Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

a ja właśnie jem sałatke a zaraz wypije zieloną cherbatę , juz sie studzi ;) rano nic nie jadłam bo spałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
a ja zaraz mam obiad, zupka i chyba se na drugie danie zrobię ser bialy+dżem tak jakos mi sie zachciało czego takiego , ale jeszcze nie wiem, heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad 2 dania??? ojojoj :O zrób soie lepiej na podwieczorek robiłam dziś pożądki w przedpokoju i znalazłam skakanek :) idę zaraz poskakać :classic_cool: na skakance chyba się też można ochudzić co nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
eee, ja zawsze mam dwa dania :) bo koniecznie chce jeść 700 kalorii: ) nie więcej, nie mniej .. żeby wszystko było OK, bo to i tak nie tak dużo;] rano 200, obiad 200, podwieczorek 100, kolacja 200 , niestety ta kolacja;P ale jak nie zjem jej to obudze sie w nocy i będzie mi sie chciało:P a dziś kupiłam se na podwieczorek, ARBUZA !:P PYSZNOść !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
ehh, za późno!:< ale właśnie dlaczego nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku czytaj całe posty-napisala dziewczyna ze na podwieczorek arbuzaaa:) a ja sie zapisuje na basen:) od przyszłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
właśnie na podwieczorek , hee, a jutro to se zjem coś słodkiego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe może juz niedowidze ze starości :P na basen ?? weź mnie ze sobą , ja też chcę na basen :( kupiłam se kijki chodziarskie i już dzisiaj 1,5 godziny chodziłam na nich , świetna rzecz, polecam naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
dziewczyny trudno mi jakos dziś .. mam ochotę iść i zjeść wszystko co napotkam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule-nie daj się pokusie :P napij się wody (0kcl) albo zrób sobie dobrej herbatkii -zapij (zabij:P )głod o jejusku-a jak samopoczucie? mam wrażenie ze z każdym postem tchnie z ciebie więcej optymizmu i energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zebyś wiedziała :) czuję się taka lekka jak już nie mam tej cholernej jedynki z przodu na wadze , męczyła mnie przez 3 lata ale już mam nadzieje pozbyłam sie jej na zawsze . przymieżałam dziś swój żakiecik który już dawno wyniosłam na strych no i leży jak ulał , yy tzn prawie bo troche opina sie na piersiach ale lato jest to nie musze sie w cyckach zapinac :D jutro chyba wstane o 6 i pochodze sobie na kijkach :) tylko strasznie głodna jestem bo zjadam dziś na kolacje gołąbka a po gołąbkach to zawsze głodna chodziłam , tyle tylko że kiedyś zjadałam 3 i jak czułam głód to zjadałam kolejnego a teraz nie :O no i boje sie jutrzejszej niedzieli bo u mnie w oldówce ciacho stoi i w całym domu dziś pachniało jak mama piekła ale coś czuję ze chyba dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
damy radę, a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wytrzymałam 😭 zjdłam az 2 kawałki tego cholernego ciasta 😡 poszłam dzis na kijki do lasu i zamiast chodzić na kijkach zbierałam prawdziwki , takie wielgaśne kapeluchy natargałam 2,4 kg! 6 sztuk :) tylko ręce mnie bolą od noszenia . prawie że przy dordze rosły to grzechem było nie zerwać heheh. sumienie mi żyć nie daje za to ciasto , jade zaraz na rower bo nie wytrzymam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
ee, raz na jakiś czas można se pozwolić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mam czas tu wejść:( dziś nie był udany dzień wczoraj pare piwek a dziś:( szkoda gadać wszyscy sa przeciwni mojemu odchudzaniu i wpychają we mnie jedenie:( czuje się jak napompowany balon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa to chyba jakiś paskudny dzień bo ja mam tak samo , nie moge przejśc obojętnie obok blachy z ciastem :( holerna niedziela ale weszłam na wage i bylo 100 po jedzeniu wiec rano jak jutro wejde przed sniadamiem to chyba dalej bedzie 99- oby :O musimy się motywować i dawać sobie kary też za grzeszki heheh, jaką sobie zrobimy kare ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia a co ty z tego bedziesz miała co????? tak za frie bedziesz siedziec i pisac dietke????A może po miesiącu dostane gigantyczny rachunek do zapłaty co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uznałam ze to bez sensu!!!!Cały tydzień się mecze poto żeby moj facet w weekend wpakował we mnie tyle żarcia co za tydzień nawet nie zjem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) chodzicie do lasu czasem na grzybki ? wiecie ile prawdziwków w lesie... dziś nazbierałam pełno , jutro też idę :) a dużo się traci kcal jak się zbiera grzybki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis byłam ale u nas jeszcze nie ma, schodziłam się dzisiaj i nie znalazłam nawet jednego trującego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys145
Witam serdecznie. Mogłabym się do was przyłączyć moje drogie? Chciałabym schudnąć około 8kg. Mam 161cm wzrostu i ważę 57,9kg. Planuję 42-dniową dietkę. Dlaczego 42 dniową?- chcę by trwała tyle ile program a6w. Mam nadzieję że przez te 6 tygodni uda mi się zrzucić te 8kg.-- Wiecie może jak mogę osiągnąć swój cel? Serdecznie was pozdrawiam i trzymam za was kciuki:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem jak się z takiem małej wagi odchudzć :P ale przylączyć sie możesz , zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys145
hehe małej ale nie dla mnie bo wzrost się jeszcze liczy hihi buziaczki kochana i dziękuję bardzo za [przyjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj justys145:) mi też tyle zostało do zgubienia:( niby mało ale ostatnie kg traci się najwolniej:( niestety... 1.nakładaj na talerz o polowe mniej 2. nie zapominaj o płaynach przed każdym posiłkiem wypij szklanke wody - mniej zjesz, zielona czerwona herbatka 3. unikaj słodyczy, mniej chleba i ziemniaków 4.ćwicz 2-3 razy w tygodniu ćwiczenia aerobowe, skakanka( tu się dużo chudnie) 5. owoce rano warzywa wieczorem 6. nie zapomnij o tłuszczach-do 30 g dziennie(nie eliminuj je z jadłospisu(czytaj powyższe wypowiedzi) 7. witaminy- kup sobie zestaw np. są do ropuszczenia dla odchudzających się ze zdrowitu ok. 13-15zł i zawierają duzo wit z grupy B-są niezbędne 8. i ostatnie najważniejsze:) zapisuj, kontroluj i meirz się co tydzień!Bedziesz wiedzieć co robisz dobrze a co zle:) poszukaj część ciała która najbardziej ci sie podoba, motywuj się codzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×