Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Ja dzis sniadane dwie wasy z serkiem i ogórkiem+ jajko II śniadanie jajko + ogórek teraz napój truskawkowy (91kcla) obiad okroje wybiore co mało tuczące potem owoc po 17 juz nic:) postaram się ale niestety prawda jest taka żebym wiecej sudła gdybym słodyczy nie żarła:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
mogę się przyłączyć ; )? tez sie odchudzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule no pewnie że możesz się odchudzać razem z nami :) \\ kiyoa no to nie żryj słodyczy :) zamiast batonika zjedz sobie kisiel albo galaretkę , jest mniej tucząca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem drobry:P co tam :) cieszę się ze topik tak się ładnie trzyma i że wciąż są chętne do wspólnej walki o zdrowie,wygląd i stracenie kilku kg:) wiecie co? zaczęłam pić miętę od kilku dni i jakoś tak czuję sie lepiej tzn. mam mniejszy apetyt na słodycze,nie mam nowych krost:) gdyby tylko ten deszcz przestał padać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
a ja jem batoniki ale fitnes, albo milkyway ;P wiem ze są to mimo wszystko słodycze ale mało kaloryczne, heh.. uda mi sie schudnąć, do połowy sierpnia aż 9 kg? na diecie 700 kcal .. ? jak myślicie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 kg?? hmm o niewiem aczkolwiek wczystko jest miożliwe. no napewno będziesz gubić kg szybciej już niz my bo dopiero zaczynasz :) no i dużo ruchu przedewszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wruciłam z jagódek , nazbierałam sobie lotr na koktajl i właśnie sobie piję, troche niedobry bo z mleka i bez cukru :O a zawsze sobie robiłam ze śmietana i cukrem , no ale nie można mieć wszystkiego , albo pycha koktajl albo smakowitą figurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Witam dziewczyny ja też się odchudzam jestem 1 dzien na diecie a jeszcze 13 przedemną mam nadzieje że dam rade cwicze biegam powinno być ok jak myślicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Fajnie,fajnie moje miłe a ja zaraz będę szczekać na kefir.....pomocy chcę zjeśc coś dobrego.......ale nie mogę wiem trzeba mieć silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Dziewczyna osw....trzymam za Ciebie duże kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Reniusia36 dziękuję ci bardzo ja za ciebie równiesz :) Jestem na scisłej diecie jem bardzo bardzo mało na sniadanie jako na obiad pomidora do tego jakis ogurek na kolacje owoc. Oprucz tego cwicze 3 razy dziennie po 30 minut pije litrami wode mineralnom i herbatki odchudzającce , chciałabym schudnac przez 2 tygodnie z 8 kilogramów jak myślicie jest to możliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna... ćwiczenia dużo dają ale ważna jest ich systematycznośc, więc jeżeli będziesz codzienni ewiczyć to mas sukces gwarantowany :) ale osobiście uważam że 13 dni na odchudzanie to chyba mało :O , mam nadzieje że to nie kopenhadzka Reniusia a dlaczego ty się tak głodzisz?? tylko kefir i tylko sok z żóawiny i sienie...?? zrób sobie sałatkę ważywną (bez majonezu) zjadaj owocki , możesz sobie mięsko w piekarniku upiec , najlepiej pierśc od kurki bez skury i ważywka do tego i będzie pycha chrupiąca i nietucząca ( zrymowało sie hehe :) ) no i mało tłuszczu do tego . swoja drogą jakieś dziwne stereotypy panują w dietach , wszystkie odchudzaczki wyżekają się jakichkolwiek tłuszczów bo tuczą :O a pytam jak maja się rozpuścić witaminy jak nie maja tłuszczu?!! dziś nawet słyszałam od koleżanki zażut w moim imieniu "odchudzasz sie a dajesz olej do sałatki! jak ty sie chcesz odchudzic!! przecież to tyle kalorii! " a właśnie tak się chce odchudzić zeby wszystkie witaminy ktrre są w tych warzywkach znalazły się w moim żółądku a nie wyleciały zaraz siusiu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna... najgorsze co robisz to jesz owoc na kolacje! nie wolno na kolacje owoców bo fermentują w żółądku , na podwieczorek zjedz owoc a na kolacje już warzywko albo co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Nie kopenhadzka :) Sama sobie taką dietke wymyśliłam to co jem to prawie nic można to nazwac ala głodówką . Pilnuje ćwiczen i bende ćwiczyc systematycznie byle schudnac 8 kilogramów mam nadzieje że mi się to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
