Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

No to chała. Trzeba zrobić wcześniej badania. Wprawdzie wyniki hormonów, tj. poziom w surowicy, niekoniecznie przekładają się na wrażliwość receptorów na hormony, czyli dobry wynik o niczym nie świadczy, ale jeśli wynik wyjdzie bardzo zły, będziesz wiedziała, że dzieje się coś, czemu tabletki mogą nie zaradzić. Rozumiem, że już zaczęłaś brać tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robilam zadnych badan hormonalnych przed rozpoczeciem stosowania tej antykoncepcji... na razie czuje sie dobrze, choc jestem dopiero po 3 tabletce, wiec na razie za wczesnie na ewentualne skutki uboczne. okres mam nadal, podobny jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemoge nigdzie znalesc tych tabletek, lekarz mi je przepisal a w zadnej aptece niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coletteeeeee
Madeline_Oh mi się okres zmniejszył . Trudno jest znaleść te tabletki , a są tanie i jak mówią użytkowniczki bardzo dobre. Apteka powinna zamówić Ci lek na nastepny dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coletteeeeee
1 raz się spotykam z tym że przed braniem tabletek ktoś komuś robi badania hormonalne. Chyba że byłabym na coś chora , miała uczulenie na składnik itp. U mnie w mieście tego nie robią . Dostaję tabletki z najmniejszą ilością hormonów , bo przecież musi mi coś wypisać aby nic mi sie nie stało. I tak zmieniłam lekarza , bo do ginekologów z NFZ nie ma co chodzić , wypisał mi tabletki które kosztują ponad 50 zł bez żadnych badań , potem okazało się , że ma podpisaną jakąś umowę z producentem tych leków . Dobrze że ich nie kupiłam. Na te się zgodziłam bo ginekolog przeprowadziła ze mną prawie 30min wywiad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mowi coletteee- wystarczy pojsc do apteki i poprosic, zeby Ci je sprowadzili :) ja juz po 5 tabletce i jak na razie wszystko gra ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemka
Ja dzisiaj zaczynam je brać:D zastanawiam się jak to z nimi będzie... z tego co tutaj czytam to raczej pozytywne opinie:) Wcześniej brałam cilest (przez ponad rok) i byłam w miare zadowolona oprócz tego że mi waga skoczyła w górę i troche libido słabe hehe ale żadnych mdłości ani krwawień między przerwami nie było więc to sobie chwaliłam, musiałam zrobić przerwe bo źle mi wyszły próby wątrobowe. Zastanawiam się czy ta dawka hormonów teraz będzie mniejsza od poprzedniej (nie umiem tego porównać). No i mam nadzieje że w moim przypadku piersi nie urosną już bardziej ;) Jeśli chodzi o dostępność to też miałam problem z dostaniem i to nie jest tak hop siup że można zamówić i na drugi dzień będą bo w hurtowniach ich nie było:) ale w 3 aptece już dostałam:). Tak więc będę dalej śledzić wasze posty i sama też napisze jak u mnie z tymi tabsami będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemka
ah zapomniałam ... badania hormonalne podobno powinno się robić zawsze przed rozpoczęciem brania tabletek antykoncepcyjnych... niestety lekarze nie są zbyt skorzy do kierowania na takie badania a one są dość drogie żeby sobie prywatnie zrobić... ja nie robiłam takich badań ale chyba sobie kiedyś je zrobię żeby mieć pewność że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coletteeeeee
hmmm ja wam dziewczyny powiem że wezmę dziś 9 tabletkę i dalej mam krwawienie. ( a bez tabletek okres trwał 3 dni ). Fakt teraz miałam bez bolesny wiec moge mieć nawet ponad tydzień !:) I strasznie mi wypryszczyło czoło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam dzis brac sylvie 30, bylam w 10 aptekach i tylko w jednej byla mozliwosc zamowienia tego leku ale uff juz je mam:)) po weekendzie dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemka
wziełam dziś 3 tabletke i okres mi sie skończył u mnie normalnie ponad tydzien trwal. Narazie zadnych efektów ubocznych odpukać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem po 3 taletce i tez sie okres konczy ale to normalne;) tez zadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam przerwana antykoncepcje bo zerezygnowalam z nuvarinku, byla to miesieczna przzerwa, jak tylko dostalam okres wzielam 1 tabletke sylvi kiedy jestem zabezpieczona?? Po pierwszym tyg zarzywania lekow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam przerwana antykoncepcje bo zerezygnowalam z nuvarinku, byla to miesieczna przzerwa, jak tylko dostalam okres wzielam 1 tabletke sylvi kiedy jestem zabezpieczona?? Po pierwszym tyg zarzywania lekow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coletteeeeee
Masz wszystko napisane na ulotce , jest napisane że już w 3 tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coletteeeeee
No tak jest napisane. W 2 tyg jeszcze trzeba uważać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemka
zabezpieczenie jest od 1 dnia brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinkaaa
jestes zabezpieczona od 1 tabletki:) nie wiem skad Ci sie wziely te 3 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie doczytalam w ulotce ze przez 1 tydz jeszcze trzeba uwazac:) dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coletteeeeee
Mam pytanie . Czy to prawda że przy antybiotykach działalność tabletek jest znikoma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TO PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mi zostaly jeszcze 2 tabletki do konca opakowania... i jest calkiem niezle. mozna powiedziec, ze zupelnie nie odczulam tego, ze przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. wszystko jest tak, jak wczesniej. chociaz... wystepuje u mnie niewielkie plamienie, ale z tego co sie dowiedzialam, jest to normalne na poczatku, wiec sie tym nie przejmuje. poza tym niczego wiecej nie zauwazylam. pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vens00
po tyg wszyskto ok mimo małej depresji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorjuc
Hej dziewczyny biore juz 2 opakowanie i w ogóle nie odczówam skutków ubocznych ,a wręcz przeciwnie poprawiła mi sie cera i mam większy apetyt co w mojej sytuacji jest na plus bo tabletki nie brałał generalnie na antykoncepcje ,ale również na przytycie .Faktem jest że ciężko je dostać ale jak poprosi sie farmaceute to bez problemu powinien zamwić .Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemka
ja biore juz 3 tydzien i wlasnie pojawily mi sie plamienia:( przy cilescie tak nie mialam... ale licze na to ze przejdzie juz od nastepnego opakowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoine
czesc dziewczyny :) ja zaczynam od niedzieli. przeszłam z yasminelle na sylvie 20 ze względu na cenę, a zawartość hormonów jest również mała, więc po co przepłacać :) po yasminelle schudłam 1 kg mam nadzieje ze po sylvie jednak przytyję i cera pozostanie taka sama lub nawet sie polepszy :) ale widze, ze jest wiele pozytywnych opinii, także nie martwię sie na zapas :) poszłam do jednej apteki - fakt, nie dostałam ich, ale zamowili mi je na dziś :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×