Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Dalej czuje jak pobolewa ide do lekarza bo troszku pamietam ze pobolewało a zeli nie brałam:( mam dziś dokłanie 65kg mimo tych smazonych ziemniaków;) kupiłam dziś błonnik i aloes do picia ;) Wiesz przestraszyłam się bo pisało na forum że takie objawy sa nie tylko w chorobach jajników ale także w ciązy...zela i ciąza kiepskie połączenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chaotycznie to napisałam:) od kilku dni mnie pobolewa w szczególności przy sikaniu a wtedy jeszcze zeli8 nie brałam:) wczoraj bolało troszka przy siedzeniu ale poszłam spac i myslałam że to minie...to dzis nie moglam chodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem ?! ale nie boli mnie przy sikaniu tylko przy napinaniu mięsni...uczucie jakby zaraz miały mi wnetrzności wypaść wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejusku
ale fajnie jak sie nie ma juz tyle tłuszczu, kompałam się dziś na stawie z ....yy z moim byłym , i nie wstydziłam się rozebrac do stroju ( tzn majtki i stanik bo stroju nie mam ) takkie fajnie uczucie jak pluskam się nie myśląć ze tu mi się trzęsie a tu wystaje :D zajebiście :D jutro też tak chcę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzis powera:) posprzatałam cały domek, ciasto upieczone, roladki zrobione, zaprawiłam z mamą 50 słoi czeresni które wcześniej z tata zerwałam, zrobiłam pranie ręczne, poprasowałam i uszyłam mamie spódnice:) hihihih i dalej mnie energia rozpiera:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejusku
ciasto upieczone ? chyba się nie skusisz co ? :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to dla przyszłych teściów bo jutro do nich jade...wiesz zaczynam sie bac coraz bardziej mnie boli podbrzusze i po godz mija...boje sie jak to na mnie wpłynie po odstawieniu, za kilka lat a ciąża przyszła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odstaw jutro te tabletki i zobaczysz czy dalej boli , będziesz przynajmnej wiedziała czy to przez te tabletki czy przez coś innego , a może masz tam malutkie seruszko :D i dlatego boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to nie mozeliwe raczej jestesmy ostrożni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym zaraz siała panike i kupowała testy ;) może poprostu jakieś przeziębienie wirusowe albo coś innego niegroźnego , no ale i tak spróbuj odstawić na 1 dzien tabletki upewniając się ze to nie od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy 10tego mam dostać okres to sie dopiero wtedy uspokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:P ja zaczynam od początku dietkę, czas jej trwania to 42 dni. mam nadzieję że wytrzymam jest jakaś mała szansa że uda mi się schudnąć 8kg :P buziole dla was kochane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o , zrobiłaś czarnucha 🖐️ a dlaczego od początku ? a co stało się z tamtą dietą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem jakoś mi nie szło:P tak naprawdę postaram się zmienić cały mój sposób odżywiania na dobre i złe:P, przy okazji trochę chudnąc:)hihhihih:) w przyszły piątek się zważę i napiszę efekty buziole kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniretka
Hey kobietki:) Jesli mozna to sie dolaczam Trza te 2 doczepione elipsy zgubic z tyłka;/ Do konca wakacji musze wygladac..rewelacyjnie, tzn jak nigdy.Ehh troche wsparcia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, faktycznie jakby poumierałyście wszystkie , co to ma być?!heeeejj!!! aniretka witamy Cie na naszym topiku 🖐️ :) silna wola to podstawa :P ja nie mogłam i się zważyłam dziś rano i waże 97,5 :D a ktoś tu mówił że będzie się coraz wolniej chudło.... nie zauważyłam :P :D rewelacja poprostu , a wczoraj kumpel zaprosił mnie do baru i wypiłam 2 tymbarki i loda zjadłam no ale jak widac na wadze nic poważnego sie nie stało :) i znów jestem podbudowana ... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku:) fajnie ze jestes:] ja własnie po obiadku:) a wczoraj zrobiłam sobie pyszną sałatke :) pomidor ogórek i piers ugotowana i troche serka wiejskiego mowie wam:).. palce lizać;) a u mnie ważenie w środe:P dzis troche ciezko mam ochote na cos sie skusic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule ja zawsze jestem :) sałatki są pysznościowe :) a szczególnie te z kapustę pekińską i papryczką , to dopiero palce lizac ;) dużo się nie rozpisuję bo ręce mni drżą i aż boli jak pisze :( zaraz idę do teściów na niedzielna cherbatkę , oby nie mieli ciasta hehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej nie miałam dostępu do komutera:P ale już piszę i podnoszę topik^^ nodule-fajnie ze jesteś:) jak Ci idzie? o jejuśku- i co było ciastko? :D bądz twarda -piękne wyniki oby tak dalej Kiyoa-jak zdrówko? mam nadzieję ze czujesz się lepiej o jejuśku ma rację odstaw ten środek i sprawdz czy to po nim masz te objawy ja poszalałam w sobotę -2 piwa z sokiem malinowym,kilka kielonków wódki i do tego zjadłam salatkę grecką (mniam) i kawałek torta:/ aleee tylko jeden:) i jadłam pyszne kanpeczki z pastą pieczarkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule - skąd my się znamy?:P:D witajcie moje drogie :) czy jest tu ktoś, kto często odwiedza tą stronke a nie raz/dwa dziennie? jeśli tak to..czy mogłabym się do was przyłączyć?:D bo moj temat pada troche hehe a ja mam w wakacje mnóstwo wolnego czasu na popisanie :) a o mnie troszke... mam 18lat, 162cm wzrostu, mame, tate, siostre, brata i nadwagę:D:D ale odchudzam się... to mój 2 dzień zmagań na diecie amerykańskiej... a jutro ważenie:) pozdrawiam was serdecznie i prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littleblack pewnie że możesz sie przyłączyć 🖐️ ja też mam wakacje to sobie popiszemy :) kalinowa panna nie poszłam na herbatke , mam takie nerwy na mojego chłopa ze nie chce się tam pokazywac , obułabym mu z chęcią ... zamiast pic z nim herbatę, na złość zato usmażyłam sobie ziemniaki na olej :O niewiem tylko komu zrobiłam na złośc , jemu czy sobie :( :( szlak mnie trafia , nienawidze niedzieli 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×