Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość paprotkusia
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was przechodziła z Novynette na Sylvia20? Które z tych tabletek są silniejsze? Jeśli tak to napiszcie mi jaką robiłyście przerwę po starych tabletkach? Normalnie 7-dniową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
Cześć, ja zacznę już niebawem w związku z czym mam pytanie. Od kilku miesięcy nie brałam żadnych pigułek. Czy jak teraz zacznę Sylvie20 wraz z pierwszym dniem miesiączki to po jakim czasie zaczynam być zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiej cenie są te tabletki? i czy stan cery po nich jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
cena18 zł a w moim przypadku cera jest rewelacyjna:).Biorę już dość długo i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
a mnie nikt nie odpowie ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
a mnie nikt nie odpowie? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
Jesteś zabezpieczona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
ale od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
nigdy nie masz 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
ale chociaz 99,9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
Kochana taką pewność to masz :),ale zabezpieczaj się przez pierwszy miesiąc dodatkowo ;powodzonka::::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choco-choco-choco
Nie można powiedzieć, czy stan cery np. po tabletkach Sylvie będzie lepszy czy tez się poprawi. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Tak więc nie można wszystkich kobiet włożyć do jednego worka, bo byłby to wielki błąd. Koleżanka miała poważny problem z trądzikiem i zostały jej przepisane Diane, ale po niespełna 2 miesiącach musiała je zmienić bo jej nie służyły - miała podwyższone ciśnienie, totalną huśtawkę nastrojów i zerowe libido...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUŚ
HEJ dziewczyny,ja właśnie skończyłam pierwsze opakowanie,nie powiem poza częstym plamieniem nie odczułam efektów ubocznych,tylko sie zastawiam czy musze koniecznie robić przerwe,mam obawy co do tych plamien,czy moge może dalej je łykać bez przerwy, żeby to sie pózniej nie odbiło negatywnie na mnie,poradzcie.Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemka
ja robie przerwe co miesiac tak jest zdrowiej tak mi sie wydaje:P a okres przy tych tabletkach mam i tak krotki i bezbolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do GAGuś: Ja zacznę brac już trzecie opakowanie. Przy pierwszym tak jak ty miałam plamienia i zastanawiałam się czy brać je dalej ale zmusiałam się i przy drugim było już normalnie. Okres mam krótki choć troszkę uciążliwy ale poza tym oki. Trzy tyg biorę i tydz przerwy tak jan należy. Jest dobrze jak narazie:) Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Skończyłam właśnie brać drugie opakowanie, skutków ubocznych raczej brak, no moze cera troche mi sie pogorszyla ale mam nadzieje ze to minie. Mam do was pytanie! Miedzy 1 a 2 drugim opakowaniem zrobilam 12 dniowa przerwe, potem zaczelam brac tabletki wieczorem a po kilka dniach zminilam pore na rano. Czy skutecznosc tabletek mogla byc zmniejszona? Po 1 opakowaniu dostalam okres juz pierwszego dnia po odstawieniu, a teraz mija juz drugi dzien i okresu dalej nie ma :( Prosze o szybka odpowiedz ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemka
ja dostaje okres po 3 dniu a czemu zrobilas 12 dni przerwy? 7 sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam nigdzie dostac tych tabletek, musieli mi sprowadzic i troszke to trwalo ;( przez tydzien uzywalismy zabezpieczen mechanicznych, myslicie ze bedzie wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemka
jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxiiiii
hej mam pytanie wlasnie dzisiaj biore osttanio tabletke harmonet i przechodze na sylvie 20. lekarz kazal wziac mi 1 tabletke w 1 dzien okresu a nie chcialabym robic przerwy a dodoam ze harmonet biore od kilku lat. Czy ktoras z was przechodzac na inne op tabletek nie rob ila przerwila i stosowala ciaglosc z nowymy tabletkami prosze o odpp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłkowata
Witam Dziewczyny.Od 3 dni biorę Sylvie 30, mój lekarz polecił mi je na endometriozę, na ochronie anty mi nie zależy, bo nie współżyję :(Powiedzcie, czy któraś z Was brała je ze względu na endometriozę, czy pozbędę się tych upiornych bóli brzucha?Schudnąc bardzo bym chciała bo mam nadprogramowe kilogramy, ale niepokoi mnie ,że po tym zwiększają się cycki, mam je duże i kurczę, nie chce już większych.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
hej, biore pierwsze opakowanie ale strasznie mnie wyskoczyło mi kilka pryszczy. Czy to normalne? Mam nadzieje, ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
hej, biore pierwsze opakowanie ale strasznie mnie wyskoczyło mi kilka pryszczy. Czy to normalne? Mam nadzieje, ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
Witam, podczas brania pierwszego opakowania wyskoczyly mi pryszcze. mam nadzieje ze to przejdzie- miala ktoras z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusek
przepraszam za spamowanie- cos mi sie kafe wiesza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka79
Ja juz doś długo stosuję sylvie 20 i musze sie pochwalić iż nalezę do tych szczęśliwców, którzy nie mają żadnych skutków ubocznych. Czuję się rewelacyjnie, nie mam pryszczy ani humorków. Kilogramy też nie podskoczyły w górę. Po strasznie drogim logeście w końcu odetchnęłam i przestałam szastać pieniążkami - zmiana na tanie sylvie 20 było jednym z jaknajbardziej trafnych wyborów jakich dokonałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka79
Ja juz doś długo stosuję sylvie 20 i musze sie pochwalić iż nalezę do tych szczęśliwców, którzy nie mają żadnych skutków ubocznych. Czuję się rewelacyjnie, nie mam pryszczy ani humorków. Kilogramy też nie podskoczyły w górę. Po strasznie drogim logeście w końcu odetchnęłam i przestałam szastać pieniążkami - zmiana na tanie sylvie 20 było jednym z jaknajbardziej trafnych wyborów jakich dokonałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka79
Ja juz doś długo stosuję sylvie 20 i musze sie pochwalić iż nalezę do tych szczęśliwców, którzy nie mają żadnych skutków ubocznych. Czuję się rewelacyjnie, nie mam pryszczy ani humorków. Kilogramy też nie podskoczyły w górę. Po strasznie drogim logeście w końcu odetchnęłam i przestałam szastać pieniążkami - zmiana na tanie sylvie 20 było jednym z jaknajbardziej trafnych wyborów jakich dokonałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka888
A ja mam takie pytanie, bylam u gin. i dostalam silvie 20, ale nie w celu antykoncepcyjnym, a zmnijszenia bolow, ktore sa nie dowytrzymania u mnie. Myslicie, ze nalezy przyjmowac tab.naszpikowane hormonami tylko w celu zniwelowania bolu ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemka
szczerze to ja bym sie nie trula tylko z powodu bolow w brzuchu no ale moze pobierzesz pol roku i potem bedzie okej skoro lekarz Ci je przepisal to chyba wie lepiej. Ja mimo brania Sylvie 20 i tak mam bóle brzucha w 1 dzień okresu... a masz rekularne miesiaczki? słyszalam ze tabletki anty bierze sie tez poto aby uregulowac menstruacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×