ojejuśku jesteś niesamowita robisz mi taki apetycik ....mniam a ja chcę iśc zgodnie z tą dietą 10 dniową.... Jutro zmiana bo ser biały haha ...urozmaicenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Dziewczyna Osw dobrze,ze wymyślasz sobie jadłospis tylko rzecz bardzo ważna ojejuśku ma rację kaine owoc na kolację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
To może odpuszcze sobie kolacje i to bendzie już naprawde głodówka albo zjem jakieś ważywko na kolacje np marchewkę jak myślicie może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Pewnie,ze TAK.....Itak jesz bardzo malusio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Warzywko można zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
wieć zjem marchewke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna... nie możasz tak mało jeśc bo pużniej po skończonej diecie będziesz miała błyskawiczny efekt jojo! będziesz się cieszyć szubko zgubionymi kg ale i tak samo szybko te kg do ciebie wrucą z nadwyżką , nie chcę cię absolutnie zniechęcaćale uwież , mam niejednątaką dietę za soba i pużniejsze efrkty nie sa przyjemne. zjadaj tych warzyw więcej , rób sałatki , koktajle , czasem mięsko , czasem rybke, czasem jajeczko . lepiej ciut dłużej się odchudzać naprawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Ja planowałam ze po tej diecie wprowadze następnom w której dodam wiencej jedzenia a po niej może już bende jadła normalniwe ale duzo mniej niz zazwyczaj i cały czas bende cwiczyła wienc myślałam ze powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Ja też ide na mały spacerek a wieczorem bieganie :) Odezwe się puzniej pa dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wruciłam z biegania...ale 10 minut i już nie daje rady :( biegam dopiero drugi dzień więc moze dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
a ja nie ćwicze, ćwiczyłam przez pare dni to przytyłam bo moje ciało zrobiło sie takie 'umięśnione' i przytyłam 0.4 lg:> więc teraz sobie odpusciłam, zaczne ćwiczyc jak bede wychodzic z diety : )..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dygresyjka
podobno najlepiej jest biegac rano przed jedzeniem jeszcze ale nie wiem ile w tym prawdy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
dziewczyny, a ile jecie kalorii: )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczymi kalorii ale myśle że więcej jak 800 to chyba nie . w gorszy dzień to max 1000 może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe odchudzaczki:) bardzo mi miło:) Dziewczyna Osw za bardzo ograniczyłaś kcal ponieważ potem są napady np. na chleb i można zjeśc kilka kromek na raz proponuje zmniejszyć kcal ale żeby z każdej dziedziny coś było ponieważ ucierpi skóra, paznokcie, włosy-> to z mojego doświadczenia bardzo cięzko wychodzi się z takiej diety co prawda szybko się chudnie ale po skończonej diecie bedziesz musiała bardzo a bardzo uważac co jesz.... To prawda najlepsze efekty np. jak w diecie 1000 kcal nie powinno się przekroczyć 30g tłuszczu to bardzo ważne!!!Jeżeli się tej ilości nie przekracza organizm spokojnie sobie chudnie!Wit. A,D,E,K rozpuszczają się tylko w tłuszczach jego niedobór odbija się na skórze, włosach i pazn.I dostarczają omega-3 i omega-6 co udowodniono dobroczynny wpływ na mózg, wziększa efekt odchudzania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×