage trzymałam ponad dwa lata ale teraz czas na piekne 555558888888 cudeńko:) kocham piątke i ósemke ale tylko w tym zestawie;) nie odwrotnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Haha:) :) moim celem-wymarzonym jest również 58 lub ????choć to nierealne 55 kg .Mam wzrost 166 i nigdy nie doszłam do takiej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
24-06-09 jest 71kg:) DO DZIEŁA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) dziś założyłam stare spodnie których nie dopinałam:) życze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Witam:) Ja dzisiaj jak narazie tylko sok z żurawiny potem szklanka wody z cytryną...i teraz popijam kefir...A co to jest ten masaż próżniowy?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również , ja dziś kisiel , ok 120 kcal i nic pozatym , mam dziś dobry humor to może nie będzę miała jakis dołków na wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Teraz na obiadek popijam następny kefirek ...narazie jest ok...zobaczymy potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniusia bardzo ładnie :) a ja?? a mi się znowu lanie należy , nie kupiłam sobie zadnej zieleninki bo nie chcialo mi się do miasta jechac i usmazyłam sobie pierogi :O i do tego mała chała , kurde :O ale byłam na jagodach dzisiaj i troche sie spociłam więc chyba wszystko mi się na oponke nie odłożyło heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) co tam slychać?:) jak idzie? :) widze ze calkiem nieżle:P a ja mam całkiem dobry humor:) bo po moim obżarstwie wazę 67 kg!!!!!!!!:) więc te czekolady nie poszły na marne:P ale nie wiem jak to działa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, a dopiero było 69 :) ładnie ładnie :) a moja waga stoi! 100 i ani grama mniej 😡 😡 😡 to sie nie liczy !! brr 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
A mnie już głodzik konkretny dogania ...a co będzie przez kolene dni? Wolę nie myśleć.... na kolację znowu kefirek i szklanka soku żurawinowego z dwoma łyżeczkami siemienia lnianego szoczek brrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Ojejuśku nie przejmuj się ważne ,że spalasz kalorie i to dosyć apetyczny sposób haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinowa... obys miała racje :D chociaz może to przez te moje nieprzestrzeganie troche, no bo dzis pierogi , wczoraj tez coś zakazanego było...znów chyba musze tydzien na sokach ta jak przed weselem :) a narazie ide pobiegać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Tzn na zbieraniu jagód.....tak teżspalasz kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
kalinowa panna moje gratulacje....brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dużo można spalić na zbieraniu jagód ?? jutro tez idę nazbierac sobie na koktajl :D tylko ze nie chciało mi się rowerem to pojechałam autem :( mogłam rowerem to było by więcej spalonyc kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Jeżeli masz możliwość na rowerze to pewnie,że jedż.Przy kazdym ruchu spalamy kalorie .Rower jest supcio na odchudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerem to ja jeżdzę codziennie :) ale tak o pojeżdzić , bo jak mam jechać gdzieś to wole auto :) tylko od tego roweru nie mam juz tyłka :( mama do mnie dziś mówi \" a gdzie twoja dupa :) \" wszyscy co mnie teraz widzą pytją co z tyłkiem zrobiłam :( musze teraz pocwiczyc . zaczęłam dziś biegać ,...biegłam 10 minut truchtem oczywiście po lesie i tak daje w kość że szok, jutro tez pójdę już na więcej minutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Witam dzień rozpoczęłam od szklanki żurawiny z dwoma łyżeczkami siemienia zaraz wypiję szklankę wody z połową cytryny i... muszę iść do sklepu kupić kefir......Nie martw się kinyo..przecież tak podobno jest,że na poczatku kilogramy lecą jak szalone a potem na chwilę stają w miejscu ...musisz coś zmienić w żywieniu lub zafundować sobie jakieś cięższe ćwiczonka... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za bardzo już nie mam sił:( praca, w domu zaległości mam tyle do szycia a jak skończe to jest tak póżno że trzeba iść spać a nie ćwiczyć... chyba zaczne zelize ale mam 15mg i mam strasznego cykora:( jak pomysle że to tylko 5 kg to jakoś strach mnie oblatuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje i widze że schudłam ale jak wczoraj przymierzałam spodnie i spódnice to dalej za małe, ciasne, upięte:((:(:(:(::(:((: Znowu okroiłam jedzenie i naprawde musze schudnąć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje waga wkońcu ruszyła :) już mam 99 :classic_cool: kiyoa za tydzień twoja waga też ruszy w dół więc sie nie poddawaj dziś przed śniadankiem wypiłam zieloną cherbate , fuu a na śniadanko ważywka mrożone z horteksu , nawet smaczne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×