Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Reniusia wytrzymaj to nie jest duzo:) kilka dni a obaczysz jaki efekt też się zastanawiałam nad tą dietą bo widze jak moja kumpela wygląda:) miodzio:) Jak twierdzi nie m ochoty na słodycze, zmniejszył się zołądek i jest miesiąc przeszła na 1000 kcal i dalej pięknie chudnie juz razem jakieś 17 kg?( tak powiedziała) poprawiła się skóra, zmniejszył cellulit bo oszczyściła się z toksyn-dla mniej najgorszy był dzień z serem białym bo go nie cierpi... Czytałam gdzieś na topiku jak dziewczyny chudły jedząc wiesiołka tzn. olej z wieołka i olej lniany przecież on ma dużo kcal ale działa na ukł. krwionośny, nerwowy, skóre, włosy, reguluje miesiączke, zmniejsza napięcie przed miesiączkowe:) jak go stosuje od 3 tyg i jak wcześniej narzekałam na trądzik tak moge się pochwalić że mam tylko dwie planki po syfkach które juz zaczynają blednąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jedno opakowanie zeli po 15 mg tak mnie męczy czy nie zastosować powiedzcie warto na te 8 kg???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Ale to tylko przez pierwsze 2 tygodnie, puzniej wprowadze 3 inne diety w których zaczne stopniowo wprowadzac inne produkty. Po zakanczeniu diet planuje jeść normalnie tylko ze w małych ilosciach i nadal bende cwiczyła wiec wydajie mi się że powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to bede trzymać za Ciebie:) ja mam złe wspomnienia jak o jejuśku napisała krótko cieszyłam się z efektów.Potem to juz jadłam tylko 3 jaja i marchew schudłam do 61 ( na wesele kolegi trza było jakoś hihi wyglądać) po roku znowu miałam 68-69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede póżniej mam natchnienie na ćwiczenia:) za godz bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Powinno być dobrze :) A jak nie to puzniej bendziemy sie martwić :) Ale dzienkuję za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Osw jeżeli masz silna wole to nie masz sie co martwić :) jezeli wiesz jak wyjśc z dietki to działaj i tylko do przodu:) i zdawaj relacje co i jak:) ja nie widze efektów swojego działania tyrzy tygodnie i tylko 3,5 kg :( chyba jutro zjem pierwsza zelixe najwyżej jak bede się zle czuła to odstawie no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
A co to jest zelixe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelixa lek na recepte wspomagająca odchudzanie :) jest tu też topik o zelixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
Acha ale niejest szkodliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Bende wam zdawała relacje na bieżąco ale zważe się dopiero w 7 dzien narazie niechce wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Waże 75 kg przy wzroscie 158 cm nie za dobrze :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniusia36
To macie tego świństwa nie brać damy radę w inny sposób:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Której z was udało się najwiencej zrzucic i w jakim czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Aha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Wiecie co dziewczyny która z was ma dużo cierpliwosci ? Chodzi mi o to żeby z jednom z was mieć kontakt na bieżąco np na gg żeby w chwilach słabości mieć z kim pogadać i wogule , jeśli która by była chetna to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
witam koleżanki:) u mnie dzis dobrze,.. he;> dziewczyna OSW ja też mam 1.58 :) tylko ze waże trochę mniej;-), ale tez mam troche do zrzucenia;) damy radę ! dzis jakos dobrze sie trzymam i czuje ze ubrania są luźne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
ee tam :P, dasz radę, pomyśl ze jutro spadną aż DWA !:) wytrzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
kiyoa? , a ile masz wzrostu i jaki jest twój CEL:)? i jaką masz dietę;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ponad 80:) teraz 170 cm i i zaczynałam z 70kg Teraz 65 kg dieta to MŻ + linea która zaczyna zle na mnie działać do -mam biegunki:( cel jak w stopce 56-58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa moja też stała prawie tydzień i co , i nie poddawałam sie , dasz rade :) zawsze można zwalic wię ze waga się popsuła:P pozatym co tam waga, ważne ze schudłaś , no bo chyba o to ci chodzi zeby nosic mniejsze ciuski a nie zeby na wadze było 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za szybko:( zaczełam przymierzac wszystkie stare ubrania i tylko niektóre były dobre reszta za małe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Czyli żadna nie jest chetna szkoda :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie na jutro sałatke dzis zrobiłam sobie kontrolne mierzenie i niestety i waga i obwody sie nie zmniejszyły:( trudno może się coś zmieni za tydzień...nie moge się teraz poddac moge ponarzekac ale musze sie zabrać za siebie w szczególności za brzuch... dziś aerobic i ćwiczenia ogólne 1h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
hej !:) ja dzis byłam rano u rodziny i zjadłam troche czekolady ok.200 kalorii, ale ciesze sie ze rano a nie wieczorem bo to jeszcze spala, a tak poza tym zawsze rano jem 200 kalorii, więc i tak 700 wytrzymam, he;P jak u was, jak pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Osw
Witam :) Dziśiaj 2 dzien mojej diety sniadania nie zjadłam bo nie byłam głodna zjem sobie tylko sałatke na obiad i marchewke na kolacje powinno wystarczyc hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×